PDA

View Full Version : гушка ме и после в 4аса сяда с друга?



bqsna_teenagerka
03-22-2007, 18:07
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви

Kianna
03-22-2007, 18:11
Ох,щях да се учудя точно ти ако не си объркана. :-D Остави гаджето си да диша малко,бе,какъв е проблема?Че си говори с някое друго момиче ли?И не сте ли достатъчно близки,за да говорите за въпросната? :smt019

03-22-2007, 18:21
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви
tova ne e ni6to .Na men edno mom4e mi se obqsnqva6e v ljubov.Nakraq po vreme na 4as minapravi smy4ka.I kakvo se okaza nakraq.Sled kato poly4i kakvoto iska se okaza,4e se zanimava s dryga i sq strani ot men.E kakvo my se vika na tva? :shock:

FizeuRa
03-22-2007, 18:23
Ох,щях да се учудя точно ти ако не си объркана. :-D Остави гаджето си да диша малко,бе,какъв е проблема?Че си говори с някое друго момиче ли?И не сте ли достатъчно близки,за да говорите за въпросната? :smt019
Ами да , така си е ... не се паткай чак толкова ](*,) ,сега сигурно и ще ми кажеш че ти не говориш с момчета ;-) ? :-k :-D :-D

koalka
03-22-2007, 18:25
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета?

FizeuRa
03-22-2007, 18:28
бтв от колко време сте заедно с въпросния .. ? :smt017

Undying
03-22-2007, 18:30
Споко бе мацка,остави му малко свобода,имай му доверие.Мисля че преувеличаваш.

bqsna_teenagerka
03-22-2007, 18:40
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета? :cry: моето е нищо с сравнения с тва което ртой прави...аз ако седна с някое мом4е ще има СКАНДАЛ И СЛЕД ТОВА КРЪЦ!!!! ......ина4е прави сте преувели4авам...беше тъпо да си мисля 4е може да я харесва :wink:

03-22-2007, 18:49
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви

Не знам дали си бясна тийнейджърка,но си бясно ТЪПА...

Съгласен съм !

f1s714e70
03-22-2007, 18:56
mdammmm tva sa te majete

SaYoNaRa
03-22-2007, 19:00
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви

Не знам дали си бясна тийнейджърка,но си бясно ТЪПА...

Съгласен съм !

+1

bambinka
03-22-2007, 19:03
Sega mi kaji,4e mom4eto ti se zaglejda po dr momi4eta!? Axx tragediq,tova ne moje da bade! :smt009 O6te malko 6te mi kaje6 i 4e si bie 4ikii,misleiki za druga! :smt009 I 4e ti izneverqva misleno!? :smt009
I 4e e dokosnal onazi,sedeeiki do neq!? :smt009 KRAI,zareji go,tova ne e rabota !
Haha awe momi4e,horata si izneverqvat i si pro6tavat ti za kvi prostotii mi sa obqsnqq6 tuka :-k

svetoslava_sliven
03-22-2007, 20:38
Slez na zemqta i spri da du6i6 okolko nego kato hratka , ostavi mom4eto da di6a i se vzemi v race!!!!!!!!! :smt011 :smt011 :smt011

_[LiFe-StiLe]_F
03-22-2007, 20:40
пишеш глупости! ама то какво може да се очаква от една 13годишна хлапачка :-s сядал с друга?! ми че длъжен ли е да е до гъза ти 24 часа?!

Dissenter
03-22-2007, 20:46
И какво като си говори с друга.Има си правото на лична свобода момчето,айде ся...А и щом те обича значи не би направил нещо,с което да те нарани,като да се хвърли на друга,както ти каза :wink:

MoHuTo
03-22-2007, 20:52
Slez na zemqta i spri da du6i6 okolko nego kato hratka , ostavi mom4eto da di6a i se vzemi v race!!!!!!!!! :smt011 :smt011 :smt011

мацка от класа
03-22-2007, 21:27
Аре стига бе :lol: Вие сте гаджета и той те гушка,не думай! :roll: Още повече,че сяда до друга,безсрамник! Хаха айде стига с лапешките прозрения,бе,дете :-) Всичко това е нормално,а ти го правиш на проблем-повярвай ми,не е,той е само в главата ти ;)

Iv4eTy
03-22-2007, 21:31
Това че ходите не означава, че неможе да говори с други момичета. ти не говориш ли с момчета. Според мен това е ненужна ревност

Iv4eTy
03-22-2007, 21:33
Абе тва че ходите не значи че немиже да говори с др момичета, ти да не би да си спряла да говориш, с други освен него.Сперед мен това е ненужна ревност

03-23-2007, 03:56
Понякога доста хора от този форум сте доста груби! :x

По темата,не се притеснявай.Просто може би му е станало приятно да си говори с момичето.Седнете и поговорете и го попитай защо си е тръгнал с онова другото девойче.Имай му повече доверие. :wink:

alkobalko
03-23-2007, 04:01
В това, че има контакти с други момичета няма лошо. Все пак това че сте заедно не означава да не говорите с други хора. Ако наистина се притесняваш толкова много поговори с него и го попитай.

