PDA

View Full Version : Тфа нейното любов ли е, кфо е?!



03-23-2007, 20:28
Абе ход ас едно момиче и уж нали много се харесваме. Моите чуства са много силни и така твърди и тя :-D До тук добре! Ама постоянно ми разказва за бившите си и колко убафко им било и сякафи такиа простотии, които според мен не са точно "ОК" за пред Новото гадже :smt017 тя е супер секси и след нея тичат поне 50 ммчета от даскалото. Няма проблем с мен, но въоросът е че когато не съм с нея, ми съм с мойта компания тя не е с хейните момичинца, ми само седи в скутувете на другите момчета. :( Вчера идва при мен и ми показва кфо медалонче й е подарил единия. Не съм мн боен тип и место да му смажа физиономията на оня мухлю реших да си праа паса и да съм си с нея. М тя само ми говори кфо са напраили ония тъпаци. Почвам да си мисля, че когато сме заедно, целуваме се, а тя само си мисли а тях! Егати тъпотията! Вика ми че много ме "обича" ама тфа нейното любов ли е?!

03-23-2007, 20:37
Spored men tova ne e lubov!Tq nemoje taka da postapva s teb,ne te zaslujava spored men!ama ako tolkova mnogo te obi4a6e nqma6e da ti razkazva za drugite si vrazki i gadjeta.Zamisli se dali vaob6te te obi4a

koalka
03-23-2007, 20:40
Това нейното НЕ Е любов.Мога да го кажа със сигурност.

nencuHka
03-23-2007, 20:41
Mislq,4e ttrqbva da i kajesh che kogato e s teb ne iskash da govori za bivshite !! Mai tq samo si igrae s teb chesno kazano 8-[

`Death`Whore`
03-23-2007, 20:42
Не е любов и тя е курва.

(mod by WIM)

Blab
03-23-2007, 20:47
разгонени момиченца с лопата да ги ринеш...ревниви момченца - -ІІ-
тя може да си говори каквото поиска, това не го прави истина.любов?моля ти се.Я се хвани с момиче, по чийто пети не тичат 50 момчета, бас държа, че ще е по-разбрана, тогава питай "това любов ли е?"...

Kianna
03-23-2007, 21:25
Върти те на малкия си пръст,не осъзнаваш ли,бе момче? :P

die_die_my_darling_
03-23-2007, 21:51
тая се опитва да се издигне в очите на слепите с курвенските си номера...

03-23-2007, 22:33
По спокойно с т'ва не е любов.Говоря така понеже съм в подобна ситуация,едно момиче което се води нещо като лидерка,много е хубава сички въздишат по нея и така нататък твърди че ме обича,обаче не изпуска случей да се прегърне,седне в скута на някои от приятелчетата си,което ме вбесява,мисълта ми е че просто такъв е човека,не може да се очаква да подхълца след теб постоянно нали и ми се струва че такъв тип момичета не се задържат повече от 2-3 месеца с тебе...толкоз за сега :::

CVETELLINA
03-24-2007, 07:51
Хах е ква любов..ц,ц :roll: :-D значи,то има няколко варианта
1-во :arrow: наистина да има чувства към теб,и да иска да те кара да ревнуваш (защото ти каза,че не си избухлив,но може би тя точно това иска-да я ревнуваш,и да не допускаш други момчета до нея),което според мен е супер тъпо,ама.. :|
2-ро :arrow: може би тя така си е свикнала,да бъде заобиколена от много момчета,(които всъщност са й само приятели :P )
3-то :arrow: а може и да Hе те обича!Да обича да се зарибява с други момченца..(тва е вече к*****ска работа :-s )

и горе долу това е,но при всички случаи-поговори с нея,и й кажи,че не ти е приятно постоянно да се мъкне с други момчета..в крайна сметка,с теб ли ходи-или с тях?!.. :? :roll:

KisskilleRcHe
03-24-2007, 08:07
Оооо баси шита е тааа ситуация.... Ми де да знам... Кажи и че не ти харесва така и ако иска да сте заедно да спре да праи мизерии.

