PDA

View Full Version : Moderated: Харесвам едно момче, но от ромски произход..



iska
03-23-2007, 19:38
adski mnoo mekefi edin moi sauchenik s nese razhojdam dosta chesto ...nz dali me haresva no problema e che naistina sam vliubena v nego no toi e rom ...no inache e strahotno momche i ima hubav djiesem i se oblicha normalno smisal ne e ot teia mangali deto se roviat iz koshovite ama e dosta cheren ,, mnogo li e loshoda me privlicha ciganin tolkkova ili prosto se zablujdavam zaradi haraktera mu da podchertaia che ne e ot nai golemite krasavci no e sladur [/img][/list][/list]

точка 7 (mod by WIM)

svetlidim
03-23-2007, 19:42
Абе като те кефи-кефи те!Не можеш да заповядаш на сърцето си кого да харесва и кого не.Но ако е само заради дрехите и "якия" GSM... :-# [-X :smt012

divo_kotence
03-23-2007, 19:46
уф и една фр мн си беше харесала един само че онзи беше турчин и леко мургав...сички я бъзикаха ама на нея не й пукаше....а и тя не го харесваше заради "готините дрехи и скъпия gsm"

mp3f
03-23-2007, 19:49
ima mnoo takiva temi daje ako ne se luja i na taq stranica ima 1 =;

vikipf
03-23-2007, 19:55
Ми кво човек кат човек... Ама ако е само заради "якия" GSM и готините дрешки... Ае твоя работа... Аз лично не съм расист така че и негър да е... се тая...

koalka
03-23-2007, 19:57
Момичето иска да каже, че е като нормално момче, че има GSM и нормални дрехи и не е от тея роми, които са като клошари.Това иска да каже.Ако е готин не трябва да те интересува, че е ром.Той с нищо не се различава от другите, а и не трябва да ти пука, ако го обичаш.

Anf3tamin4o
03-23-2007, 20:21
Ми нека Харесвай си го но след 1,2 години да не ти напрай някое бебе че те ромите така обичат на по 14 да имат бебета :)

IKisseDAGirL
03-23-2007, 22:01
Абе осъзнайте се, тва е ром все пак?!
Като видите българка с някакъв от ромски произход, какви са първите мисли и впечатления, които ви идват на ум?

Какъвто и да е характерът му, си остава етническата принадлежност :x Може да е расистко, но си е така...
Той ти ако гледаш само характера, нищо не ти пречи да си си само приятелка с него.. нали за нещо повече трябват и някои други качества :roll:

vvs_go
03-24-2007, 05:23
поредната тъпа куpва

Moderated by koalka
т.2 от Правилника!

nasty_f
03-24-2007, 07:11
Ми нека Харесвай си го но след 1,2 години да не ти напрай някое бебе че те ромите така обичат на по 14 да имат бебета :)
Хаха,точно си го каза човека.И между другото съм чувала,че ромите като правят секс с някое момиче после задължително трябва да се оженят...Тъй,че много внимавай....мале,мале,мале... аправо не знам как можеш да харесваш цигани.Ако ще да е по-чист и от мен..хаха,никога не бих си и помислила да се хвана с него,пък камо ли да харесвам...Най-честно казано Мразя цигани!

`Death`Whore`
03-24-2007, 07:13
И аз изпитвам неприязън към циганите, обаче чак толкова...има цигани и цигани...щом ти харесва характера му и отношението му към теб, давай. И не се притеснявай.

ISKA
03-24-2007, 08:51
adski mnoo me kefi edin moi sauchenik s neGO DOKATO SE RAZHOJDAM CHUSTVAM CHE SARCETO MI SHTE IZKOCHI MAI I TOI me haresva no problema e che naistina sam vliubena v nego no toi e rom ... inache e strahotno momche i i se oblicha normalno smisal ne e ot teia mangali deto se roviat iz koshovite ama e dosta cheren ,, mnogo li e losho da me privlicha tolkkova ili prosto se zablujdavam zaradi haraktera mu da podchertaia che e na 14 kolkoto men ;)
точка 7 (mod by WIM)[/quote]

sexy_momi4e
03-24-2007, 08:54
Абе осъзнайте се, тва е ром все пак?!
Като видите българка с някакъв от ромски произход, какви са първите мисли и впечатления, които ви идват на ум?

