PDA

View Full Version : Moderated: Възможно ли е да съм забременяла?



DaniFilth
03-22-2007, 07:32
преди 2 дни спах с приятеля си и докато го правехме презервативът се скъса и веднага спряхмерно на другия ден ми бише много зле гадеше ми се и ми се виеше свят паникьосахме се и си купих някво хапче против забременяване което се пие до 72 часа след контакта и ми стана по-добре но още ме е страх дали въобще е подействало възможно ли е да съм забременяла или просто е било само един лош ден :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

koalka
03-22-2007, 07:34
Подействало е най-вероятно, нали е за това.Сега изчакай да ти дойде. :wink:

SINDEL
03-22-2007, 07:34
Стресирала си се и ти е станало зле. Нищо ти няма :wink:

krem4et0
03-22-2007, 07:53
първо след като сте спрели няма страшно. Второ признаците на бременост се проявяват чак след месеци,а не след 1 ден. Трето не е било нужно да пиеш Постинор. четвърто след като той дори не е свършил в теб и ти си пила хапче няма абсолютно никакъв шанс да си бременна. И пийте този Постинор само,ако спермата проникне във влагалището ви!

HagpycaH
03-22-2007, 08:19
Аве нежния пол да ме извинят за тези думи които ще кажа обаче си асал т**а путка испразнил ли са е кат са е скъсал просто от паниката вие си внъшавате разни неща и от паника и внушения става всичко вземете се в раце и аз сам бил така кат са испразник в пр-ката ми преди време ама слава богу сичко мина нормално.

gabituuu
03-22-2007, 08:27
детска работа....нищо ти няма,успокой са и недей да взимаш постинор ей така - не е ментови бонбонки

alkobalko
03-22-2007, 13:22
първо след като сте спрели няма страшно. Второ признаците на бременост се проявяват чак след месеци,а не след 1 ден. Трето не е било нужно да пиеш Постинор. четвърто след като той дори не е свършил в теб и ти си пила хапче няма абсолютно никакъв шанс да си бременна. И пийте този Постинор само,ако спермата проникне във влагалището ви!

Напълно съгласна. И вземете научете нещо преди да правите секс.

Mad&Bad
03-22-2007, 13:26
Нищо ти няма!

Ад
03-23-2007, 21:05
тест...

malka_sladuranka
03-23-2007, 21:17
първо след като сте спрели няма страшно. Второ признаците на бременост се проявяват чак след месеци,а не след 1 ден. Трето не е било нужно да пиеш Постинор. четвърто след като той дори не е свършил в теб и ти си пила хапче няма абсолютно никакъв шанс да си бременна. И пийте този Постинор само,ако спермата проникне във влагалището ви!

Напълно съгласна. И вземете научете нещо преди да правите секс. Да, прави са. И за да сте по-стокойни си направи тест след като минат 7дни.