PDA

View Full Version : Презентациика на сайт...



NaSkO_
03-22-2007, 16:41
Реших да представя последният сайт който съм направил, пък не се знае може и да ви е от полза ако имате кола :P

www.grandexpres.net

Aileen
03-22-2007, 17:30
Сайтът има още да се развива, но наистина си оправи правописните грешки - грозно е. Освен това на някои места м/у препинателния знак и главната буква няма интервал. Ето така: .А . По принцип трябва да има. Отдолу са някои грешки, които съм забелязала и които бият на очи. (Само при червената запетайка и при последната дума е поправено.)

Сервиза разполага с компютарна техника за диагностика и кодочетец
.Екипа на сервиза е от дългогодишни специалисти, дипломирани в заводите на LOVATO-Италия.

Услуги който предлагаме:
Компютарна диагностика


03/22/2007
Форума е подновен.

Инжекцион 500лв.
/без допалнителна електроника

NaSkO_
03-22-2007, 18:26
Нищо не си направил. Webpage maker е за деца втори клас. Сайта ти е пълен с правописни грешки. :P И метановата уредба ви е евтина. :lol:
Не знам дали знаеш или не но не е важно с какво е направено едно нещо а как е направено това нещо ;)


Сайтът има още да се развива, но наистина си оправи правописните грешки - грозно е. Освен това на някои места м/у препинателния знак и главната буква няма интервал. Ето така: .А . По принцип трябва да има. Отдолу са някои грешки, които съм забелязала и които бият на очи. (Само при червената запетайка и при последната дума е поправено.)

Сервиза разполага с компютарна техника за диагностика и кодочетец
.Екипа на сервиза е от дългогодишни специалисти, дипломирани в заводите на LOVATO-Италия.

Услуги който предлагаме:
Компютарна диагностика


03/22/2007
Форума е подновен.

Инжекцион 500лв.
/без допалнителна електроника
Мерси мн оправих си грешките :oops: :P

Aileen
03-22-2007, 18:45
Аз обаче видях още няколко :roll:
Очакваите
Услуги, които предлагаме
Цени на услугите, които предлагаме:
Ако имате въпроси за други наши услуги и тяхните цени, посетете нашия форум.

Надявам се, че не ми се сърдиш, че ти поправям грешките. O:)

Forslor
03-22-2007, 20:32
:smt005 :smt005 :smt005 Това е темплейт които съм засичал в интернет пространството не 1,2,3,4,5,6,7,пъти........... ,а много повече. Невиждам какво да коментираме тук освен правописните грешки.