PDA

View Full Version : приятели сме но той май ме харесва



Suskind's girl
03-21-2007, 20:11
Аз съм момиче на 15.Ходих с един съученик 10 месеца и скъсахме преди 2 месеца.Пред това време с Р.(момче от класа ми пак) бяхме много добри приятели.Той си харесва едно момиче(поне доскоро я харесваше),а аз не го занимавам много с моите любовни терзания.Обаче от известно време насам Р. ме пита често за момчетата около мен.С него често се закачаме "приятелски"(разни глупости като подхвърляне на химикалки,гъделичкане и шеги).Онзи ден обаче се усамотихме на едно място в училище(междучасието беше свършило,а той специално ме заведе там за да се сами) и той започна да ме гъделичка и гушка,уж на шега.Накрая аз даже бях на пода,а и той с мен.Незнам какво да мисля,но според вас харесва ли ме?Приятели сме от както се познаваме(година-две) и той все ми говореше за другото момиче което харесва.Възможно ли е да харесва мен и как да се справя с това без да наранявам чувствата му и приятелството ни(аз не го харесвам като гадже,а като приятел)?

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 20:21
ami vij sega ami toi dokat te e pital kfo da prai s tfa dr momi4e a vsu6nost e pital teb kakfo da pravi s teb i 4e toi te haresfa ot kakto ste se zapoznali?? ami vij sega prosto sdate edin den samo dvamata na nqkoe tiho mqsto i mu obqsnqva6 4e ti go haresfash samo kato priatel i ni6to pove4e i togava v prav tekst mu kaji 4e s nego iska6 da se samo priateli nqma drug na4in da mu go kaje6 ot tam natatak vsi4ko zavisi ot nego :)

nasty_f
03-21-2007, 20:25
Vsi4ko e vuzmojno.Mislq,4e da :wink:

BAYO
03-22-2007, 00:41
Щом е заинтересован от тебе и прави физически контакт с тебе - отг. ми е ДА!

Satyr
03-22-2007, 10:02
'Що не се пробваш с него, от приятелите пък излизат най-яките гаджета...

sexi_lady_666
03-22-2007, 10:40
moq nai blizuk fr moje bi nai dobur me haresva ot 1 godina a hodq s edin negov mn blizuk priqtel i na mene mi e kofti no taka stoqt ne6tata za sujalenie!!!!toi 6te ti kaje ako te haresva ti iz4akai i mu kaji 4e ima drug taka 6te te ostavi!!!!

Satyr
03-22-2007, 11:06
Не го лъжи, понякога когато кажеш..., че има друг и.... незнам, момчетата правят глупости или се опитват да те заместят в умът си, за това си хващат твоя приятелка, а може и първата срещната, след което... и да искаш ще ти е много трудно да направиш нещо по въпроса ;-)

Iv4eTy
03-22-2007, 20:15
Това е супер гадна ситуация, не го казвам просто така а защото ми се е случвало. Беше ми мн неловко, ама му казах че го приемам само като приятел, най-добре и ти направи така, няма смисъл да го лъжеш!

koalka
03-23-2007, 07:58
Според мен те харесва.Тези невинни шегички са точно намеци или поне несъзнателни.

KisskilleRcHe
03-23-2007, 11:43
Ами според мен той те харесва. Пробвай нищо ме губиш. А и оъ приятелсто стават най-яките връзки.

ShannonLarkin
03-23-2007, 12:39
поне пък мисли малко и за него...кво ли ше му стане като му откажеш?