PDA

View Full Version : как да ме свар6и гадвето без 6пакла и секс а само с пръсти??



monika iovcheva
03-23-2007, 19:07
:lol: пробвахме и няма6е ефект моля помогнете?!!! 8-[

malka_sladuranka
03-23-2007, 19:14
Задай въпроса си по-адекватно и грамотно, ако искаш да получиш някакви отговори. :-s

n1ght_shadow
03-23-2007, 19:17
ogramoti se malko predi da postva6 nekfi temi

ChRiSTiaNo_07
03-23-2007, 19:29
:lol: пробвахме и няма6е ефект моля помогнете?!!! 8-[

Не виждам кое му е смешното :-s Може би първо трябва да се научиш да пишеш :P Щото лично аз не разбрах въпроса ти :smt017 :smt012

pepel_ot_rozi
03-23-2007, 19:33
Е, той това, ако не може да направи, къде изобщо е тръгнал? #-o Да дойда ли аз да му покажа? ::: :smt005

`Death`Whore`
03-23-2007, 19:35
Оргазмът не е математика - това+онова*еди какво си време=оргазъм.

мацка от класа
03-23-2007, 19:35
Така написан въросът(неясно и неграмотно)..ми изглежда нещо като :
Как гаджето ми да ме стимулира с пръсти,така че да свърша/без секс,без шпакла/,а само с докосвания...е,ми лесно е,просто трябва да знае къде да пипне и как точно. Аз доста често свършвам само,протърквайки се около него или докосвайки ме/ако съм мн разгорещена,възбудена и мн ми се иска секс оо..мн малко ми трябва!!/,само да знае къде предпочитам и целият свят е мой..мм стига,че сега ми се прииска ::: А гаджето ми тая вечер е извън града :(
Та,покажи на своя приятел къде ти харесва да те пипа и как...и дано да свършиш!

Lorraine
03-23-2007, 19:42
Не ти схванах въпроса-поне следващия път пиши както трябва :smt011

03-23-2007, 19:46
[quote="мацка от класа"]Така написан въросът(неясно и неграмотно)..ми изглежда нещо като :
Как гаджето ми да ме стимулира с пръсти,така че да свърша/без секс,без шпакла/,а само с докосвания...

03-24-2007, 07:05
:cry: зна4и...тъй като съм малка за секс,а 6пакли не искам да ми правят,няма да уто4нявам за6то..иска ми се на мен и особено на гаджето ми да ме свър6и само с пръст т.е да стигна до оргазам..пробвахме ве4е и се ма4ихме 20 мин сиг,бе6е ми мн голям кеф но не свър6их, а той направи вси4ко възможно за да стигна до оргазъм!!бърка ми с пръст,гали ме разтрива ме,абе си4ко си бе6е на мястото прсто се 4уда дали проблема не е в мен..или просто трябва пове4е не6та да правя за да стигна до желания резултат(секс,6пакли),но тъй като неискам нито едното нито др..нз какво да направя?!?! :-k сажалявам о6те един път за некоректно зададеният въпрос..дано сега ме разберете!!!

03-24-2007, 10:41
Специално аз съм свършвала само от пръсти и най-ми харесва като прави въртеливи движениа, ама при всеки е различно.Така че трябва да експериментиратЕ.И най-важното е като започнете да не мислиш дали ще свършиш или не, щото ти гарантирам нищо няма да се получи.Просто се отпусни и се отдай на удоволствието!

Violenza
03-24-2007, 10:45
:cry: зна4и...тъй като съм малка за секс,а 6пакли не искам да ми правят,няма да уто4нявам за6то..иска ми се на мен и особено на гаджето ми да ме свър6и само с пръст т.е да стигна до оргазам..пробвахме ве4е и се ма4ихме 20 мин сиг,бе6е ми мн голям кеф но не свър6их, а той направи вси4ко възможно за да стигна до оргазъм!!бърка ми с пръст,гали ме разтрива ме,абе си4ко си бе6е на мястото прсто се 4уда дали проблема не е в мен..или просто трябва пове4е не6та да правя за да стигна до желания резултат(секс,6пакли),но тъй като неискам нито едното нито др..нз какво да направя?!?! :-k сажалявам о6те един път за некоректно зададеният въпрос..дано сега ме разберете!!!

