PDA

View Full Version : Адски болезнено :(



03-21-2007, 20:21
Здравейте ,

Преди всичко ще ви кажа,че съм момиче на 15,и имам проблеми с интимните части..Казала съм на майка ми и тя дори поиска да ме води на гинеколог.Не отказах,но поисках да изчакаме още ден два,за да видя как ще се развие всичко.Уж поотмина,но днес отново не мога да си намеря място.... :(

Става въпрос за следното нещо....Подуват се срамните ми устни..от начало беше само едната,но сега и двете АДСКИ ме болят и ме сърби не по-малко...Зачервено е и ми пари като пишкам....

Ужасно мн ви моля....ако на някоя от вас и се е случвало същото нещо-нека сподели..Знам,че тук няма да намеря разрешение,просто искам да получа малко информация,за да съм подготвена до някъде за посещението ми при гинеколог.... :smt086 :smt086 :smt086 :smt086
Много ми е притеснено...моля ви отнесете се сериозно.. :(

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 20:25
vij sa az sam mom4e i nz kfo da ti kaja otidi pri genekolog zashtoto tova moje da e nqkoe zabolqvane ili prosto nqkakvo vazpalenie na sramnite ti ustni koeto e po veroqtno no otidi o6te utre pri genekolog

frenzylina
03-21-2007, 20:52
zdravei:)predi vreme i az imax takav problem,okaza se,4e tova e cistit,mnogo mi pare6e,kogato pi6ka6 i me bole6e,kazaxa mi da raztvorq natriev cistat/lilavo e na cvqt/ vav voda dokato vodata stane rozova i da se izmiq,pravix go 3-4 dni i mi mina.

DrSmurph
03-23-2007, 13:08
Ти полов живот водиш ли?

MiRaCuLiXbb
03-23-2007, 19:02
Отиди при тоя гинеколог, кво чакаш да отмине.

03-24-2007, 09:47
Ти полов живот водиш ли?

Не..Но вече всичко се нормализира,оправих се :)
Мерси мн на всички които откликнаха на въпроса ми :)

ProstoAz
03-24-2007, 12:18
Ти полов живот водиш ли?

Не..Но вече всичко се нормализира,оправих се :)
Мерси мн на всички които откликнаха на въпроса ми :)

С това считам темата за приключена! :wink: