PDA

View Full Version : За хора които нямат разум



helen4ee
03-22-2007, 07:08
Нека всички НАРКОМАНИ си излеят душата!

FaceR
03-22-2007, 09:22
Аз пуша джоинт и кво трябва да се чувствам прокажен ли?!?

suomi_rakastaa
03-22-2007, 09:23
Ami kato na4alo az sam na 15 {da moje i da sam malka no dosta xora sa gi ypotrebiavali na tazi vazrast}i ne py6a ne pia i ne ypotrebiavam narkoti4ni ve6testva!!!v edna dryga tema kazax 4e kogato biax na 6 edin priatel na maika mi i ba6ta mi po4ina ot rak na belite drobove i zatova sam re6ila da ne zapo4vam niamam ni6to protiv alkoxola moje po malko no smiatam 4e za men e rano vse pak i kam tova se pristrastiava 4ovek!a za narkotitcite ima li nyjda da se kazva ne6to!tova e edno ot nai golemite teglild na 21 i ne triabva da go podtceniavame!dilari ima na vsiakade !!!li4no na men sa mi predlagali treva!!!!!! nai vajnoto e da kaje6 dane mal4iu6 v takiva sly4ai!kazax na roditelite si{ togava biax na 13 }i te se obadixa na politciata kazaxa kade e raiona myu i go zalovixa!
savetvam vsi4ki da ne zapo4vat da piat i py6at ot rano za6toto vodi do traini posledstvia i govorete s roditelite si samo te 6te vi pomognat nezavisimo dali stava dyma za narkotitci ili za ne6to drygo - govorete!!!

helen4ee
03-22-2007, 09:54
bravo radvam se za tebe i se radvam se naistina! Produljavai v su6tiq duh!A za alkohola samo da ti kaja ako misli6 da pie6 nali v malki koli4etsva i ti preporu4vam da ne pie6 spirtni napitki!!
samo edno ne6to mi napravi vpe4atlenie v posta tova za 4algata.. m vseki si ima mnenie, no tova e vid ograni4enie...

FaceR
03-22-2007, 10:08
Викиto we да съгласен съм с теб.Баща ми постоянно ми повтаря че алкохола е загубено време и си е прав човека.Че наркотиците са голям проблем така си е.Хората злоупотребяват адски много с тях.На мен ми е много по трудно да откажа цигарите отколкото джоинта.Пуша трева като има като няма не пуша ,ходя си редовно на тренировки и тва е.



"A za alkohola samo da ti kaja ako misli6 da pie6 nali v malki koli4etsva i ti preporu4vam da ne pie6 spirtni napitki!!"

Че то в кой алкохол няма спирт?!??!

03-22-2007, 10:11
Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!

helen4ee
03-22-2007, 10:25
Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!

ne razbiram nakude bie6

helen4ee
03-22-2007, 10:26
a za spirtnite napitki mi v birata neznam da ima spirt nito v vinoto nito v uikito ... puk neznam moje i da gle6a...

IlLuSi0nS`
03-22-2007, 12:42
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!

_donna_
03-22-2007, 13:01
не разбирала накъде бие ..

иска да ти каже,скъпа,че не си нито по-интересна,
нито по-разумна,нито по-яка,нито по-пекана като трясваш
някаква глупава тема "аз съм много яка,щото мразя наркотиците"
и започваш да ни досаждаш с публичните изявления на твоята
явно неосъзната и неоправдана омраза.като мразиш наркотиците,
мрази си ги и остави олигофрените да си цъкат по веничките.

с няколко думи: кой та бута,че са клатиш?!

така перифразирано разбра ли го или по-простичко
да ти го напиша?! ...


Само като чуя "рак на белия дроб" ми се допушва....

рок он! _\,,/

лежи си през деня по гръб,
нощем се обърне на една страна и това му е живота ..
ще се моля за душите ви!

03-22-2007, 14:12
Какъв е смисъла да мразите нещо? А как можете да мразите нещо, за което си нямате ни най-малка идея? А какъв е смисъла на тая цялата тема? Да напишат Сульо и Пульо дето са чули случайно нещо по телевизора колко са добри като мразят дрогата? А какво е дрога? Или целта е да се насаждат митове и да се култивират измислици в съзнанието но подрастващото поколение? А не е ли по-правилно вместо такива глупави теми да се даде точната, научна информация (не промита от медии и тъпи репортери търсещи сензации) за веществата и да се остави на мислещите хора да решават сами за себе си какво да направят (разбира се изключваме от тук малчуганите, на тях известен контрол им трябва, че са склонни към необмислени действия)... ???
НО НЕ!! НЕКА ПО-ДОБРЕ ДА НАПИШЕМ!
АЗ МРАЗЯ ДРОГАТА! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я УПОТРЕБЯВАТ! АЗ МРАЗЯ ТЕЗИ ДЕТО Я ПРАВЯТ! АЗ МРАЗЯ, ТЕЗИ ДЕТО СА Я СЪЗДАЛИ! АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК! НО НАЙ ВАЖНОТО АЗ МРАЗЯ ШИБАНАТА ПРИРОДА, ЗАЩОТО Е СЪЗДАЛА РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ СЪДЪРЖАЩИ ТАКИВА ВЕЩЕСТВА! НО АЗ МРАЗЯ И ВСЕКИ ЧОВЕК, ЗАЩОТО СЪДЪРЖА В СЕБЕ СИ ДРОГА!!! АЗ МРАЗЯ!!! ЗАЩОТО ТАКА!!!

ne razbiram nakude bie6e qvno si ogranichena

KaRiTo
03-22-2007, 15:20
Аз не употребявам цигари и всякакъв такъв тип работи!!!Не виждам смисъл!Само си тровиш живота!!!

Jamalska
03-22-2007, 17:25
Не пия,не пуша,не друсам...само чадя!

WwanAdoO
03-22-2007, 17:29
govorete s roditelite si samo te 6te vi pomognat nezavisimo dali stava dyma za narkotitci ili za ne6to drygo - govorete!!!
E q da pitam mama togava dali e polezno da mi go vkarnat analno ](*,)
A sega po su6testvo- da, zapoznata sum mnogo po-dobre ot teb garantiram ti s vrednostta ot narkoticite, kato samo da te svetna i alkohola i cigarite su6to sa narkotici oba4e gi upotrebqvam. Tvurdo i az predpo4itam da mi e kef i da pravq kvoto mi haresva vmesto da jiveq tupo i nakraq tolkova da se depresiram ot skukata, 4e da se samoubiq... xexe taka daje nqma da moga da se radvam 4e pone sum jivqla dulgo i zdravoslovno ](*,) I moje bi imam kopleksi, no pone te sa takiva, ot koito ne se porajdat o6te. I su6to nqma kak da kaje6 4e mrazi6 ne6to koeto ne si vijdal, use6tal, 4uval i t.n., se6 se, tva be6e mnogo tupo izkazvane ot tvoq strana...
Xexe, a kolkoto do Vikito we- kvo si misli6 4e 4i4kovcite policai sa mnogo pravedni li- xexe da be i te se drusat i te pu6at i ne zaradi nqkoi drug, ami zaradi tqh ima diluri 6ot e tolkova lesno da hvane6 dilur, prosto ne e istina e taka, ama dilurite si pla6tat se6 se... celiq monopol e svurzan s kukite i imenno te pozvolqvat taq rabota kakto kaza nqkoi "navsqkude" da se prodavat "narkotici"

:smt006

KiLLeR_InSTiNkT
03-22-2007, 18:52
Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...

IdiOtKa
03-22-2007, 18:56
!dilari ima na vsiakade !!!li4no na men sa mi predlagali treva!!!!!! nai vajnoto e da kaje6 dane mal4iu6 v takiva sly4ai!kazax na roditelite si{ togava biax na 13 }i te se obadixa na politciata kazaxa kade e raiona myu i go zalovixa!
Как да се изразя тъпа си ... ти си баси малката тъпа пикла ... както и да е безмислено е то за теб няма надежда !
инначе по темата : няма лошо някой да не опотребва алкохол , цигари , наркотични вещества и какво ли не ,уважавам тези хора , те са направили своя избор , както и аз съм направила моя и не искам никой да ме съди за него !

03-22-2007, 19:26
Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...

Хората с това мислене най-често пропадат заради това че точно "уж" знаят кога да спрат ама същевременно не се усещат че то ги е завладяло! Не е нужно да ми казваш, убеден съм че си пушач и че пиеш често а кои знае и какви наркотици си взимал\а или в момента даже взимаш!

helen4ee
03-22-2007, 19:31
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!

Taka zapo4vame s nai- naduhanata ot vsi4ki tuk.Taka duma po duma..
Tupa ne sum, 6ibana i takava ne sum. putko da imam putka ama putko ne mi e imeto.. omraza izpitvam (golqma), zadnika mi e perfekten.ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS POVE4 EOT VSI4KI REGISTRIRANI OT FORUMA VZETI NA KUP za6toto ne sum nito v4era6na i moag da ti kaja 4e sum mnogo napred s materiala. Taka treva sum pu6ila, pri tova po ka4estvena i po-dobra ot koqto i da e ot pomirisanite ot teb trevi:D...S udovolstvie v o4ite na vsi4ki kakvo mislq, hahaa vse pak sum iskrenna do bolka, no puk nqma po4ti registrirani tuk vse sa "gosti" ... ako obi4a6 ne govori kak hodq, za6tot az obi4am sebe si i si li4i!Forumite skupa az ne visq po cql den tuka, tova e 1viq forum koito pose6tavam ahah..Ne govori z amaika mi ako obi4a6 za6toto za razlika qvno ot teb az imam uvajenie kum neq.Ne me obijdai kakto az ne go pravq pokaji pone malko vuzpitanie i ne lazi v kalta. I nikoga ne me nari4ai ograni4ena za6toto sum vuzmojno nai - NEograni4eniq 4ovek v foruma .. KAPI6???

helen4ee
03-22-2007, 19:39
не разбирала накъде бие ..

иска да ти каже,скъпа,че не си нито по-интересна,
нито по-разумна,нито по-яка,нито по-пекана като трясваш
някаква глупава тема "аз съм много яка,щото мразя наркотиците"
и започваш да ни досаждаш с публичните изявления на твоята
явно неосъзната и неоправдана омраза.като мразиш наркотиците,
мрази си ги и остави олигофрените да си цъкат по веничките.

с няколко думи: кой та бута,че са клатиш?!

така перифразирано разбра ли го или по-простичко
да ти го напиша?! ...


Само като чуя "рак на белия дроб" ми се допушва....

рок он! _\,,/

лежи си през деня по гръб,
нощем се обърне на една страна и това му е живота ..
ще се моля за душите ви!


S ima razlika mejdu men i teb tova e qsno, no e qsno i 4e e ogromna!Ti 6te napi6e6 svoq tema i post za da te zabelejat i da ti oburnat maaaaaalkoto vsimanie, koeeto dori ne polu4ava6 v vas.Dokato pri mene az sum pusnala taq tema za da vidq ima li hora, koito NE SA KATO TEB..
Nqma nujda da pokazvam na koito i da bilo tuk 4e sum razumna, umna, qka, pe4ena i t n az tezi ne6ta si gi znam za sebe si..Celta mi e da vidq dali ima o6et svestni lica, dali ima hora koito osuznavat ne6tata taka, taka 4e moq rabota si e dali da pi6a takava tema i za6to da q pi6a. Ti ako iska6 otgovarqi, ako nqma kakvo pozitivno da kaje6 ne govori

mimi7373
03-22-2007, 19:49
helen4ee мн ме кефиш продължаваи в същия дух! {}а аз исках да попитам защо като някои пусне някаква тема и на някои е интересна а на други не защо задължително трябва да го увикате!!! МН се праите на интересни а всъщност не сте нищо повече от хора така че АЙДЕ МОЛЯ МОЛЯ НАДУВКИТЕ ДА НЕ ПИшАТ В ТЕМИТЕ ЗА шИБАНИТЕ СИ ТЪПИ МНЕНИЯ ПО ТЕМИТЕ И ДА ГЛЕДАТ ДА ОКЕНДЗАТ ВСЕКА ЕДНА ТЕМА! аре гледаите та ме овикайте и мене и покажете колко можете да ме увикате и да покажете на всички колко мн ми падате под нивото ай със здраве...

Kianna
03-22-2007, 19:52
Аз съм със здрав разум. :smt016

helen4ee
03-23-2007, 07:12
Whiskass ima6 respekt kum men kakto vijdam.Ne iskam da te sudq, ne iskam i da kazvam kakvo sum i ne sum pravila.Ako te obvinqvah za tova koeto si 6tqh da sum jalka kartinka kato vsi4ki ostanali...no vsu6tnost az znam 4e pove4eto hora sa takiva, promiti sa vi totalno mozucite kakto i moq.. no kakvo da se pravi.Ti ili koitro i da e ot upotrebqva6tite narkotici ne ste vinovni za tova koeto ste, kakto kazav ve4e sledstvie ste ot pri4inata, koqto s ekrie v roditelite vi, ob6testvotot, priqtelite, lubovta...
NE SUDQ NIKOI , s radost bih pomognala na nqkoi koito poiska pomo6t. No 4ovek e suzdaden da se ka4va po stulbata na gore, a ne da sliza dolu kum kalta!

KiLLeR_InSTiNkT
03-23-2007, 09:35
Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...

Хората с това мислене най-често пропадат заради това че точно "уж" знаят кога да спрат ама същевременно не се усещат че то ги е завладяло! Не е нужно да ми казваш, убеден съм че си пушач и че пиеш често а кои знае и какви наркотици си взимал\а или в момента даже взимаш!

Всъщност да ти кажа - единственото нещо, което съм пробвала досега са амфетите и не мисля да продължавам с тях. Всъщност не пия много, пуша доста и коз, но за другите неща мисля да ги опитам - без херца /пък ако нещо се обърка и ми хареса даден наркотик има няколко човека, които за нищо на света не биха ме оставили да пропадна/... Всъщност прекалено много се отклоних! Мир :wink:

IlLuSi0nS`
03-23-2007, 10:24
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!

Taka zapo4vame s nai- naduhanata ot vsi4ki tuk.Taka duma po duma..
Tupa ne sum, 6ibana i takava ne sum. putko da imam p***a ama putko ne mi e imeto.. omraza izpitvam (golqma), zadnika mi e perfekten.ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS POVE4 EOT VSI4KI REGISTRIRANI OT FORUMA VZETI NA KUP za6toto ne sum nito v4era6na i moag da ti kaja 4e sum mnogo napred s materiala. Taka treva sum pu6ila, pri tova po ka4estvena i po-dobra ot koqto i da e ot pomirisanite ot teb trevi:D...S udovolstvie v o4ite na vsi4ki kakvo mislq, hahaa vse pak sum iskrenna do bolka, no puk nqma po4ti registrirani tuk vse sa "gosti" ... ako obi4a6 ne govori kak hodq, za6tot az obi4am sebe si i si li4i!Forumite skupa az ne visq po cql den tuka, tova e 1viq forum koito pose6tavam ahah..Ne govori z amaika mi ako obi4a6 za6toto za razlika qvno ot teb az imam uvajenie kum neq.Ne me obijdai kakto az ne go pravq pokaji pone malko vuzpitanie i ne lazi v kalta. I nikoga ne me nari4ai ograni4ena za6toto sum vuzmojno nai - NEograni4eniq 4ovek v foruma .. KAPI6???



прекрасно, че се възприемаш по този начин..
ще ти кажа само, че освободеният от предразсъдаци човек приема и уважава чуждото мнение..
добре, ти не употребяваш.. опитала си, не ти е харесало.. добре
но това не означава, че трябва да съдиш хората, които употребяват
всеки сам отговаря за действията си, сам решава какво да прави с живота си и никой няма право да го съди за избора му..
какъв е смисъла да се бъркаш в живота на другите и да ги квалифицираш като "наркомани" и "пропаднали"?
и още нещо.. всичко на този свят има две страни.. няма нищо, което е само хубаво или само лошо.. точно в това се състои избора - преценяваш за себе си какво ти отнема и какво ти дава "дрогата" и си решаваш..
моят избор си е мой.. твоят е твой..

helen4ee
03-23-2007, 12:02
Ne bih iskala da se povtarqm, no qvno e nalojitelno!Nqmam za cel da kritikuvam i sudq koito i da bilo!Ne me gree kakvo vie pravite, stiga da ne stignete da mi burkate moite planove i moeto spokoistvie.Mrazq narkomanite, daaaaaaa pri tova mnogo, sme6noto e 4e vsi4ki ste kompleksari( ne kritikuvam kazvam istinata :) kakto vsi4ki hora na tozi svqt, NO celta e da ne izbiva6 kompleksite si i da pokazva6 na horata 4e nqma6 takiva.A po na4inapo koito vie( drusa6tite se) si gi izbivate pokazvate 4e ste o6te po kompleksirani i o6te i o6te... Kakto i da e az sum si jiva i zdrava vie puknete na 20 ako iskate

Andrea-Nikol
03-23-2007, 12:25
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!



PUTKO vnimavai na koi kazvash putko zashtoto ti si edin parcal iasno li ti e? Hodi se krii po yglite i prosi? Pojelavam ti rycete ti da izsyhnat i poveche pari da ne vidish za da nema s kfo da si kupish droga ili kakvoto i da e. Da izsyhnesh ot samosyjalenie i da stignesh do ryba i da se samoubiesh za da moje nai-nakraia sveta da se otyrve ot plujek kato teb! Nikoga treva ili narkotik v jivota si da ne vidish! Vij se pyrvo v ogledaloto a posle govori za drugite iasno li ti e we stara chanto? Nedei da govorish bez da znaesh da ne ia poznavash taia sluchaino det e pisala temata a? che da kazvash dali e upotrebiavala narkotici ili ne i zashto gi mrazi za da gi mrazi nachi ima zashto ? i ako si mislish che az ili tia ne sme kazvali na "takiva kato teb" kakvi sa protivni nenujni mn se lyjesh tochno pyk nie s glava kym zemiata ne sme!!! S kola shte mina i shte te pregazia shte te butam i shte te spyvam no pyt nema da ti dam!! Moli se nikoga da ne me sreshtnesh zashtoto shte vidish slynceto za posledno i shte mi se molish tochno kakto se molish na Gospod iasno li ti e? Sledvashtia pyt vnimavai na koi se natiagash iasno li ti e we narkomanche skapano?????? :twisted:

03-23-2007, 12:38
Не съм против цигрите, нито против пиенето, нито против дрогата. Просто това си е моят живот и ще си правя каквото искам. Решила съм да опитам от всичко, за да знам какво е и ако нещо ми хареса ще продължа с него... Имам мярка и знам кога трябва да спра, проблем? Са вземи ме оплюй, че за нищо не ставам и съм ограничена и пропаднала... Айде де, ще чакам, пффф...

