PDA

View Full Version : iskam golqma pomosht:(



Crazy_DeviL{F}
03-23-2007, 11:33
imam edin ogromen problem za koito veche neznam kam koi da se obyrna... vaprosa e v tova che priqtelqt mi ima "proqden" 9-ti preshlen na grabnaka koeto e dovelo do izmeneniq v grydniq mu kosh... ot tova mu se sazdavat ogromni kompleksi koito prosto go ubivat... iska da si napravi operaciq no poneje tuka sa super typi hirurzite i tyrsqt samo parata iska da si q napravi naprimer v sofia NO... tuk sledva o6te 1 problem kam koi hirurg da se obyrnem - parite ne sa ot znachenie no za smetka na tova trqbva da e garantiran rezultata za tova se obry6tam kam vas s molba horata koito sa s golemi sarca tuk i ako znaqt ili i te imat takav problem prosto da kajat kam koi hirurg da se obyrnem

(temata ne e ebavka i ako nqkoi q prime za 6ega ili se bazika prosto 6te sam mnogo razo4arovana blagodarq predvaritelno) [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

DrSmurph
03-23-2007, 13:12
Приятелят ти и неговите родители какво са правили до сега за да се реши този проблем?

Crazy_DeviL{F}
03-23-2007, 14:30
vsa6tnost maika mu e po4inala v sa6tata godina kogato go e blasnala kola ot koeto mu se e slu4ilo vsi4ko tova i vsi4ki sa si mislili togava 4e e bilo nqkvo malko naranqvane i natyrtvane koto mojelo da se oprai i bez da se hodi na lekar

batkodoki
03-23-2007, 19:12
imam edin ogromen problem za koito veche neznam kam koi da se obyrna... vaprosa e v tova che priqtelqt mi ima "proqden" 9-ti preshlen na grabnaka koeto e dovelo do izmeneniq v grydniq mu kosh... ot tova mu se sazdavat ogromni kompleksi koito prosto go ubivat... iska da si napravi operaciq no poneje tuka sa super typi hirurzite i tyrsqt samo parata iska da si q napravi naprimer v sofia NO... tuk sledva o6te 1 problem kam koi hirurg da se obyrnem - parite ne sa ot znachenie no za smetka na tova trqbva da e garantiran rezultata za tova se obry6tam kam vas s molba horata koito sa s golemi sarca tuk i ako znaqt ili i te imat takav problem prosto da kajat kam koi hirurg da se obyrnem

(temata ne e ebavka i ako nqkoi q prime za 6ega ili se bazika prosto 6te sam mnogo razo4arovana blagodarq predvaritelno) [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

колко е голямо момчето?
колко време е минало от травмата?
какво наричате "прояден" прешлен, предполагам Девети гръден?

Crazy_DeviL{F}
03-27-2007, 11:38
ami to4no devetiq e i si mu e na grabnaka mn qsno toi e na 19 a ot slu4kata sa minali pone 3/4 godini i mn lekari mu kazvat 4e moje da probvat da go opravqt no e mn riskovano i nzm ve4e kvo da praim :~(

temito
03-28-2007, 07:39
spored mene trqbva da se obarnete kam lekar,smisal nie tuk nadali shte ti dadem pravilniq savet,po-dobre da se otide na lekar ili daje da se konsultira s 2-3 lekari z ada vidi dali vsichki shte sa na edno mnenie
uspeh vi pojelavam i dano vsichko se opravi :P