Малка за секс била. :smt005
Та ти вече не си девствена, драга.

Sunshine_Of_Your_Life
03-24-2007, 11:52
:arrow: :arrow: :arrow: ave na vas kvo vi stava be vie ste ludi gasi i perverznicite we :smt019 :smt019 :!:

Girl````
03-24-2007, 12:17
Бухаххахахахахахаха!!! Както каза някой по горе... ти вече не си девствена ;) Тъй че защо мъчиш момчето а не му пуснеш..Това като в една друга тема.. "давам му отзад защото съм девствена"..И това с шпаклите...да не ти мерише на рибка оная ти работа че не искаш? Извинявам се за грубоста си ама.. то бива бива ама чак тъй .. :)

HagpycaH
03-24-2007, 12:20
На 14 години си и ми говориш за оргазъм ха ха.

03-24-2007, 15:56
kak ne vi e gnus da pravite takiva otvratitelni raboti ve :smt011 :smt011 4udq vi se na akal samo sa sex li mislite i za barkane v p..........sorry za dumite ama napravo me obihte :-s

Schnitzer
03-24-2007, 16:55
На 14 години си и ми говориш за оргазъм ха ха.Що да не? :-s :-s

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 18:25
Бухаххахахахахахаха!!! Както каза някой по горе... ти вече не си девствена ;) Тъй че защо мъчиш момчето а не му пуснеш..Това като в една друга тема.. "давам му отзад защото съм девствена"..И това с шпаклите...да не ти мерише на рибка оная ти работа че не искаш? Извинявам се за грубоста си ама.. то бива бива ама чак тъй .. :) ](*,) и каква е тая мания от вас моми4ета на 14г секс? искате го ама без секс без 6пакли4ки(не знам кво е тва)
без оттпред....незнам кво си вярно ве4е не си детствена щом с пръсти ти е баркал тъй 4е не мъ4и мом4ето ми му пусни

mimsiii
03-24-2007, 18:55
на4и нау4и се да пишеш и тогава създавай нови теми!!! ААААААА Къф беше въпроса??? :smt017 :smt017 :smt017

03-24-2007, 19:07
samo ne razbrax za6to da ne sum destvena??? i dr koeto e za6to na 14g da ne govora za orgazam stigala sum nqkolko puti do takav prosto sega ne moga a tfa 6to neiskam sex ii 6pakli si e moq rabota 6tom ne mojete da mi poognete po vaprosat koito me int ne koentiraite ni6to dr-ne vi pitam!!!! :-&

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 19:19
samo ne razbrax za6to da ne sum destvena??? i dr koeto e za6to na 14g da ne govora za orgazam stigala sum nqkolko puti do takav prosto sega ne moga a tfa 6to neiskam sex ii 6pakli si e moq rabota 6tom ne mojete da mi poognete po vaprosat koito me int ne koentiraite ni6to dr-ne vi pitam!!!! :-&виж кво като си направила тема ще търпиш всекви мнения...и аз като направя някоя тема и като има и лоши мнения аз се поу4авам от тях...по добре направи и ти така...освент тва не е ли логи4но 4е щщом ти е бъркал в оная работа не си детствена все същото е...като не е с пенис ще е с пръсти....ква е разликата,,?

ChRiSTiaNo_07
03-24-2007, 20:30
На 14 години си и ми говориш за оргазъм ха ха.

:mrgreen: :smt005

03-25-2007, 07:09
:| tva 4e mi e burkal s prusti ne zna4i 4e ne sum destvena pro4etete malko kade se namira cipata na jenata tq e pone na 7-8 sm na vutre taka4e toi ne moje da me e otvoril s prusti a i da be6e mene 6te6e da me zaboli ili da te4e kruv a az ni6to takova ne sum usetila,daje toi kaza 4e se mu4il da dostigne do cipata da q pipne pone a ne mogul taka4e tq e mn po navutre ot tfa deto toi e burkal ](*,)

ThePainIsReaL
03-25-2007, 07:54
Едно момиче е девствено, докато не й вкарат пенис във вагината. Доколкото чета при нея не са .. => девствена е . А относно възрастта .. малка е , да .. ама все пак поне не се е*е наред.
А за оргазма .. мисля, че трябва да се отпуснеш, а не да мислиш за края. И няма да е лошо да му кажеш къде да бара.. при всички момичета е индивидулно. Освен място можеш да му казваш и силата на натиска каква да е .. и разни такива. Пък и ако , докато те гали долу, те целува по врата, гърдите, ушите и ау .. няма да ти е зле , мисля ..
ама вие си знаете..