Violenza
03-23-2007, 07:10
Това онова момче ли е , което те е нарекло 'тъпа курва' или нещо такова?
/беше го споменала в друга тема/

Th3WildAng3l
03-23-2007, 08:41
Понякога доста хора от този форум сте доста груби! :x

По темата,не се притеснявай.Просто може би му е станало приятно да си говори с момичето.Седнете и поговорете и го попитай защо си е тръгнал с онова другото девойче.Имай му повече доверие. :wink:

Какъв е смисълът да говорят?

marche
03-23-2007, 09:40
dobre momi4eto ve4e razbra nqma nujda da pi6ete pak edni i su6ti ne6ta :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Hell's Angel
03-23-2007, 09:49
Бясна тийнейджърка,ти верно си много зле :D Докато ти четох първия пост сълзи ми потекоха от смях :lol:

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:25
Pogovori s nego i go pitai zashto e napravil taka,shtom tolkova te pritesnqva storenoto ot nego.No spored men nqma nishto neredno v tova,keoto e pravil.Nito q e celuval nito pregryshtal.Prosto sa si govorili ... neshto normalno.Nqma nujda da go revnuvash chak tolkova pyk i toi ima nujda malko ot svoboa i lichno prostranstvo,kydeto da ne se byrkash ti.

KaRiTo
03-23-2007, 12:55
Това,че е седнал с друга нищо е означава!майко,добре,че аз не бях момче на 13 и да си имам гадже!Ужас!Щях да изкукам!Пиленце малко дай свобода на гаджето ти,че току виж му омръзнало да ти ходи по гъза!!!

03-23-2007, 17:51
Това онова момче ли е , което те е нарекло 'тъпа курва' или нещо такова?
/беше го споменала в друга тема/ :? da tova e....sashtoto

sexy_momi4e
03-23-2007, 18:50
ama mnogo si revniva,edno momi4e ot moq klas si ima gadje a se natiska na vseki,a drugo momi4e pak ot moq klas si se zaka4a s mom4etata,biqt se,govorqt si puk kakvo v tova nqma ni6to lo6o :roll:

Lilo
03-23-2007, 19:18
poprincip spored men ne stra6no 4e sqda do neq, no tva 4e predpo4ita da si hodi s neq ne mi se struva hubavo.

nencuHka
03-23-2007, 19:30
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета?

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 09:51
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета? :roll: хора аз какво ви казвам аз ако седна с друго мом4е ще има такъв як скандал той ме ревнува като говоря с някой пак за сядане да не говорим....а кама ли ако аз си тръгна с друго мом4е а не с него...както той направи..но както и да е оправих ме се...темата може да бъде заклю4ена

TaPaToP`F
03-24-2007, 16:47
хаха дай по спокойно малко :) Тва че е седнал с друга нищо не означава все пак и приятелки момичета тряа да има а и може да е добра по тоя предмет и толкова :-D

03-25-2007, 07:43
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета? :roll: хора аз какво ви казвам аз ако седна с друго мом4е ще има такъв як скандал той ме ревнува като говоря с някой пак за сядане да не говорим....а кама ли ако аз си тръгна с друго мом4е а не с него...както той направи..но както и да е оправих ме се...темата може да бъде заклю4ена

Ами тогава сложи си едно фередже случайно някой да не те погледне хаха а и как някой си ще ти каже "тъпа курва" и ти после ще си с него че даже и ще се терзаеш за него :shock: :-D ц-ц-ц...

Chukasimo
03-25-2007, 17:26
еваларката на пича...така треа си прай квот си иска...ама шото така ше го гониш супер яко, а иначе ше ти омръзне след време...
ахахха...кво прай женската ревност самооо :twisted:

ChRiSTiaNo_07
03-25-2007, 17:33
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви

Не се безпокой това не е нищо.Бифшото ми гадже я видях как се е*е с един в кенефите ма кво дреме ми заебах я а оня го очистих :mrgreen: Не е толко голяма философията :smt005

`Death`Whore`
03-25-2007, 17:36
Няма нищо лошо да общува с други момичета, лошото е, че на теб не го позволява. Във връзките има 1 много важно нещо - когато изискваш нещо от другия, и ти трябва да го изпълняваш.

viki_i_miro
03-25-2007, 17:51
spodeliam mneniata na drygite! moje da sa si nai-dobri fr i da si spodeliat i da si iskat saveti NO NI6TO POVE4E!ostavi go da si govori s koito iska tova nezna4i 4e ia hareva to potaia logiga si haresvam vsi4ki poznati 6tot si govoria s tiah

03-25-2007, 18:05
Не се безпокой това не е нищо.Бифшото ми гадже я видях как се е*е с един в кенефите ма кво дреме ми заебах я а оня го очистих Не е толко голяма философията Я пак кажи кво било станало?

