PDA

View Full Version : Страх го е да спи с мен



Litta_Ford
03-22-2007, 10:09
Здравейте на 17 години съм, а приятеля ми е на 18.
Излизаме от близо 3 месеца и усещам желание за секс... реших да поговоря с него, но той категорично отказа като разбра, че съм девствена. Каза, че предната му приятелка била девица и страшно много я било боляло. Бил се чувствал като на заколение, в което той бил палача с брадвата. Дори се разплакала от болката. Каза, че подобно нещо не искал да ми го причини и на мен.
Какво ли не направих, как ли не се опитах да го склоня... да му обесня, че му вярвам и че дори и да боли... болката ще е сладка, защото ми я причинява от любов. А той продължава да си пее неговата... вече не знам как да му говоря. :-k

bungle
03-22-2007, 10:11
Напий го.
После го възбуди максимално.
Притисни го към леглото/стената .. и това е.
Няма избор.

A_Loving_Girl
03-22-2007, 10:13
Страх го е да не те нарани както предната си приятелка,ако те нарани ще се чувства ужасно.Ще дойде времето когато ще се престраши. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
03-22-2007, 10:25
като му се доправи адски мн секс друга песен ще запее, спокойно... \:D/



...освен ако не си начеше нагона другаде... :-s

MyLiVeStYlE
03-22-2007, 10:27
hm mn malko sa mom4etata kato nego ve4e... i moq savet e na nqkoi kupon da go napi6 posle go vuzbudi i na nqkoe leglo i gotova rabotata :) de variant e da mu predloji6 da te otvori s prust... kakto si re6i6 :)

beautiful.soul
03-22-2007, 10:30
ЗА първи път чувам подобно нещо... би трябвало тебе да те е страх не него... :) ми обясни му че не всяко момиче го боли ...

TORBALAN
03-22-2007, 10:42
момче да отказва секс lol :-D

cvettka
03-22-2007, 10:44
Кажи му че това все някога трябва да стане и предпочиташ той да го направи отколкото някой друг

krem4et0
03-22-2007, 10:44
И моя приятел се тревожеше да не ме боли много и до ден днешен ме пита дали ме е боляло много. А истината е, че всеки път си ме боли, не само първия. но това се е наистина сладка болка. А ти вземи му обясни, че ако те възбуди, ако си влажна и той е нежен и внимателен няма да обли толкова. Ако е ръгал мацето, където му падне-ще я боли. Просто си поговори-ще склони споко. да не би това да е само оправдение :-k