ThePainIsReaL
03-25-2007, 07:56
:| tva 4e mi e burkal s prusti ne zna4i 4e ne sum destvena pro4etete malko kade se namira cipata na jenata tq e pone na 7-8 sm na vutre taka4e toi ne moje da me e otvoril s prusti a i da be6e mene 6te6e da me zaboli ili da te4e kruv a az ni6to takova ne sum usetila,daje toi kaza 4e se mu4il da dostigne do cipata da q pipne pone a ne mogul taka4e tq e mn po navutre ot tfa deto toi e burkal ](*,)

Скъпа моя, ципата не е навътре ! И дори тя да се разкъса , ти си оставаш девствена, докато не ти го вкара.
П.П. Не е необходимо да има кръв или да те боли ..

monika iovcheva
03-25-2007, 07:59
da,toi to4no tova pravi postara se mn nnaistina celuva me nasqkade-cici,korem4e,po vratut i mu kazax kak da natiska i akde to4no i naistina mi be6e mn priqtno,no moje bi nastina ne svar6ih 6toto ili ne se bqx otpusnala ili moje bi 6toto samo si mislex koga 6te svar6a,nz moje bi tam e gre6kata ili ne sum bila dostata4no vazbudena nz..mersi se pak :wink:

ThePainIsReaL
03-25-2007, 08:02
da,toi to4no tova pravi postara se mn nnaistina celuva me nasqkade-cici,korem4e,po vratut i mu kazax kak da natiska i akde to4no i naistina mi be6e mn priqtno,no moje bi nastina ne svar6ih 6toto ili ne se bqx otpusnala ili moje bi 6toto samo si mislex koga 6te svar6a,nz moje bi tam e gre6kata ili ne sum bila dostata4no vazbudena nz..mersi se pak :wink:

Концентрация дете , концентрация ... !!!

бтв при мен помага да ми целува вътрешната част на бедрата ..
леко като прокара езиче .. хм .. става много весело :::

03-25-2007, 10:17
До всички момичета, които се отказват от шпаклите - Не се отказвайте доброволно от най - приятния начин за достигане до оргазъм. О.К., може да се започне с пръстчета, но шпаклите са задължителни. Не се срамувайте, било то от телата си или от нещо друго. Още повече, че от добре направената шпакла оргазма е гарантиран. Много време ми е отнемало да убеждавам някои от предишните ми гаджета, но в крайна сметка винаги съм успявал. Друг е въпроса, че на някои момченца им е неприятно да го правят, но това е вече отделна тема.

ThePainIsReaL
03-25-2007, 10:59
Ей, Гост .. аз пЪк не получавам толкова лесно оргазъм от френска :-D Това си е индивидуално ...

krem4et0
03-25-2007, 17:47
Ей, Гост .. аз пЪк не получавам толкова лесно оргазъм от френска :-D Това си е индивидуално ...
И аз не получавам толкова бързо при френска, отколкото с пръсти, но пък за сметка на това са така разтърсващи оргазмите. вагиналния не е така за жалост-не знам може би не се отпускам до края,а просто си свършвам без да изпитвам огромното удоволствие!

koalka
03-25-2007, 18:40
Ами, като докосва клитора ти с пръсти. :wink:

hahavteen
03-26-2007, 13:52
Spored men nai-yda4no 6te e da sloji6 rukata si vurhy negovata i da go naso4va6 kude i kak da te dokosva dokato ne se nay4i sam :wink:

PaRkInSoN
03-26-2007, 14:35
Ами, като докосва клитора ти с пръсти. :wink: