PDA

View Full Version : Veshtestvo za pripadak



zamunda.net
03-23-2007, 08:39
Znaete li kakvo mojete da izkonsumirate i da pripadnete sled konsumaciqta mu? V smisal taka da podeistva? Trqbva mi speshno i ne e shega. Znam,che amonqka mai praveshe taka,che da se savzemesh,a koe e tova,koeto te kara da ti priloshee(ili neshto takova)? Nadqvam se himicite da otgovarqt :-) I tezi,koito sa kompetentni. Lek den,ochakvam barz otgovor.

ABSOLUTme
03-23-2007, 11:22
Мачока как ше я нацани тая тема..като оная,дето искала да изглежда болна..идиотчета :lol:

n1ght_shadow
03-23-2007, 11:40
hah dae :D

експлойтед...
03-23-2007, 11:57
гаечен ключ 24-и номер зад ухото..

MiRaCuLiXbb
03-23-2007, 12:07
Znaete li kakvo mojete da izkonsumirate i da pripadnete sled konsumaciqta mu? V smisal taka da podeistva? Trqbva mi speshno i ne e shega. Znam,che amonqka mai praveshe taka,che da se savzemesh,a koe e tova,koeto te kara da ti priloshee(ili neshto takova)? Nadqvam se himicite da otgovarqt :-) I tezi,koito sa kompetentni. Lek den,ochakvam barz otgovor.
Всяка загуба на съзнание не е никак полезна за тялото, тъй че колкото и да е сериозна причината се насочи към нещо друго. Да ти прилошее може от доста неща, ако обясниш по-подробно защо ти трябва ще ти напиша нещо по-безвредно...
За теб ли става въпрос или за някой друг?

bulgarche
03-23-2007, 14:28
С5Н2ОН

sherry
03-23-2007, 14:45
C2H5OH май искаше да кажеш, Българче :D

03-23-2007, 19:05
По-безопасно е да се НАПРАВИШ, че припадаш. Говориш си с някой там, в един момент накланяш много леко глава в страни, втренчваш се в една точка, с полуотворени устни, разфокусираш поглед, "обръщаш" очите /завърташ ги максимално нагоре и после ги затваряш/, като точно в този момент се свличаш на пода. За да е качествено го отрепетирай на леглото и да знаеш че може и да се удариш, ама нали трябва да е истинско... После не бързаш да ставаш, изчакваш да се засуетят около тебе, трябва да дишаш равномерно и да не мърдаш, когато ти шляпнат един шамар или те намокрят, тогава вече отваряш очи, постараваш се да изглеждаш объркано, бааавно се изправяш, сядаш някъде, подпираш глава и се "съвземаш" леко леко. Ще ти спечели ходене до сестрата и отсъствие от час, приятелка или гаджето ти ще си изкара акъла, но пред ваще едва ли ще мине.

ErinEverly
03-23-2007, 19:28
C2H5OH май искаше да кажеш, Българче :D

Ммм... Етанол... Ракияяяяяяяяяяяя :lol: :lol: :lol:

Хаххахах, това ми напомни, че една приятелка припадна от алкохолно натравяне :lol: 7 вида алкохол: бяло вино, бира, водка, ликьор, ром, ракия, уиски :lol: Жестока комбинация :lol: :lol: :lol: :lol:

Ама ни наплаши до смърт тогава... Абе недей да го правиш. Ние си мислихме, че ще умре.

quench
03-23-2007, 20:12
вдишай малко хлороформ и си готов/а

и дано е фатална дозата