PDA

View Full Version : Най-добрият човек



miloto na miloto:P
03-23-2007, 08:51
zdraveite na vs,v tozi d1jdoven den :cry: pone pri men e d1jdovno :smt010 :smt009 ..i si mislq da pusna i vs1shtnos puskam de #-o edna tema,za tova,koeto moje bi rqdko zabelqzvame..koi e nai-dobriqt chovek,kogoto poznavate? :smt017 i izobshto ostanali li sa takiva? :smt070 :smt071 .. :smt063 ..i zashto tozi chovek e NAJ-DOBRIQ za vas..i..dano da pekne malko.. :smt113 ..tova e ot men..hubav den na vsichki

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

koalka
03-23-2007, 09:02
Точно по тази тема имахме да пишем съчинение на немски, но на български е доста по-лесно.Би следвало най-добрия човек да е майка ми, тя ме е родила, отгледала, както и баща ми, но трябва да бъда откровена-и те са правили своите грешки, особено майка ми, които никога няма да ги забравя, дори и да съм ги простила.А тя дори и не се усети, че е казала подобно нещо на своята собствена дъщеря, когато аз дори и не бях го заслужила.Най-добрият човек, когото познавам е приятелят ми.И не защото го обичам, а защото той ме разбира винаги, никога не си е позволял да ме нагрубява и обижда, да ме удря и много ме обича.Това е.

miloto na miloto:P
03-23-2007, 09:04
Точно по тази тема имахме да пишем съчинение на немски, но на български е доста по-лесно.Би следвало най-добрия човек да е майка ми, тя ме е родила, отгледала, както и баща ми, но трябва да бъда откровена-и те са правили своите грешки, особено майка ми, които никога няма да ги забравя, дори и да съм ги простила.А тя дори и не се усети, че е казала подобно нещо на своята собствена дъщеря, когато аз дори и не бях го заслужила.Най-добрият човек, когото познавам е приятелят ми.И не защото го обичам, а защото той ме разбира винаги, никога не си е позволял да ме нагрубява и обижда, да ме удря и много ме обича.Това е. :smt010 kolko milichko..dano da e taka vinagi!!

koalka
03-23-2007, 09:07
Точно по тази тема имахме да пишем съчинение на немски, но на български е доста по-лесно.Би следвало най-добрия човек да е майка ми, тя ме е родила, отгледала, както и баща ми, но трябва да бъда откровена-и те са правили своите грешки, особено майка ми, които никога няма да ги забравя, дори и да съм ги простила.А тя дори и не се усети, че е казала подобно нещо на своята собствена дъщеря, когато аз дори и не бях го заслужила.Най-добрият човек, когото познавам е приятелят ми.И не защото го обичам, а защото той ме разбира винаги, никога не си е позволял да ме нагрубява и обижда, да ме удря и много ме обича.Това е. :smt010 kolko milichko..dano da e taka vinagi!!Не знам дали е миличко, но това е истината.Само дето малко ми е гадно, че майка ми го каза т'ва.Хах, да не мислиш, че аз не искам да е така винаги, но ако ни е писано...

HopeLesss
03-23-2007, 09:16
Не познавам такъв човек... Има много хора, които адски много обичам и на които държа, но всеки един от тях е правил грешки, които малко или много са ме наранявали...

П.П. Добър и човек не ми се връзват като цяло... :roll:

Mooo6nooo
03-23-2007, 09:27
всичко хора са добри... ;)
Брей, че позитевен човек си бил. :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
03-23-2007, 10:08
под "най-добрия" човек мога да разбирам много неща. за мен най-добрия е не човека, който не прави грешки, а този, който има сили да си ги признава и да ги поправя. и най-вече най-добрия човек е този, който винаги е до мен - моето слънце! обичкам те, христинче :D

HopeLesss
03-23-2007, 10:11
във всеки човек има по нещо добро уж...