Хората с това мислене най-често пропадат заради това че точно "уж" знаят кога да спрат ама същевременно не се усещат че то ги е завладяло! Не е нужно да ми казваш, убеден съм че си пушач и че пиеш често а кои знае и какви наркотици си взимал\а или в момента даже взимаш!
Всъщност да ти кажа - единственото нещо, което съм пробвала досега са амфетите и не мисля да продължавам с тях. Всъщност не пия много, пуша доста и коз, но за другите неща мисля да ги опитам - без херца /пък ако нещо се обърка и ми хареса даден наркотик има няколко човека, които за нищо на света не биха ме оставили да пропадна/... Всъщност прекалено много се отклоних! Мир :wink:
Е радвам се, но просто казвам че повечето хора са почнали да друсат точно с тая нагласа "аз да пробвам"! Просто има наркотици които са по силни от твоита воля и достатъчно случаи съм видял на хора които просто търсят някаква спасение в наркотиците, било то поради проблеми в дома, любовта и т.н. Наркотиците не са спасение от това, а тази тук която ми дрънка че всеки си има избор...Въпроса е че ти след това избор нямаш... Абе какво разбирате вие, киснете в някакъв
форум и имате по 1000 и кусур мнения и се прават на разбирачи....ае

03-23-2007, 13:00
hahaha kefi6 "gost" haha prav si na 100% 8)

FiRe_LaDy
03-23-2007, 13:32
Piq,pushila sym( sega pak pusha,no mnogo rqdko),treva ne sym opitvala,no i nqmam namerenie.I kakvo ot tova,che pusha cigari i piq?Da ne sym propadnala i da ne bi da mi vredqt mnogo ... NE!Naprotiv - ponqkoga dori mi pomagat.Vsichko si ima svoite plusove i minusi.

IlLuSi0nS`
03-23-2007, 15:52
Почнаха се селските клетви,аз се махам...Няма да чета повече,няма да пиша повече,защото пишейки един пост тук миналия следобед осъзнах...Осъзнах,че как да го кажа...ъъъ...
БОЛИ МЕ К*РА
Не ми дреме за никой,който не харесва това,което правя,не ме ебе за никой,който си има свое собствено мнение...
Най-важният човек в живота ми съм аз,а аз съм щастлива.
Тогава просто fuck off...

=D> =D> =D>
това изчерпа темата..

helen4ee
03-23-2007, 15:57
Почнаха се селските клетви,аз се махам...Няма да чета повече,няма да пиша повече,защото пишейки един пост тук миналия следобед осъзнах...Осъзнах,че как да го кажа...ъъъ...
БОЛИ МЕ К*РА
Не ми дреме за никой,който не харесва това,което правя,не ме ебе за никой,който си има свое собствено мнение...
Най-важният човек в живота ми съм аз,а аз съм щастлива.
Тогава просто fuck off...

=D> =D> =D>
това изчерпа темата..

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

enclave
03-24-2007, 01:07
Всички сте зле..... и друсалките сте зле, и "праведните" сте зле..... :-D Само аз съм перфектен :smt016 Ахахахахахахх ааааааа не, не мога повече......... ще умра от смях :smt005 :smt005 ......
helen4ee псевдоинтелектуалката се опитва да вразуми друсалките да не друсат щото било кофти, пък те се опитват да и набият филма че е яко да си леш надран размазан аххахаахахаххахаха :-D няма такава безсмислена тема :-D

Mooo6nooo
03-24-2007, 06:51
Оффф обърках гласа си, ама айде...

Има, но то има много хора, които нямат здрав разум и пак не ги употребяват.

Ся хората, които ги употребяват според мен си съсипват живота.

theEXPLOITED
03-24-2007, 16:17
8) ABSOLIUTNO SAM SAGLASNA S whiskas
I O6TE NE6TO ZA DA SPRE DA UPOTREBQVA NQKAKVO VE6TESTVO NA EDIN 4OVEK TRQBVA DA MU SE PREDLOJI ALTERNATIVA T.E. DRUGO TAKOVA 'BEZVREDNO' AMA PAK AKO MOJE DA IMA SA6TITE EFEKTI SA6TITE DEISTVIQ DA PREDIZVIKVA SA6TITE 4UVSTVA V MEN KOGATO SI POMISLQ ZA NEGO.....DA AZ SAM NARKOMANKA OT MNOO VREME T'VA NE MI PRE4I VE4E SE NAU4IH DA JIVEQ S 'NOVIQ' SI JIVOT DORI NE POMNQ 'STARIQ' A DALI NE6TO HUBAVO SE ZABRAVQ ZA 3-4 GODINI?
MAI NE!I NAKRAQ ZA6TO DA SPIRAM DA PRAVQ NE6TO KOETO MI HARESVA?TO VREDI SAMO NA MEN!AZ NE KARAM NIKOI DA ZAPO4VA DA DRUSA KAKTO I DA SPIRA DA PRAVI NE6TO KOETO MU DOSTAVQ UDOVOLSTVIE...ZA6TO TOGAVA NEMOGA DA RAZBERA E TOVA 'SO4ENE S PRAST' VSEKI JIVEE KAKTO ISKA NALI TAKA?KATO NE ISKA6 DA DRUSA6 NEDEI -NA KOI MU PUKA?

teenkopele
03-25-2007, 04:32
Почти всички тук знаят за вредите от споменатите неща, но въпреки това употребяват поне едно от тях.

AciD
03-25-2007, 07:24
"Има ли тийнове в сайта, които имат здрав разум и осъзнават сериозността на наркотиците,цигарите, алкохола И НЕ ГИ УПОТРЕБЯВАТ"

emi vaprosa ti e li6en ot smisal. az daje ne znam kvo pravq tuka 6toto sam dale4e ot teen vuzrastta, ama kakto i da e. zna4i da ima6 zdrav razum i da osuznava6 serioznostta na narkoticite, cigarite i alkohola v nikakuv slu4ai ne ozna4ava da ne gi upotrebqva6. az mnogo dobre poznavam vsi4ki starni na izbroenite ne6ta, no ti qvno ne. kazah ti na ls 4e si ograni4ena i prodaljava6 uporito da go dokazva6

AciD
03-25-2007, 07:31
Всички сте зле..... и друсалките сте зле, и "праведните" сте зле..... :-D Само аз съм перфектен :smt016 Ахахахахахахх ааааааа не, не мога повече......... ще умра от смях :smt005 :smt005 ......
helen4ee псевдоинтелектуалката се опитва да вразуми друсалките да не друсат щото било кофти, пък те се опитват да и набият филма че е яко да си леш надран размазан аххахаахахаххахаха :-D няма такава безсмислена тема :-D




abe nqkak i az go 4uvstavm tva... ama kak da ne napada6 nqkoi tapak koito se pravi na propovednik... az si se kefq na jivota i mi dreme na .... za bezpo4venite mneniq na razni de4ica..... 84 to4ki ot men za minimal-a :twisted: evala

helen4ee
03-25-2007, 12:46
Всички сте зле..... и друсалките сте зле, и "праведните" сте зле..... :-D Само аз съм перфектен :smt016 Ахахахахахахх ааааааа не, не мога повече......... ще умра от смях :smt005 :smt005 ......
helen4ee псевдоинтелектуалката се опитва да вразуми друсалките да не друсат щото било кофти, пък те се опитват да и набият филма че е яко да си леш надран размазан аххахаахахаххахаха :-D няма такава безсмислена тема :-D




abe nqkak i az go 4uvstavm tva... ama kak da ne napada6 nqkoi tapak koito se pravi na propovednik... az si se kefq na jivota i mi dreme na .... za bezpo4venite mneniq na razni de4ica..... 84 to4ki ot men za minimal-a :twisted: evala


Bla bla bla, stiga ste se za6tirtava li be hora, sme6ni ste znaete 4e pravite gre6ka sled gre6ka v mizerniq si jivot. Edfin 4ovek obi4a6t sebe si nikoga ne bi trovil organizma si kompleksirani ste do bolka, ne ste 6taslivi 6tom namirate radost 1 bonbon ili 1 liniika amfeti za boga haahhaha jalki ste hahahahaha no a z en sum tui 4e nali a z6te vi se smeq po ulicite ne vie na mene hahahaahha :smt005 :smt005 :smt005

IdiOtKa
03-25-2007, 13:49
Всички сте зле..... и друсалките сте зле, и "праведните" сте зле..... :-D Само аз съм перфектен :smt016 Ахахахахахахх ааааааа не, не мога повече......... ще умра от смях :smt005 :smt005 ......
helen4ee псевдоинтелектуалката се опитва да вразуми друсалките да не друсат щото било кофти, пък те се опитват да и набият филма че е яко да си леш надран размазан аххахаахахаххахаха :-D няма такава безсмислена тема :-D




abe nqkak i az go 4uvstavm tva... ama kak da ne napada6 nqkoi tapak koito se pravi na propovednik... az si se kefq na jivota i mi dreme na .... za bezpo4venite mneniq na razni de4ica..... 84 to4ki ot men za minimal-a :twisted: evala


Bla bla bla, stiga ste se za6tirtava li be hora, sme6ni ste znaete 4e pravite gre6ka sled gre6ka v mizerniq si jivot. Edfin 4ovek obi4a6t sebe si nikoga ne bi trovil organizma si kompleksirani ste do bolka, ne ste 6taslivi 6tom namirate radost 1 bonbon ili 1 liniika amfeti za boga haahhaha jalki ste hahahahaha no a z en sum tui 4e nali a z6te vi se smeq po ulicite ne vie na mene hahahaahha :smt005 :smt005 :smt005
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ..смей се ...много е жалко че си мислиш че на някой ще му пука за теб и твоето мнение ...

