PDA

View Full Version : Jivota e tolkova nespravvedliv



Zashto
03-22-2007, 22:49
Sluchvalo li vi se e da se sybudite s misylta, che tochno tova koeto iskate vi bqga mnogo zdravo po " tych liniqta"... e na men mi se e sluchvalo....
Iskam go tolkova mnogo ...a toi ne otgovarq na chuvstvata mi ..
Poluchavame vnimanie ot vseki, no ne i ot tozi za koito jaduvame...Bih zamenila cqloto tova vnimanie za negovoto..Zashto trqbva razlichn individi da se opitvat da stignat do syrceto mi , no ne i toi... S kakvo tolkova me vpe4atli che biq shuta na vseki drug ... Kak uspq da vlezesh pod kojata mi a sled tova se otdrypna...nima ne sym dostoina za teb...
Mrazq kogato stava taka... Tochno tova, koeto iskash ne Te iska.....
Na vas sluchvalo li vi se e neshto takova...?

SinisterDoll
03-22-2007, 23:36
В момента съм в такова положение.Е не само в момента,от близо 2 години.Никак не е лесно след теб да тичат десетки момчета,а ти да искаш само едно,а то да не може да бъде твое.И всъщност ти го причиняваш това на момчетата като ги игнорираш - така както прави Той с теб.Няма нищо по-лошо от несподелената любов.Гадно е да си самотен,да виждаш навсякъде влюбени,които са заедно,прегръщат се,целуват се...а ти да стоиш тъй сам и само да гледаш,вместо и ти да бъдеш щастлив като тях.

"Най-болезнения начин някой да ти липсва е да стой точно пред теб,а ти да знаеш,че неможеш да го имаш..!"

Zashto
03-22-2007, 23:58
Tolkova e blizo da men .... vijdam go pochti vseki den , misyltta che nemojem da bydem zaedno me pobyrkva.. Neiskam nikoi drug a samo nego .. misleh si, che shte go prevyzmogna no eto ve4e 4 meseca i ne mi izliza ot uma... Do vchera si misleh, che sym go zabravila, no qvno sym se opitvala da si go vtylpq. zashtoto v momenta v koito go vidqh i usetih pak onazi trypka..Pyrvo si misleh 4e go iskam tolkova samo zashtoto nemoje da byde moi nali " zabraneniq plod e nai-sladyk".
no ne e taka ... iskam go zaradi samiq nego.... a nemoga da go imam....i nai tyjnoto e che nemoga da napravq nishto po vyprosa ...veche...nz kakvo poveche..... A neiskam da se otkazvam ot nego.
Probvah kakvo li ne.. dori se zabih s dr momche, no Toi taka se e namestil pod kojata mi che nqma myrdane ot tam... Prosto nemoga da haresam nikoi drug ... na fona na nego vsi4ki izglejdat kato edno golqmo nishto

sexi_lady_666
03-23-2007, 00:21
se edno slu6am edinstveniq mi slu4ai v koito me otblusna mom4e nikoga ne we stavalo tova z go obi4am vse o6te no 6ansove nqmam nie sme prosto priqteli nadqvam se i takiva da si ostanem ne se nadqvam na ne6to pove4e moge da go obi4am zamenqm go postoqnno s razli4ni maje no sega mislq 4e sre6tah 4oveka skoito moga da zamenq vuprosniq nadqvam se iskreno se nadqvam!!!!no o6te ni6to ne se znae za sajalenie!!!taka 4e kvoto i da se slu4i ve4e nqma da se u4udq i ti napravi taka mila!!!!

shemetaa
03-23-2007, 06:19
daaa :-# fuck-ana rabota e ...seki put mi se slu4va,e po4ti vseki dee predu da tragna sus nastoq6tiq mi priqtel postoqnno se boreh za vnimanieto na nqkoi,no kato vidq 4e e beznadejdno se otkazvah i prodaljavah napred....negy go sre6tnah slu4aino i nqkak si barzo go spe4elih....ponqkoga jivota ne e tolkova gaden ,no v 90% e mnoooogooo gaden.... :smt006

koalka
03-23-2007, 07:51
Не разбирам много в тази ситуация, защото не ми се е случвало, но предполагам е ужасно, защото мога да си представя какво ще ми е без любимия човек.

marche
03-23-2007, 08:47
da slu4valo mi se i taka ne go polu4ih.no tva be6e predi

Iv4eTy
03-23-2007, 08:47
Ми какво да се прави живота е скапан. А това че харесваш, някой дето не ти обръща внимание е проста психология-винаги искаме това което неможем да имаме! И най-тъпото е че сиг след време той ще ти обръща внимание а ти ще си безразлична.Но пък знаеш ли може и да стане нещо м/у вас

