PDA

View Full Version : Мисля да избягам от вкъщи



nikic
03-21-2007, 21:58
Та да ви разкажа нещо ...
На 16 години съм.
Мисля в петък да избягам от нас.. защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .
та мисля петък да бягам от къщо на село . ще приспа 2-3 вечери , ще взема 20-30 лв. и в понеделник ще се прибера . ще оставя на бюрото си бележка че съм там където никога няма да се сетят (защото аз по принцип мразя да ходя на село) и ще си взема mp3 плейъра си . ГСМ-а си .. и пижамите си . То в къщата на село няма никой :D и мисля в понеделник да се прибера .
А кажете ми дали да бягам ли от вкъщи ?
Искам да направя това за да им е урок на наще че да видят че без мен не могат.

Редактирано от ЦвЕтИт0-темата е стара.Щом се проявява интерес към,нея и по-скоро към това,какво се е случило с автора,използвайте ЛС. :wink:

miloto na miloto:P
03-21-2007, 22:14
po dobre nedei..shte stane po losho i moje zdravo da gi uplashish

MyLiVeStYlE
03-21-2007, 22:49
dam bratle nedei da bqgash moje maikati i sstane ne6to ot pritesnenie
puk i posle 6e zagazai6
i mene nashte mw kritikuvat za su6tite ne6ta kfi i tebe tfa e normalno spox ;)

maybelline
03-22-2007, 04:54
Най-много после да те накажат и отношенията ви да се влошат.Но ако търсиш кураж да избягаш (във форума например) значи го нямаш.Ти сам си решаваш дали да бягаш.Според мен е глупаво и детинско,но както си решиш.

The Shooter
03-22-2007, 06:05
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/

Butterfly^
03-22-2007, 08:23
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/

Да да :smt005 и за кво му ги дали, за да има да избяга следващия път със самолет :smt017

А към автора на темата- според мен няма да постигнеш нищо с бягство. Ако ти е само за тръпката...щом си решил направи го :::

Fucking_Bitch
03-22-2007, 10:59
Чесно казано,идеята на мен ми допада!Това ще бъде просто за урок!Но внимавай все пак... :roll: :roll:

umrqlabubole4ka
03-22-2007, 11:36
ако не е сериозно те съветвам да не бягаш,че може да стане по зле.А пък ао е мн сериозно...може но за малко...но ти си решаваш

FizeuRa
03-22-2007, 12:12
Защо просто не поговориш с майка си.Кажи и как се чувстваш и така нататък.... недей да и държиш тон, а най спокойно я попитай,ако това не помогне не че е много хубаво решението ти,но може би ще е добре да я накараш няколко дена да мисли за тебе и разговора ви ... :?: :?: :?:

kati_0513
03-22-2007, 12:50
Спокойно, не е дошъл краят на Света...
Всеки има трудни дни или в моя случай- месеци, но съм спокойна и зная, че всичко ще се оправи...
При теб също всичко ще е О`к след известно време, не бива да прибягваш до такива решения, защото някой ден ако избягаш ще съжаляваш много за това...

Iv4eTy
03-22-2007, 20:36
Не смятам че бягството е най-добрия вариант. Не е ли по-добре просто да поговориш с майка си? Да и обясниш и така!

Hell's Angel
03-23-2007, 10:00
Та да ви разкажа нещо ...
На 16 години съм.
Мисля в петък да избягам от нас.. защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .
та мисля петък да бягам от къщо на село . ще приспа 2-3 вечери , ще взема 20-30 лв. и в понеделник ще се прибера . ще оставя на бюрото си бележка че съм там където никога няма да се сетят (защото аз по принцип мразя да ходя на село) и ще си взема mp3 плейъра си . ГСМ-а си .. и пижамите си . То в къщата на село няма никой :D и мисля в понеделник да се прибера .
А кажете ми дали да бягам ли от вкъщи ?
Искам да направя това за да им е урок на наще че да видят че без мен не могат.
Бегай бе,кой те спира :lol:
Да не вземат те да ти дадат урок и да не те потърсят изобщо :D

Violenza
03-23-2007, 11:24
защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .

А замислял ли си се, че майка ти може би е права?!

Qnchety
03-23-2007, 11:29
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/

Дали и аз да не зема да избягам от нас :smt017 :smt005 !!!

