PDA

View Full Version : Moderated: Какво означава момичето да свърши?



03-23-2007, 12:26
Kakvo zna4i momi4eto da SVUR6I? Kvo stava togava? Pravili sme sex s priqtelkata mi 7-8 pati no nito edin pat ne se e sly4valo ne6to razli4no :? obesnete mi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sh3_1s_7h3_0n3
03-23-2007, 12:29
да свърши = да получи оргазъм :)

ей онова яко чувство дет' ти го изпитваш като свършиш :)

и което може би приятелката ти не е изпитала още... но не се психирай... при момичетата става малко по-трудно...

ivelin9021
03-23-2007, 12:46
da sfur6i xax lele tfa she re4e prkata ti da stigne do oragazam ;)

HagpycaH
03-23-2007, 14:21
Еми да свърши да получи оргазъм някой момичета получават лесно други трудно според зависи.

Lorraine
03-23-2007, 19:35
да свърши = да получи оргазъм :) именно :wink:

pepel_ot_rozi
03-23-2007, 19:39
Интересно ми е, ти как стигна до решението дас пиш с нея, след като не знаеш, какво се очаква от теб, сиреч да я свършиш :-k :smt005

martyivanova
03-23-2007, 19:50
Mi popitai q dali i dostavq6 udovolstvie,puk 6tom nqma razlika(ne 4e mom4etata mn mn use6tate koga momi4etata polu4avat orgazum,osven po vikovete,gur4eneto na tqloto...nz) ta 6to ne vzeme6 malko s oralni laski kato ne znae6 dali si si svur6il rabotata.Ako e svur6ila 6te svar6i pak,a ako ne-6te go napravi pone vednuj i 6te si siguren ! ! !

<black soul>
03-24-2007, 11:04
Интересно ми е, ти как стигна до решението дас пиш с нея, след като не знаеш, какво се очаква от теб, сиреч да я свършиш :-k :smt005
ahhaha

:D :D правилно! наистина, не знаеш ли кво трябва да правиш бе бате???!?!? :o :-D :D

gangbang
03-24-2007, 11:39
Kakvo zna4i momi4eto da SVUR6I? Kvo stava togava? Pravili sme sex s priqtelkata mi 7-8 pati no nito edin pat ne se e sly4valo ne6to razli4no :? obesnete mi

Тва е, че го разбереш може би, кат я видиш да подбелва очи, да се тресе целата, а пиченцето й да пулсира и яко да е мокро, напраао да тече и нема си сбъркал ако предположиш, че трее е свършила.
Не знам са до колко ти го обясних, то си е по усет батко. По принцип жените гаранция нема да ти кажа за разбирането га са свършили :-D

sensei_d
03-24-2007, 11:50
Pi4 probvai da q lije6 taka po lenso moje6 da q svur6i6 pone po eidn ot dvata na4ina 6ot ima dva klitoren orgazum i vaginalen pri ralzi4nite hora razli4no no poprincip klitorniq orgazum e po lesne ama trqq da znae6 kude da lije6 !! hahaha


kato si zavre6 glavata mejdu krakata i hvani s rucete si vsqka po otdelno estestveno da durji sramnite i ustni za da izleze klitor4eto i kato horata to e edno kato pupka moje da e po malko ama moje i da e po golemi4ko nqma da se frapira6 i kato nameri6 pup4icata :P ahhha po4va6 da lije6 tam :smt016 dokato ne 4ue6 maceto ti da vika aaaoooo uuuuu ooohhh uuufff arhahrhhr i da treperi da si sviva krakata ama kato po4ne da gisviva ako moje6 zadruj gi s ruce taka 4e da produlji6 da lije6 o6te malko ama ne prekalqvai 6ot im staa gadno posle ama se pak zadruj malko :) ahhahaha emi tva e jelaq uspeh i se urovi v taq put4ica kato svinq v temenu6ki ahahhha

Girl```
03-24-2007, 12:44
sensei_d ли си какъв си...Клитора е пъпчица???? Откога се питам аз.. уж съм момиче пък на пъпчица не ми прилича..

До автора: Идеята с лизането е добра но не го прави както ти казва сенсей_д ... Бъди по нежен.. някой момичета ги боли при по силни ласки така да се каже.Вкарай два пръста и ги мърдай леко нагоре и надоло докато я лижеш.Засмуквай и съвсем леко захапвай клитора... когато я видиш че почне да се гърчи да вика и т.н и го вкарай с бързи темпове;) Успеха не е гарантиран няма никаква гаранция всичко си зависи от момичето :::

Valar
03-24-2007, 13:04
Kakvo zna4i momi4eto da SVUR6I? Kvo stava togava? Pravili sme sex s priqtelkata mi 7-8 pati no nito edin pat ne se e sly4valo ne6to razli4no :? obesnete mi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
:-s Тръгнал си секс да правиш а не знаеш нищо!
Поне органните различаваш ли!?
ЛЛЕЕЕЕ като гледам такива индивиди като теб направо ми иде да се скопа от отчаяние!