PDA

View Full Version : programa



03-23-2007, 16:49
iskam da mi kajete nqkoi programa za avtomati4no vklu4vane na pc-to.Naprimer da go napravq i sam da se vklu4i sutrinta,da me sabudi.Dano da ste me razbrali i nai-ve4e dano ima takava programa:)

Forslor
03-23-2007, 21:56
iskam da mi kajete nqkoi programa za avtomati4no vklu4vane na pc-to.Naprimer da go napravq i sam da se vklu4i sutrinta,da me sabudi.Dano da ste me razbrali i nai-ve4e dano ima takava programa:)
Не препоръчвам подобен тип програми ,защото единствено могат да скъсят живота на пс то като цяло. За да работи една такава програма ,задължително ще изисква да си активирал HIBERNATE която ф-я освен ,че държи дъното ти постоянно под напрежение заделя и допълнително дисково пространство. Разбира се ако в BIOS-a имаш опция за настройка на събуждане на системата използвай нея, иначе просто не си губи времето с подобен тип софтуер ... ако е само за да ти просвири някоя Mp3 ка за събуждане си нагласи телефона. :wink:

gotinata_kiss
03-26-2007, 22:44
nZ dali mqstoto e tuk ama neka da opitam i da vi popitam ne6to stana s pc-to mi ne mi dava da svalqm ni6to ot neta nito pesni4ki nito programi qvno ne6to e stanalo no neznam kakvo.Ako nqkoi znae neka da mi pomogne za6toto qko se qdosvam i neznam kakvo mu ima

Forslor
03-26-2007, 22:47
nZ dali mqstoto e tuk ama neka da opitam i da vi popitam ne6to stana s pc-to mi ne mi dava da svalqm ni6to ot neta nito pesni4ki nito programi qvno ne6to e stanalo no neznam kakvo.Ako nqkoi znae neka da mi pomogne za6toto qko se qdosvam i neznam kakvo mu ima
С каква Антивирусна?
С каква операционна система си?
От къде сваляш?
С каква програма?
Ако ти дава грешка каква е тя?
От колко време е този проблем?
Интернет доставчика може да има проблеми по трасето и т.н.

gotinata_kiss
03-26-2007, 22:59
ufff i az neznam ama kato tragna da svalqm kakvoto i da e to,ne mi go dava hich i ne mi izpisva kakva e gre6kata to4no.Tapo nali pak i az neznam kak da obqsnq

Forslor
03-26-2007, 23:03
Хах ми виж , аз и да искам, немога да ти помогна след като неможеш да дадеш почти никаква стойностна информация за проблема. Такива диагностики през монитора могат само врачките,маговете и др. мислещисе за такива :lol:

gotinata_kiss
03-26-2007, 23:06
mersi vse pak

Excu
03-27-2007, 07:40
а имали сиид

03-27-2007, 08:57
mi ne.Kato tragna da svalqm(kakvoto i da e to) i mi se pokazva: Your current security settings do not allow this file to be downloaded.

Forslor
03-27-2007, 09:55
mi ne.Kato tragna da svalqm(kakvoto i da e to) i mi se pokazva: Your current security settings do not allow this file to be downloaded.
Еми тъй кажи.... :lol:

1. Отваряш Internet Explorer
2. Tools менюто :arrow: Internet Options.
3. Internet Options :arrow: Security
4. Local intranet :arrow: Custom Level
5. Reset to : слагаш Medium
6. Цъкаш OK 2 пъти и си 6

http://support.microsoft.com/kb/899630
Изобщо за да не се мъчиш си дръпни или FIREFOX или ОPERA .

gotinata_kiss
03-27-2007, 10:54
смеи се пак ама следвах инструкциий те ти и пак не става уффф нещо друго като идея?

gotinata_kiss
03-27-2007, 10:59
FIREFOX или ОPERA ,немога да ги дръпна и тях не ми ги дава

Anf3tamin4o
03-27-2007, 13:25
Абе я изчисти тия регистри че май не си чистила :?

Excu
03-27-2007, 13:48
Спри си антивирусната със exit и пробвай дали се тегли ако има движение пиши

gotinata_kiss
03-27-2007, 17:41
и не става и това си е.Друго като предложение?(ако има такова)

Forslor
03-27-2007, 21:53
Добре с каква защитна стена си (Firewall) . Можеш ли да приемаш и изпращаш файлове чрез Skype например. Спирането на антивирусната не би довело да нищо добро освен нагъчкване с вируси,троянчета,експлойти особено ако си свързана лан (м/у другото щом си спирала антивирусната кажи ми как се казва името и .... дай някакъв жокер).
Настройките които ти дадох да направиш на Internet Explorera са съвсем точни и ясни ...това ,че не се получава значи ,че не правиш нещо или пропускаш някоя стъпка.
Не каза и от колко време е тоя проблем . Викаш давайте съвети пък насреща НИЩО (даже едно кафенце) никаква информация.

http://www.zeropaid.com/bbs/archive/index.php/t-30253.html

Незнам как по простичко да те попитам с Service Pack 2 ли си?
Използвала ли си някави програми за подсигуряване/оптимизиране на Internet Explorer ,защото в него и в настройките е проблема?

gotinata_kiss
03-28-2007, 10:58
така,проблема ми е от 10 дни.А иначе мога да приемам и изпращам файлове по skype.Помагай ти си ми надеждата .

Forslor
03-28-2007, 21:55
така,проблема ми е от 10 дни.А иначе мога да приемам и изпращам файлове по skype.Помагай ти си ми надеждата .
Хах ми тогава кажи на някой да ти прати Firefox или Opera ... ,защото като гледам няма да можеш да се оправиш с настройките на Internet Explorera.

gotinata_kiss
03-28-2007, 22:25
вече се справих,ама много ти благодаря (дано не ми се налага повече ама,ако нещо ми се наложи и имам пак проблем тебе ще си питам хихи ставали?)