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:52
Nqma smisyl i az sym se opitvala da bqgam i naistina mnogo pyti mi se e iskalo,no kato se zamislq nqma smsial.Stigala sam do tam veche da si sybera bagaja i da resha kyde otivam i tochno kogato trygvam - se otkazvam.nqma smisyl da go pravish.Taka samo moje da uplashish roditelite si i vseesh panika sred blizkite ti.Ne pravi gluposti .. nqma smisyl .. po dobre sedni i pogovori s tqh kato golqm chovek,ne si nqkoe malko dete ..

rubi
03-23-2007, 17:34
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/
Pi4 zavisi si ot roditelite....tfa moje samo da gi dovbesi!

SeXyTo_f
03-23-2007, 20:47
И аз съм го мислила много пъти...(като бях 4-5 клас) :smt005 шегувам се ;)
мълчи си и това е.... не й обръщай внимание какви ги говори....

die_die_my_darling_
03-23-2007, 21:28
избягай с основателна причина,тва твойто е само капризи

piska_
03-24-2007, 16:12
Едва ли ще постигнеш нещо, но да ти споделя и моите са същите и немога да ги понасям :evil:

mechtaq_za_teb
03-24-2007, 16:35
Nedei da bqgash,zashtoto polojenieto shte se vloshi i nishto nqma da postignesh.Nai-malko da si izprosish nqkoe nakazanie...Sled kato ti kazva 4e ot teb nishtone stavalo i dokaji 4e ne e prava :)

m0rb1d
03-24-2007, 18:46
абе драсвал съм от къщи дори и да изчезнеш още на същия ден ще се върнеш 1000% съм убеден. 1 ден няма да издържиш сам особено на тая възраст. предпожение, че знаеш че можеш да се върнеш у вас без никакви проблеми... разбирам да си изгонен ама то...не си струва риска.

sweeet_escape_fff
03-24-2007, 19:57
Бягството като цяло под каквито и да е форми не може да бъде решение на каквити и да е проблеми.Така че наистина поговори с майка ти и спокойно и сподели своити собсвени възгледи и мнение.Едва ли ако се чупиш от вкъщи нещата ще се оправят.Така че по-добре обмисли много добре какво губиш и какво печелиш от подобен вид действия.Според мен минусите са много повече за сметка на плюсовете.Постаряй се да не взимеш импулсивни а добре премислени решения щото по някой път човек съжалявя айде късмет. :wink:

SaYoNaRa
03-24-2007, 20:37
Ти добре ли си да тръгнеш от вас да бягаш чак до селото ](*,)

Allthatshewant
03-25-2007, 13:15
да избягаш ... нем .. така ще покажеш слабост по-добре говори с вашите но не го прави .. ще ги изплашиш до смърт пък и когато се върнеш те ще живеят със страх да не направиш някоя по-голяма беля.. и това не е гаранция че нещата между вас ще вървят по-добре..бягството не е решение според мен .. говори с тях

Armeika
03-25-2007, 13:35
избягай с основателна причина,тва твойто е само капризи
Мда и аз така мисля! И мен маика ми ме критикува обаче не ми пука :-D :smt019

iLoveChocolate
03-25-2007, 13:47
по-добре недей

passion_kisssss
03-25-2007, 14:37
МММММММММММММММ.................... .ПИЧ АЗ СЪЩО СЪМ БЯГАЛА ОТ ВКЪЩИ.........ОТ СОБСТВЕН ОПИТ ТИ КАЗВАМ НЕ БЯГАЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! ЩЕ ТИ ГО НАТЯКВА ЦЯЛ ЖИВОТ....... СМИСЪЛ И НА МЕНЕ МИ БЕШЕ ПИСНАЛО ТО НЕЯ ДА МИ РАЗПРАВЯ КОЛКО СЪМ МЪРЗЕЛИВА БЛАБАЛБАЛЛБА И СЕ ЧУПИХ ОТ НАС ОБАЧЕ НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ МАЙКА ТИ ТИ СЕ КАРА ОТ ДОБРО...ТА ТЯ ТЕ ОБИЧА.......АЗ СЕГА ОСЪЗНАВАМ ГРЕШКИТЕ СИ :smt015 НЕДЕЙ БЕ ЧОВЕК ЩЕ СЪЖЕЛЯВАШ.......

f1s714e70
03-25-2007, 18:53
ami vzeme6 li telefona si,6te te namerqt 100% 6te go prosledqt i 6te te namerqt i vmesto da im dde6 yrok 6te zagazi6 pove4e..typo e i ne e moderno da se bqga ot vka6ti v takav period si.Pomisli za tiq xora (roditelite ti ) otgledali sa te dali sa ti vsi4ko neobxodimo,kato vijdam sa ti kupuvali mn raboti gsm,mp3 te sa polojili tolkova usiliqta za teb aa ti tka li 6te im se otplati6 idiot takav

