PDA

View Full Version : Za6to TQ se vlubi v nego :S



vikipf
03-23-2007, 16:03
ЗАЩОООО....? Хм всеки ден преди да заспя се питам тва... Коя е тя ли? Най-добрата ми приятелка, а той - мойто ме4е... Сега имам нужда от съвет, голяма нужда от съвет.. А ето и историйката:
С това момче първо бяхме супер добри приятели, но после се оказа че сме влюбени :? Нали нямаше "Искаш ли да ходим?" или нещо такова просто се случи... Но най-добрата ми приятелка му поиска скайпа о6те когато бяхме фр с него (с целта да го забие де :? ) ... И днес взимам и телефона и виждам какво му е писала и той какво и е отговарял... Тя ми призна че е влюбена... Той каза че само се е*авал... Но нали и наща любов пламна така... Та жъпроса ми е.... Дали двата човека на които държа най-много ще забравят за мен и ще продължат живота си заедно... без мен.... А тя каза че никога няма да ме забрави заради момче... ;(
П.П. Извинете че пускам тая тема... ама просто вече нз какво да правя... ако ги изгубя и двамата .. :?

~ShaDoW~
03-23-2007, 16:11
миличка ужасна ситуация...моята също е подобна... незнам какво друго да ти кажа освен че ако държат на теб като приятели каквото и да става,както и да се развият нещата помежду ви то вие пак ще си останете приятели....

Blab
03-23-2007, 17:00
Като за начало имам няколко въпроса:
Оказа се, че сте влюбени?
Да продължат живота си заедно, без теб?
А?Не разбрах как изведнъж се оказвате влюбени, а те продължават живота си заедно(няма да се женят, нали)...
Предпочитам да наричам нещата с истинските им имена...казваш "приятели", а се съмняваш във верността, обичта им към теб, що за "приятели" са тогава.
Направи каквото искаш, зарежи си мечето, ако това е което искаш, остани с него...каквото ти е на душа, на тези години най-важното е да се забавляваш, а не да "продължаваш живота си с някого":)

koalka
03-23-2007, 17:03
А той какво изпитва към нея?Все пак по-добре да не си пише с нея.

03-23-2007, 17:12
Kogato moq priatelka trygne s nqkoe momche.. toi se prevryshta v zabranena teritoriq za men... Napravi si sama izvoda.. A i oshte neshto iskam da kaja.. Nedei da gledash tolkova nadylboko... Neshtata sa takiva kakvito sa.. Ne se vprqgai.. jivei za miga... sega ti e vremeto... nedei da izpadash v nekfi systoqniq na paranoi i tem podobni... Gledai si kefa... :P

Nadelina
03-23-2007, 17:14
Kogato moq priatelka trygne s nqkoe momche.. toi se prevryshta v zabranena teritoriq za men... Napravi si sama izvoda.. A i oshte neshto iskam da kaja.. Nedei da gledash tolkova nadylboko... Neshtata sa takiva kakvito sa.. Ne se vprqgai.. jivei za miga... sega ti e vremeto... nedei da izpadash v nekfi systoqniq na paranoi i tem podobni... Gledai si kefa... :P

tova bqh az :)

vikipf
03-23-2007, 18:31
За be_true
Ми тва тоя израз "Да продължат живота си заедно без мен..." не тряаше да прозвучи така... Смисъл, че двамата ще ме зарежат и ще тръгнат... Е тва е най-тъпото... и двамата викат че супер много държат на мен, а като ги питам за кво го правят тва, те просто се праят че нищо не е станало.... А не е така... Добре щом има нещо между тях нее ли по добре да ми го кажат, а не да се правят че нищо не е станало... После и тримата ще сме наранени... А мойта най-добра фр казва че тва го прави за да ми покаже какъв е... Аз и казвам че го познавам, но пак го харесвам такъв... Казвам и да спре да говори така с него, ама пак никой не слу6а :?

03-23-2007, 19:45
че тя е твоя не скърбя,нали
така я чувствам близка и любима
че ти си неин,ей това боли
и тази болка е непоносима
но аз пред мен ви оправдах почти
обичаш я,защото ми е мила
заради мене си й скъп и ти
тя част от мен във тебе е открила
изгубя ли макар един от вас
понасям тежка загуба двукратно
ти имаш нея,тебе тя,а аз
за двама ви умирам безвъзвратно
но аз нали във теб съм въплътен?
значи тя обича само мен

03-23-2007, 19:49
шекспир,извинете

divo_kotence
03-23-2007, 19:56
ем поговори с нея..но се пак щом прави така представи си колко ти е приятелка...

