PDA

View Full Version : има и други подобни теми но се надявам за съвет за 1 момиче



гост2
03-21-2007, 20:22
Здравеите малко ме е срам но харесвам едно момиче понякога си говорим за някои неща но незнам какво да правя другия проблем е ,че тя непрекъснато ходи на кафе с други приятели сега почнах и аз да ходя от време на време но,незнам как да напредвам.И другия проблем е ,че тя е малко по висока от мен(не са повече от 8 см).

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 20:27
emii brato trea q pokani6 izleete samo dvamata i bez mn zaobikalki i kaje6 kfo ima6 kam neq az taka pravq i imam uspeh :)

гост2
03-21-2007, 20:32
Забравих да кажа ,че като си говорим се смеем и т.н. но по скаип ме избягва незнаино защо.И маи тя ме чувства като приятел брат или нещо такова защото като бяхме на кафе един глупак от моя клас ме обиди (нещо дребно не ме зачитал)аз мо отвърнах и не му обърнах внимание ,но после тя започна да го гледа по друг начин,кара се с него не го уважава...................

BAYO
03-22-2007, 00:13
Честито !!! Спечелил си явно на прИмоция чисто нова сестра. Честито още веднъж и да почерпиш :-D

Кви по-точно са ти взаимоотношенията ви с тва момиче. Как се държи тя, флиртува ли с теб, приятелски ли се държи. Дай малко инфо иначе така от раз мога да ти посоча само първите два реда и млъквам :lol:

koalka
03-22-2007, 07:29
8 см. не мисля, че са проблем, това не ти е проблема.Виж за какво си говорят когато са на кафе и подхвани и ти разговора.А защо не я поканиш на кафе, така само двамата?

гост 2
03-22-2007, 07:45
8 см. не мисля, че са проблем, това не ти е проблема.Виж за какво си говорят когато са на кафе и подхвани и ти разговора.А защо не я поканиш на кафе, така само двамата?Tова се опитвам и да направя,не мисля ,че са 8 см около 6 са ,но това няма значение.Не мисля ,че флиртува ,говорим заедно смеем се срещаме се и обикаляме в междучасията и т.н..Скоро ще видя и може да я поканя на кафе,ще и взема телефонния номер и ще се разберем някакси,другото хубава нещо е ще през лятото и двамата прекарваме в един и същ град(не там където живеем).

iiirish
03-22-2007, 08:15
каквото и да казвате за мене 8 см са много. представи си как ще вървите по улиците хванати за ръка и хората ще се обръщат след вас. колкото и да не ви пука все ще се засегнете по някое време. не че трябва заради това да приключвате отношенията си, но помисли добре заслужава ли си

03-22-2007, 08:58
Не са 8 см като си направя косата на горе ставам дори малко по висок.

oTPoBHa
03-22-2007, 11:12
абе яяя 8 см били много пхаха аз съм един и 65 някъде и ходих с момче което ми беше до брадичката, и въпреки това беше ебати якото копеле с тоя бритон дълъг кат си го пуснеше и му стигаше до върха на нослето и се обличаше шантаво, и понеже и двамата бяхме някакви откачени и аз със тая разкъсана пола и той със развлечените дрехи а ла алис купър бяхме ебати гледката ние се радвахме хората се радваха тревичките цветенцата и мушичките и те се раздваха важното е на сички да им е кеф и ай пиис ен респект нигА и да не ти пука ;)

03-22-2007, 18:00
Днес пак ходих на кафе(с нея и други приятели) вече и взех телефона и я изпратих.Каза ми ,че не ми е писала по скаип защото не е била на компютъра.

Kianna
03-22-2007, 18:19
Ooooo...не обичам момичетата да са по-високи от момчетата. :-D

гост2
03-22-2007, 21:08
Това е глупаво.

jus7_a_boy
03-22-2007, 22:21
Бъди по-настоятелен и директен. Просто остави нещата да се случват, питай я да пиете по кафе някоя вечер и опитай, от опит глава не боли. Колкото до разликата в ръста, ако за нея не е проблем, предполагам, че и за теб не е :?

03-24-2007, 21:33
Mislq 4e do tuk se spravq6 dobre.Probvai da q pokani6 samo dvamata da ste ne kato kompaniq 6te ima6 po-golqma vazmojnost da se poopoznaete. Ne mislq 4e nqkolko santimetra razlika vav viso4inata pre4at nai-vajno e da se haresvate.Da ne vi puka vaob6te...