PDA

View Full Version : Гъбички по пениса



Мустачков
03-23-2007, 10:54
Здравейте.Аз съм момче на 16 години.Имам следният пробелм.От известно време имам малки червени по главичката на пениса и ме сърби от време на време.При мастурбиране тези точеци увеличават размера си и цялата главичка на пениса се покрива със ситни червени пъпчици супроводено със страшно сърбене по време на еакулация.Ходех на доктор и ми каза че това са гъбички и ми даде една паста за мазане и да си пражя баня със калиев пернамганат,но жече 2 седмици никаква файда.Моля помогнете.

Fucking_Bitch
03-23-2007, 11:17
1.Връщаш се при доктора и казваш,че не помага.2До колкото знам тея заболявания се лекуват дълго време.Не бързай все пак.. :roll: :roll:

MiRaCuLiXbb
03-23-2007, 11:20
Пак се консултирай, за 2 седмици 100% трябва да има поне малко подобрение.

DrSmurph
03-23-2007, 13:00
Или доктора трябва да ти смени лечението, или ти не си го провел както ти е казано (защото е малко вероятно само с един крем да ти е предписан) или си смени лекаря!!

Мустачков
03-24-2007, 09:47
А някой може ли да ми каже в какъв срок най-много се използва калиевия пернаманганат,защото мисля да продължа да си правя бани с него по продължително жреме докато има ефект?>: 8)

batkodoki
03-26-2007, 21:26
Здравейте.Аз съм момче на 16 години.Имам следният пробелм.От известно време имам малки червени по главичката на пениса и ме сърби от време на време.При мастурбиране тези точеци увеличават размера си и цялата главичка на пениса се покрива със ситни червени пъпчици супроводено със страшно сърбене по време на еакулация.Ходех на доктор и ми каза че това са гъбички и ми даде една паста за мазане и да си пражя баня със калиев пернамганат,но жече 2 седмици никаква файда.Моля помогнете.

пиши на ЛС, в "ефир" не бива да се предписват медикаменти

ГацоБацов
05-04-2007, 08:31
Аз имам някакви неща отдоло по кожичката на пениса и незнам какво е някой може ли да ми каже не6то???