PDA

View Full Version : Без заглавие...



martinka_91
03-22-2007, 15:55
Преди малко почти нахвърлях нещо...На мен лично ми харесва, но мисля, че има още какво да се желае...Може би почти няма рима...Не знам...дайте мнения...Ще се радвам на вашата критика.

Страдам! И осъзнавам, че това заслужавам,
щом тогава сринах света ти за миг, не за ден.
Не исках и не търсех теб до вчера, а сега те
мечтая точно тука пак да си, до мен!

Недей! Макар да те искам ти не се завръщай вече!
Ще страдам повече, ако пак те нараня!
Желая те, но сигурно сега си с нея и е по-добре
нещата да останат както са!

Прости! Аз знам, че никога не ще съм пак красива
в твойте очи, които сълзите изплакаха за мене!
Върви! Щом те видя щастлив с друга и аз ще съм
...щастлива,късно е отново да съм с тебе!

03-22-2007, 16:19
Не ми харесва.Звучат ми изкуствени тези глаголи и определения ,които си сложила,за покачване на напрежението.И да няма рима,няма и ритъм.На места сякаш си противоречиш.Преработи го или по-скоро-почни го на ново

П.С.Не го приемай като обида

SlyN4o`f
03-22-2007, 16:20
Не ми харесва.Звучат ми изкуствени тези глаголи и определения ,които си сложила,за покачване на напрежението.И да няма рима,няма и ритъм.На места сякаш си противоречиш.Преработи го или по-скоро-почни го на ново

П.С.Не го приемай като обида

Това бях аз(държа да отбележа )

03-22-2007, 16:28
Не го приемам като обида! Аз не случайно казах, че приемам критики! Даже се радвам на твоята! Благодаря ти! Ще се опитам да го попреработя по-късно...може би...:) Мерси :)

martinka_91
03-22-2007, 16:30
Упс! А онова горе бях аз :)

SlyN4o`f
03-22-2007, 16:32
Е това е ,човек ,който се замися...пфуууу малко са тез ,които не почват да мрънкат след като им кажеш мнението си независимо по какъв проблем :)

Ам поработи върху това да опишеш по -ясно какво точно се е случило ,че си стигнала до това положение,защо казваш да не се връща,защо ще го нараниш ако се върне,къде е твоята грешка или нещо от този род.Пробвай с проза ,тя ще ти помогне да изразиш по по-добър начин чувствата си O:)

martinka_91
03-22-2007, 16:36
Ами не виждам защо да се обиждам от истината! Нали все пак човек се учи, докато е жив :) Може и да се опитам и на проза да го докарам, не знам. Някак си ме е страх, че ако почна да разказвам, много ще се овлека и ще го размия напълно...Ще се опитам като ми дойде " музата " пък каквото сабя покаже :P Не вярвам да се получи нещо кой знае какво... А и както казах вече, на мен и този вариант от части ми харесва...Може би е малко грубичко изказването...Знам ли и аз...
Със сигурност целта ми не е била да съм груба де :smt016 [-(