Въпроса е колко от това добро човек го използва... :roll:

white_chik
03-23-2007, 11:15
Най-добрият човек,който познавам е една приятелка от бившия ми клас.Просто не познавм по-стойностен и чист човек от нея.Тя е единстената,на която мога да кажа абсолютно всички,от която винаги мога да очаквам помощ и която е винаги до мен,когато ми е трудно.Просто знам каква късметлийка съм,че имам такава приятелка.ШМИ,обичам те :mrgreen:

AnIcHkAtA
03-23-2007, 15:22
Няма най-добър човек - всеки прави грешки и всеки има по малко лошо в себеси.

Barbie
03-23-2007, 16:48
всичко хора са добри... ;)

АХА! Това е любимият ми отговор на тоя въпрос, а после всички ме изкарват наивна *цупи се*
Познавам много добри хора. Всъщност, струва ми се, че всички, които познавам са добри...Това, че един човек прави грешки, не значи, че не е добър. Освен това, "доброта" е много субективно понятие. Всеки има най-малко потенциала да бъде добър....

03-23-2007, 16:56
Za men denqt beshe hubav, shtastliv i vesel, vse edno pak sam na 11. Po temata - ami da ima. Moite bivshi sauchenici ot nachalnoto uchilishte.

ErinEverly
03-23-2007, 20:37
Еми на наште години - не. четсно да си кажа нито за един от приятелите ми не мога да кажа, че е добър човек.
Иначе, може би, баба ми, на която съм кръстена. Не за друго, просто е чист човек, смисъл на нея са й чужди всякакви пороци.

nesteaaa
04-28-2009, 22:52
Най-добрият човек, когото познавам

Най-добър човек? Дали са останали хора на този свят, които могат да се нарекат „добри” ? Всъщност, човек, който е добър към всички- не познавам, а и според мен няма! Това е все едно всички да те харесват и ти да харесваш всички. Невъзможно! Познавам много хора, които се държат добре с мен, но това не означава, че са добри и към другите. Всеки си избира с кой как да се държи и всеки прави грешки, съзнателни и несъзнателни, с които наранява хората около него… Колко ли хора претендират, че са добри?
И все пак може би най-добрият човек мога да нарека майка ми или баща ми. Нали те се грижат за мен и без тях съм загубена. Те ми мислят само доброто, както всички родители за децата си. Макар че, не винаги ги разбирам нито те мен.
Най-добър човек за мен е този, с който мога да споделя всичко, без дори да се замисля и да знам, че няма да ме вини за казаното. Това е човек, на когото имам пълно доверие. Това е човек, който ще направи всичко за мен. И този човек е Ели. Доста хора биха я нарекли „гадна” и „лоша” и ще имат право. Държала се е доста гадно с много хора, но смея да твърдя, че тя е най-добрият човек, когото познавам!


ОБИЧАМ ТЕ ЕЛИ, ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО! :-) :-)

Blab
04-28-2009, 22:57
^много яко;

Познавам добри хора, но се губят, светът ги сиви.

ПП: Мама е най-добрият, дядо също беше.

Pliok0019
04-28-2009, 22:59
Баба ми. Абсолютно.

alwaysnforever
04-28-2009, 23:21
Баба ми. Абсолютно.
:) :) :)

tItEufFf
04-29-2009, 00:21
Най-добрия човек, който познавам... Почти всички в семейството ми са изключително добри и аз много си ги обичам.

Но има и още един.. Едно момиче, или може по-скоро жена. На 23 години. Приемам я като сестра, толкова я обичам. Постоянно ме подкрепя за всичко, изслушва ме. Не се виждаме всеки ден, но видим ли се - прекарваме по 10 часа в приказки и смеене. Остави ми подарък за рождения ден - тогава, когато нямах нито една приятелка, не очаквах нещо различно. Помага ми .. Не знам как да я опиша, наистина.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-29-2009, 02:07
тати!! :) той е най добрия човек който познавам! най съвършения най миличкия най готиния татко на света във всяко едно отношение!! :-)

RAWRRR
04-29-2009, 02:17
Баща ми :)