PDA

View Full Version : малко е таповато



nata6ka
03-23-2007, 20:53
Какво е да си жена?
Да те мачкат.
Да те карат да играеш.
Да се влюбиш,
да обикикнеш друг.
Да се чудиш как да угодиш,
Да се изпалваш със сълзи
от вътре,
а ума ти да нарежда усмивката!
Така става във живота,
в любовта,
Единия винаги дава повече!
Така е когато си момиче,
така е когато си жена!
какво мислите

това не е сихотворение ама ми иглежда по-добре в тази композиция

nencuHka
03-23-2007, 20:57
Byrkash razdela.....Taki ne gi nau4ihte ei :twisted: Kultura izkustvo i li4no tvor4estvo za kakvo e :?: :!: ... Retori4en vypros...
:arrow: Za pametnik :!:

Mnogoo cenna antika,koqto ne trqbva da se dokosva [-(

rosskata
03-23-2007, 21:04
ПО-скоро това е когато си тъпа жена...
Вл'бена и сляпа, и глуха, и каква ли не.

Много жени просто са мазохистки- кефи ги да се вл'бват, да страдат, да се раздават до дупка.
Оставят се да ги мачкат и тъпчат... Всъщност предизвикват другите да ги мачкат и тъпчат. Защото ако някой ми ходи след задника 24/7 и ми угажда и прави абсол'тно всичко за мен, изпълнява всяка прищявка... И аз ще го тъпча, неизбежно е.

Мисля, че това са грешни разсъждения на момиче, което цял живот ще се изживява като жертва, без да осъзнава, че сама си е крива за това.

Ice_Queen
03-23-2007, 21:07
Точно,Росската мн хубаво го каза -тъпа жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

80 % сме тъпачки!!!!!!!!!!

:smt013

SupremacyGirl
03-23-2007, 21:08
тАповати сме, кво да се прави :lol: :roll:

Valar
03-23-2007, 21:12
Точно,Росската мн хубаво го каза -тъпа жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

80 % сме тъпачки!!!!!!!!!!

:smt013
Поклон до земята на тези които си го признават!!!
По темата много добре написано браво това е истината за вас УВИ! :cry:

Mooo6nooo
03-23-2007, 21:15
Аз пък имам един познат, който е общо взето е същият вид. Само угажда на жена си, която от своя страна го кара да и върши всичко, тя почти нищо не прави, а най-маумното е, че той дори не загрява как го използват.

Така, че не са вярни тия работи. Зависи човек как ще си изиграе картите, а не какъв пол е.

shadow4e
03-23-2007, 21:16
Теб, ако те мачкат, мен не ме. Всеки сам си избира дали да провокира в хората уважеине към себе си.

03-23-2007, 21:19
Mnogo dobre e, 4e si go priznavate-evala na jeni kato vas! =D>

rosskata
03-23-2007, 21:22
80 % сме тъпачки!!!!!!!!!!

:smt013

А другите 20% сме вечно необвързани :smt005
Или ние бягаме от мъжете , за да избегнем подобни ситуации...
Или те от нас, като разберат , че не им се оставяме.

МО6но, наистина зависи от човека... Но е факт, че при жените е по-често срещано явление...

SoulCrewHools
03-23-2007, 21:26
малко е тЪповато вместо Ъ всички вече да пишат А :evil: смешници

malka_sladuranka
03-23-2007, 21:27
Лошото е, че има жени за които това важи с пълна сила. :evil:

brain_stew
03-23-2007, 21:34
тАповати сме, кво да се прави :lol: :roll:

мнали...особено някои от нас...амаа уотевър...някои момичета си оставаме тъпи, защото може би сме безнадеждни оптимисти, други поумняват с времето и не позволяват подобни изцепки...ама тва е!едни сме тъпи, други са умни (като роската! :lol: )

rosskata
03-23-2007, 21:34
Лошото е, че има жени за които това важи с пълна сила. :evil:

За голяма част, бих казала.
Не твърдя, че не съм тъпа - но по всякакъв начин се опитвам да не бъда.
Но и това не е голяма далавера Не си позволявам да се вл'бя, а ако се случи- беж да ме няма. :smt005

SeXyTo_f
03-23-2007, 21:39
ПО-скоро това е когато си тъпа жена...
Вл'бена и сляпа, и глуха, и каква ли не.

