PDA

View Full Version : laja&revnost



gerity
03-21-2007, 21:01
mn takiva temi ima za revnostta no nz kakvo ve4e da praqv hodq ot 1 god s mom4e koeto stra6no me revnuva ot edno daskalo sme ,no toi me revnuva ot klasa mi ne dava s nikoi da si govorq vseki den mi proverqva tel mn go obi4am i moga da se primerq s tova vapreki 4e stra6no me zadu6ava no napravih edna glupost toi doide v nas i mi pro4eti v skype kakvo mi e pisal edno mom4e no vsi4ko e na bazik i kolkoto i da mu obqsnqvam toi ne mi vqrva kaje te kak da mu se izvinq

Charlotte_the_Harlot
03-21-2007, 21:10
Не е лошо да поговориш откровено с младежа относно това как се чувстваш. По правило, пич който се опитва да те лиши от другарчета или се превъзпитава, или се наритва.

gerity
03-21-2007, 21:15
да го превъзпитам не ъспях говорили сме казвал ми е 'аз съм такъв не мога да се променя',а все още не искам да го изритвам искам да съм с него

Charlotte_the_Harlot
03-21-2007, 21:19
А запитала ли си се защо искаш да си с него, след като се държи толкова егоцентрично и даже не се опитва да се поправи? Лично на мен никой не би се опитал да върти такива номера, щото имам гривна с шипове. :-D
Друг вариант (освен разкарването) е да кажеш на младежа да си избере - или продължавате връзката си, без да се заяжда относно приятелите ти, или ти се маха от очите. Все пак не трябва да оставяме милите на сърцето ни създания да ни се качват на главата, нали така?

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 21:37
tfa 4e t revnuva zn 4e ti nqma doverie ima li pri4ina za tova?/ ili q mi dai skypa mu az she si pogovora s tfa tupo kopelence da mu kaja az kak trea se durji s obi4ashtite go !! ima i dr variant sqdate 1 den imu kazva6 ili spira da te zadushava ili kusate ako te obi4a she spre da te zadu6ava ako li ne edin shut v guza i da idva sledva6tiq a sam siguren 4e ako se ogleda6 okolo teb ima mn dr om4eta det iskat sa s teb :)

sexi_lady_666
03-21-2007, 21:50
mila revnosta e mn kofti ne6to za tva ako go obi4a6 mu go dokaji!!!ili mu kaji ot tuk na tam 6te sme kvit az 6te proverqvam te b ti men za da sme sigurni 4e ne si izneverqvame :D i az sum izneverqvala kogato mi izneverqvat na men edin suvet 6te ti dam:1 godina e mn vreme za tva vurni se pri nego!!!i mu budi verna bez skrupoli!!! :)

Charlotte_the_Harlot
03-21-2007, 22:00
Чакай сега, става въпрос не за изневяра, а за лафене с другарчета. Имам идея що за типове са тези, които ти забраняват да си говориш с приятели и познати. Една голяма част от тях са непоправими.

BAYO
03-21-2007, 23:28
Омг... ми ако тва е първият път дет те сгащтва да си чатиш на "миличко" в скайпа моеш да му обясниш че тва си е негов стил на писане. То и аз съм си чатил с такиа момичета в Мирк, които на всеки ред слагаха по 10 целувки, ма моето момиче дори не им обръщаше внимание. Хващаше се само ако кажа нещо от рода на " Еее виж тая мацка иска да ме *** " и тя издивява, ма кфо от тфа нали треа малко Фън. Айде стига толкоз. Ходи му обясни и тва е, пък на оня му кажи да спре и готоо. Тва мисля :idea:

gerity
03-22-2007, 06:10
вече какво ли не му казах, а той все повтаря да не се оправдавам виновна съм и трябвало да търпя сичко ако искам да сме се оправили

koalka
03-22-2007, 07:19
Недей да се примиряваш с това положение.Той те ограничава по този начин да не се виждаш с приятелите ти, да не говориш със съучениците си.Ти го обичаш, но не съм сигурна дали той изпитва същите чувства.С държанието си не го показва.По-добре говори сериозно с него и ако продължава така, по-добре се разделете.Можеш да го обичаш, но определено ще ти е по-добре без него.

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 22:32
Ииии за какво си виновна, ако не е тайна?

03-24-2007, 23:39
Ииии за какво си виновна, ако не е тайна?
ВИДЯХ Я!!!
Тя изяде кроасана!

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 23:45
Дааа, който яде кроасани е виновен. Особено малки кроасанчета. Убийци!

03-24-2007, 23:49
Дааа, който яде кроасани е виновен. Особено малки кроасанчета. Убийци!



Е не е ли така?

Charlotte_the_Harlot
03-24-2007, 23:52
Така е. Варвари! Ще пият кръв от мъртви кроасани!

PoisoNGirL
03-25-2007, 07:39
taka li mi se struva ili toq se opitva da ti prehvurli vinata si ? kakvo ti ne mojesh da goorish s nikoi, da izlizash.da dishash edva li ne bez nego! mi ti ili si mazohist ili prekaleno mnogo go obichash i go ostavqsh da ti se kachva na glavata. Lichno mnenie: vseki,koito me ogranichava malko ili mnogo ili se promenq donqkude ili az si promenqm otnosheniqta s nego! Kakvo si napravila kato si si pochtila s nqkoi? izvinqvai ama ako moq trugne da mi rovi iz gsm-a takava maina shte mu teglq che shte me zapomni! govori s tva momche da se osuznae malko,che prekalqva..to negovoto ne e revnost mi si e chesta paranoq.toi te ima za sobstvenost! ](*,) :smt017