PDA

View Full Version : моля ви момичета помагайте ;((



Лили_бейби
03-22-2007, 06:25
Здравейте,
първо искам да кажа че прегледах търсачката и все пак не открих такава тема за това моля ви не ми се карайте ако има.Освен това не знаех дали тази тема е точно за тук,но все пак има доста общо със секса...
Значи с приятеля ми ще се видим само за ден и половина след като не сме се виждали от 2 седмици и след тази неделя няма да се виждаме още за 1 месец занапред.Някъде бях чела,че можеш да забавиш цикала си ако пиеш около 1g. вит.Ц на таблетки,но аз пих и не се получи-днес ми дойде А след като с приятеля ми имаме толкова малко време заедно,наистина много ми се искаше да отделим част от него за секс но...като разбрах бях толкова разочарована че направо се разревах Наистина ще съм ви много благодарна ако можете да ми кажете дали има начин да си спра цикъла по-бързо-за около два дни?Знам че е вредно,но едва ли ще стане нещо кой знае какво от един път.Моля ви ако можете да ми помогнете наистина ще съм ви страшно признателна!
Предварително благодаря!

helen4ee
03-22-2007, 06:39
neznam dali ima na`in za spirane na cikula, no ne mislq 4e zaradi nqkakvo mom4e trqbav da si go spira6 i za6to nqma da se vijdate 1 mesec ima li smisul da si nego pri polojenie 4e se vijdate tolkova rqdko , az v moemnta imam nqkakvi pritesneniq svurzani s cikula mi nedei da si suzdava6 izli6ni problemi , ako tolkova te obi4as 6te izdurji i 6te s e zaradva na 1 svirka !!!

03-22-2007, 06:46
ами...нещо не си ме разбрала правилно явно...той изобщо нито ме кара да си го спирам нито нищо-аз съм тази която иска.виждаме се толкова рядко защото сме от различни градове и точно сега аз трява да замина за чуждина и заради това няма да можем да се виждаме цял месец.
колкото до свирката, не съм фен, а и той не иска да му правя така че това не е опция.

helen4ee
03-22-2007, 06:51
Aa ami sujalqvam 4e obvinih mom4eto :) Ami neznam kakvo da ti kaja, az predlojih svirka za6toto seks po vreme na cikul ako ti e silno e gadno ina4e nqma lo6o ako si e sprezervativ i vsi4ko da e to4no i ako ti te4e slabo nqma ni6to lo6o da go pravite! :)No naistina nedei i bez tova v dne6no vreme e tolkova trudno da si rodi6 dete, a i dopulnitelni problemi i uslojneniq na nikoi ne sa v polza

nencuHka
03-22-2007, 06:53
Hich ne e na dobre si spirash cikyla zaradi priqtelq si.Kato ne ste se vijdali 2 sedmici i nqma da se vijdate o6te mesec...sled tova imate vreme nali!?

03-22-2007, 06:57
ех тази Испания...

давай дупе :roll:

SINDEL
03-22-2007, 07:25
Не мисля, 4е има на4ин да го спреш. Веднъж като ти е дошъл, трябва да си го из4акаш да свърши, няма как. Ако беше пуснала тема по-рано, преди да ти дойде, можеше да ти помогнат. Имаше едни хап4ета, не помня как се казваха, щото не съм ги ползвала, но хора от форума са говорили за тях. Та пиеш ги тея хап4ета всеки ден, те ти забавят цикъла и ти идва в деня, в който ги спреш. Тва евентуално можеше да ти свърши работа, ама ве4е не става

koalka
03-22-2007, 07:37
Можете да го направите и по време на цикъла ти, стига и на двамата да ви е приятно.Иначе не мисля, че има начин, с който да си спреш цикъла, а и да можеш, то той няма да е полезен.По-добре изчакайте, освен ако не го направите по време на цикъла.Така желанието ви ще е още по-голямо.Няма смисъл да плачеш, имате много време заедно.

krem4et0
03-22-2007, 07:51
Ако започнеш пртивозачатъчни ще ти спре до 2 дни. НО не го прави. Заради единия секс да си разстроиш организма. А и до колкото разбирам тогавма ще ти е 3-4 ден. че какво ти пречи да правиш секс. Слагаш 1 тампон-правите френска любов. махаш го- правите секс. да, ще има кръв,ама след 3-тия ден няма да течеш като река, нали?

HagpycaH
03-22-2007, 08:22
Момиче ти си се здухало тотално да си спира цикала вземи са в раце следващия пат като се видите ше правите ся можеш само да му духаш а и както каза коалка можете да правите и когато си в цикал ако ви е приятно и на двамата но мога ти кажа че не е един пат без да знам направих тази глупост.

Hell's Angel
03-22-2007, 09:10
Следващия път като решиш,че искаш да си забавиш цикъла,започни да пиеш противозачатъчни поне седмица преди очакваната дата.Или ако вече взимаш,просто не ги спирай,както знаеш,цикълът ти няма да дойде преди да си ги спряла :)


А секс може и по време на цикъл да правиш,със специална гъба или тампон!Тампон от секс шоп,да не вземеш да си сложиш о.б. :D

03-22-2007, 15:32
na4i skiff sq macko mom4e sum ama razbiram malko ot tezi raboti, na4i vitamin C poprincip pomaga ama trqq da izpie6 ne 1 g ami edin blister toest vs hap4eta deto sa na opakovkata tam, ot tova 6te ti spre moje bi 85% garanciq ama opasnoto e 4e pri tozi vid spirane na cikala moje da go spre6 i za postoqnno ili da stane6 qlova koeto predpolagam ne iska6, za tva kato ste s gajeto si 6otm isak6 tolkvoa mn da mu napravi6 kef napravi mu svirka ili go svur6i na raka ne mu kazvai 4e si v cikal prsoto se napravi na interesna i kaji 4e iska6 da si poigraete i taka 6te mu otkloni6 vnimanieto ot cqlata situaciq :wink:

ina4e po4ni da vzima6 protivoza4atu4ni taka pone 6te moje6 da si kontrolira6 cikala i gore dolo 6te znae6 koga 6te ti idva svur6va, a i moje da ti namaleqt kosmite po tqloto da ti porastat malko cickite i ako ima6 problemna koja toset pup4ici moje6 da gi iz4isti6 taka :smt016 e nadqvam se da pro4ete6 pismoto i da ti svur6i raboto ahhaha :mrgreen:

HagpycaH
03-22-2007, 15:35
Другото решение анално ако искаш ако не на сухо ши седиш.

sexy_momi4e
03-22-2007, 15:56
няма смисъл да го правиш

suletka___
03-22-2007, 18:07
na lagera koito hodih edna moq priqtlka be6e v cikul i be6e mn kofti nali takmo z amoreto i pie6e nqkakvi hap4eta vseki den v 9 sutrinta i n ei idva6e ima na4in sigurna sum :)

Лили-бейби
03-27-2007, 06:56
много благодаря на всички за мненията :)
Ние се справихме въпреки цикъла,но все пак за следващия път искам да съм поготвена. suletka___ можеш ли да попиташ приятелката ти какви са тези хапчета?
и освен това искам да питам знаете ли дали има противозачатъчни които се дават без рецепта?

<black soul>
03-27-2007, 12:03
Другото решение анално ако искаш ако не на сухо ши седиш.
а! ето една много добра идея! наистина, кво ти пречи анално!? :wink:

ABSOLUTme
03-27-2007, 12:43
Не мисля, 4е има на4ин да го спреш. Веднъж като ти е дошъл, трябва да си го из4акаш да свърши, няма как. Ако беше пуснала тема по-рано, преди да ти дойде, можеше да ти помогнат. Имаше едни хап4ета, не помня как се казваха, щото не съм ги ползвала, но хора от форума са говорили за тях. Та пиеш ги тея хап4ета всеки ден, те ти забавят цикъла и ти идва в деня, в който ги спреш. Тва евентуално можеше да ти свърши работа, ама ве4е не става
Противозачатъчни им се вика,беиби :-D
А кво кво и пречи анално? :-s Може да не практикува момичето.Ако беше 'печена' в тая област,щеше и сама да си намери солюшъна :-D

ThePainIsReaL
03-27-2007, 12:49
Хм .. в такива ситуации има варианти за избор :
- секс въпреки мензиса, ако той иска разбира се .. все пак няма да умре я!
- анален секс .. с тампон си естествено.
- праиш му френска, за да не му е кофти .. :lol:

и ляляляляля ..

rubi
03-27-2007, 18:47
Хм .. в такива ситуации има варианти за избор :
- секс въпреки мензиса, ако той иска разбира се .. все пак няма да умре я!
- анален секс .. с тампон си естествено.
- праиш му френска, за да не му е кофти .. :lol:

и ляляляляля ..
АЗ съм на същото мнение....АМА не пробваи с вит С защото вместо да спира то тече по силно!!

tin4eto91
03-27-2007, 20:37
S Vitamin C se zabavq to4no 2 dena.a i sam saglasna s tva 4e posle te4e po silno.

BorderManager
03-28-2007, 06:31
Пий Постинор Дуо!