Blab
03-23-2007, 20:03
абе кажи им го на тях, не да се вайкаш без да знаеш има ли за какво въобще...Попитай ги в прав текст и ще получиш такъв отговор, а тая "приятелка", ако държи поне малко на теб ще си намери друга работа и ще ти се разкара от главата(и от връзката)...

FiRe_LaDy
03-23-2007, 20:05
Zashto smqtash,che ako bydat zaedno shte te ostavqt tebe?Te otnovo mogat da ti bydat priqteli,a ti nqmash pravo da gi sydish za tova,che sa vlubeni.Kato se obichat .. neka bydat zaedno.Ne im se syrdi,vse pak lubovta ne pita.A ne vijdam zashto si tolkova otchaqna?Da ne bi oshte da imash chuvstva kym engo i da ne mojesh da priemesh,che toi shte byde s druga?Ne si gotova da go ponesesh ili ?

IKisseDAGirL
03-23-2007, 20:10
Я разясни, че се обърках.. Уж двамата сте били влюбени, а има вероятност да правят разни работи зад гърба ти?

На скоро имаше една тема за очевидните лъжи на мъжете - защо се опитват да ти замажат очите, дори когато лъжата е толкова плоска и от пръв поглед забележима :? В твоя случай можем и жените да включим. Извинявай, ама да се правят, че нищо не е станало, след като са на лице несъмнени факти - sms-ите #-o :---)

И е*ахти тъпия трябва да си, че да измислиш за оправдание "ами ебавах се".. след като й е отговорил по явно не много приятен за теб начин :!: или пък това, че приятелката ти го правела само за да видиш какъв бил той :lol:
Ама то сигурно и ти до някъде си си виновна, тъй като сигурно си им дала повод да си мислят, че лесно може да им се размине.. Ставаш наивна, след като отричаш това, което се вижда още от пръв поглед и вярваш на врели-не кипели.

MoHuTo
03-23-2007, 21:18
Абе авторката да вземе да поясни малко историята, че е леко неразбрана.Не се разбира, как така уж сте влюбени, пък той си пише с твоята приятелка, пък ти се съмняваш..пък нз си ко..ала-бала..уточни малко все пак :roll: :::

Iv4eTy
03-23-2007, 21:25
Малко неразбрах- сега нали сте влюбени, тя му пише той и пише... малко странно стана.
Ама ако тя ти е истинска приятелка нямаше да прави такива неща, а той се бъзикал айде айде то така става ако е било бъзик, е щял да ти каже..нз прави си изводите сама

die_die_my_darling_
03-23-2007, 21:50
миличка ужасна ситуация...моята също е подобна... незнам какво друго да ти кажа освен че ако държат на теб като приятели каквото и да става,както и да се развият нещата помежду ви то вие пак ще си останете приятели....

`Death`Whore`
03-23-2007, 21:53
Не е етично да признава на обвързан човек чувствата си, да не говорим, че е гадже на най-добрата И приятелка - тук вече става отвратително.

Tedka-Medka
03-23-2007, 22:11
ако го направят това,ще разбереш дали
и двамата държат на теб..може би това е изпитание,
за да разбереш дали тя наистина ти е приятелка,а
той дали те обича истински.времето ще покаже,ти си
почти безсилна в случая.а за възможното решение не
се сещам.. :-k

Diabolique
03-23-2007, 22:25
ole
ni6to nerabzrax q poqsni malko zakvo stava na vrpos vse pak bais taq ako ti enai dobara priqtelka kvi s ate qnoemra det varti i vmetso ti da q zaebe6 tq da se straxavy ti go prai6 abe q si zimai me4eto i kaji na atq si gleda rabotata naxalnica kav prietlka e taq az 6tqx i nabiq 6amarite

vikipf
03-24-2007, 16:25
Значи сега обяснявам...
Той е едно момче което си знае че може да има всяка... Още като бях наи-добра фр с него той ми разказваше как тогавашното му гадже само се сърди че той си говори такива неша с другите момичета... А аз знаех че той обича само нея...
И сега нз какво да мисля... Смисъл дали той я обича... защото знам че най-добрата ми приятелка има чувства към него... Все пак не мога да виня нито един от двамата ... Любовта идва неочаквано... Но защо го крият като вече знам.. Защо не ми признаят ако има нещо... Или просто се е*ават :?
Ох нз.. Извинете че ви занимавам с мойте глупости :?