Какъвто и да е характерът му, си остава етническата принадлежност :x Може да е расистко, но си е така...
Той ти ако гледаш само характера, нищо не ти пречи да си си само приятелка с него.. нали за нещо повече трябват и някои други качества :roll:
i az mislq taka,znam 4e vi zvu4i tupo na pove4eto ama ne moga da se vuzpriema s nqkoi ciganin,a da ne govorim 4e mama i tate 6te me izhvurlqt ot nas ](*,)

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 08:58
не мога да се поставя на твоето място...според мне цвета на кожата не трябва да бъде проблем...но трябва да внимаваш защото наистина ако иска да го направите на 14,15,16г....и е не4истоплътен и е олигофрен не е за теб....но всепа к ти си решаваш аз не мога да се поставя на твое място и просто нз 4естно да си призная

izka a
03-24-2007, 09:02
ami toi ne e takav kioito iska sex toi iska priatelstvo samo no me haresva a az sa,m luda po nego

`Death`Whore`
03-24-2007, 09:05
Не може да те харесва и да иска да сте само приятели.

MoHuTo
03-24-2007, 09:07
Момичето иска да каже, че е като нормално момче, че има GSM и нормални дрехи и не е от тея роми, които са като клошари.Това иска да каже.Ако е готин не трябва да те интересува, че е ром.Той с нищо не се различава от другите, а и не трябва да ти пука, ако го обичаш.

Mooo6nooo
03-24-2007, 09:08
Не вярвам да е толкова готин, че да си струва за "отхвърлянето" от обществото. Мой съвет - не ходи с него.

iska
03-24-2007, 09:13
nz kvo da praia chesno naprao otkacham iskam da hodia s nego no vs shte me misliat za luda a i ne e pravilno toi e rom vse pak no kato go pogledna i zabraviam prosto kadwe sam

iska
03-24-2007, 09:15
Не може да те харесва и да иска да сте само приятели. ami toi e malko e sramejliv i moje bi iska da smne gadjeta ama ne iska da mi kaje

Mooo6nooo
03-24-2007, 09:15
nz kvo da praia chesno naprao otkacham iskam da hodia s nego no vs shte me misliat za luda a i ne e pravilno toi e rom vse pak no kato go pogledna i zabraviam prosto kadwe sam
Ся може да си влюбена в него, но ако не тръгнеш след 1-2 мсеца ще си не по-малко влюбена в друго момче, за което няма да ти се подиграват.

iska
03-24-2007, 09:21
mi nadiavam se da si prav shooto az haresvam i drug no toi e ot moito daskalo a drugoto momche e v ispania i niama kak prosto da ne mislia samo za tova momche ...kazva se dean mejdu drugoto ne e niiakoi si hasan ili tam ciganskite imena

NAZI_POWER!!!
03-24-2007, 09:25
бе ваща мама щура ... толко ли нема българчета та с цигани са занимавате бе..боклуци хора сте вие :smt013

Mooo6nooo
03-24-2007, 09:27
Хасан е турско име. Нищо, че има цигани дето се правят на турци и затова са кръстени с такива имена.

iska
03-24-2007, 09:29
ne spiram da mislia za nego nz prosto shte se pobarkam tolkova me privlicha....................

Iv4eTy
03-24-2007, 11:00
Няма нищо лошо в това че го харесваш, според мен е тъпо да се показва такъв расизъм просто щом си го харесва няма лошо да си с него.

sexy_momi4e
03-24-2007, 11:47
Няма нищо лошо в това че го харесваш, според мен е тъпо да се показва такъв расизъм просто щом си го харесва няма лошо да си с него.
lesno ti e da go kaje6,ama nqma da hodi6 ti s ciganin,da ti se podigravat i da te unijavat,a tq.Leleeee napravo sum potresena,pazi boje :shock:

AnIcHkAtA
03-24-2007, 12:01
Мангала си е мангал и няма значение дали е бял или черен, дали е чист или мръсен, дали е богат или беден просто няма никакво значение.Мразя ги и това е.Имах една "приятелка" която беше циганка и веднъж като бяхме по-малки и дойде у нас после ми липсваха половината играчки.И както някой каза малко ли са ти българите та с мангали ще се занимаваш?Знам че е расистко ама за мене така седят нещата.

IlLuSi0nS`
03-24-2007, 12:08
аре прекръсти се на айше и бегай в кошарата да те клати мръсния циганин.. боклук!

BuBi008
03-24-2007, 13:05
Offff abe prestanete da oprekvate momicheto.... nqma nishto losho che go haresva i toi e chovek. Tq kazva che ne e nechistopluten i mirizliv taiche ne e tolkova zle. Naistina te sa si bukvalno druga rasa i imat razlichni vijdanq za jivota ot koeto nai veche trqbva da se pazi. A tova che jiveem v takova obshtestvo e drug vapros dali shte i se podigravat i unijavat ..... mislq che tq e savsem naqsno che mnogo hora shte stranqt ot neq no pak ot kade da znaesh moje da se okaje liubovta na jivota i taiche kakvo tolkova. Ako e gotova da zagubi tolkova hora samo zaradi nego emi neka da trugnat ama da znae kak shte svurshi ... che sled kato e MARKIRANA s imeto "hodila s ciganin" nqma da i e lesno. Po dobre tva i obqsnete a ne i kazvaite che e luda. Neka tq sama da si reshi.

bilqn4eto
03-24-2007, 14:43
vij kakvo,ako naistina obi4a6* mom4eto,tragnete,vapreki 4e 6te vi gledat na krivo,no ne moga da proumeq kak edno momi4e moje da obi4a* samo na 14 godini.az li4na sa6to sam protiv ciganite,no izborat si e li4no tvoi-ne moje da se sadi za edin 4ovek po cql narod. [-X

Guarana
03-24-2007, 15:37
Твърдо съм против относно каквито и да е взаимовръзки с тази утайка ЦИГАНИТЕ (не роми, коняци или бири). Те са ракът на обществото. Не съм расист не мразя негри или азиатци, но циганите са за изтребление - никое общество не е видяло нищо хубаво от тях.

За циганите (http://62.204.137.214/meetyu/knigi/Cigani.doc)

Guarana
03-24-2007, 15:50
пропуснах да добавя, че циганите не са хора а паразити с неандарталско мислене. само ще се прецакаш ако се занимаваш с такива пумияри. лично аз съм ставал свидетел на такива случаи и мисля че заслужават... :smt075 :smt021

miss_fatty
03-24-2007, 16:46
НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С МАНГАЛИ БЕ!По-добре не тръгвай с него щото ако стане така че се разделите после българин няма да видиш!!! :-D :-D :-D Не че съм расистка ама цигани мразя!Сигурно шото винаги си имам расправии с такива пумияри!Били са ме мангали,била съм мангали и пак ше се бия с мангали дори и да ме утепат някаде НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!Хитлер си е бил прав!Всички на САПУН! :mrgreen:

MRAZA ROMI
03-24-2007, 16:49
VSICHKITE MANGALIII NA SAPUNNNN

WHITE
03-24-2007, 16:57
Kvoe tva romi ot koga go izmislixa ta qglypos mangal ciganin tva my e imeto.E itkaiva zablydeni prosti pytki kat tebi deto si padat po mangali sa za trepani predi mangaliti. Tolkova li si grozna ili tapa 4e xodi6 pri mangal se vre6 napravo ot takiva mi se povra6ta tva e sem6tno grozno i gadno baglarka s mangal.Ima edna prikazka valka kozinata si meni nrava ne e MANGALA I BQL DA GO BOQDISA6 I GSM ZA 1000 DA IMA PAC SI E MANGAL !!!
Momi4e osaznai se navreme !!!

vikipf
03-24-2007, 16:57
Ох нз нз... Както често обичам да казвам... ИМА ВРЕМЕ... Смисъл ако не си чакала вече достатъчно ;Р Но все пак тряа много да се замислиш... Ако го обичаш тръгни с него и после... Ако ваще разберат как ще се почувстват... А приятелите.. ? А и да се целуваш с ром... Малко shit ми звъчи

patatnik
03-24-2007, 17:14
такива кухи леики като теб заслужават тояга по главата ](*,) ](*,) как може с мангали се влюбваш.Самата мисъл ме дразни просто,за да нямаш проблеми с околните около теб еби му маиката на тоя джипс и тръгни с български мом4ета.

frozenrose
03-24-2007, 17:55
Цитат:
според мне цвета на кожата не трябва да бъде проблем...
Da cveta na kojata ne e problem estestveno da be6e samo cveta...imam gotini bylgari,koita sa murgavi ama sa BULGARI tYI 4E momi4e razberi 4e tva e ciganin i ne ti trqq da se zakleimqva6 za cql jvot da ta govorqt zaradi ednoto haresvane det 14-godi6nite s mislqt 4e e lubov I bez tva nqqTe bade6te taka 4e NE HODI S NEGO 6tot nai-mnogo da se privarje6 i togava naistina 6ti e trudno da sa razdelite a kat sa razdelite pomisli si koi bylgarin 6te iska da hosi s teb

03-24-2007, 17:58
Момичето иска да каже, че е като нормално момче, че има GSM и нормални дрехи и не е от тея роми, които са като клошари.Това иска да каже.Ако е готин не трябва да те интересува, че е ром.Той с нищо не се различава от другите, а и не трябва да ти пука, ако го обичаш.
Нормалните момчета задължително ли вървят с GSM, ама мислете преди да пишете!

iska
03-24-2007, 18:01
awe pls seriozno sam pritesnena ...neka da pishat samo teia deto kazvat neshto koeto shmi pomgne bez ebavki pls

03-24-2007, 18:05
А той дали знае, че ти съществуваш?

iska
03-24-2007, 18:08
v momenta toi mi e mnogo dobar priatel i mislia che me haresva no go e sram da mi predloji shtoto si misli che ne iskam shoto e rom

03-24-2007, 18:14
Ром, който го е срам не е ром.

miss_fatty
03-24-2007, 18:15
ПРИМА ДУЧЕ МУСИЛИНИ
ПРИМА ВЕРЕ ЛИБЕРТА
НИЕ ВСИЧКИ СМЕ НАЗИСТИ
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА
ЗИГА,ЗАГа,ОЙ ,ОЙ
АДОЛФ ХИТЛЕР НАШ ГЕРОЙ !

=D> =D> =D> =D> =D> =D> подкрепям =D> =D> =D> =D> =D> =D>

miss_fatty
03-24-2007, 18:16
shtoto si misli che ne iskam shoto e rom

то така трябва да е!!!ако и ти не си некоя мангалка!!! #-o :-& :-#

stra6no_sexy
03-24-2007, 18:40
е какво като има хубав GSM?????абе помисли си хубаво дали искаш да се забаркваш с него щото не знаеш какво му се върти в главата....прави каквото си решиш ама внимавай все пак си имай едно на ум

iska
03-24-2007, 18:45
em ne za djiesema prosto iskam da kaja che ne eniakav beden mangal ami e kato vs normalni samo deto e rom...kvo tolkova sia puk i kato sam vliubena v nego nadiavam se che skoro tva she svarshi

iska
03-24-2007, 19:08
em ne za djiesema prosto iskam da kaja che ne eniakav beden mangal ami e kato vs normalni samo deto e rom...kvo tolkova sia puk i kato sam vliubena v nego nadiavam se che skoro tva she svarshi

mimencito
03-24-2007, 20:01
:smt018 Znaete li kakvo 6te vi kaja na vsi4ki rasisti tyka.. 1-vo 6te vi kaja 4ene taq ni67o lo6o kam vas!!! 2-ro az sa6to sam ciganka,moje da ne mi li4i no sam takava! i ne se sramyvam da go priznaq,.. naistina ima golqma ralika ot Ciganin do Ciganin.. ogromna, li4no az poznavam mnoo cigani deto daje nqma da si pomisli6 4e sa takiva, (i men ako me vidite 6te se osamnite ) Oba4e vs tova koeto go kazvate ima koloto istina tolkova i laja! naistina ima mnogo lo6i cigani, no ima i drygi koito ne sa takiva i vapreki tova ponasqt posledstviqta naneseni ot ostanalite cigani! No tova vao6te ne e 4estno... =; no nqma zna4enie az do ytre moi obsajdam tazZ tema taka 4e... :-#
Kolkoto do problema ti moito momi4e , nz to4no ot koi vid cigani e tva mom4e ,no po dymite ti sadq 4e ne e ot tiq lo6i cigani koito Opisvat ostanalite v tozZ sait :wink: taka 4e ne mislq 4e ne moje6 da preceni6 sama dali toi e ot ciganite koito bi prespal s tebe i posle da iska da se ojenite...
Aз те савтвам да пробва6 :-k :lol: 6том го харесва6 толкова :D
Това е от мене .. мерси 4е ме Ислу6ахте :-D

