PDA

View Full Version : pomogne te mi.. hem mnogo me e strah i hem mnogo me e strah



just a girl
03-23-2007, 17:51
Здр на всички тук! та аз имам следния проблем дилема и аз вече не знам какво... ](*,) значи тази година се преместих в ново даскало и всичко ок нали ала бала дрън дрън... и в съседния клас имам едно момчееееееее :smt007 , което много ме радва в началото ми беше симпатичен. но никога не съм лафила с него не сме си говорили, само сме се засичали по коридорите и то все на погледи минава цялато виждане и то погледи, на които нито аз нито той отстъпва да си премести погледа на страни. а друг е вапроса че той движи всмисъл компанията му са доста момичета... съшо така и с две три от моя клас също излизат но да нпушат и тн и веднъж съвсем в началото моя съученичка излезнахме да изпушим по една цигара но според мен всичко беше колкото да се запознаем все пак съм нова при тях.. и тя взе от него цигари и той ме гледаше едно такова странно и може би от тогава е тва с погледите или и от преди и аз да не съм забелязала... но идва и там проблема 4е аз съм в друга компания той си е в др а аз и не мога да ходя да пуша с тях щото си имам здравословни проблеми :( и много го харесвам нон стоп мисля за него въпроса е как да му кажа без да излезне тъпо аз никога не съм говорила с него.. много ви моля дайте съвет за първи път се усмелих да пиша някъде и да го споделя тъпото 4е ако кажа на мой приятели за него той ще разбере и ще стане мн клюкарско а при нас клюката тръгва доста бързо и не искам да изглеждам тъпа в неговите очи как да му привлека вниманието или поне да станем приятели пак от там на там .......

дайте съвет последната надежда ми е тук :(

03-23-2007, 18:00
vij kvo ne se pritesnqvai po samite mu deistviq 6e razbere6.pogledite moje da priminat v ne6u pove4e prostu to pone malku 6e si proli4i ako ne go e isram 6e doide da se zapoznaete no puk ti kaza 4e ve4e ste se zapoznali .ami spored men trebva o6e malku da po4aka6 i da vidi6 kak 6e se razviqt ne6ata puk kakto sa kazali starite hora 6e si doide sus vremetu!ot meni tui i ti jelaq uspeh puk ti spoku ne e edinstven :wink:

Anf3tamin4o
03-23-2007, 18:04
Защто не помолиш тази твойта приятелка да те запознаи с него а докато тя ходи да пуши (ако ходи) ощте може и ти да отидеш с нея. Може би по някакъв начин щте му привлечеш вниманието #-o

just a girl
03-23-2007, 18:10
emi te sa si cqla kompaniq vaprosa e tam 4e nikoga ne sme govorili s nego :( ama kato go gledam ne e edin ot naj sramejnlivite i pritesnitelni a az ne moga da hodq 6toto imam zdravoslovni problemi :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 a pak i tq mi e su4eni4ka s neq osven da lafim za drehi i ne6to takova ne vsmisal ne sme dostatu4no blizki s neq za da q molq za takowa ne6to :( napravo mi idva da se grumna ili da se samoubiq :(((((( i mai verno 6te go napravq ako ne namerq izhod ot taq situaciq i to sa s 6tastliv krai
dai te saveti plsss

Anf3tamin4o
03-23-2007, 18:15
Та не разбрах дали Съученичката ти ощте ходи с тях да пуше.Ако ходи отивай с нея но няма да пушиш Само за компания и ако е там докато си говорите може и той да се включи в разговора 100% и аз съм имал такива ситуаций с пушене с непознати ставаме познати

koalka
03-23-2007, 18:25
Еми най-добре първо се запознайте...

Gravity^of^love
03-23-2007, 19:05
Направи нещо откачено с което със сигурност ще му вземеш акъла..буквално :P При мен обикновено се получава ако момчето не някой дръвник...сега..в училище не ми се с случвало но принципно като излизаме на кафе и искам да се запозная с някой симпатяга ест първо "очна" атака..след това когато съм сигурна че мене гледа а не някоя друга го каня да играем билярд..ако не играе..използвам момента да се запознаем :D За дискотеката положението е малко по раздвижено..отивам каня го на танц! и просто оттам нататък много малко са се спасявали..ако се окаже някой смотаняк леко тънко си отивам при приятелите и така..
А относно твоята ситуация..единственото което ми идва сега на ум е ..някой общ приятел да го привлечеш на твоя страна и да го накараш да му върже тенекия за кафе..и ти ест случайно да минаваш от там (ходила си до библиотеката примерно) ..и щом вече така да се каже сте познати и си сигуран че ще се сети коя си..завързваш разговор тип "май някой са го вързали а?" леко шеговито и след като така и така се е канил за кафе го каниш да пиете по едно под предтекст че имаш време за губене и се постараваш вашата малка среща да е достатъчно забавна, но не лигава, и запомняща се..до толкова че да поиска да излезете пак :)