helen4ee
03-25-2007, 13:59
hahahah mnogo 4e 4ovek s nik IDIOTKA smee da mi pi6e takiva ne6ta
DUMBASS ahahyhahahahahahahah :smt019 :smt019 :-& :-& :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

theEXPLOITED
03-25-2007, 14:06
Всички сте зле..... и друсалките сте зле, и "праведните" сте зле..... :-D Само аз съм перфектен :smt016 Ахахахахахахх ааааааа не, не мога повече......... ще умра от смях :smt005 :smt005 ......
helen4ee псевдоинтелектуалката се опитва да вразуми друсалките да не друсат щото било кофти, пък те се опитват да и набият филма че е яко да си леш надран размазан аххахаахахаххахаха :-D няма такава безсмислена тема :-D




abe nqkak i az go 4uvstavm tva... ama kak da ne napada6 nqkoi tapak koito se pravi na propovednik... az si se kefq na jivota i mi dreme na .... za bezpo4venite mneniq na razni de4ica..... 84 to4ki ot men za minimal-a :twisted: evala


Bla bla bla, stiga ste se za6tirtava li be hora, sme6ni ste znaete 4e pravite gre6ka sled gre6ka v mizerniq si jivot. Edfin 4ovek obi4a6t sebe si nikoga ne bi trovil organizma si kompleksirani ste do bolka, ne ste 6taslivi 6tom namirate radost 1 bonbon ili 1 liniika amfeti za boga haahhaha jalki ste hahahahaha no a z en sum tui 4e nali a z6te vi se smeq po ulicite ne vie na mene hahahaahha :smt005 :smt005 :smt005
ami 6tom ne si kompleksarka k'vo prai6 tuk?NE IZBIVA6 LI TI KOMPLEKSI S POVARHNOSTNITE SI IZKAZVANIQ?MAI TO4NO T'VA PRAVI6,NALI?A KOLKOTO DO TOVA 4E SE SMEE6 NA HORA UPOTREBQVA6TI NQKAKVO VE6TESTVO NEZAVISIMO KAKVO E TO T'VA SI E LI4NO TVOI PROBLEM-PRODALJAVAI DA GO PRAVI6.NIKOI OT NAS NQMA DA TE SPIRA ILI DA TE SADI ZA6TOTO VSI4KI V TOQ FORUM SME NAD TEZI NE6TA.HORATA TUK OTDAVNA SME RAZBRALI 4E IMA VSQKVI OTKA4ALKI TAKA 4E K'VOTO I DA PRAVI6 V MIZERNIQ SI JIVOT NA NIKOI TUK NE MU PUKA !!!
8) EVERYTHING'S CHANGIN' BUT SOME DRUGS...STAY THE SAME TILLL THE END....... 8)

Lucksito
03-25-2007, 14:36
Mrazq gi ,za6toto ne mi xaresvat cigarite ne sum opitvala za6toto o6te samiqt pu6ak kato go pomiri6a mi se povru6ta ,alkoxola opitvala sum po edin put otnovo mi se povru6ta ne mi xaresva,narkoticite nqma i da gi opitvam i upotrebqvam prosto ne sum takuv 4ovek predpo4itam SPORTA otkolkoto tezi tri ne6ta i 6te si pazq zdraveto... O:)

sandra_21
03-25-2007, 17:09
az piq tova ne me pravi 4ovek be razum!

helen4ee
03-25-2007, 18:14
az piq tova ne me pravi 4ovek be razum!

Stava6e vupros ZA alkohola v golemi koli4estgva. Ina4 emojed a si podpiiva vseki no po malko za da ne ima problemi posle :)

teenkopele
03-26-2007, 04:59
hahahah mnogo 4e 4ovek s nik IDIOTKA smee da mi pi6e takiva ne6ta
DUMBASS ahahyhahahahahahahah :smt019 :smt019 :-& :-& :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Да го ева...много почвам да се дразня, като някой псува на английски...толкова ли не знаете българските псувни бре?!?
Само се правите на интересни...

helen4ee
03-26-2007, 07:21
hahahah mnogo 4e 4ovek s nik IDIOTKA smee da mi pi6e takiva ne6ta
DUMBASS ahahyhahahahahahahah :smt019 :smt019 :-& :-& :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Да го ева...много почвам да се дразня, като някой псува на английски...толкова ли не знаете българските псувни бре?!?
Само се правите на интересни...

hei hei az ne psuvam kazvam istinata :)

KiLLeR_InSTiNkT
03-26-2007, 09:36
Момичето може да е с ник идиотка, но това въобще не значи, че мненията й са тъпи... Даже имат много повече смисъл от някои други... Пфф

AciD
03-26-2007, 09:40
za tva dete detyoe pisalo temata bih dala edno predlojenie, hvani se razhodi malko po klubove i barove ve4er kam 1 2 (ako te puskat va6te), tam 6te moje6 da razgleda6 spokoino hora upotrebqva6ti narkotici, alkohol i cigari. 6te vidi6 4e sa interesno i zdravomisle6ti hora. ne moje da obijda6 nqkoi za6toto ne poznava6 na4ina mu na jivot

theEXPLOITED
03-26-2007, 14:35
za tva dete detyoe pisalo temata bih dala edno predlojenie, hvani se razhodi malko po klubove i barove ve4er kam 1 2 (ako te puskat va6te), tam 6te moje6 da razgleda6 spokoino hora upotrebqva6ti narkotici, alkohol i cigari. 6te vidi6 4e sa interesno i zdravomisle6ti hora. ne moje da obijda6 nqkoi za6toto ne poznava6 na4ina mu na jivot
4E KOI 6TE Q PUSNE KOMPLEKSARKATA V KLUB VE4E NAVSQKADE IMA FACE CONTROL 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

helen4ee
03-26-2007, 20:52
hashaha sme6nicite gorkite si mislqt 4e znaqt kakvo e da se zabavlqva6.. ei 666 de4urligii haha edva li znaete smisula na kupon,, mi mace za vseki slu4ai sum hoila na diskote4ki i klub4eta i sus sigurnost moga da ti kaja 4e sum si prekarala mnogo dobre.Za6toto moag da se zabavlqvam i bez da si smmrukna kat poirednata zabludena haliucinira6ta glupa4ka edna liniika amfeti ili koki4ka... kakto i da e ahhaha ne mise zanimava s tupi i nevuzpitani SELQN4ETA koito ne znaqt z akakvo stava vupros..
AKO OBI4ATE QVNO I DA 4ETETE NE MOJETE PI6E ZA HORA S ZDRAV RAZUM, A NE ZA HORA S SRINATA PRIHIKA... are djaaa 4e mi pisna ot kompleksarskite vi postove

03-26-2007, 21:29
eeei ,helen4ee,nai6 takiva kato tvoite izkazvaniq s1m gi sre6tal mn i nai6 li 6to se poly4ava taka opitala si mara li nz kakvo ne ti e xaresalo i za tova ima6 takova mnenie,normalno e 4ovek da otre4e ne6to koeto ne go vle4e i ne my e xaresalo...zatova sme xora,zatova sme razli4ni...no mislq 4e na vsi4ki im e qsno kakvo 6te6e da ti e mnenieto ako ti e bilo xaresalo togava kato si opitala kvoto i da e bilo...
aaaa btw tai kato vijdam 4e si dosta kompetentna i opredeleeeno ne si ograni4ena da te svetna samo "ISKRENNA" se pi6e s edno "N".
Mislq 4e pove4eto ve4e si napraixa izvod za tova koi e ograni4en i koi ne!

03-26-2007, 21:33
helen4ee Виж какво - престани да обиждаш хората на "комплексари, смешници, глупаци..." и не знам си още к'во само защото те са направили своя избор, дори и той да е грешния.... първо ми е интересно да те питам ти на колко години си, че пускаш такива идиотски теми с явно конфликтна цел, щото ако си под 16 години ти е простимо заради възрастта, ама ако си над - имаш явно психически проблеми с изостанало мозъчно развитие. Защо всяка твоя втора дума е "комплексар" ?! Май ти си едно комплексирано дете, което не получава достатъчно внимание и затова поства такива безсмислени теми, че да получи малко от скъпоценното внимание поне във форумите..... Какви са тези представи че ако един човек употребява наркотици следователно е боклук ?! Ти от София ли си или от някво село с население 50 човека, дето няма телефон, радио, ТВ, интернет и gsm покритие та затова си толкоз ужасно дезинформирана за това как точно стоят нещата ??? Аз съм сигурен, че поне половината ти познати най-малкото пафкат джойнт пък ти дори не знаеш за това.... Също така мога да ти кажа, че има наркомани които са страшно интелигентни, тактични и добри хора, каква е тази ограничена представа за наркоман=измет ??? Нямам думи аз за хора като тебе които не знаят аджаба къде се намират, пък почват да се правят на интелектуалци и покровители и да осъждат другите. При това със злоба ! :? Ограничената си ти, простовато дете такова. И само да вметна, не пия, не пуша цигари и не друсам ! Не съм и опитвал дори, нямам и намерение. Единствено пафкам трева от време на време, ама ай сега само посмей да изцепиш нещо от рода на "ама то се тая, няма значение, пак си наркоман" се едно за теб пафкането на джойнт=друсане на хероин (например)..... и това ще е най-малоумната ти изцепка която евентуално ще можеш да кажеш..... стига толкоз глупости вече.. !!!