ChRiSTiaNo_07
03-25-2007, 18:14
Не се безпокой това не е нищо.Бифшото ми гадже я видях как се е*е с един в кенефите ма кво дреме ми заебах я а оня го очистих Не е толко голяма философията Я пак кажи кво било станало?

:smt005 Що интересно ли ти стана :smt005

shivacheva
03-25-2007, 18:18
Дам много честно казано и на мен! :shock: :D

ChRiSTiaNo_07
03-25-2007, 18:30
Дам много честно казано и на мен! :shock: :D
:smt005

BloodraiN_M
03-26-2007, 09:22
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви
tova ne e ni6to .Na men edno mom4e mi se obqsnqva6e v ljubov.Nakraq po vreme na 4as minapravi smy4ka.I kakvo se okaza nakraq.Sled kato poly4i kakvoto iska se okaza,4e se zanimava s dryga i sq strani ot men.E kakvo my se vika na tva? :shock:
записване на поредната бройка или спечелен бас :wink: :lol: не че го одобрявам де не ме разбирай погрешно :)

BloodraiN_M
03-26-2007, 09:23
Не се безпокой това не е нищо.Бифшото ми гадже я видях как се е*е с един в кенефите ма кво дреме ми заебах я а оня го очистих Не е толко голяма философията Я пак кажи кво било станало?
така се прави- поздравления :twisted:

Sunny_stz
03-26-2007, 09:53
Какво лошо има гаджето ти да си говори с момичета?Нали е с теб?Той забранява ли ти да си говориш с момчета? :roll: хора аз какво ви казвам аз ако седна с друго мом4е ще има такъв як скандал той ме ревнува като говоря с някой пак за сядане да не говорим....а кама ли ако аз си тръгна с друго мом4е а не с него...както той направи..но както и да е оправих ме се...темата може да бъде заклю4ена


Ми зарежи го тва е тъпо да те ревнува при разговор с други момчета,а той да си позволява да говори с други и да си ходи с тях!В една връзка и двамата трябва да си имат доверие и единия да не задушава другия :smt018 Как ще го оставяш да властва над теб????Божеее аз съм такава свободна и независима натура,че въобще не позволявам някав да ме притиска и задушава,ако някой се опита-червен картон!!! :smt016 :smt019

Chukasimo
03-26-2007, 12:40
](*,) хора днес...в едно между4асие аджето ми беше с мен и ме гушна и в следващото време го гледам сяда с друга по англииски език! как да приемам това? това моми4е никой не я харесва...но пък той дали би й се хвърлил? или просто е седнал до нея за да преписва? ама като гледах как салдко и си говорят и споделят!!! нещо не знам акк да го приемам това..и после вместо да си ходи с мен той тръгна с нея!!! ...много странно а днеска ми каза 4е ме оби4а...старшно много и 4е неиска пове4е да с екараме ](*,) не знам объркана сам помогнете ми моля ви

Не се безпокой това не е нищо.Бифшото ми гадже я видях как се е*е с един в кенефите ма кво дреме ми заебах я а оня го очистих :mrgreen: Не е толко голяма философията :smt005
как сте се биячи-плейбои в тоя форум бе...се такива се въдите...брей брей....май само на изус приказвате ми се ще на мене... :smt005 :smt005

DevilWish
03-26-2007, 14:23
Виж ся кажи на тоя лигльо ,че сам не знае какво прави и ако не се държи мъжки и не реши с коя от Вас двете да е ,по-добре да забрави за теб ;) :smt019 :smt018 :smt017

in__love
03-26-2007, 21:53
mi az trqbva da ti kaja 4e mislq 4e toi prosto taka si e sednal s neq te sa si takiva mom4etata obi4at da si imat priqteli a gajetata gi ostavqt nqkade izvun priqtelite.nz za6to ama ne muse kosi

sasha_90
03-27-2007, 11:32
revnost revnost ma 4ak pak tolkoz
P.P. i az na tvoe mqsto 6tqh da revnuvam,no po malko

D1vPEtel
03-29-2007, 20:35
АХахААХах ее това ме разби... ми и ти седни до друг да му е гадно...
Лелей опасна младеж , опасно нещо :smt005 :smt005