PDA

View Full Version : Меко казано странно!



03-22-2007, 14:33
Така адски ми е любопитно дали само аз си мисля,че поведението на едно момиче е не адекватнно!?
А то е следното явно проевява интерес към мен и аз не съм без различен към нея учим на едно място в различни класове.
От далече когато е с някои други ми пуска някви знаци усмивки разни подхвърляниа(ни в клин ни в ръкав) НО забележете само от далеч и ако не е сама! :shock:
щом я срешна на саме все едно не съществувам случвало ли ви се е подобна психария на 16 е все пак!щом се опитам да отида до нея когато е сама да завържа разговор(сериозен да се запознаем!) тя направо пребледнява(буквално) и не обелва дума!Толкоз ли съм страшен...... :lol:
не вярвам!Е просто не бях нито чувал нито попадал на подобно чудо за това споделих,само на мен ли ми е чудно! :roll:

frosince
03-22-2007, 14:37
XaXaXA ne e 4udno tva e normalno pri pove4eto momi4eta .. prosto se pritesnqva qvno e ot po-pritesnitelnite momi4eta :) i 6tom ti pravi znaci ot dale4e i kogato ne e sama .. zna4i togava i idva smelostta a ti kato se pribliji6 i tq .. BLOKAJ :wink: normalno nqma stra6no 6e se opravi trqbvat i nqkolko razgovora s teb i gotovo :)

cherinka
03-22-2007, 14:42
ЕМ, явно няма смелост да те погледне в очите, когато е сама. Това не е хубаво!

ivelin9021
03-22-2007, 14:50
xaxa bratle vij sa porazpitai kak se kazva ala bala tq go prai toq nomer shtot e sramejliva!! porazpitai kak se kazva iq zagovori pusni i nekoq sme6ka se pootpusne i gotofo :P

Kianna
03-22-2007, 14:50
Срамежлива е. :P

03-22-2007, 14:58
sramejliva e,i to mnogo :P

sexy_momi4e
03-22-2007, 15:00
sramejliva e,i to mnogo :P
tova bqh az

Insatiable
03-22-2007, 15:01
Може да гъзарее пред приятелките..
Може да е срамежлива..
Захващай се и я отракай (не в даскало естествено)
Покани я да излезете :)

LO6IQ
03-22-2007, 15:08
ЕМ, явно няма смелост да те погледне в очите, когато е сама. Това не е хубаво!

03-22-2007, 15:54
Ами ще се опитам.....
Дано вече не се шашка като я заговарям,няма да я пребия! :D
Иначе за газарене преди приятелките и не е.Ако има някои други мнения да казва! :)

mechtaq_za_teb
03-22-2007, 15:56
Qvno momi4eto o4evidno te haresva,no se pritesnqva kogato e sami4ka :D

koalka
03-22-2007, 16:05
Защо не вземеш да я поканиш на кафе?Така ще разбереш дали има чувства някакви.Може всичко това да е от притеснение, а като е сред други хора да не се притеснява, защото няма да отидеш и пред тях да я заговориш.

sorceress
03-22-2007, 17:25
Според мен е малко по срамежлива и в това няма нищо ненормално :) Когато е с приятелки се чувства сигурна, а когато е сама е мн по притеснена. Тва е нормално за повечето момичета. Просто намери начин да я накараш да се отпусне малко

bqsna_teenagerka
03-22-2007, 17:27
:wink: споко просто пове4ето от нас са срамежливи

03-22-2007, 17:34
XaXaXA ne e 4udno tva e normalno pri pove4eto momi4eta .. prosto se pritesnqva qvno e ot po-pritesnitelnite momi4eta :) i 6tom ti pravi znaci ot dale4e i kogato ne e sama .. zna4i togava i idva smelostta a ti kato se pribliji6 i tq .. BLOKAJ :wink: normalno nqma stra6no 6e se opravi trqbvat i nqkolko razgovora s teb i gotovo :)


tr da q pokane6 da izleznete.i da q predrazpoloji6 taka 4e da zabravi pritesnenieto...
ne e stranno prosto e mn sramejliva.

Iv4eTy
03-22-2007, 18:56
Явно е доста срамежлива.В това няма нищо лошо.Просто я заговори тва онова, накарай я да се отпусне и така :wink:

Briseis
03-23-2007, 08:05
Може и да се ебава с теб.Някои път като съм с приятелки и аз правя така :-) Естествено не съм пълен блокаж, но тя се стряска. Разпитай за нея, но не възлагай надежди.

AiKaTa
03-23-2007, 08:11
Така адски ми е любопитно дали само аз си мисля,че поведението на едно момиче е не адекватнно!?
А то е следното явно проевява интерес към мен и аз не съм без различен към нея учим на едно място в различни класове.
От далече когато е с някои други ми пуска някви знаци усмивки разни подхвърляниа(ни в клин ни в ръкав) НО забележете само от далеч и ако не е сама! :shock:
щом я срешна на саме все едно не съществувам случвало ли ви се е подобна психария на 16 е все пак!щом се опитам да отида до нея когато е сама да завържа разговор(сериозен да се запознаем!) тя направо пребледнява(буквално) и не обелва дума!Толкоз ли съм страшен...... :lol:
не вярвам!Е просто не бях нито чувал нито попадал на подобно чудо за това споделих,само на мен ли ми е чудно! :roll:
az sum na sushtoto mnenie! uspeh :smt004

marche
03-23-2007, 08:44
mi sig te haresva i prosto se pritesnqva da te zagovori,vsqko momi4e e taka! ne e stranno