enclave
03-26-2007, 21:35
helen4ee Виж какво - престани да обиждаш хората на "комплексари, смешници, глупаци..." и не знам си още к'во само защото те са направили своя избор, дори и той да е грешния.... първо ми е интересно да те питам ти на колко години си, че пускаш такива идиотски теми с явно конфликтна цел, щото ако си под 16 години ти е простимо заради възрастта, ама ако си над - имаш явно психически проблеми с изостанало мозъчно развитие. Защо всяка твоя втора дума е "комплексар" ?! Май ти си едно комплексирано дете, което не получава достатъчно внимание и затова поства такива безсмислени теми, че да получи малко от скъпоценното внимание поне във форумите..... Какви са тези представи че ако един човек употребява наркотици следователно е боклук ?! Ти от София ли си или от някво село с население 50 човека, дето няма телефон, радио, ТВ, интернет и gsm покритие та затова си толкоз ужасно дезинформирана за това как точно стоят нещата ??? Аз съм сигурен, че поне половината ти познати най-малкото пафкат джойнт пък ти дори не знаеш за това.... Също така мога да ти кажа, че има наркомани които са страшно интелигентни, тактични и добри хора, каква е тази ограничена представа за наркоман=измет ??? Нямам думи аз за хора като тебе които не знаят аджаба къде се намират, пък почват да се правят на интелектуалци и покровители и да осъждат другите. При това със злоба ! :? Ограничената си ти, простовато дете такова. И само да вметна, не пия, не пуша цигари и не друсам ! Не съм и опитвал дори, нямам и намерение. Единствено пафкам трева от време на време, ама ай сега само посмей да изцепиш нещо от рода на "ама то се тая, няма значение, пак си наркоман" се едно за теб пафкането на джойнт=друсане на хероин (например)..... и това ще е най-малоумната ти изцепка която евентуално ще можеш да кажеш..... стига толкоз глупости вече.. !!!

Това го написах аз де....

helen4ee
03-26-2007, 21:43
hahah qvno nikoi si nqma i ponqtie kakvo to4no zna4i dumata "kompleksar" neka obqsnq.. kompleksiran 4ovek e 4ovek koito ne haresva ne6to v sebe si.. nqma 4ovek koito da e suvur6en na toq svqt i koito d aharesva VSI4KO PO NEGO sledvatelno nqma NEkompleksirani hora SLEDOVATELNO VSI4KI SME KOMPLEKSARI pisna mi da plqmpam edno i su6to bahti ne ste bebeta da vi obqsnqvam po 100 puti edni i su6ti ne6ta. N es e zaqjdam s nikogo. Napravih temata za da pomogna na "narkoman4etata" da vidqt 4e sveta ne e tolkova lo6 bez narkotici.Tova 4e v Bulgartie e anarhiq otvsqkude i vseki pravi kvoto iska ok da pravi za poreden 100ten put kazvam nikogo ne sudq kakto kazah mnogo ne me burkate samo ako mis e mesite v ne6tata, no ima li smisul da pulnite djobovete na nekvi miutri4ki , da trovite sebe si i da degradirate vse poe4e i pove4e???

PS zapo4nahs obidite ( mojeh i da sum po-gruba, no nqma smisul) za6toto ne obi4am mene da me obijdat.

03-26-2007, 21:44
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!



PUTKO vnimavai na koi kazvash putko zashtoto ti si edin parcal iasno li ti e? Hodi se krii po yglite i prosi? Pojelavam ti rycete ti da izsyhnat i poveche pari da ne vidish za da nema s kfo da si kupish droga ili kakvoto i da e. Da izsyhnesh ot samosyjalenie i da stignesh do ryba i da se samoubiesh za da moje nai-nakraia sveta da se otyrve ot plujek kato teb! Nikoga treva ili narkotik v jivota si da ne vidish! Vij se pyrvo v ogledaloto a posle govori za drugite iasno li ti e we stara chanto? Nedei da govorish bez da znaesh da ne ia poznavash taia sluchaino det e pisala temata a? che da kazvash dali e upotrebiavala narkotici ili ne i zashto gi mrazi za da gi mrazi nachi ima zashto ? i ako si mislish che az ili tia ne sme kazvali na "takiva kato teb" kakvi sa protivni nenujni mn se lyjesh tochno pyk nie s glava kym zemiata ne sme!!! S kola shte mina i shte te pregazia shte te butam i shte te spyvam no pyt nema da ti dam!! Moli se nikoga da ne me sreshtnesh zashtoto shte vidish slynceto za posledno i shte mi se molish tochno kakto se molish na Gospod iasno li ti e? Sledvashtia pyt vnimavai na koi se natiagash iasno li ti e we narkomanche skapano?????? :twisted:

xaxaxa...exee 6efe draj se malko...sednali dve kyrabii det si mislqt 4e sveta okolo tqx se varti i redqt,ako be6i tva nai6 kolko 6tex da vi sipq i na dvete ili tam mom4eta li kvo ste se taz...naprao e sme6no tva,q zemi kaji ot kade si iskam da vidim kak 6ti si molq i 6e razbere6 togava koi e narkoman,vijda se koi e ograni4en napisal\a 5 reda s naredbi i kleveti(kat baba mi si to4no) i ve4e si misli 4e si4ko e re6eno...xax...samo fakta 4e si misli6 4e tvoito mnenie e pravilno i opredelq6 xorata po tva kvo ypotrebqvat li4i kolko si Entelegentna(xaxa)p1rvo vzemi da gleda6 po globalno na ne6tata ogledai se v ogledaloto iztrii misalta,4e sveta se v1rti okolo teb,ot s1znanieto si i togava si varji edin golqm kam1k za vrata i se xvarli s 4ista savest ot Asparyxoviq most,ako nz kade e ela 6ti go pokaja!
P.S. tva cqloto se otnasq izri4no i za helen4ee

helen4ee
03-26-2007, 21:50
hahahah ... neznam da s esmeq li ili da pla4a, kakto i da e... ne govori bez da NI poznava6, hahah za6toto tq ne se 6eguva, hahahhaha pi6i i na li4na napravete si sre6ta i a z6te doida n p ahahhaahah i 6te vidim :))) Tq si redi za6toto qvno ima za6to, pri polojenie 4e "ne6toto" me psuva adi e re6ila 4 ene e redno i si go nahrani ta nikoi ne moje da go napravi kato neq za6toto gadnoto e 4e istinata boli a tq ne si q spestqva kakto i az....

03-26-2007, 22:06
hahahah ... neznam da s esmeq li ili da pla4a, kakto i da e... ne govori bez da NI poznava6, hahah za6toto tq ne se 6eguva, hahahhaha pi6i i na li4na napravete si sre6ta i a z6te doida n p ahahhaahah i 6te vidim :))) Tq si redi za6toto qvno ima za6to, pri polojenie 4e "ne6toto" me psuva adi e re6ila 4 ene e redno i si go nahrani ta nikoi ne moje da go napravi kato neq za6toto gadnoto e 4e istinata boli a tq ne si q spestqva kakto i az....
brqxx tq taz tvoita averka golqm geroiz1m napraila p1snala nekolko naredbi i ti sq 6e kaa6 4e istina bili q se oprai malko...i mai ne s1m az toz det govorq bez da poznavam,nali ti kazvam samo fakta 4e slaga6 xorata pod ob6t znamenatel i gi opredelq6 spored tva dali drusat pokazva intelektyalnoto ti nivo,a jestokata istina e tva 4e kompleksarkata si ti i to4no ti se opitva6 da se prai6 na interesna,nekva ydarilo q xormona kyrabiq re6ila 4e trea da izkaje mnenie,da proqvi xarakter-pffff p1rvo trea da go izjivee6 tez raoti 4e da govori6...p1k za sre6tata s1m nad1xan i s kef 6e gledam kak porednata naxakana i opredeleno ligava 6yndra si sabira z1bite po asfalta(ne se praq na nikav prosto nekoi trea da slaga na mqsto takiva m1r6i4ki s zavi6ena samoocenka)

No_LiMiTe^f
03-26-2007, 22:44
Аз си пия и си пуша,и трева сам пучила и кво ли не!И все пак сам си останала на цигарките и пиенето!знам много добре вредата на всяко еднонещо!знам за раковете,знам за изпържването и скапването на мозъка,за убиването на мозъчните клетки!И какво от това?!Какъв е живота без рискове-скучен и безинтересен!На който му е писано да му се случи нещо,то ще му се случи!
И сега сигурно някой ще каже че може да умра млада,а нима няма безброй много деца които са умрели без да правят тези неща?!

helen4ee
03-27-2007, 06:48
gorki4kiq koi znae kak izglejda6... 6tom 6te bie6 momi4e.... tctc 6te se razpla4a