03-24-2007, 08:32
А може би ситуацията е подобна на ситуацията в тази тема само че от другата гледна точка:

Moderated: Имам приятел,
но се натискам с други пред него ;(

SINDEL
03-24-2007, 08:34
Не е любов тва нейното, ами по-скоро ми се вижда, 4е е от тоя тип ал4ни моми4енца дето се кефят след тях да ти4ат стадо мом4ета и да им подаряват какви ли не работи. Като нищо утре да ти изневери с някой, щото оня й подарил еди какво си в замяна.

sexy_momi4e
03-24-2007, 08:43
Не е любов и тя е курва.
mai da

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 08:54
:? пич не се сърди ама тази е курва....щом постоянно мисли за другите мом4ета...и сяда в скутовете на другите мом4ета си е баш курветина и тва не е любов...оби4а те ама ама се търкаля с другите мом4ета...и тва ко ми се нари4а любов да стана трамвай

AnTi^SoCiaL[SkAtE:]
03-24-2007, 17:54
die_die_my_darling_: тая се опитва да се издигне в очите на слепите с курвенските си номера... :arrow: tva e absolutno viarny. Poznaam mn takiva kato neia i kolkoto i da ti kazva 4e te obi4a koi znae moe i da go kazva i na drugi ..
tralala

Armeika
03-24-2007, 19:56
Това определено не е любов неиното [-X ако те обича няма да ти говори за бившите си и как тоя и подарил това ониа онова не не [-X или си поговорете или няма смисъл ... :?

Qnchety
03-24-2007, 21:07
Баси козата(с извинение). Тва нейното съм 100% че не е любов! По добре я зарежи :!: !!!

03-24-2007, 22:02
Не съм мн боен тип и место да му смажа физиономията на оня мухлю

смажи неината физиономия тя та варти не той пък и една ку... по малко се тас

alkobalko
03-25-2007, 05:46
Това нейното със сигурност НЕ е любов.

Chukasimo
03-25-2007, 07:20
абе урко, ти щом си я остайл така да си прай квот си иска къв мъж си ти бе...иди почупи кофите пък на тия дет са занимават със заето момиче и си решааш проблема...поне за тоя аз друго решение не виждам

PoisoNGirL
03-25-2007, 07:24
[quote="f@nt@zi@"][b]Хах е ква любов..ц,ц :roll: :-D значи,то има няколко варианта
1-во :arrow: наистина да има чувства към теб,и да иска да те кара да ревнуваш (защото ти каза,че не си избухлив,но може би тя точно това иска-да я ревнуваш,и да не допускаш други момчета до нея),което според мен е супер тъпо,ама.. :|
2-ро :arrow: може би тя така си е свикнала,да бъде заобиколена от много момчета,(които всъщност са й само приятели :P )
3-то :arrow: а може и да Hе те обича!Да обича да се зарибява с други момченца..(тва е вече к*****ска работа :-s )

i az sum na mnenie,che tva sa variantite.Nikoga ne znaesh kakvo e vsushtnost dokato ne pogovorish s neq i ne i izqsnish,che nqkoi neshta ne sa ti priqtni i da se razberete zashto postupva taka!

white_chik
03-25-2007, 10:00
Еми единият вариант е да го прави,за да ревнуваш и тъй като ти не показваш никва досада,тя продължава,докато не й кажеш нещо.Поговори с нея,кажи и че нямаш нищо против нейните приятели,но че ти е неприятно непрекъснато да ти говори за тях

shemetaa
03-25-2007, 12:06
egati tpoto momi4e[ne se obijdai],no i egati tupiq vapros...ti nemoje6 li da zacepi6 4e tfa momi4e si igraq na nekfi igri4ki tip-kurvenski....nai-dobre q zareji tq nkoii den 6si nameri maistora....

vikipf
03-25-2007, 12:54
===>Хах е ква любов..ц,ц значи,то има няколко варианта
1-во наистина да има чувства към теб,и да иска да те кара да ревнуваш (защото ти каза,че не си избухлив,но може би тя точно това иска-да я ревнуваш,и да не допускаш други момчета до нея),което според мен е супер тъпо,ама..
2-ро може би тя така си е свикнала,да бъде заобиколена от много момчета,(които всъщност са й само приятели )
3-то а може и да Hе те обича!Да обича да се зарибява с други момченца..(тва е вече к*****ска работа ) <====
Споделям тва мнение.... Ама имам и мое ;)
4-то Те такива момичета е доказано че се влюбват (ама колко често Господ не казжа :? )... И да е влюбена тя просто не осъзнава кво ти причинява... И така че се тая с нея и без нея... Дори да те обича ти все ще страдаш :?

sherry
03-25-2007, 12:57
Говори с нея. Не е нормално държанието й. Аз не бих търпяла такова нещо...
Явно супер много харесва да й се обръща внимание и да й подаряват разни глупости, ама си има приятел, трябва да се съобразява малко. По тоя начин те поставя в мн тъпа ситуация, излага те. Говори с нея, ако не се промени държанието й, не виждам хубава развръзка на ситуацията...

