PDA

View Full Version : Майче количеството ми сперма е много? Лошо ли е това :(



ОфНеПитай
03-22-2007, 16:49
Ами рядко пиша тука, но тоя път искам да ви питам, че малко ме досрамя да питам доктора /знам че е тъпо/.
Значи като свършвам пълня презерватива до над резервоарчето. Дори стреснах приятелката ми. Тя също мисли, че не е нормално да е толкова много.
Преди 1 месец трябваше да дам сперма за изследвания в една таква... като малка чашчица. Дъното беше с големината на 1 Лев и висока да речем колкото една батерия от волт и половина. Напълних я почти до половината :?
Хора, според вас може ли да се окаже нещо лошо? Аз че ще отида на доктор (??? обаче) ще отида, ама искам малко информация предварително да събера.
Мерси, и недейте да се лигавите преди да получа някой свестен отговор.

ivelin9021
03-22-2007, 16:54
ne we nz ma spored men ne e ni6o opasno

DrSmurph
03-23-2007, 13:06
Проблем нямаш! Количеството не винаги е свързано с качеството, но в твоя случай можеш поне на воля да "поливаш жертвите" :D

ОфНеПитай
03-31-2007, 19:40
Проблем нямаш! Количеството не винаги е свързано с качеството, но в твоя случай можеш поне на воля да "поливаш жертвите" :D

супер си, много ти благодаря за успокоението. бях се много уплашил.

04-04-2007, 15:53
Ами рядко пиша тука, но тоя път искам да ви питам, че малко ме досрамя да питам доктора /знам че е тъпо/.
Значи като свършвам пълня презерватива до над резервоарчето. Дори стреснах приятелката ми. Тя също мисли, че не е нормално да е толкова много.
Преди 1 месец трябваше да дам сперма за изследвания в една таква... като малка чашчица. Дъното беше с големината на 1 Лев и висока да речем колкото една батерия от волт и половина. Напълних я почти до половината :?
Хора, според вас може ли да се окаже нещо лошо? Аз че ще отида на доктор (??? обаче) ще отида, ама искам малко информация предварително да събера.
Мерси, и недейте да се лигавите преди да получа някой свестен отговор.

хахах :)
Само може да се радваш! :)
Разбира се, че не е лощо - колкото повече, толкова по-голяма вероятност да не се мъчиш по-нататък като правиш хлапета :)

Принципно зависи от количеството течности, което се поема за денонощие, но и това е сравнително индивидуално.