03-27-2007, 07:28
gorki4kiq koi znae kak izglejda6... 6tom 6te bie6 momi4e.... tctc 6te se razpla4a
da ta eva...v cini4nata p1r6evica,nai6 ko mnoo k1sa6 nervi...a p1k tva kak izglejdam ne moji da go opredelq6 ei taka...vseki sly4ai ne s1m nekoi sky4en zariben geim1r kat tvoite aver4eta 6ot s1m sigyren 4e dviji6 s takia...ako ne to si drygiq variant dviji6 s nekvi po golemi plu6tqt ta kat za svetovno a ti si dovolna 6ot ta vozqt na GOLF 2 ili nekoq ladi4ka i si misli6 4e si mnoo xaresvana takia po p1t i nad p1t...t1i 4e ai bez da s1di6 za men

theEXPLOITED
03-27-2007, 07:41
hahahah ... neznam da s esmeq li ili da pla4a, kakto i da e... ne govori bez da NI poznava6, hahah za6toto tq ne se 6eguva, hahahhaha pi6i i na li4na napravete si sre6ta i a z6te doida n p ahahhaahah i 6te vidim :))) Tq si redi za6toto qvno ima za6to, pri polojenie 4e "ne6toto" me psuva adi e re6ila 4 ene e redno i si go nahrani ta nikoi ne moje da go napravi kato neq za6toto gadnoto e 4e istinata boli a tq ne si q spestqva kakto i az....
brqxx tq taz tvoita averka golqm geroiz1m napraila p1snala nekolko naredbi i ti sq 6e kaa6 4e istina bili q se oprai malko...i mai ne s1m az toz det govorq bez da poznavam,nali ti kazvam samo fakta 4e slaga6 xorata pod ob6t znamenatel i gi opredelq6 spored tva dali drusat pokazva intelektyalnoto ti nivo,a jestokata istina e tva 4e kompleksarkata si ti i to4no ti se opitva6 da se prai6 na interesna,nekva ydarilo q xormona kyrabiq re6ila 4e trea da izkaje mnenie,da proqvi xarakter-pffff p1rvo trea da go izjivee6 tez raoti 4e da govori6...p1k za sre6tata s1m nad1xan i s kef 6e gledam kak porednata naxakana i opredeleno ligava 6yndra si sabira z1bite po asfalta(ne se praq na nikav prosto nekoi trea da slaga na mqsto takiva m1r6i4ki s zavi6ena samoocenka)
8) ei,pi4 ako do sega ne si znael HELEN4EE e kompleksarkata na na6iq forum nie t'va ve4e sme go razbrali k'vo da prai momi4eto neizjivqno detstvo-ama 'sladurano ne e tuk mqstoto,da znae6.i edin vapros kato mrazi6 narkomanite-k'vo prai6 tuk?

helen4ee
03-27-2007, 07:44
EXPLOITED
nqmam ni6to rpotiv da se vidim na jivo

IdiOtKa
03-27-2007, 16:46
hahahah ... neznam da s esmeq li ili da pla4a, kakto i da e... ne govori bez da NI poznava6, hahah za6toto tq ne se 6eguva, hahahhaha pi6i i na li4na napravete si sre6ta i a z6te doida n p ahahhaahah i 6te vidim :))) Tq si redi za6toto qvno ima za6to, pri polojenie 4e "ne6toto" me psuva adi e re6ila 4 ene e redno i si go nahrani ta nikoi ne moje da go napravi kato neq za6toto gadnoto e 4e istinata boli a tq ne si q spestqva kakto i az....
ае ти си много заблудена е .... за по специална ли се мислиш не мога да разбера ... ! първо защо ти е подяволите да говориш за неща който не разбираш и си нямаш ни най-малка представа за кво става вапрос .. не мислиш ли че е някак си тъпо .... не е мястото тук да се изявяваш с познанията си който са доста повърхностни и глупави .... и ако обичаш престани д асе мислиш за специална , не изливаи комплекси и простотии ... !

Jackie
03-27-2007, 17:10
Така.. Не знам до колко ми е здрав разума, но не употребявам нито цигари, нито наркотици. Рядко пия, но когато пия имам мярка. :)

helen4ee
03-27-2007, 17:11
Така.. Не знам до колко ми е здрав разума, но не употребявам нито цигари, нито наркотици. Рядко пия, но когато пия имам мярка. :)


eeeeeeeeeeeeee bravo be!!! Eto edin svesten! E za tva stava vupros !

helen4ee
03-27-2007, 17:15
hwhaha Az ne s emislq za specxialna , az sum ahahahhaha ne si taq det da mi kazva kakvo da pravq.. haha edva li si ima6 ideq kakvo znam za narkoticite, prosto ne govori bez da znae6 hahahah kakto vijdam uvredenata vi psihika ne vi pomaga mnogo s razbiraneto na ne4ii harakter(pr moq) hahahaha a golf 2ka??? ti lud lis i beeeeee ahhahaha pliu6tqt taq duma dori ne q upotrebqvam hahah geimuri wow ahyha kakto i da e vijdam 4e ste po-glupavi4ki ot kolkoto mislih ... hahahah VZEMMETE MLUKNETE za va6e dobro e

az_
03-27-2007, 17:23
Ne pusha...Ne piq(samo za nazdrave ako si BLIZNA) iiiiiii ni6to pove4ee,a za treva da ne govorq-min sedmica za 1vi pat vidqh filtar za treva i treva v protmoneto na 1 ot moq klas ...Taaa kakto i da e kato go vidqh tova ne6tO i se nakarah!A na moite priqteli koito pu6at JALTA FEMINA ponqkoga ima kazvam`Narkomani` ...`Aide narkomaniqta pak vi zove`...`Ba tolkova li ste prestrasteni` .. zn 4e gi obijdam i ponqkoga mi se sardqt malko NO ZN 4e sam prava .... A za narkomanite .. Kato iskate da si propilqvate jivota davaite toi si e va6 ...vseki sam re6ava kakvo da pravi s nego i kak da si go jivee.... NO CIGARITE,ALKOHOLA,TREVATA ... TOVA NE E NA4INA !!!!

AciD
03-27-2007, 19:46
tva e edna ot naj tupite temi koito sa6testvuvat... toq bolkuk avtora na temama deto si misli 4e vsi4ko znae i u4i vseki na ne6to .. ne znam na dedo gospod li se pravi ili na vurhoven sud...?!??!?!?!?!?
kato ne razbira6 ne6to ne moje6 da ima6 mnenie, prosto e daje i ti da go razbere6....
ne moje da obijda6 ne6to ili nqkoi koito ne moje6 da proumee6...
az za tva si pozvolih da ti kaja bolkuk 4e ve4e iz4etoh suma ti ot prostotiite i izcepkite ti, ta vidqh 4e si prozra4na i bezcvetna(ako si v sastoqnie da razbere6 kakvo imam predvid).... sivi i ograni4eni hora naj mrazq...... ti si o6te hlape sigurna sam, ne mi se misli kuf trun v guza na ob6testvoto 6e stane6 samo sled nqkolko godini..... po4vam ve4e da te sajalqvam, ama iskreno

helen4ee
03-27-2007, 20:14
abe molq te stiga s eobqsnqva.. are vsemi si dozata i se mahai pfuuuu deba vu6kite dosadni

03-27-2007, 20:51
abe molq te stiga s eobqsnqva.. are vsemi si dozata i se mahai pfuuuu deba vu6kite dosadni
pxaxaxayxayxxyx e tva be6e le6a...razbi me 4esno ti kaam tazi ti izcepka totalno ta izd1ni otsqkade,znaex si 4e ni6to ne razbira6 o6ti otna4alo ama si zn ima mn takiva xora no neee ti naprao otiva6 pri onaz malko po nagore deto vika na averite si narkomani 6ot pu6at cigari(btw na tva ne6to mnoo s1m se smql :lol: )naprao dve4kite si vzemeta zadr1stenite zadnici i otidete da se obesite na nekoi d1rvo v parka,pone ako ima6e malko gore ne6to 6te6e da si naprai6 edna ravnosmetka i da vidi6 kolko mnoo xora oborixa tvoito mnenie i 6te6i da se zamisli6 pone malko...no ti si porednata t1pa i yporita p*tka koqto tv1rdi vse svoeto takia xora im vikat ograni4eni kakto ve4e znae6(6ot mn p1ti ti go kaaxa xaxa :P ).Pone nai malkoto moi6 da si zam1l4i6 i da se zasrami6...
P.S. samo da te svetna 4e daje i dqdo mi ima po liberalno mislene po v1prosa...

theEXPLOITED
03-28-2007, 06:32
8) a,be hora k'vo tolkova se draznite na taq kompleksarka?Tq vaob6te ne znae za k'vo stava vapros SUPER T1PO PAR4E na men naprimer mnoo me radvat neinite postove SAMO 4ETI I SE SMEI narejda li t1pata putka,i narejda vsi4ki nared SUPER SME6NA E!SAMO 4ETETE DA VIDITE...

helen4ee
03-28-2007, 07:02
HAHAHAH GORKI43KIQ UPOTREBQVA DUMATA KOMPLEKSARKA NAVSQKUDE HAHAHAHAHAHHAHA, KAKTO I DA E az ve4e razbrah 4e samo tupi puberi vlizat tuka hahah no toi i svestnite ne vlizat v toq razdel i a z6te po4na da ne vlizam,.. puk vie si pi6ete ako iskate hahaha samo trqbva da si smenq temata zaglavieto i no problem

I_ve7o
03-28-2007, 07:34
ami zna4i na 14 sam t.e po4ti.. i taka az bqh pisala tema za edin moi fr... v koito moleh v bukvalniq smisal horata da sprat da ypotrebqvat kakvito i da e bilo narkotici za6toto kazah kakvi sa posledicite ... a sega po temata edin pyt sam py6ila joint.. ne piq samo za nqkoi povod py6a cigari ama ne po mnogo ;]]

03-28-2007, 08:03
HAHAHAH GORKI43KIQ UPOTREBQVA DUMATA KOMPLEKSARKA NAVSQKUDE HAHAHAHAHAHHAHA, KAKTO I DA E az ve4e razbrah 4e samo tupi puberi vlizat tuka hahah no toi i svestnite ne vlizat v toq razdel i a z6te po4na da ne vlizam,.. puk vie si pi6ete ako iskate hahaha samo trqbva da si smenq temata zaglavieto i no problem
ашкулсум.... =D> !!!!nai nakraq 6e se seti6 da si maxne6 neobrazovanata mytra ot tyk...brao0o vijdam 4e ima nekav napred1k makap i mal1k no vse pak go ima...ai i s1s zdrave...pfxayxayx :P

03-28-2007, 18:38
Това да смяташ някой тревоман за наркоман е супер голяма глупост просто нещата нямат общо.

theEXPLOITED
03-29-2007, 06:43
тъпа шибана путко, заври си омразата в големия задник.. най са ми смешни ей такива дето не заят за кфо стаа въпрос, незнаят даже как мирише тревата пък иначе мн знаят.. върви кажи в очите на някой, който употребява, че е пропаднал и ще видиш кфо ще ти се случи.. ама не, ти няма да го направиш, щото сигурно вървиш и си гледаш в краката ама иначе си мн надахана по форуми.. еби си майката ве, измет ограничена!!!!!!!
8) 8) 8) 8) ABSOLUTELY RIGHT 8) 8) 8) 8) 8) 8)

shemetaa
03-29-2007, 08:39
ako trqbva6e da glasuvam 6tqh da pusna i da i ne :smt017 ,6oto razbiram za vredata ot narkoticite :smt012 ,a ne 6oto ot vreme na vreme upotrebqvam Joint ::: ,ne 4e se hvalq. [-X .. :smt006

katttto3
03-29-2007, 15:24
az ne odobrqvam narkoticite.pu6a i piq i ne sajalqvam za tova,za6toto kaz jivot 6te e tva ako umre6 zdrav... :-k

Ollas
03-29-2007, 17:37
Аз пуша джоинт и кво трябва да се чувствам прокажен ли?!?

А аз с мойта биричка да ида да се удавя накъде, а?

IlLuSi0nS`
04-02-2007, 21:59
хахахаха гледам темата има развитие.. мерси на анонимкото дето ме е защитил там.. за среща незнам.. аз сум срамежлива :oops: хахахах пък и helen4eto ще ме набие или убие с думи, които ще ме променят коренно хахахахаххахахаха ахаха ахахаха :smt005

slip_away
04-05-2007, 11:54
vseki si ima pravo na mnenie..ama puk da se kaje 4e kuv bil smisula ot jivota ako edva li ne ne opita6 ot vsi4ko..nz,to po taq logika nqma kvo da mislim za ni6to ami dai kvoto nabarame i da go probvame.golqm praz 4e ste 6teli na 25-30 da umrete:to pone ste 6teli da znaete kvo e jivota 6tot mn ste opitali..to jivota ako be6e narkotici i nqkvi takiva opiati...v deistvitelnost mislq 4e e ne6to mnogo po-razli4no.nai-dobre im e na tezi,koito sa se nau4ili i bez da se nadrusat ili napu6at da si napravqt kupona .i az siq piq ei tai kato mi e kef i mi stiga tolkoz,pak q ima euforiqta..i imam poznati koito se drusat i t.n. bockat se,slivat se sus zemqta i ne znaqt kvo stava,posle v edin moment re6avat "4akai spiram,6te si izkaram abstinenciqta" izkarvat q za nqkolko dni..v koito ne iskam da znam kvo prejivqvat i posle pak re6avat abe 4akai pak 6e go praq..bahti jivota,osmislen samo ot dozi i takiva ne6ta. kvoto i da e podtiknalo 4ovek da go pravi tova mislq 4e vinagi ima izhod da napravi6 po-dobur izbor..

theEXPLOITED
04-05-2007, 15:30
vseki si ima pravo na mnenie..ama puk da se kaje 4e kuv bil smisula ot jivota ako edva li ne ne opita6 ot vsi4ko..nz,to po taq logika nqma kvo da mislim za ni6to ami dai kvoto nabarame i da go probvame.golqm praz 4e ste 6teli na 25-30 da umrete:to pone ste 6teli da znaete kvo e jivota 6tot mn ste opitali..to jivota ako be6e narkotici i nqkvi takiva opiati...v deistvitelnost mislq 4e e ne6to mnogo po-razli4no.nai-dobre im e na tezi,koito sa se nau4ili i bez da se nadrusat ili napu6at da si napravqt kupona .i az siq piq ei tai kato mi e kef i mi stiga tolkoz,pak q ima euforiqta..i imam poznati koito se drusat i t.n. bockat se,slivat se sus zemqta i ne znaqt kvo stava,posle v edin moment re6avat "4akai spiram,6te si izkaram abstinenciqta" izkarvat q za nqkolko dni..v koito ne iskam da znam kvo prejivqvat i posle pak re6avat abe 4akai pak 6e go praq..bahti jivota,osmislen samo ot dozi i takiva ne6ta. kvoto i da e podtiknalo 4ovek da go pravi tova mislq 4e vinagi ima izhod da napravi6 po-dobur izbor..
V1PROSA NE E V TOVA 4E NQMA IZHOD...MNOO QSNO 4E VINAGI IMA TAK1V-V1PROSAT ZA EDIN NARKOMAN NE E DALI IMA ILI NQMA IZHOD A DALI TOVA E 'PO-DOBRIQ IZBOR'????????
ZA6TO ZAPO4VAM OTNOVO SLED KATO SAM SPRQLA AMI PROSTO ZA6TOTO ZA MEN TOVA E PO-DOBRIQ IZBOR!!!!!!!!!!!!!!!

FleurDelacor
04-05-2007, 15:56
АЗ МРАЗЯ ВСЕКИ МРЪСЕН ХИМИК!

E kvo maika mi kato e himi4ka vse edno tia si ia pravi vku6ti ta da si imam i da ne davam pari drugade???!!! :lol: :smt005 :lol:

A po temata... ne vzimam narkotici, piq i pu6a v normata samo po kuponi ili v kompania... Ina4e sum protiv teia det si gi imat za suvsem normalni ne6ta vav vsekidnevieto!

DJay
04-05-2007, 19:00
Аз съм на 14.Повечето от връстниците ми пушат и пият като невидели.Аз най-мн да изпуша 2-3 масета и да изпия една водка, но само когато сам на екскурзия иначе съм твърдо против т'ва :)

lost_yourself
04-05-2007, 19:09
emi kakvo da vi kaja...az ne sum pu6ila treva ne sum probvala narkotici i piq alkohol i to malko i to samo na kuponi!! ob6to vzeto.. vuzpitani4ko sum!!! ;) e i az ne sum neporo4na.. probvala sum cigari i sega ne pu6a!!!prosto..spored men nqma smisul da se pie i pu6i v po golemi koli4estva za6toto moje6 da si naprai6 kupona i bez tqh !! ;);)

Andrea-Nikol
04-06-2007, 09:27
Izvinete mn no ne mojete da mi kajete che jointa si e obiknovenna cigara.M/u obiknovennite cigari i jointa e mn goliama taka che i toi ne e bezobiuden i smiatam che vie tuka vs ste super kompleksirani i za tva pushite joint ili se drusate koeto e super typo zashtoto vmesto da se zanimavate v/u problema ot koito vi izbivat kompleksi vie kakvo pravite? vie go zadylbochavate,misleiki che go reshavate koeto e super typo spored mene!!! No sega sled kato napisah tova shte se nameri nekoi izpadnal narkoman da zapochne da me psuva i da mi obesniava kolko sym typa i neobrazovana,nerazbiraiki che samiat toi e po-typ i neobrazovan i neznaeiki kyde se namira bokluk ;pppPppp

lii40
04-06-2007, 10:31
не мога да разбера хората, които казват, че пушат, пият и се друсат, защото това е човешко и не може да се избегне. говорят за контрол, а не могат да озъптят влечението си към наркотиците и цигарите...нямам нищо против да живееш кратко, но пълноценно, но как ще ме убедиш, че да се дрогираш е пълноценно?!? :?: :!: какво значи пълноценен живот според вас...?! и бъдещето , обвито в дим и бели прахчета...нещо, което е като бог...или просто сте прекалено големи гъзари за да се замислите преди да вършите нещо..?! :smt009
живейте си живота според вашите разбирания, но не пропагандирайте своите (не)обмислени разсъждения..! [-X

IlLuSi0nS`
04-06-2007, 11:25
Izvinete mn no ne mojete da mi kajete che jointa si e obiknovenna cigara.M/u obiknovennite cigari i jointa e mn goliama taka che i toi ne e bezobiuden i smiatam che vie tuka vs ste super kompleksirani i za tva pushite joint ili se drusate koeto e super typo zashtoto vmesto da se zanimavate v/u problema ot koito vi izbivat kompleksi vie kakvo pravite? vie go zadylbochavate,misleiki che go reshavate koeto e super typo spored mene!!! No sega sled kato napisah tova shte se nameri nekoi izpadnal narkoman da zapochne da me psuva i da mi obesniava kolko sym typa i neobrazovana,nerazbiraiki che samiat toi e po-typ i neobrazovan i neznaeiki kyde se namira bokluk ;pppPppp

а кой е казал, че наркотиците решават проблеми.. че който се друса го прави, защото е разочарован от живота или не може да се справи с некфи проблеми.. ?
просто на някои хора ни харесва чувството, когато се напушиш или нашмъркаш.. толкова е просто..