just a girl
03-23-2007, 19:31
mda te sa si priqteli o6te ot mnogo vreme hodqt zaedno po diskoteki kafeta a kato sa v daskalo hodqt ili do blizkoto kafe koeto da se slu4i vednuj na srok ili da pu6at na ogradat da tazi moq fr-ka izliza s tqh, no problema e 4e te sa v edna kompaniq i az ne sam v tqhnata a tazi fr-ka osven da lafim prez 4asovete (ako voab6te vlezne v 4as) dr ne pravim i to za nekvi gluposti a paki pak rqdko govorim s neq ne sme tolkova mnogo blizki a pak i az sam v savsem dr kompaniq negovata kompaniq preobladavat momi4eta mom4eta bih kazala rqdko no az s nikoi ne sam tolkova blizka prosto sau4enici a tva mom4e ne moje da mi izleze ot glavata blizo 3-4 meseca i mnogo iskam da se polu4at ne6tata no ne znam kak nqmam dopirni to4ki s nego a drugoto koeto e se 4udq dali da ne otida v negoviq klas dogodina ?!?!?!?! no me samnqva da po deistva a pak i ne mi se 4aka cqla godina, za vtori pyt mi se slu4va da se zanimavam ili haresvam ne znam kak da go kaja s mom4e ot daskalo pyrviq pyt be6e ne uspe6no zaradi nqkoi typi kuhi leiki ot klasa mi a sega ne iskam da se polu4i podobna istoriq nqmam vragove (pone za sega vse pak sam tam ot okolo 6-7meseca ) ne iskam pak da stradam zaradi gre6kite si i za tova se obyrnah tuk kum vas



a ot moita kompaniq edno momi4e e fr s nego vsmisal min god sa bili v edin klas ili ne6to podobno no az ne sam i kazvala za nego i men t.e. kakvo imam kam nego a tq mi e mnogo dobra pritelka no nqkak si ne moga da i kaja ne6to me spira .... a dr koeto nqkoi daje podozirat 4e go like-vam 6toto dosta sam poraspitvala za nego vsmisal pitala sam za mnenie za nego i te kazvat 4e mnenieto za nego e mnogo daje pove4e ot dobro a pak i s moqta fr-ka t.e. s taq det sme best frs ne6to takova se vodim te sega samo se pozdravqvat



mnooooooooooooooooogo mi e obyrkano

Just_say_no
03-24-2007, 10:13
Barzi4ko begai da se zapoznaete 6toto da ne stane taka 4e nqkoq da ti go vzeme pod nosleto ... koeto da ti kaja e nai tapoto 6toto posle 6te se obvinqva6 4e ne si deistvala navreme.... pak ne se znae ... moje bi 6te potragne mejdu vas ;)

divo_kotence
03-24-2007, 10:21
ем щом е така стани по близка с тази фр...или просто я помоли за услуга...няма значение че не сте толкова добри фр...може и да ти помогне..

MoHuTo
03-24-2007, 11:11
Ами излизай с приятелката си като ходи да пуши и така лека-полека няма как да не се заговорите или запознаете поне :wink:

nasty_f
03-24-2007, 11:48
Защто не помолиш тази твойта приятелка да те запознаи с него а докато тя ходи да пуши (ако ходи) ощте може и ти да отидеш с нея. Може би по някакъв начин щте му привлечеш вниманието #-o
Да,съгласна съм с това мнение,но не тя да те запознава с него,а ти сама да отидеш при него и да се запознаете,не да правиш децки историй...Няма от какво да се срямуваш,отиваш,запознават е се,разпитваш го нещо.Другия път го накарай да излезнете.
П.П. Ситуацията ми е до болка позната,само дето не ходя в компания на пушачи :wink:

AnIcHkAtA
03-24-2007, 12:10
Направи нещо откачено с което със сигурност ще му вземеш акъла..буквално :P При мен обикновено се получава ако момчето не някой дръвник...сега..в училище не ми се с случвало но принципно като излизаме на кафе и искам да се запозная с някой симпатяга ест първо "очна" атака..след това когато съм сигурна че мене гледа а не някоя друга го каня да играем билярд..ако не играе..използвам момента да се запознаем :D За дискотеката положението е малко по раздвижено..отивам каня го на танц! и просто оттам нататък много малко са се спасявали..ако се окаже някой смотаняк леко тънко си отивам при приятелите и така..
А относно твоята ситуация..единственото което ми идва сега на ум е ..някой общ приятел да го привлечеш на твоя страна и да го накараш да му върже тенекия за кафе..и ти ест случайно да минаваш от там (ходила си до библиотеката примерно) ..и щом вече така да се каже сте познати и си сигуран че ще се сети коя си..завързваш разговор тип "май някой са го вързали а?" леко шеговито и след като така и така се е канил за кафе го каниш да пиете по едно под предтекст че имаш време за губене и се постараваш вашата малка среща да е достатъчно забавна, но не лигава, и запомняща се..до толкова че да поиска да излезете пак :)

HagpycaH
03-24-2007, 13:17
Ми ако не те запознае някой с него иди се запознай ти какво вие сте момичета(жени) и искате винаги ние момчетата(мъже) да правим 1-вата крачка до някаде сам сагласен но не винаги.

03-24-2007, 13:21
Отиди при него и се запознайте,няма нищо срамно.

FairyNymph
03-24-2007, 14:36
Кво значение има че не сте в една компания? Еми ще станете бе , къв е проблема. :)
Хареса ми идеята да му вържат тенекия и ти да минеш случайно.И какво ти пречи да излизаш пред даскалото?Не е нужно да пушиш.А щом с твоята съученичка не можете да си говорите за нищо друго, освен дрехи, вземаш още някое момиче, с което имате за кво да си приказвате.И ето готово-остава само да му се усмихнеш! -> O:)

just a girl
03-28-2007, 13:17
zapoznah se s nego no ..................... sega e dilemata kak i kvo da pravq mnogo mi be6e sduhano ama posle ne ami sega how to do it?

sexy_momi4e
03-28-2007, 16:57
Еми най-добре първо се запознайте...
Да

03-28-2007, 17:59
Някоя приятелка да ви запознае/Нахално го спираш и го питаш нещо... но по-добре приятелка да ви запознае. Излизате на кафе и т.н. и се надяваш да си достатъчно интересна за него.

и да спомена, че това - "Влюбена съм, а не сме си говорили до сега" си е смях.