mp3f
03-24-2007, 20:09
eeeee na taq stranica 2 temi za liubov s hora ot malcinstveni grupi kvo vi staa we momi4eta :smt019 :smt019 :smt019

Kianna
03-24-2007, 20:17
ХАХАХАХАХА.ДОЖИВЯХ!АЙДЕ КАКА ДА ТЕ ЖЕНИМ-ДОГОДИНА С ДЕТЕНЦЕ.ЩЕ ГО ИЗДЪРЖАТЕ С "БАЩАТА" С ПОМОЩИТЕ,КОИТО ЩЕ ПОЛУЧАВАТЕ. :evil:

Guarana
03-24-2007, 20:37
mimencito, маменцето ще ти обясня маминото на мама 8)
циганина си е циганин - кръв и ген. :idea:

Guarana
03-24-2007, 20:38
като не те устройват расистките прояви дигай пътя и си заминавай - България НЕ ВИ ИСКА, паразити такива!!! :!: :x

Weiss_Teufel
03-24-2007, 21:33
Абе момиче ,я си фани некое бг-че,не те разбирам първо турче ..... http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=85579 ... после ромче,са кво следва монголче,ескимосче,негърче или може би филипинче или китайче !?Само ше ти кажа ,че на пръв поглед изглеждаш много заблудена душица! :mrgreen: :-k :smt011 :smt017

iska
03-24-2007, 21:49
pitash li me ujasno se chustvam ;(

Alerta
03-24-2007, 21:59
Абе... Тва е мангал бе!
Да, не всички са некви такива... гадни, миризливи и т.н.
Ама... мангали са ебаси.
ДА МРАТ!!!
Не съм расистка, даже напротив. Ама мангали и турци ми бъркат в червата просто. Я си хвани някой българин а не оная утайка на човечеството...

sexy_momi4e
03-25-2007, 07:57
eeeee na taq stranica 2 temi za liubov s hora ot malcinstveni grupi kvo vi staa we momi4eta :smt019 :smt019 :smt019
pravilno!
Mila ti luda li si,osuznai se,tova vse pak e ciganin!!!

03-25-2007, 18:06
eeeee na taq stranica 2 temi za liubov s hora ot malcinstveni grupi kvo vi staa we momi4eta :smt019 :smt019 :smt019
pravilno!
Mila ti luda li si,osuznai se,tova vse pak e ciganin!!!V TAQ durjava mnoo prosti putki ostanaha weeeeee bateeeeeeeeees mangali karabini evrei-takiva kato vas zaslujavat da budat izostaveni ot maikite i bashtite si i da otidete da jiveete v ciganskite mahali tam pone 6te imate bogat izbor na romski princove za razplod :smt007 :smt007 =D> :mrgreen:

FiRe_LaDy
03-25-2007, 18:14
Emii shtom go haresvash kakvo mojesh da napravish.ne moejsh da zapovqdash na syrceto si ... kaji mu pyk moje i toi da te haresva .... kakvo kato e rom .. i te sa hora,vypreki che az ne bih sa zanimavala s romi ...

Sunny_stz
03-25-2007, 20:55
Абе аз мисля че си е право на личен избор и неможете да я съдите!Защото макар и циганин ,той може да е много по-различен и интелигентен от даден българин и точно това да харесва в него ,че е различен!Не е идвало на вашата глава 4е да съдите хората!Има си роми и роми,вярно е 4е малко са различни ,но все пак ги има....За моми4ето което пита за съвет искам да кажа да не се притеснява от другите ,да не ти пука!Щом имаш 4увства към него трябва да ги споделиш ,без предразсъдаци!!!

