PDA

View Full Version : въпрос към вси4ки!



betka`ta
03-23-2007, 19:37
хора не мога едно да разбера за6то по4вате да се хлебите за най-малкото не6то????? 6е ви помоля да се успокоите малко и след това да пи6ете!!!не траябва да си искарвате яда на някой само тва искам да попитам тука секи един от нас си има мненив и принципи и никой не може да го промени!е тва е ЖИВОТА!!!!!!

moderated by Coki:
7 точка от правилника.
/closed

kat4enceto
03-23-2007, 19:42
хора не мога едно да разбера за6то по4вате да се хлебите за най-малкото не6то????? 6е ви помоля да се успокоите малко и след това да пи6ете!!!не траябва да си искарвате яда на някой само тва искам да попитам тука секи един от нас си има мненив и принципи и никой не може да го промени!е тва е ЖИВОТА!!!!!! samo taka betkaaaaaaaaaaaaaa

Mimka_sweet
03-23-2007, 19:44
Абе стига "проповеди"....това сме си ние хората и никой не може да го промени :-D

iMillie
03-23-2007, 19:47
а така кфо е тфа на сяко второ мнение има някой да се дърви - е ае казвайте си мнението ама не го налагайте

brain_stew
03-23-2007, 19:47
Само аз ли съм изостанала с материала или наистина няма дума "хлебите"?!О.о

03-23-2007, 20:00
Хах ама те някои просто си го просят да ги насереш стабилно. Едно е да имат мнение, ясно изразена теза, да изложат доводи /желателно разумни/ в защита на това мнение... Съвсем друго е да циврят за съвет с въпроси "Правилно ли направих?" и ти като им кажеш "Не" да почнат да те псуват и да ти викат "Не ми се бъркай в живота" . И ако си толкова убеден в мнението си- ще го защитаваш цивилизовано и интелигентно, а не да тропаш с крак и да викаш "Защото така искам" и да се правиш на голяма работа. Хубаво е да имаш собствено мнение, но да парадираш с простотията и простащината си- това вече си е за "хлебене" или както там ти е лафчето...

Manic_Panic
03-23-2007, 20:07
Защо ли!? Защото...

е тва е ЖИВОТА!!!!!!


:-D :-D :-D

*brain_stew... нахлебите-нахраните... найстина що за дума,кой я е измислил тая простотия... е как са да не го напсуеш :lol:

quench
03-23-2007, 20:08
убий!!!!!!
:twisted:

kat4enceto
03-23-2007, 20:55
това е мн умна тема и според мене някои хора се мислят за не6то пове4е от другите например за6тото имат да кажем 1000 и не6то мнения и са кой знае какво всеки от този форум си има собствени мислене и виждане на не6тата и според мен никой няма право да налага собсвеното си мнение на другите потребители!!! [-X

bulgarche
03-23-2007, 22:43
К'ви ги дрънкаш? Това е просто един форум. Престани да му обръщаш внимание, или пос-коро на потребителите в него. С тази тема дали ще промениш нещо? Май успеха ти ще е като на всички като тб до сега