IGNGN
03-25-2007, 20:37
Та да ви разкажа нещо ...
На 16 години съм.
Мисля в петък да избягам от нас.. защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .
та мисля петък да бягам от къщо на село . ще приспа 2-3 вечери , ще взема 20-30 лв. и в понеделник ще се прибера . ще оставя на бюрото си бележка че съм там където никога няма да се сетят (защото аз по принцип мразя да ходя на село) и ще си взема mp3 плейъра си . ГСМ-а си .. и пижамите си . То в къщата на село няма никой :D и мисля в понеделник да се прибера .
А кажете ми дали да бягам ли от вкъщи ?
Искам да направя това за да им е урок на наще че да видят че без мен не могат.

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

Давай! :lol:
И после като се върнеш искам да пуснеш телефончето да записва как майка ти те търкаля из апартамента :lol:

theEXPLOITED
03-25-2007, 21:18
K'VO STANA Q RAZPRAVQI?IZBQGA LI?

nikic
03-26-2007, 00:02
Sled 4 4asa bqgam pi4ove... okorajavayte me :D

malka_sladuranka
03-26-2007, 11:27
защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .

А замислял ли си се, че майка ти може би е права?! Дори и да е права, не мисля, че трябва да казва на сина си, че "от него нищо не ставало" :smt012 Трябва му стимул и амбиция, а не критики и обиди. :smt012

kPuCkA
03-26-2007, 12:28
И все пак избяга ли?? Идеята е яка като цяло и аз бих го направила,само не си вземай GSM-a по-кирийско е :))

ice_cream_f
03-26-2007, 12:29
Nqma smisul da bqga6 maika ti moje da ti se kara mnogo ,ama te obi4a vse pak i ako izbqga6 moje mn qko da se pritesni

kukla_barby
03-26-2007, 12:30
oooooooooooo brato ti si!!!!!!!!!!!! begai i si basi my pi4a kvo nali e za kef!!!!!!!!!!!!davai!!!!!!!!! =D>

theEXPLOITED
03-26-2007, 13:47
8) AKO VE4E SI IZBQGAL USPEH A AKO SQ TRAGVA6 -DAAAAAAAAVAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIII

<black soul>
04-01-2007, 10:40
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/
да ама зависи кви са родителите !
към автора на темата : само ти можеш да предвидиш ква ще им бъде реакцията като се върнеш...по-добре недей! ама ако решиш да бягаш, по-добре вземи няколко приятели с теб, че сам ще ти бъде скучно. найпий се здраво, направете си един купон, та после ако много ти се карат, поне да не съжаляваш! :smt016 :wink:

<black soul>
04-01-2007, 10:41
защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .

А замислял ли си се, че майка ти може би е права?! Дори и да е права, не мисля, че трябва да казва на сина си, че "от него нищо не ставало" :smt012 Трябва му стимул и амбиция, а не критики и обиди. :smt012
точно така! :smt006

malone
04-01-2007, 11:05
Пич ако ще бягаш- по добре не се връщай щото те чака здрав бой. :twisted:

anito5
04-01-2007, 15:22
ooo nedei molq te!samo 6a vlo6i6 ne6tata :idea:

Adwokat
04-01-2007, 22:42
да избягаш ... нем .. така ще покажеш слабост по-добре говори с вашите но не го прави .. ще ги изплашиш до смърт пък и когато се върнеш те ще живеят със страх да не направиш някоя по-голяма беля.. и това не е гаранция че нещата между вас ще вървят по-добре..бягството не е решение според мен .. говори с тях


Това трябва да им е за урок!! да ги е страх никои родител не трябва да се държи така със собственото си дете да му говори така , че нищо нямало да стани от него!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Tesinka
04-02-2007, 09:16
Та да ви разкажа нещо ...
На 16 години съм.
Мисля в петък да избягам от нас.. защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .
та мисля петък да бягам от къщо на село . ще приспа 2-3 вечери , ще взема 20-30 лв. и в понеделник ще се прибера . ще оставя на бюрото си бележка че съм там където никога няма да се сетят (защото аз по принцип мразя да ходя на село) и ще си взема mp3 плейъра си . ГСМ-а си .. и пижамите си . То в къщата на село няма никой :D и мисля в понеделник да се прибера .
А кажете ми дали да бягам ли от вкъщи ?
Искам да направя това за да им е урок на наще че да видят че без мен не могат.

O Boje.... i zaradi towa shte bqgash...!Neznaesh v moeto semeistwo kakwo e ponqkoga a ti zaradi towa shte bqgash. Nedei . Sam shte osuznaesh greshkata si sled vreme. te prosto iskat da se u4ish,kato se zamislish ot nas se iska samo towa. Kakwoto i da prawish - pomisli pred towa.Uspeh.

titin4eto
04-02-2007, 11:22
1. Въпрос: избяга ли?
2. въпрос: Мислиш ли, че така ще решиш нещата? И кво си мислиш!?!?! Да им дадеш урок!!! Абе човек! Те на теб трябва да ти дадат урок!!! Замислял ли си се, защо майка ти иска ти да имаш добри оценки, а?!?! На нея ли и трябват, кво? Да не би тя тепърва ще кандидатства и ще работи и за тва са й оценките?!! Ае стегни се - па изкарай няква свестна оценка и да видим следващият път дали пак ще каже, че за нищо не ставаш? шото мисля, че тая жена до такава степен се е отчаяла за да каже подобно нещо....

mon4eto
04-02-2007, 12:16
Ti bocka6 li se we...6to ti e da bqga6 ot ka6ti pa polse da se vra6ta6 :roll: Q ne se zanimavai s gluposti a si gledai jivota...kvo kat ti vikat i samo te kritikuvat slagai tapitei da ne ti pukaaaa...

nekfnikf
04-04-2007, 22:44
kfo ti puka che te kritikuwat maika mi mnogo chesto me kritikuwa...za kakfo li ne ..che pusha,che piq,che sum zle w daskalo...puk oshte ne sm izbqgal ..i ne mislq da bqgam...

shadow4e
04-05-2007, 00:44
На мен ми се струва супер жалко да избягаш и да си събереш нещата, които ваште са ти купили... Аз ако бягам, няма да си взема МР3 плеъра. Ти целиш да покажеш, че можеш без тях все пак.

ПП Не знам дали си избягал или си го отложил, ама гледай да не забравиш да вземеш ключа от вилата и в бележката да не пише нещо, с което да решат, че си се самоубил.

Pupyyyyyy
04-05-2007, 05:56
Бягай бе ейййййййййййй! Още ли си тук... :-D

PaPa
04-10-2007, 19:26
Ei pich .. ne poznawam washte .. obache az izbqgah ot wkushti iii stana edna mutna i naistina mnogo kurwawa .. otidoh w edna fr .. i ne se pribirah 2 dni podred .. i kfo stana .. bashta mi me nameri i me pribi .. kruw i ritane dokato ne sm se nauchila kwo e w nas ..l a i da ti kaja .. nedei ... shot moje da gi oplashish zdrawo

nikic
04-18-2007, 19:55
избягах ... върнах се 2 седмици след това...
вие не знаете маика ми колко е гадна ...
а тея които казват че е била права за това че съм бил калпазанин ще им кажа само едно !
до сега нямам двойки .... но нямам и шестици
Тя ми казва че щял съм да наследя цялото богатство и нямал съм да мога да ръководя бизнеса .... абе да не говориме по добре ...
а и ако си мислите че става дума за някаф бизнес който е дребулийка не е ..... но както и да е .. да не испадаме в подробности ...

Ellie
04-19-2007, 10:07
Едната от причините, майка ти да иска добри оценки е тази, че пишеш с повече грешки от третокласник.

marche
04-20-2007, 09:15
NEDEI!!!maika ti moje da polu4i infarkt,ama verno ti govora,pomisli ako ti si na neino mqsto tq 6te se poburka znae6 li kakvo moje da i mine prez glavata NEDEI!!!BATKO MI E BQGAL NA6TE NAISTINA 6TQHA DA POLU4AT INFRAKT!!!taka 4e ako iska6 va6te da umrat bqgai

djovisna
04-20-2007, 21:06
i da bqgash nikav smisal. az kato bqgah ot u nas zvanaqh na maika mi i i iskah pari za da sa pribera i tq davashe ama sled 1 mesec uvartaniq sprq da mi dava i mi kaza da sa opravam i az sa pribrah biha ma i sichko sa oprai :)

mostwanted
04-24-2007, 13:41
ако издържиш 2-3 дена шапка ти свалям
аз най-много два дена и следва фалит
и се прибирам с подвита опашка унас :D