NeVeN4o`f
03-25-2007, 22:14
Абе тва е мангоооо , черен ,мазен, гаден... въъъ...
Как може L)

BAYO
03-25-2007, 22:15
Ако не сте гледали гледайте филмите Save the last dance & Save the last dance2 и ще коментираме отново. А пък който ги е гледал, знае за кво говоря...

patatnik
03-26-2007, 18:41
Ако не сте гледали гледайте филмите Save the last dance & Save the last dance2 и ще коментираме отново. А пък който ги е гледал, знае за кво говоря...TOQ FILM SUM GO GLEDAL I QVNO NE ti ba4ka glavata kakto trqbva-da sravnqvash bg mangali s negrite v usa(razlikata e ot tuk do nebeto) :| :|

sexy_momi4e
03-27-2007, 12:51
eeeee na taq stranica 2 temi za liubov s hora ot malcinstveni grupi kvo vi staa we momi4eta :smt019 :smt019 :smt019
pravilno!
Mila ti luda li si,osuznai se,tova vse pak e ciganin!!!V TAQ durjava mnoo prosti putki ostanaha weeeeee bateeeeeeeeees mangali karabini evrei-takiva kato vas zaslujavat da budat izostaveni ot maikite i bashtite si i da otidete da jiveete v ciganskite mahali tam pone 6te imate bogat izbor na romski princove za razplod :smt007 :smt007 =D> :mrgreen:
mnogo ti e lesno da ni obijda6 kato gost nali :smt011 ni6to 4udno i ti da si ciganin s mp3f pone ne sme takiva :smt011

03-27-2007, 13:09
ПРИМА ДУЧЕ МУСИЛИНИ
ПРИМА ВЕРЕ ЛИБЕРТА
НИЕ ВСИЧКИ СМЕ НАЗИСТИ
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МАЛЦИНСТВА
ЗИГА,ЗАГа,ОЙ ,ОЙ
АДОЛФ ХИТЛЕР НАШ ГЕРОЙ !

неграмотен наци-чекиджия... нищо ново под слънцето..

PeAcH
03-27-2007, 18:18
Vij az sam mnogo protiv romite,no ako tolkova go haresva6 ne vijdam kakvo ti pre4i.Samo se zamisli kakvo 6te e mnenieto na priqtelite i roditelite ti.

rubi
03-27-2007, 20:24
ЩЕ се абстрахирам от всички мнения и ще ти кажа че аз те разбирам!!!Имах двама колеги ромчета!Е нема такива сладури!Чисти,спретнати,ра отливи,да верно е че миришат много--->ама на парфюм!!Тфа цвета на кожата е др нещо или че бли цигани--->кфо те не са ли хора...Тфа се едно да кажете на някой по-бял негър че не е човек!!НЕ разбиам хората с расистко мислене!Тъй че мацка щом те кефи да не ти пука!!!!

rubi
03-27-2007, 20:33
Разберете ,че мангалите НЕ СА ХОРА !
Има МАНГАЛИ и РОМИ.....Разликата братле е огромна....
Мангалите и аз не ги харесвам!Смърдат..крадат..... Отвратни са
РОМИТЕ са свестната част която е както вече казах чисти умни и работливи!!!!Като българите са!Но малко по черни!!!И от др произход!!
НЕ ОБИЖДАЙТЕ ВСИЧКИ!!!

UnAbLe_to_LoVe_U
03-28-2007, 13:46
"Абе момиче ,я си фани некое бг-че,не те разбирам първо турче ... после ромче,са кво следва монголче,ескимосче,негърче или може би филипинче или китайче !?"...pff ti kak se razvivash be kak sravnqvash kitaicite i ciganite naprimer razlikata e ogromna vqrno e che sa druga rasa ama sa tolkoz po-naprednali ot nas..puk ti s ciganite gi sravnqvash!!!
Sq po temata Znachi az ne sym rasistka,no ciganite i turcite mnogo gi mrazq.Spored men e po-dobre da ne trugvash s nego zashtoto kolkoto i da e chist i umen i da se oblicha normalno si e ciganin i ako za nqkoi tova, che e ot takava rasa nqma znachenie, to za mnozinstvoto ima i to golqmo.Toest ako trygnesh s nego:
1 shte nakarash mnogo hora da te otbqgvat
2 opredeleno mnenieto za teb na povecheto, koito te poznavat shte se promeni
3 nai-veroqno shte imash problemi s vashte
4 ako stane duma za bivshi gadjeta (ako skusate de) super shte te e sram da kazvash, che si hodila s mangal i ako ne te e, to shte e ot fakta , che znaesh che ne e nqkoi mizeren i kradliv, no nadali shte imash vreme da obqsnqvash tova na vsichki
Nakratko ne trugvai s nego [-X [-X [-X [-X

sexy_momi4e
03-28-2007, 14:52
Разберете ,че мангалите НЕ СА ХОРА !
Има МАНГАЛИ и РОМИ.....Разликата братле е огромна....
Мангалите и аз не ги харесвам!Смърдат..крадат..... Отвратни са
РОМИТЕ са свестната част която е както вече казах чисти умни и работливи!!!!Като българите са!Но малко по черни!!!И от др произход!!
НЕ ОБИЖДАЙТЕ ВСИЧКИ!!!
:smt005 4uva6 li se kvi divotii govori6 :smt005
mangal ili ciganin se kazva,a rom ozna4ava ciganin na tehniq ezik(ciganski)

IZILOVE
03-28-2007, 15:42
ti si lud we .. mai mnogo se interesuvash shtom znaesh kakvo oznachava rom ? aa

sexy_momi4e
03-29-2007, 16:53
ti si lud we .. mai mnogo se interesuvash shtom znaesh kakvo oznachava rom ? aa
Ne se izneresuvam,ami prosto sum go 4uvala puk i imah 4 ciganki v bivfiq mi klas #-o

IZILOVE
03-30-2007, 18:49
immam sreshta v ponedelnik s nego/..kvo da pravia sram me e da hodia s tolkova cheren na centara.....

svetlidim
03-31-2007, 14:43
Момиче имаш нужда от психолог! :smt012

BAYO
03-31-2007, 16:40
immam sreshta v ponedelnik s nego/..kvo da pravia sram me e da hodia s tolkova cheren na centara.....

Огледай се къде има мост и се меткай ако не искаш да ви видят заедно....тцтц.. глупости , пълни глупости.

Кой може да те накара да си с него? Кат не искаш да те виждат с чернилка, за кфо се занимааш тогава? Тебе май ти треа помощ!

> Хем те сърби, хем те боли <

03-31-2007, 17:12
nqma lo6o :smt007

BAYO
03-31-2007, 18:05
nqma lo6o :smt007

ХаХаХа... Ти пък като не знаеш за какво става въпрос, за кво се обаждаш?Да те е натиснал някой , та звъниш :twisted:

svetlidim
03-31-2007, 20:43
immam sreshta v ponedelnik s nego/..kvo da pravia sram me e da hodia s tolkova cheren na centara.....

Огледай се къде има мост и се меткай ако не искаш да ви видят заедно....тцтц.. глупости , пълни глупости.

Кой може да те накара да си с него? Кат не искаш да те виждат с чернилка, за кфо се занимааш тогава? Тебе май ти треа помощ!

> Хем те сърби, хем те боли <
И аз така викам:

Момиче, имаш нужда от психолог! :smt012

beautiful.soul
04-01-2007, 06:49
Трябва малко да си промениш мисленето и да не се влияеш от мнението на другите... щом ти харесва бъди с него, не слушай приумиците на другите

dAnieLkaaa
11-01-2008, 11:55
Мангала си е мангал и няма значение дали е бял или черен, дали е чист или мръсен, дали е богат или беден просто няма никакво значение.Мразя ги и това е.Имах една "приятелка" която беше циганка и веднъж като бяхме по-малки и дойде у нас после ми липсваха половината играчки.И както някой каза малко ли са ти българите та с мангали ще се занимаваш?Знам че е расистко ама за мене така седят нещата. съгласна съм и според мен е така ..