IlLuSi0nS`
04-06-2007, 11:32
не мога да разбера хората, които казват, че пушат, пият и се друсат, защото това е човешко и не може да се избегне. говорят за контрол, а не могат да озъптят влечението си към наркотиците и цигарите...нямам нищо против да живееш кратко, но пълноценно, но как ще ме убедиш, че да се дрогираш е пълноценно?!? :?: :!: какво значи пълноценен живот според вас...?! и бъдещето , обвито в дим и бели прахчета...нещо, което е като бог...или просто сте прекалено големи гъзари за да се замислите преди да вършите нещо..?! :smt009
живейте си живота според вашите разбирания, но не пропагандирайте своите (не)обмислени разсъждения..! [-X

а може би не искат да се "контролират", защото им харесва..
пълноценен живот ли.. ами за мен пълноценен е ако всеки ден се чувстваш щастлив.. а всеки постига щастие по различен начин..
бъдещето.. то винаги е неясно.. и е въпрос на избор.. на много избори, които правим всекидневно..
Бог ли.. нямам богове..
никой нищо не пропагандира.. всеки решава за себе си..

Andrea-Nikol
04-06-2007, 12:24
Izvinete mn no ne mojete da mi kajete che jointa si e obiknovenna cigara.M/u obiknovennite cigari i jointa e mn goliama taka che i toi ne e bezobiuden i smiatam che vie tuka vs ste super kompleksirani i za tva pushite joint ili se drusate koeto e super typo zashtoto vmesto da se zanimavate v/u problema ot koito vi izbivat kompleksi vie kakvo pravite? vie go zadylbochavate,misleiki che go reshavate koeto e super typo spored mene!!! No sega sled kato napisah tova shte se nameri nekoi izpadnal narkoman da zapochne da me psuva i da mi obesniava kolko sym typa i neobrazovana,nerazbiraiki che samiat toi e po-typ i neobrazovan i neznaeiki kyde se namira bokluk ;pppPppp

а кой е казал, че наркотиците решават проблеми.. че който се друса го прави, защото е разочарован от живота или не може да се справи с некфи проблеми.. ?
просто на някои хора ни харесва чувството, когато се напушиш или нашмъркаш.. толкова е просто..

За голям ужас за мене,преди 2 год някъде имах гадже което Е наркоман и повярвай ми всичките му френдове бяха такива и те имаха адски мн проблеми и то предимно вкъщи и ги решаваха така с наркотици. А и извинявай мн но аз не съм казала че всички наркомани се друсат за да решават някакви проблеми. То има и сбъркани наркомани които се друсат само защото си мислят,че по този начин правят нещо велико и те сега са непобедими и безсмъртни,а всъщтност са жалки,безстойностни и празни душевно,не могат да ти кажат 1 изречение конструирано правилно (може би ако не са дрогирани могат,което е период рядко срещан в тяхното ежедневие). Не ми обяснявай!!!Всеки наркоман стига до момента на равносметка и решава да се откаже и да речем,че успее,тогава той вече е непълноценен за обществото и никой не го иска и обществото го отхвърля.Говоря толкова уверена защото съседа ми БЕШЕ наркоман и виждам и знам колко му е трудно да се справя сега.
Тука не си пишем такива темички само и само да си убиваме времето,а може би го правим с надеждата,че на някой може и да му щтракне лампичката и да стане човек,а не развалина [-o<

O.B.I_
04-06-2007, 12:31
Andrea-Nikol
"Всеки наркоман стига до момента на равносметка и решава да се откаже и да речем,че успее,тогава той вече е непълноценен за обществото и никой не го иска и обществото го отхвърля"
abe laino 4uva6 li se kvo govori6 be? Az za6to ne sum othvurlena ot ob6testvoto i si rabotq 2-ra godina sled kato bqh malko vreme v komuna i 2-ra godina sum na le4enie? Kato ne razbira6 ni6to , po-dobre ne komentirai! Sme6na si prosto...

Andrea-Nikol
04-06-2007, 13:11
"abe laino 4uva6 li se kvo govori6 be? Az za6to ne sum othvurlena ot ob6testvoto i si rabotq 2-ra godina sled kato bqh malko vreme v komuna i 2-ra godina sum na le4enie? Kato ne razbira6 ni6to , po-dobre ne komentirai! Sme6na si prosto..."

Vij az moje da sym smeshna no pone ne sym na "lechenie 2-ra god" moje da si na rabota hubavo za tebe,ama sigurno ne znaqt che si na lechenie :-) jivurkai si jivoteca i vnimavai na koi kak govorish zashtoto neznaesh koi sedi s/u tebe iasno li ti e parcal takyv?

O.B.I_
04-06-2007, 13:34
koi normalen 6te prieme 4ovek , za koito ne znae ni6to ma tupa putko? Horata znaqt vsi4ko za men i mi imat doverie.Vidq li sa 4e si rabotq suvestno i nqma da im pravq problemi.I kvo misli6 li 4e me int "koi sedi sre6tu men " =D> =D> =D> =D> =D> dete mn si visokomerno, ima6 si tam nqkvo samo4uvstvie ama na kvo otgore? ](*,)

Andrea-Nikol
04-06-2007, 13:37
Iskash li da ti kaja na kakvo otgore? Na vs otgore.Za razlika ot vas narkomanite moeto samochuvstvie si e s pokritie i seriozno ti kazvam vnimavai koi sedi s/u tebe i kak mu govorish tova che nepukist za niakoi neshta moje da ti izigrae mn losha shega za vbydeshte.Vyrshi si rabotata syvestno kato sega,no vnimavai kak se dyrjish,zashtoto dneska si na terapia za narkoticite a utre za da prohojdash iasno li ti e?
I ne mi kazvai che ne moga da te nameria zashtoto ot tova po-lesno niama 8) :lol: ;-)

O.B.I_
04-06-2007, 13:45
ei piklo na kolko godini si 4e da mi govori6 taka?

kati_0513
04-06-2007, 13:46
Всеки си знае до колко е здравия му разум, може би има такива хора в този форум, но са малко...
Примерно аз нито съм пушила някога, нито пък ще опитам някой ден- това е отрова, която отнема живота малк по малко, не пия алкохол и си крам на минерална вода и натурални сокове и се чувствам страхотно за разлика от мои приятели, които на купони се "натряскат" и после не знаят къде се намират, за наркотиците- без коментар, по- голямо самоубийтво няма от това! :x

Andrea-Nikol
04-06-2007, 13:48
Всеки си знае до колко е здравия му разум, може би има такива хора в този форум, но са малко...
Примерно аз нито съм пушила някога, нито пък ще опитам някой ден- това е отрова, която отнема живота малк по малко, не пия алкохол и си крам на минерална вода и натурални сокове и се чувствам страхотно за разлика от мои приятели, които на купони се "натряскат" и после не знаят къде се намират, за наркотиците- без коментар, по- голямо самоубийтво няма от това! :x

Nedei da pishesh tuka taka sega shte vzemat da te napsuvat molia ti se nedei da im kazvash kolko e hubavo bez tezi neshta :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

kati_0513
04-06-2007, 13:54
Изобщо не ми пука кой какво говори или пише за мен, грам не ме интересува, аз казвам това което мисля без да имам никакви задръжки... :wink:
Та нека си пишат каквото си искат за мен, сякаш ще им обърна внимание...

sWeEt_SeEd
04-06-2007, 16:02
направо автораа...тфа меченце дето си си сложила за аватар е за форум 'детето в мен' аре моля те...мързеше ме да чета кфо е писано щото е много.Маркирах ДА ,защото мися че има такива тийнове макар и единици.Ма да се караме тука и ад се обиждаме, да си изтъкваме положителните черти и чистотата на душата и тялото не си е работа ,а? кфо ше каеш ...всеки си знае какво,кой защо и как :smt006

az (lii40)
04-06-2007, 18:35
направо автораа...тфа меченце дето си си сложила за аватар е за форум 'детето в мен' аре моля те...мързеше ме да чета кфо е писано щото е много.Маркирах ДА ,защото мися че има такива тийнове макар и единици.Ма да се караме тука и ад се обиждаме, да си изтъкваме положителните черти и чистотата на душата и тялото не си е работа ,а? кфо ше каеш ...всеки си знае какво,кой защо и как :smt006

ми, май ти си най-здравомислещият тук! =D> все пак всеки има право да прави каквото иска, стига да не наранява другите с действията си(е, сигурно и тук фактор са родителите ни, които едва ли са съгласни, но...). и все пак не можем да прменим мнението на хората, така че по-добре да не го и оспорваме. различни хора, различни гледни точки!
:smt006

Тайна
04-08-2007, 04:22
Ами да започна с цигарите да пушил съм , но много рядко , трева съм пушил беше много яку , а за алкохола лягам и ставам с шишето водка :-D :-D

Sx0rDie
04-08-2007, 07:33
БЛА не пия , не пуша , не употребявам наркотични вещества ( и не мисля да употребявам) :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

PaMit0
04-12-2007, 20:53
tva 4e piq i pu6a joit trqbva li da me kara da se 4ustvam vinovna abe q az za alkohola jiveq xaxa :twisted:

~*gIrL*~
04-19-2007, 18:32
Пробвала съм цигари на няколко пъти, ама нищо особено и Не пуша..Алкохол, пия само на специални случай, но в умерени количества!!А токолкото наркотици Не съм пробвала и не смятам да го правя!!

mrsy
04-20-2007, 09:18
Не пуша и не употребявам наркотици. Алкохол много рядко, ама много :)

malkoto_sladur4e
04-21-2007, 16:02
Аз НЕ пуша нищо! ! ! =D> =D> =D> Само си пийвам по малко,но много рядко! :wink:

saskou
04-27-2007, 23:19
Аз съм потресен от резултата на анкетата. :oops: :oops: :lol:
И помнете - тревата НЕ е наркотик. Тя е начин на живот :D