LofYou
04-24-2007, 15:01
Защо просто не поговориш с майка си.Кажи и как се чувстваш и така нататък.... недей да и държиш тон, а най спокойно я попитай,ако това не помогне не че е много хубаво решението ти,но може би ще е добре да я накараш няколко дена да мисли за тебе и разговора ви ... :?: :?: :?:

Напълно подкрепям отва мнение [-o<

JIuDeToO
04-24-2007, 17:36
Глупости, бягството не е решение на проблемите, това е най - глупавата постъпка :wink: Така още повече ще влошиш нещата. Замисли се 20-30 лв до кога ще ти стигнат??? Вместо да се оплакваш, че майка ти ти се карала мн за еди си какво, взе ми се в ръце и се оправи!! Не казвам да учиш за 7 и стаятата ти секи ден да блести (се пак си момче нормално е), но учи за 3-4 подреждай си стаята примерно всяка неделя слушай какво ти казва, намери общ език с нея и ще видиш, че бавно, но все пак ще почнат да се оправат нещата :wink: Най-важното говори с нея често и и споделяй примерно как ти е минал деня... тя така ще види, че се променяш и вече ще е по мека с теб :wink: Успех

04-24-2007, 18:12
Та да ви разкажа нещо ...
На 16 години съм.
Мисля в петък да избягам от нас.. защото майка ми казва че от мен нищо не ставало.
Имал съм само двойки, майка ми постоянно ме критикува че съм бил мързелив че съм разхвърлял стаята си не съм подреждал .
та мисля петък да бягам от къщо на село . ще приспа 2-3 вечери , ще взема 20-30 лв. и в понеделник ще се прибера . ще оставя на бюрото си бележка че съм там където никога няма да се сетят (защото аз по принцип мразя да ходя на село) и ще си взема mp3 плейъра си . ГСМ-а си .. и пижамите си . То в къщата на село няма никой :D и мисля в понеделник да се прибера .
А кажете ми дали да бягам ли от вкъщи ?
Искам да направя това за да им е урок на наще че да видят че без мен не могат.


Мисля че е добра идея да избягаш (ако не ти се случи нищо лошо..) когато бях на 15 (ся съм на 19) и аз избягах за 1 месец скитах из града намерих едно местенце дето спах, крадях да се изхранвам и тн... мизерен живот беше и накрая се върнах НОВ ЧОВЕК !
Това 'бягство' ме накара да разбера живота и да го вида какъв всъшност е в еин мъкет.... макар и самотен, мизерен, мръсен, гладен и тн.. аз проумях неща които хората не проумяват за десетки години...

Но не сятам че ти ще ги разбереш ако отидеш на село по добре си земи само някви пари и 1-2 дрешки... и излез из града ти сам ! :roll:

04-24-2007, 21:11
Nikoi li ne znae kvo pravia roditelitev takiva slu4ai :shock: obajdat se v policiqta i detenceto biva izdirvano, diga se trevoga....

.:iLLusion:.
05-25-2007, 10:14
Глупаво е,сякаш искаш да из6ягаш от
про6лемите си..Сега те критикуват,но може би има защо,те
хората искат дат е възпитат..пък и ако "избягаш" от вас,не печелиш
нищо др,освен някой скандал [-X
Щом искаш на село,сам,6ез родителите ти,кажи им,че отиваш
и
тва е

little-wild-lady
05-26-2007, 19:37
Da be pi4 vnimavai da ne vlo6i6 suvsem polojenieto!

anonim4e
05-27-2007, 00:15
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/

mm ne pri vs e taka...sq za 2-3 dena nai-mn kat se pribere6 da te navikat qko,no ako e za 2 sedmici primerno,est 4e 6ta razceluvat,6e se naradvat i t.n. i posle ve4e 6ti se karat i t.n.

moq suvet e da ne bqga6-sedni i obsudi s maika ti,4ene ti e priqtno da ti govori taka,4e taka ti sriva samo4uvstvie i t.n. vkarai i gi nqkvo takiva gluposti v glavata ii ako produlji 4ak togava vzimai kraini merki,koito moje da se okajat i samo stresira6ti , bez rezultat...nz pri vseki 4ovek e razli4no...az sum iskala da bqgam,no se usetih 4e nqma smisul,sednah obsudih ne6tata s na6te i malko ili mn vs se opravi ... nz az ti preporu4vam da ne bqga6 6toto 6te si dovle4e6 problemi,no ti kakto si re6i6 :P

vesito_gb
05-27-2007, 01:32
Няма смисъл да го правиш,не се знаи какво ше стане -каде ще отидеш на кои ще попаднешзамисли се и ще видиш че съм права:)

