PDA

View Full Version : Коте



umrqlabubole4ka
03-22-2007, 14:43
оле хора...незнам какво да напиша просто съм отчаянааааа :smt010 :smt085 нз ко да правя ако можете нещо помогнете обаче сега да обясня...Котето на моята най-добра приятелка изчезнааааааа аз и го подарих за РД-то а сега то изчезнааа...то седи само в нейната стая и вратата там е била отворена само за малко и то може би е излязло но те са търсили навсякъдееееее и го нямаа...кажете нещо ако можете направо незнам вече :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

umrqlabubole4ka
03-22-2007, 14:44
и то е от няколко седмици при нея не е от днес в4ера...незнам вече

kati_0513
03-22-2007, 14:56
Спокойно, ще се оправите и двете...
Моята котка Джули, която се е родила при мен и беше на 8 години изчезна точно на 14 февруари и почти го преодолях, ще се оправите и вие... :wink:

MiRaCuLiXbb
03-22-2007, 16:45
Първо, това е само котка, чудо голямо. Второ, как тъй ще изчезне ей така. В апартамент ли живеят? За колко време са го оставили само?

Iviqna
03-22-2007, 17:56
е кофти е ама мисля че ако си вземе друго коте ще и е по-лесно :wink:

ТраЛаЛа`f
03-22-2007, 19:07
Е няма как да е избягало...сиг е някъде в апартамента и като огладнее ще се покаже ;)

rosskata
03-23-2007, 07:32
Моята котка така изчезваше за ден-два... Завира се някъде из къщи и ни жизкарва акъла... После се появява пак...
Ако е изчезнало извън апартамента... ТЪрсете го навън.
Моята котка така изчезва на два пъти за по две седмици, но после я намирахме навън...
Търсете я.
Ние бяхме направили обяви със снимка и дадохме на хлапетата из квартала да ги разлепят...

А ако няма как да е излязла от апартамента, какво сте се шашнали толкова?

kati_0513
03-23-2007, 08:20
:lol: всички казват, че котка не може да се изгуби, но в действителност може- моята избяга на 14 февруари и я няма още, в къща живея и целия квартал знаят кои са моите котки ( имам няколко ) а за поста по- горе


Първо, това е само котка, чудо голямо

наистина е чудо голямо, особено ако си привързан към котката до толкова, че я чувстваш като част от твоето семейство- моята Джули ми беше като сестра...

umrqlabubole4ka
03-23-2007, 12:18
намерихме яя!беше се заврялаа да не ви казвам къде едвам са я извадили ама сега е добре!Все пак мерси за отговорите :D

rubi
03-23-2007, 17:45
:lol: всички казват, че котка не може да се изгуби, но в действителност може- моята избяга на 14 февруари и я няма още, в къща живея и целия квартал знаят кои са моите котки ( имам няколко ) а за поста по- горе


Първо, това е само котка, чудо голямо

наистина е чудо голямо, особено ако си привързан към котката до толкова, че я чувстваш като част от твоето семейство- моята Джули ми беше като сестра...


ДАм абсолютно си права с това за привързването към котките,а за това че не се връщали малко ще попспорим.Според мен котката са ти я откраднали иначе щеше да се върне досега давам ти гарнция 10000000000%

kati_0513
03-24-2007, 07:27
rubi аз мога да ти кажа друго...

" котките умират в самота "

тъжно е, но това е самата истина и аз вече почти се примирих с това...
:)

rosskata
03-24-2007, 09:00
ДАм абсолютно си права с това за привързването към котките,а за това че не се връщали малко ще попспорим.Според мен котката са ти я откраднали иначе щеше да се върне досега давам ти гарнция 10000000000%

нЕ, не се връщат... Ако живееш в къща да- но кака ще се качи доосмия примерно... Глупости.
Номера е да я намериш...
Моята като бягаше, не сме спирали да я търсим дори за миг... Сутринта- аз, следобед- сестра ми, вечерта наште...

Mooo6nooo
03-24-2007, 09:25
Истина е това за котките, че се връщат. Например за 14 години у нас котката ни е изчезвала поне 10-15 пъти и поне 5-6 пъти винаги се качваше до 1 апартамент на 4 етаж (ние живеем на 9-ият) от същата страна като нашата, които има почти същата врата като нашата и има същият цвят.

Чел съм, че котките се привъзват към дома, а кучетата към човека. Така че е истина, че се връщат.

kati_0513
03-24-2007, 10:31
Доказано е, че се връщат- факт е! Но в случая моята не се върна, от колко време... в подписа ми го пише... живея в къща, котката ми никога не е излизала навън- никога, затова предположението ми вече съм го написала по- горе...не е възможно и да е открадната, тъй като тя се плашеше от непознати. За всички е нереално, когато някой каже, че котката му е изчезнала, но е истина, понякога се случват и такива неща, може да е е 1 на милион или дори повече, но се случват " Нищо не е невъзможно "- това аз сама съм го доказала... :P
Радвам се, че момичетата са открили котето и сега са спокойни... :)

Ellie
03-24-2007, 10:48
Радвам се, че сте си намерили любимката!Значи ти си я подарила и сега има грижи за нея щом се търси така.Аз подарих едно хамстерче със всички принадлежности и сега то няма поилка, защото умната стопанка е сменила аквариума с по-нисък-за риби и той се качва и я бута.Тва е неблагодарност, той няма поилка от 2 месеца!Давала му вода в некъф съд....Глупости, той не може да пие както трябва от купичка.Очевидно всички животни заслужават внимание, те на никого не правят зло!Пренебрегвани са затова, че са животни!

И НЕ Е ЧУДО ГОЛЯМО, ЗАЩОТО В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ЖИВОТНИТЕ СТАВАТ ЧЛЕНОВЕ НА СЕМЕЙСТВОТО, КАКВИТО И ДА СА ТЕ!

PaRkInSoN
03-26-2007, 15:17
Викнете ме да го потърса :lol:

03-29-2007, 08:59
И аз сега бих се радвала ако котарака ми беше изчезнал, вместо да го намеря увиснал обесил се на врата :cry: :cry:
Много се радвам че сте намерили котето. Да голяма работа е когато изчезне или стане нещо с него, то става част от семейството. Аз преди си мислех че ще се побъркам ако изчезне, но сега си мисля по-добре така да беше станало вместо това ужасно нещо, но живота е такъв случват се и неприятни неща, аз все още си го обичам и си ми липсва много

CrazyWitch
03-29-2007, 12:50
Е няма как да е избягало...сиг е някъде в апартамента и като огладнее ще се покаже ;)

Пък и да не е в апартамента, ако някой не я е взел ще се прибере сама само да има желание.
Споко.. Котките са умни животни не ги подценявайте :)
И аз си имам една дебелана в нас.

<black soul>
04-01-2007, 10:47
верно може много да го е обичкала ама...тва е едно КОТЕ ,за бога! ако е избягало, вземи й ново, ако е някъде вкъщи-потърсете по-хубаво и тва е! :?

Alerta
04-01-2007, 13:29
Е мойта котка така избяга за 1 седмица като беше малка, ама се върна (: (самичка си се качи на балкона хаха добре, че сме на 1вия етаж ((:
Така че релакс...
Котките се привъзрват към дома... връщат се...
Ако щеш в клетка я затвори все ще намери начин да избяга и да се върне вкъщи.
И тва е едно коте ама ако го обичаш.... Толкова съм ревала за моята, гушкала съм й снимката по цял ден...