PDA

View Full Version : kvo da prava



03-23-2007, 19:12
taka moqta istoriq e slednata xaresvam si edno mom4e i toi kazav 4e me xaresva i obi4a i tn xodex s nego za 2-3 sedm i toi me zarqza zaradi druga sega pak iska da xodi s men i nz ko da prava purvo mu kazax ne ama sega misla 4e 6e mu kaja da 6toto ne prestavam da misla za nego i mi e mn kofti taka oba4e ima dr problem edna moq mn dobra fr si go xaresva tq su6to be6e xodila nqkolko puti s nego i sega taq ve4er v diskoto sa se celuvali i nz ve4e kvo da prava 4estno iskam pak da xoda s nego a toi kvi gi prai ebasi :(

Lilo
03-23-2007, 19:15
emi ti iska6 da hodi6 s nego , nz dali toi iska.smisal pitai go i ako ti kaje da - ok. ako ti kaje - ne..nz togava e kofti.6oto qvno ti si go haresva6 otdavna .

03-23-2007, 19:25
mi predpolagam 4e iska 6toto posledno v4era e pital edna fr dali iska da xodi s men a i min sed pak me pita i taka

radito
03-23-2007, 19:31
така както го обясняваш си правя извода, че той те иска когато няма с коя друга да е! :smt012 1-во те къса заради друга и след като къса с нея пак иска да се върне при тебе!после междувременно докато иска да подновите връзката си се целува с друга!каква е гаранцията, че после пак няма да стане същото или че докато ходите няма да те лъже! :-k

svetlidim
03-23-2007, 19:36
:smt018 Имаш си работа с един огромен лигльо :!: Видял е,че го харесва определена група момичета и сега иска всеки ден да е с различна,да се прави на интересен...Сменя ви не като носни кърпички,а като чорапи,щото носната кърпичка я ползваш,ползваш пък я изхвърляш.Чорапа като мине време пак го носиш,...така че ако ти харесва да си играят с теб и да те третират като вещ =; ...ами кажи му "Да"... :-&

miloto_girl_4e
03-23-2007, 19:39
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=85432