PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя, за да не ме помисли за курвар?



ChRiSTiaNo_07
03-23-2007, 13:59
Значи с гаджето ми ходиме от година и няколко месеца.Обичам си я много,не сме правили секс - тя е девствена и дори не и говоря за това,обаче според нея искам точно тва :? Точно обратното е.Готов съм да я изчакам колкото време иска,нито я насилвам нито нищо.Какво да направя за да не ме мисли за курвар?Наистина не искам да я загубя,а тя само ми повтаря,че имам нужда от това,но тя не е готова :|

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

malka_sladuranka
03-23-2007, 14:00
Е, не може да си го мисли без да си и дал повод. :-s Разбери с кое си я накарал да си направи тези изводи и и покажи, че греши.

ABSOLUTme
03-23-2007, 14:00
ако след година и няколко месеца въздържание си мисли,че я притискаш,значи не е от най-умните.и все пак един открит разговор винаги помага :roll:

Mad&Bad
03-23-2007, 14:03
Поговорете, обясни й, че наистина я обичаш и й мислиш само доброто. Покажи й, че си готов на всичко за нея и, че можеш да чакаш. :wink:

bungle
03-23-2007, 14:03
А на колко години сте ?

Гупи
03-23-2007, 14:04
по мое мнение не го мисли, а просто се страхува да не се окаже вярно, колкото и алогично да ти звучи...
много често хората обвиняват в неща, които много биха ги уплашили, ако се окажат истина. а и, предполагам, се чувства гузна зарад това, че не го е направила с теб още. и още кой знае колко причини...
оказвай й внимание, показвай й какво означава за теб, не прекрачвай границите, които тя поставя и в един момент всичко ще си тръгне по реда.

ChRiSTiaNo_07
03-23-2007, 14:05
Ми аз съм почти на 17 а тя е на 14 :?

HagpycaH
03-23-2007, 14:05
Едва ли ще те мисли за К**вар година и косър сте заедно тя трябва да е изградила голямо доверие кам теб относно това ми намекни и просто за да видиш как ще реагира ако реагира положително исчакай малко и действай ако реагира отрицателно ще чакаш или много време или няма да правите никакъв секс.

Гупи
03-23-2007, 14:08
Ми аз съм почти на 17 а тя е на 14 :?

това обяснява някои неща....
малко е още и притеснено. ше й мине

Victorya
03-23-2007, 14:09
След 1 година и няколко месеца и тя все още мисли, че ти само заради секса си с нея? :shock: :shock: Никой не чака една година само заради единия секс [-X Не е зле да й го обясниш, че мн по-лесно е да си хванеш някоя к*рва и да си я наклатиш как требва, а не да чакаш една година....Това само доказва, че не си само за секса с нея. Явно щом я чакаш 1 година вече, че и няколко месеца отгоре тогава наистина имаш чувства към нея...И все пак мозък с фунийка не можеш да й налееш. Трябва сама тя да го осъзнае, ти можеш да поговорш сериозно с нея и да й кажеш как стоят нещата от твоя гледна точка :) Успех \:D/

ChRiSTiaNo_07
03-23-2007, 14:32
Не искам секс от нея.Мисли,че щом имам такива приятели значи и аз съм такъв :smt013 И не спира да повтаря,че има по-хубави и добри от нея и такива и че не ме заслужавам оф мамка му обичам я :smt013

Гупи
03-23-2007, 18:14
всички жени го правят, приятелю. и на 14, и на 30, и на 50.
винаги обясняват как има по-красиви и по-добри в секса от тях.
това, което аз разбрах е, че трябва да им повтаряш непрекъснато, че те са най-....начесто и по много. особено, ако наблизо се мотае някоя изваяна мадама със славата на добра свиркаджийка.
несигурни са и се страхуват, че не са достатъчно...(тук сложи дума по избор), за да задържат човека, когото обичат

helen4ee
03-23-2007, 18:19
Zaradi takiva momi4eta mujete stavat kurvari... jalko mi bii i 6uta kat e tolko nesigurna

Гупи
03-23-2007, 18:27
Zaradi takiva momi4eta mujete stavat kurvari... jalko mi bii i 6uta kat e tolko nesigurna

браво, бе! как би се чувствала, ако някой даде подобен съвет на твоето гадже в момент, в който имате проблем? и то проблем, който не е неразрешим? заеби я, нали? каквото като я обичаш? голяма работа...важното е, че не ти пуска! момичето е на 14! ако му "пускаше", няколко доброжелателки щяха да са я обявили за курва вече!

`Death`Whore`
03-23-2007, 18:28
Тя прекалява. Явно за 1 година не ти вярва дори малко...не очаквай това да стане.

alkobalko
03-23-2007, 18:32
Щом и ти не го искаш просто и кажи това, което каза на нас.

krem4et0
03-23-2007, 18:33
Абе тя все пак е на 14-за мен е ранна възраст за секс. А ти приятел пожеш само по 1 начин да й покажеш,че е най-не споменавай нищо, а когато тя повдигне въпроса, че е еди каква си кажи й нещо от сорта-може и да има милиони други, но моите очи виждат само теб и за мен никоя друга няма значение.

ChRiSTiaNo_07
03-23-2007, 20:05
Абе тя все пак е на 14-за мен е ранна възраст за секс. А ти приятел пожеш само по 1 начин да й покажеш,че е най-не споменавай нищо, а когато тя повдигне въпроса, че е еди каква си кажи й нещо от сорта-може и да има милиони други, но моите очи виждат само теб и за мен никоя друга няма значение.

Винаги й казвам,че не ме интересува друга,квато и да е и че бих дал живота си за нея :|

A_Loving_Girl
03-23-2007, 22:22
всички жени го правят, приятелю. и на 14, и на 30, и на 50.
винаги обясняват как има по-красиви и по-добри в секса от тях.
това, което аз разбрах е, че трябва да им повтаряш непрекъснато, че те са най-....начесто и по много. особено, ако наблизо се мотае някоя изваяна мадама със славата на добра свиркаджийка.
несигурни са и се страхуват, че не са достатъчно...(тук сложи дума по избор), за да задържат човека, когото обичат

ВЯРно е ,че опяваме за това(поне аз ,за други незнам де)!