PDA

View Full Version : поредната драма



AiKaTa
03-23-2007, 08:22
здрвеите на всички:(
имам проблем,но нямам решение и се надявам вие тук да ми помогнете...
имам си приятел от 2 месеца...или поне имах...последните няколко дни мн се карахме за какво ли не...аз му иневерих на пук,той ми прости,след това скандалите продължиха...и всичко е адски объркано...
преди време ме беше излъгал за нещо ужасно...беше ми казал че ме обича,а в последствие се разбра че не бил сигурен в чувствата си.сега отново го казава и твърди,че тоз път е наистина.
Но в тази връзка тои прави всичко за да бъда щастлива и да успеем да постигнем нещо заедно,а аз несъзнателно винаги се държа като дете...вчера му казах,че неискам да го задържам повече...че искам всичко да свърши и тои да бъде щастлив с друга...но го обичам ужасно много а незнам дали мога да се променя....
след като вчера му казах това че всичко трябва да свърши тои ми каза само: обичам те "всичко друго е може би" но неможах да го разбера....нзм наистина какво да правя...не искам да го пусна да си отиде,но неискам и да го мъча повече... :smt010 :cry: :smt010 :smt009

HopeLesss
03-23-2007, 09:04
Супер много се изнервям на такива теми. Айде кажи ми като тоооолкова много го обичаш и не искаш да бъдеш без него, защо си му казала да си потърси друга?!? Вие съвсем не сте добре! Нямате си проблеми и гледате как да си ги създадете и правите от всяко едно нещо трагедия. Да си мислила преди да говориш глупости. Сега ще си търпиш последствията... много мразя такива неща - хем го обичаш, хем искаш да си с него, а на всичкото отгоре и си му изневерила... на пук... #-o

_[LiFe-StiLe]_F
03-23-2007, 09:12
може би най-добре е да си дадете временно една кратка почивка. така и двамата ще имате време да помислите върху връзката си и върху отношенията си. чувствата между двама души са основите на взаимоотношенията, и не са ли те изяснени тази връзка няма на какво да се крепи

koalka
03-23-2007, 09:23
Щом го обичаш, трябва да направиш нещо, за да не се карате.Поговорете за това, опитайте се оправите нещата, дайте си още един шанс.

AiKaTa
03-23-2007, 09:59
Супер много се изнервям на такива теми. Айде кажи ми като тоооолкова много го обичаш и не искаш да бъдеш без него, защо си му казала да си потърси друга?!? Вие съвсем не сте добре! Нямате си проблеми и гледате как да си ги създадете и правите от всяко едно нещо трагедия. Да си мислила преди да говориш глупости. Сега ще си търпиш последствията... много мразя такива неща - хем го обичаш, хем искаш да си с него, а на всичкото отгоре и си му изневерила... на пук... #-o

ами просто не осъзнавах нещата....щом мразиш такива теми не отговаряй на тях...не търся нападки а помощ тук...

FairyNymph
03-23-2007, 10:13
Ти казваш, че не знаеш дали можеш да се промениш..Защо не поговориш с него?Обсъдете нещата..в една връзка проблема никога не се търси само в единия.Щом толкова много го обичаш не го пускай да отива при друга..много е гадно да ти го кажат това нещо.Ако любовта ти е истинска ще направиш всичко възможно да го задържиш до себе си и преди да направиш нещо помисли малко какви ще са последствията, защо го правиш, има ли смисъл изобщо и т.н.
А какво имаш предвид под "държа се като дете"?В какво се изразява това?А защо му изневери напук?Той с какво го е заслужил?Постави се на негово място.. #-o

Satyr
03-23-2007, 10:25
Изпитваш наистина силни чувства, това е много готино, само не мога да си вкарам представата за изневери, прошки и други такива в една нормална връзка, просто си седни и остави нещата да ти се поизяснят. Прецени си ти какво искаш на теб да ти направят, какво не, след това започни да правиш тези неща за приятеля си - това което искаш да не ти го причини, не му го причинявай и ти ;-)

nasty_f
03-23-2007, 11:43
Абе,не мога да ви разбера вас и това какво е искал да каже............Щом смяташ,че епо-добре да скъсате,късайте,но да не съжаляваш после.

FiRe_LaDy
03-23-2007, 12:19
E znaesh li izobshto kakvo iskash?Zashto shtom iskash da si s nego i go obichash si go otrqzala?Ama,che typo ... drug pyt pyrvo misli predi da napravish neshto .... sama si si vinovna.Vzemi porasni malko ...