PDA

View Full Version : Академично гребане



killname
03-21-2007, 21:04
Доста теми прегледах не стигнах до края но мисля че нукъде не видях тема за този хубав, но доста труден и може би доста скъп спорт.Забелязъл съм също че не е толкова популярен сред днешната младеж .... че и даже някои хора се чудят "каквио по дяволите е това"
ами мога да ви кажа че това е доста интелигентен спорт (в смисъл не се поумнява от него и не го тренират смао зубъри) и в англия може би 90% от практикуващите го представляват така наречената "аристокрация".Аз имах удоволствието да тренирам този красив спорт цели 10 години докато най-накрая не се скарах с трньорката ми и след малко гафове в даскалото (спортното на ЦСКА) не се отказах от него.Сега след 5 години когато видя някой да гребе направи полудявам,кръвното ми се качва и почва да ме гони една огромна носталгия по спорта.Но за съжаление имам много (готино) работно време от 14 часа на ден така че . вие си правете сметката дали мога да го практикувам в момента.ще пратя и малко линкове на които можете да видите и да се убедите наистина че е красив и не много лесен спорт.