#YoU MuSt DiE#
05-28-2007, 16:17
ИЗБЯГАЙ!!!! \:D/

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-28-2007, 19:39
ех детска му работа ей.... ако избягаш к`во печели пък и я малко по така на 16 си все пак не на 6.Не те критикувам, има много такива родители, но всички мислят най-доброто за децата си, макар и да не го възприемаме много.
поздрави ....

asi_basi
05-28-2007, 20:09
Am ti si golqm glupak....6tom i semeen biznes im te i to ne malak ....zna4i si sviknal mama i tati da davat pari4ki i ti da ne si mradva6 prast4eto za da gi zasluji6. aide zemi da raboti6 malko i 6te vidi6 kak 6te iska6 da se vvarne6 v u4ili6te i sa6to kak 6te iska6 da polu4ava6 po dobri ocenki 4e posle kato raboti6 da ne trqbva da se ma4i6 ;)

sinful`girl
05-29-2007, 15:37
Bqgai dokato moje6 :wink: .edin priqtel taka izbqga i kato se varna maika mu go razceluva i mu dadoha kup pari
\:D/

Да бе,то ако така ставаше вси1ки щяхме да бягаме.Кво подлъгваш тука детето

По-добре не бягай,щото майка ти ще се поболее от мъка и не дай си Боже да се гътне.После тва ще те преследва цял живот. После като те види жив и здрав ще ти се зарадва,но наказанието няма да ти се размине! Стой си у вас и да не ти пука кво ти говорят,вси1ки родители така говорят на децата си,за да ги сдухат и да си вземат поука,но не винаги се получава :)

lady_bird
05-29-2007, 17:52
ti si luda da bqga6!
i az sum bqgala i polza nikakva daje stana po-zle,as nai-tupoto be6e 4e do nikude ni6to ne stana,polza nikakva! tupo e ,puk i ve4e se izturka,vseki 2-ri bqga!

anet
05-30-2007, 08:10
Вместо да бягаш ,изненадай вашите и се опитай да ги разбереш.Оправи си стаята ,направи им сандвичи,получи поне 4 в училище,измий чиниите,сподели с майка си нещо твое лично ,от всичко това тя ще се зарадва ,защото май се е отчаяла от теб..Всички ние имаме някакви ЗАДЪЛЖЕНИЯ и криво ляво се опитваме да ги спазваме.Ако си твърде безотговорен,повярвай ми вредиш единствено на себе си,сега ти е забавно да шашкаш вашите с неприличното си поведение,то от сега се очертава и оформя и характера ти за в бъдеще. :roll: Поеми малко отговорност,този начален тренинг ще ти е от полза за по нататък в живота.И ЗАПОМНИ- ВАШИТЕ ТЕ ОБИЧАТ БЕЗКРАЙНО :!:

Poredniq
05-30-2007, 08:17
Пич,за да бягаш от вас тряя да иамш по-сериозно причина от "мама ми се ксара щот не смъ послушен". Едно бягане е нещо сериозно - не е да бегаш и стиа толко.
1.Намираш си някфо лозе къдет да псиш
2.не се крии
3.Спести си поне 10 кинта
4.Ядене на ден:един самун хлеб в 9 часа-топъл е и те наяжда до 21
5.Другите кинти за кеф.
6.Сметай сичко за 3 дена-най-късно на 3тия ще те приберата куките
7.Помисли ква ти е целта като бегаш
8.Тря да кажеш на ваще ОБЕКТИВНА причина що си избегал за да нещата да са повече от добре накрая.

Аре са бегай ако мислиш че ше вървиш така :)

~egoistiC~sister
05-30-2007, 08:39
Начи мноо исках да ми дадат ключа от стаята ми...за това избягах и сега супер :mrgreen:

krasivata_luvica
05-30-2007, 08:46
по добре направи това което искаш и после ваще ако те питат им кажи защото постоянно са те унижавали :twisted: tukmo 6te gi poopla6i6 malko :twisted:

kPuCkA
10-21-2007, 08:37
И какво е станало сега последно?Избягал си за 2 седмици така ли?И какви бяха последствията?Разправяй че ми е интересно след толкова време дали нещата са се променили или майка ти си е все същата "гаднярка" :D