_[LiFe-StiLe]_F
03-23-2007, 09:18
нямала съм подобни моменти на тотално хлътване, не съм тичала никога през живота си след заднита на някое момче, нито пък съм имала желание да го правя.
каквото е станало - станало. има други момчета около теб, обърни внимание на някое от тях. клин клин избива нали знаеш ;)

carevi4noto_momi4e
03-23-2007, 09:27
_F]нямала съм подобни моменти на тотално хлътване, не съм тичала никога през живота си след заднита на някое момче, нито пък съм имала желание да го правя.
каквото е станало - станало. има други момчета около теб, обърни внимание на някое от тях. клин клин избива нали знаеш ;)dam ama ima takiva koit nemogat da se otkajat :roll:

Zashto
03-23-2007, 09:51
Da, ima i drugi momcheta ne e ednistven , no kato go gledam tolkova idealen i perfekten.... stoi pred men s cqlata si perfektnost i znam che nqma da namerq drug kato nego... tolkova mnogo mi dopada a neiska da byde s men .. Ot tova boli ujasno mnogo a i samiq fakt che neznaq dali bi moglo da izleze neshto hubavo m/u nas ,....me pobyrkva oshte poveche

nasty_f
03-23-2007, 12:22
Оооооооо,това ми е до болка познато.В повечето пъти при мен е така,все ми бягат по тъч линията ](*,) Но като не ме харесват не мога да ги накарам.Продължавам на пред,все пак живота ми е 1 и мисля да се ядосвам колкото се може по-малко,за да не съжалявам като стана баба,ако въобще стигна до там-да чукна на дърво :mrgreen:
Но се замисли като мен.И на мен ми обръщат сигурно 10 човека внимание,но никога не е от този,когото искаме,тъй че и ние бягаме по тъч линията на някой :wink:

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:27
Mda sluchvalo mi e e i to mnogo neshto.Poznato mi e,no pyk sled vreme osyznavam,che taka e bilo po - dobre i e pravilnoto reshenie.Sega osyznavam,che vsichko tova e bilo za dobro ... i Gospod e osbovojdaval rycete mi za nehsto po - dobro. :wink:

sherry
03-23-2007, 13:57
Случва се...Явно е осъзнал, че го харесваш и мерака му е минал.
Както и да е, няма какво да се ядосваш, животът е пред теб, ако си поставиш за цел, със сигурност ще се откажеш от него, а и няма какво да страдаш за човек, който не отвръща на чувствата ти. Давай напред, като не иска, търси щастието си другаде...

03-23-2007, 14:24
Da, ima i drugi momcheta ne e ednistven , no kato go gledam tolkova idealen i perfekten.... stoi pred men s cqlata si perfektnost i znam che nqma da namerq drug kato nego... tolkova mnogo mi dopada a neiska da byde s men .. Ot tova boli ujasno mnogo a i samiq fakt che neznaq dali bi moglo da izleze neshto hubavo m/u nas ,....me pobyrkva oshte poveche

Moq syvet e da prodylji6 na pred.BQh sy6tata.Ne spirah da mislq za nego.No se zapoznah s drug.Koito e o6te po perfecten ot predi6niq.Imam si i dokazatelstvo.Dnes kogato go vdih ne trepna ni6to v men.Zabravih go!

03-23-2007, 15:52
В момента съм в такова положение.Е не само в момента,от близо 2 години.Никак не е лесно след теб да тичат десетки момчета,а ти да искаш само едно,а то да не може да бъде твое.И всъщност ти го причиняваш това на момчетата като ги игнорираш - така както прави Той с теб.Няма нищо по-лошо от несподелената любов.Гадно е да си самотен,да виждаш навсякъде влюбени,които са заедно,прегръщат се,целуват се...а ти да стоиш тъй сам и само да гледаш,вместо и ти да бъдеш щастлив като тях.

"Най-болезнения начин някой да ти липсва е да стой точно пред теб,а ти да знаеш,че неможеш да го имаш..!"
Че кво ви е интересно да тледате влюбеви, аз не ги гледам щото ми е гадно. Игнорирам ги. Освен това ако любовта е единственото нещо, за което живеете и ви прави щастливи не е добре.

sexy_momi4e
03-23-2007, 18:34
Имала съм,ужасно е :smt010

vikipf
03-23-2007, 18:50
Ми нормално е да се случи... Все пак ние хората сме едни неблагодарници :) При мен кво стана... Ми обичах едно момче от 6 години :lol: И само той не ме поглеждаше де... Рязах, рязах.... И после разбрах че той не е за мен щом не ми обръша внимание той да страда... После... Мислих че се влюбвам в поне 3-4 момчета, ходих за малко с тях, но тва момче не ми даваше мира (все пак е в мойто даскало) ... Сега мисля че пак съм влюбена :lol: но има моменти в които пак мисля за него.. Просто той е една недостижима звезда и винаги 6те остане такъв за мен...