PDA

View Full Version : ne mofga taka



03-23-2007, 09:26
ne izdarjam ve4e .....az sam na 13 godini 7 klas sam v tozi klas sme samo 2 momi4eta..moje da se kaje 4e ssam sama 6toto drugata e egati kurvata nekfa prefurcynena puika ta az sam hlebarkata na klasa vsi4ki me podigravat i me obijdat naprimer v4era az se kazvam gergana drugoto momi4e cvetomira i cveti be6e dovela ot drugata paralelkan o6te edno momi4e-katq i ot cveti vika maiko gerganoo vladi(pak ot moq klas) mai te haresva i az vikam da be i tn a toi po4na da govori vijte sa cveti 6e celuna katq 6te celuna no do gergana ne iskam da se dokosvam nikoga ne moga ve4e da gi tarpq vseki den se pribiram razplakana i se zatvarqm za 4asove v banqta ne moga da izdurjam ve4e ujasno e te sa napravo jestoki i ne razbirat kakvo mi pri4inqvat.....vsi4ko tova az go sabiram vutre v men i imam 4uvstvoto 4e nqkoi den 6te izbuhna pred celiq svqt ne moga ve4e.............sutrin se sabujdam i se ogor4avm ot misalta 4e 6te trqbva pak da otida v tozi 6iban klas......nikoi ne me razbira obsipvat me s obidi i ve4e ne mislq 4e nqkiga 6te imam dobur priqtel...nqkoi na koito da se opra i toi da me razbere....ujasno e.

miloto-i to 7-mi klas
03-23-2007, 10:41
vij Geri ne se ot4aivai i az sam v 7-mi klas i sam izpadala v takava situaciq.Zaebi gi vsi4kite.Samo sled dva meseca 6te kandidatstva6 i 6te se zapoznae6 s novi gotini hora v novoto daskalo- i sam sig 4e 6te ima6 mn priqteli i dori gadje.
Aide USPEH!!!

ivelin9021
03-23-2007, 10:49
vij sa az imah su6tiq problem samo 4e katbeh 8mi klas s noviq mi klas su6tite problemi oba4e edin den mi pisna i tiq det beha podstrekatelite 4 mom4eta az si viknah frtata vkarahme gi v bolnica pred cqloto mi daskalo gi prebihme i ve4e nqmam problemi ;)

03-23-2007, 12:07
И аз съм 7-ми клас и знам че има такива хора и аз не мога да ги трая ама се успокоявам с това че тази година ще се махна от тупото даскало и ще срещна много по яки хора!съветвам те и ти така да правиш...

umrqlabubole4ka
03-23-2007, 12:09
това горе съм аз :smt016

MiRaCuLiXbb
03-23-2007, 12:16
Колкото повече се връзваш толкова повече ще те ебават. Да не мислиш че оня Влади ли къв беше го е мислел туй. Детски акъл-> тъп базик. Ако не ти се занимава да му отговаряш просто се усмихни и си замълчи. Те не са ти никакви, какво изобщо те интересува какво говорят за теб. Още повече че скоро ще се разделите и няма да ги помиришеш повече. Явно имаш по-слаба психика; постарай се да се промениш, защото да си създаваш нерви от глупости е много неправилно.
ПП Пък ако искаш сбираме наказателна бригада и пристигаме. :) Къде учиш?