Много жени просто са мазохистки- кефи ги да се вл'бват, да страдат, да се раздават до дупка.
Оставят се да ги мачкат и тъпчат... Всъщност предизвикват другите да ги мачкат и тъпчат. Защото ако някой ми ходи след задника 24/7 и ми угажда и прави абсол'тно всичко за мен, изпълнява всяка прищявка... И аз ще го тъпча, неизбежно е.

Мисля, че това са грешни разсъждения на момиче, което цял живот ще се изживява като жертва, без да осъзнава, че сама си е крива за това.
много ясно, къде ще му дам да ме мачка... =;

Mooo6nooo
03-24-2007, 06:11
Абе кат` сте толкоз онеправдани и невинни, а ние таквиз големи гадняри не ходете с нас бе. Ходете си помеждуси и си се чукайте помеждуси и проблемът ви е решен.

Много мразя като се появяват подобни теми.

brain_stew
03-24-2007, 08:45
Абе кат` сте толкоз онеправдани и невинни, а ние таквиз големи гадняри не ходете с нас бе. Ходете си помеждуси и си се чукайте помеждуси и проблемът ви е решен.

Много мразя като се появяват подобни теми.

Хах, Любо се изказа!
Има лесбийки, има ин-витро, има и достатъчно умни жени, които да могат без мъже...Обаче вие кво ше правите без тях не знам...нали е гейско мъжете да се чукат помежду си!И ако почнем да ходим помежду си и да се чукаме сами вие ше останете без работа и ще се превърнете в некви педерасти!Това по-добрия вариант ли е?:roll: :lol:

Mooo6nooo
03-24-2007, 08:52
Абе от думите ви излиза, че за вас е по-добрият вариант, ама странно защо не виждам да го практикувате толкоз масово или поне не виждам да сте загърбили момчетата за сметка на другото. :lol:

а и някой момичета/жени се оплакват колко зле се държал приятелят/мъжа им с тях, а пък вдействителност те са по-големият дявол във връзката. :roll:

Бтв тъй както е тръгнала науката скоро и виртуални жени ще има, тъй че все някак си ще се спасим. :lol:

brain_stew
03-24-2007, 08:56
Абе от думите ви излиза, че за вас е по-добрият вариант, ама странно защо не виждам да го практикувате толкоз масово или поне не виждам да сте загърбили момчетата за сметка на другото. :lol:

а и някой момичета/жени се оплакват колко зле се държал приятелят/мъжа им с тях, а пък вдействителност те са по-големият дявол във връзката. :roll:

Бтв тъй както е тръгнала науката скоро и виртуални жени ще има, тъй че все някак си ще се спасим. :lol:

е...можеме с тях, можем и без тях....
Някои жени се оплакват...тва са по-умните жени, защото втълпяват и на гаджето си, че всъщност е някво говедо, а той може да е едно миличко същественце, а оная да го тероризира/манипулира/малтретира/тероризира и кво ли не още! :lol: Нали знаеш как се наричат тези жени?!

Иначе едва ли някоя жена (изключая описаните от мен по-горе) ще тръгне да се оплаква от приятеля си без причина!

ПП:Много ми е интересно как така виртуална жена щи духа! :lol:

Mooo6nooo
03-24-2007, 09:06
Честно казано не се сещам как им викат на тези жени.

Аз бях гледал един филм за бъдещото и там някакъв самотник си имаше виртулна приятелка, ама найстина беше виртуална някаква прозрачна беше. Аз оттам взаймствах идеята.

Предполагам, че ако почне такова да ми духа от време на време ще минава през тялото ми :shock: :lol: Нали е прозрачна. Представям си, че като свърша спермата ми ще мине през нея. :lol:

На мен пък ми е интересно как някой виртуален мъж ще чука хубавите дами. :lol: