PDA

View Full Version : Vupros samo za momi4eta !!!



sensei_d
03-22-2007, 21:27
abe mn mi e interesno tuka gledam momi4etata vse otvorkovci

Ama iskam da znam kolko ot vas:

biha duhali na nepoznat koito im dava kinti za tva

i kolko

biha duhali na mom4e koeto sa sre6tanali predi 4as v diskoto ama napravo ne mojete da se zdurjite 6ot mn vi kefi

iskam samo 4estni otgovori

KaL1StRa^^
03-22-2007, 21:29
Pi4 mn si zagorql za svirka mai a? xaxaxaxa :-D (mom4e sam)

sensei_d
03-22-2007, 21:30
ahhaha ne spoko prsoto mi e interesno poslednata svirka mi be6e v4era :) ahah ( imam si gaje ) ahhahah a

KaL1StRa^^
03-22-2007, 21:31
:-D togava kakvo te interisuva tolkova kato si ima6 priiqtelka :) :?: :-k

sensei_d
03-22-2007, 21:32
putkite ne6to ne sa online mai e ni6to 6te polu4a otgovori natatuk nadqvam se ! hahah
ot dva dni sum v toq sait i mn se zabavlqvam do sega samo suveti davah i nai nakraq rekoh da vidq kolko im stiska na madamite

e o4akvam otgovorite vi vajnoto da ima laf nali taka !

sensei_d
03-22-2007, 21:33
emi interesuva me be da vidq do kolko im stiska na madamite tva e

v amerika primerno vs 4 momi4e 6te naprai svirka za 50 $

linkin4e
03-22-2007, 23:48
хъх :-D за пари не бих праила...
ама за момчето в дискотеката... що не.. зависи колко ме кефи :twisted:

alkobalko
03-23-2007, 04:26
В нито един от двата случая не бих го направила.
Парите, с които разполагам са ми достатъчно и не трябва да си изкарвам по този начин.
А по втория въпрос, като изключим, че имам сериозен приятел, имам и малко достойнство и не бих го направила.

bungle
03-23-2007, 05:46
Не бих духала така.
За мен свирката е много по-емоционална и обвързваща..

03-23-2007, 06:13
брато, никоя па4а няма да си призне, 4е 6те духа в дискотеката или, 4е 6те вземе кинти. Правят се вси4ките, ама като им подарява6 подаръци за по 100+ лв. взимат и не 4акат да ги кани6 пак, а после пак духат :P

bungle
03-23-2007, 06:23
брато, никоя па4а няма да си призне, 4е 6те духа в дискотеката или, 4е 6те вземе кинти. Правят се вси4ките, ама като им подарява6 подаръци за по 100+ лв. взимат и не 4акат да ги кани6 пак, а после пак духат :P

Вие не разбрахте ли, че парите нямат значение ?
Ти ми подарявай подаръци за над 100 кинта, ама аз ако не те обичам и не съм привързана към теб по смъртно няма да ти духам.
И не говоря наизуст, а от опит.
Много ме дразните такива тъпаци. :smt018

DaniFilth
03-23-2007, 06:45
mnogo ste typi be razbira se 4e nqma ostavete momichetata i si namerete nqjoq kurva :smt013

gazarka
03-23-2007, 06:51
zavisi za kolko pari i razbira se da e diskretno.
ina4e na nepoznat v diskoteka nikoga ne bih duhala(na nego dori i za pari za6toto znam 4e 6te razdranka)sega da ne si pomislite 4e nqmam pari naprotiv imam dosta no nikoga ne sa mi izli6ni.

bungle
03-23-2007, 06:56
zavisi za kolko pari i razbira se da e diskretno.
ina4e na nepoznat v diskoteka nikoga ne bih duhala(na nego dori i za pari za6toto znam 4e 6te razdranka)sega da ne si pomislite 4e nqmam pari naprotiv imam dosta no nikoga ne sa mi izli6ni.

Е, ти си гъзарка. Ясно ни е. :-D

03-23-2007, 07:03
В нито един от двата случая не бих го направила.
Парите, с които разполагам са ми достатъчно и не трябва да си изкарвам по този начин.
А по втория въпрос, като изключим, че имам сериозен приятел, имам и малко достойнство и не бих го направила.а дори и да не ми стигаха, пак не бих го направила. Тр да познавам момчето от поне два месеца и да сме ходили поне 1 месец. Има само едно изключение, което бих направила, но "то" дори не подозира

anityYy
03-23-2007, 07:27
za parvoto ipredlagali sa mi sam otkazvala est...a za gosta koito izkaza mnenieto za podaraci 100+..emi na men mi predlojiha 200lv za svirka i pak otkazah...taka 4e tfa ne e predimstvo....a za vtoroto... zna4i predi 1 mesec sanuvah nqkaf san 4e sam v disko i edno mom4e dosta privle4e vnimanieto mi...imashe celufki pipanki...no kato stana vapros za svirka bqh kategori4na "NE"

koalka
03-23-2007, 08:16
Хах, ти си луд.Естествено, че не.

kukli4ka__
03-23-2007, 08:53
Отговора ми съвпада с този на гъзарката
Човек,ако не прави нещо за пари,го прави за много пари
Бих направила свирка за пари и да знам че никой няма да разбере
А в дискотека е тъпо-някой пиян дрисльо и да ме разнесе на всички после,а ако толкова много ми харесва може пък и да си тръгнем заедно :oops:

Iv4eTy
03-23-2007, 08:53
Това не бих го направили просто си имам достойнство, пък и немога да разбера защо парите значат толкова мн за някой.

Div_angel_f
03-23-2007, 09:19
Това не бих го направили просто си имам достойнство, пък и немога да разбера защо парите значат толкова мн за някой.

На същото мнение съм... Дори вчера се изумих от думите на една моя съученичка, които бяха следните: "Защо ми е не богат и добър, като мога да имам богат и добър, който да ми вземе онзи ланец от бяло и жълто злато от 600 лева, който аз сама не бих могла да си позволя" :shock: #-o

hahavteen
03-23-2007, 09:58
Daaaaa be! Kak li puk niama da lapam na niakuv seliandyr v diskotekata! V nito edin ot dvata sly4aia ne bih go napravila! [-X ](*,)

sensei_d
03-23-2007, 10:40
otgovorite sa razli4ni i interesni za tva pusanh temi4kata 6ot madamite ste mnoo stranni, ot 100% zapitani vuv celiq svet govorim 75% otgovarqt 4e nqma da go napravqt za pari
pri opit vuv amerika ot 100% pokanenie da pravqt svirka za pari 80% sa prieli taka 4e mislq 4e vupreki dumite ... MONEY TALKS !!! AHHAHAHA
nqma ni6ot to zavisi i na kva vuzrast ste 6ot ako otricatelnite otgovori idvato to miomi4eta na po 14 15 sus tova obi4ma treqq da sum privurzana ne gi ot4itam hahah kato stanete na po 19 20 godini 6te vi pitam pak :P ahhaha

a za mackite deot kazaha da super qko e i mn qsno 4e 6te praite to si e kef puk i kintata ne e malko :) ahhaha

za diskotekata neznam po kvi diskoteki hodite 6otm stava vupros za nqkvi selqnduri i lapeta deto ako gi celune6 sled 5 min ve4e cqlata diskoteka znae 4e ste spali, no az imah v predvid za mom4e koeto ti si haresala a ne ti ep redlojil toi i nqma da se raz4ue nikudep rosto mno silno se privli4ate fizi4eski i ti iska6 da go napravi6

ama po otgovorite vi li4i 4e poprincip ne obi4ate mn mn da duhate specialno za tezi deto kazvat kategori4no ne ! Garantiram vi 4e ako sepoznavahme li4no i vi zaveda na nqkolko klub4eta da vidite kak horata jiveqt ne svirka 6tqhte da isakate da pravite v kenefa ami napravo 6tqhte da izgarqte oe jelanie da se pliu6tite sus drugite napravo vuv salona ne v kenefa :twisted: :twisted:

krem4et0
03-23-2007, 10:52
не бих го направила за пари,а още по-малко с непознат. бих обаче правила секс за много пари, но не и орална любов. тя за мен е по-интемна и лична.

sensei_d
03-23-2007, 10:55
a da be da ok sex prai6 a po vreme na sex nali vse 6te se naloji da mu duhne6 kvo se praite vinagi v sexa ima oralna liubov taka 4e !!!!
a i stranno s nepoznat za pari 6te praite ne6ot a s nepoznat bez pari ne !! ne go li pravi6 i v dvata slu4aq zapari
ili purvo te vodi nasam natam kupuva ti kola ku6ta parcel na zlatni pqsuci i togava mu duha6 ( ebe6 )

sh3_1s_7h3_0n3
03-23-2007, 10:59
sensei_d, абе ти голямо гъзе се извъди :-D на колко си години, че казваш за другите 'лапета', а и по к'ви места толкова ходиш, че няма селяндури и е мн баровско... Не казвам, че си измисляш.. във Варна има достатъчно такива места... но младите посетители и посетителки на форума са м/у 14-18год средно... Ако ти си на 18+ и ходиш в 'мн елитни клубове' половината оттук няма дори да ги пуснат там... :-D тъй че не се чуди мн кой къде ходи и сред какви хора е 8)

krem4et0
03-23-2007, 11:19
a da be da ok sex prai6 a po vreme na sex nali vse 6te se naloji da mu duhne6 kvo se praite vinagi v sexa ima oralna liubov taka 4e !!!!
a i stranno s nepoznat za pari 6te praite ne6ot a s nepoznat bez pari ne !! ne go li pravi6 i v dvata slu4aq zapari
ili purvo te vodi nasam natam kupuva ti kola ku6ta parcel na zlatni pqsuci i togava mu duha6 ( ebe6 )
като казвам секс имам предвид секс, а не орална любов-само това. и бих го направила за много пари,които така или иначе няма кой да ми даде. не става въпрос за 200лв,а поне с още 4 0-ли отзад. това е чисто хипотетично. мога да преглътна факта,че някой ще си завира пениса в мен,но не и да го пипам, да му духам или да го целувам. И пак повтарям-това е хипотетично и никой няма да ми даде тези пари,никога.

Girl````
03-23-2007, 11:57
Честно казано бих духала на някой който АДСКИ МНОГО МЕ ПРИВЛИЧА дори да не ходим, но напълно непознат нито алкохол,нито пари нито нищо би ме накарало.Колкото секс или само свирка за пари ... Трябва да съм много изпаднала но при добра сума да... Като се замисля какво значи добра сума и си казвам "5000" но в следващия момент "За толкова малко не не абсурт" и си казвам по висока и колкото и да мисля все е малко:)

A_Loving_Girl
03-23-2007, 12:18
Никога няма да падна на толкова ниско ниво!

beautiful.soul
03-23-2007, 12:20
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

miloto_girl_4e
03-23-2007, 12:24
Не бих духала за пари, определено не е това начина човек да си заработи някой друг лев :!: :!:
Не бих духала и на непознат, най-малкото, защото имам достойнство, а това ми се струва ... доста долно и курвенско..

sh3_1s_7h3_0n3
03-23-2007, 12:27
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

не духаш на гаджето си? :shock: т.е. никога не си духала и мислиш, че т'ва е долнО? :о Интересна гледна точка :-k

Excu
03-23-2007, 12:53
Питай тези красивици на магистралата :-D

malka_sladuranka
03-23-2007, 12:55
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

не духаш на гаджето си? :shock: т.е. никога не си духала и мислиш, че т'ва е долнО? :о Интересна гледна точка :-k Дам и според мен е долно да духаш на непознат. :smt104 Ама на приятеля си, не виждам нищо лошо.

Excu
03-23-2007, 12:59
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

не духаш на гаджето си? :shock: т.е. никога не си духала и мислиш, че т'ва е долнО? :о Интересна гледна точка :-k Дам и според мен е долно да духаш на непознат. :smt104 Ама на приятеля си, не виждам нищо лошо.
ако смърди на мърша :wink: :mrgreen:

beautiful.soul
03-23-2007, 13:14
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

не духаш на гаджето си? :shock: т.е. никога не си духала и мислиш, че т'ва е долнО? :о Интересна гледна точка :-k

ма разбира се че е интересна, всичко свързано с мен е интереснО!
не духам на гаджето ми защото нямам желание да опитвам даже...
казвам че е долно да духаш на непознат.. е тва е долно :)

liglata_bg
03-23-2007, 13:17
v diskoteka sam duhala i pak 6te duham ama za pari nikoga.v diskoteka imam predvid ne pred si4ki no vav WC-to.A vie gospodo otvoreno mom4enca ako nqkoq madama vi dade par4iki 6te q lijete v diskoto...?

malka_sladuranka
03-23-2007, 13:19
Не аз на гаджето ми не духам, да не говорим за непознат... пфф тва е долнО!

не духаш на гаджето си? :shock: т.е. никога не си духала и мислиш, че т'ва е долнО? :о Интересна гледна точка :-k Дам и според мен е долно да духаш на непознат. :smt104 Ама на приятеля си, не виждам нищо лошо.
ако смърди на мърша :wink: :mrgreen: Кой бе? Приятелят ми ли бе? :smt104 Тогава най-вероятно нямаше да съм с него. :-s

sensei_d
03-23-2007, 13:28
liglata bravo na vuprosa az kategori4no otgovarqm da obojavam da lija i 6te q lija do poluda i bez da mi dava pari stiga da mi haresa
za pari dami se davat trqq da e ve4e vuv vuzrast = na lili ivanova ili ne6o podobno ama trq da sa pari ahhaha
ina4e ako e nqkoq deto sum i se izkefil taka gotina madama ne samo vun6en vid ami da e otvorena da e zemna da ne se pritesnqva moje da q nagrabq o6te vuv salona
osobeno po diskotekite deto hodq az si ima takiva separenca za usamotqvane to ne 4e is mn samoten 6ot te gledat dosta hora ama staa gotino ahahaha


Da put4ica da lija manna nebesna e za mene

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 13:02
awe ei laino na tebe kav ti e problema 4e momi4etata sa mnogo otvoreni we :smt018 i potemata ti da ne si lud 4e da pravq sviriki :smt013 :smt013 pedal smotan :smt011

f1s714e70
03-25-2007, 13:11
temata e typa..az li4no ne bix "duxala"na nikoi koto ne poznavam ili pak poznavam no ot 2 4asa ak0 6te milioni da mi dava.Ne vsi4ki momi4eta sa materialistki idot takav

foxy-to
03-25-2007, 13:59
takiva raboti za pari ne pravq. i na nepoznat sa6to nqma da duham! otkade da znam s koq e bil predi men? trqa da sam sig 4e nqma da hvana ne6to i togava bih se zamislila ako e mn mn mn mn gotin....:)

BUBU_to4ka_TO
03-25-2007, 14:02
abe mn mi e interesno tuka gledam momi4etata vse otvorkovci

Ama iskam da znam kolko ot vas:

biha duhali na nepoznat koito im dava kinti za tva

i kolko

biha duhali na mom4e koeto sa sre6tanali predi 4as v diskoto ama napravo ne mojete da se zdurjite 6ot mn vi kefi

iskam samo 4estni otgovori

az ne vqrvam koe da e momi4e ot foruma da ti otgovori s 'da' na koito i da e ot dvata vyprosa...prosto nali trqbva da sa 'nedostypni' i 'pe4eni'.....a ako izleze 4e se prodavat im otiva 'imidja' vyv foruma imalo e dr takiva temi i vinagi otgovorite sa edni i sy6ti....
P.S. Ne i na dvata ti vyprosa :lol:

Allthatshewant
03-25-2007, 15:12
нито парите им искам нито чара им .. имам си сериозен приятел и ако ще правя нещо ще го правя с него и споко .. БЕЗ ПАРИ :-D