03-25-2007, 19:42
най добре й кажи така "Виш ако така продължава по-добре да го зарежем и да късаме"
-тя- кое?
-ти- сети се сама, ако не се сетиш отиваме в вариант 1

...
ако ти се извини и престане и се усети или ако незнае защо и се поинтересува и разбере ще е добре

Scarabey
03-25-2007, 20:54
Това от нейна страна не е никаква любов.На твое място бих я зарязала,а не да и падам в краката като на някаква принцеса

BAYO
03-25-2007, 21:00
Тва че е красива не и дава ник'во право да се държи така. Ма кво се учудвам то сички тия принцеси 90% от тях поне се държат по тоя начин. Кажи и че не ти харесва така и ако иска да сте заедно да спре да се бута у лево и у десно. Ако не и пука за тебе, една дълга майна до девето коляно и финиш! Има кой да те Лове батко :> Никога не знаеш от коя дупка ще изкочи заека.

BAYO
03-25-2007, 21:29
Изчукай я и я заеби. За такива к*рвички - само ебане,нищо друго :wink:

90% си прав! Но въпроса е, че момчето може да не е такова, чат ли си?

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:37
Това нейното НЕ Е любов.Мога да го кажа със сигурност.

ам не с1м с1гласен.. [-X момичето се нуждае от внимание.. в1преки че я харесват мн момчета и прочие.. момичето се чувства самотно.. об1рни и малко повече време...прекарвайте дена заедно.. даже и нощта.. б1ди до нея.. да види че има рамо на което да се опре..било то в добро или лошо.. ;-)

BAYO
03-25-2007, 21:38
Тфа нейното не е нужда, а алчност! 100% ти гарантирам, че е така!

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:41
Тфа нейното не е нужда, а алчност! 100% ти гарантирам, че е така!

CaMo [-X Ka3BaM.. при мене е имало так1ф случай.. и го реших по този начин(който написах по-горния пост)..по-този начин я накарах да ме обикне.. и в интерес на истината бяхме доста време заедно.. :wink:

BAYO
03-25-2007, 21:49
Тфа нейното не е нужда, а алчност! 100% ти гарантирам, че е така!

CaMo [-X Ka3BaM.. при мене е имало так1ф случай.. и го реших по този начин(който написах по-горния пост)..по-този начин я накарах да ме обикне.. и в интерес на истината бяхме доста време заедно.. :wink:

Е, хубаво. Добре си направил, но явно на нея не и липсва компания. Заобиколена е постоянно с други, дали защото иска да го накара да ревнува. И така да е, пак е тъпо, щот за тая работа хората са измислили думата "разговор" . Съгласен ли си?

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:52
Ми точно това имам предвид... иска сигурно да разбере как1в човек има до себе си... обича ли я истински...за по сериозна вр1зка..или просто е за бройка.. мисля че момичето има чувства к1м него... но ги крие д1лбо в себе и чака да разбере както казах , как1в човек има до себе си..

BAYO
03-25-2007, 21:56
Е пък това, което автора на темата пише, което казва, би следвало да е сериозно момчето. То тя колко време мисли да ги прави тия глупости? Не е ли разбрала, че той наистина не мисли да и прави нек'ви номера, да я зарязва или квот' още се сетиш. Незнам аз си мисля, че работата на тва маце не е напълно чиста. Кво ш'те кажеш?

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:58
ам.. ако се с1мнява в нея.. едиственото което може да помогне е един разговор..д1лго и нашироко..очи в очи.. :smt014 стигнат ли до едно мнение (положително и за двамата) тогава... happy dreams :P :smt008

BAYO
03-25-2007, 22:08
ам.. ако се с1мнява в нея.. едиственото което може да помогне е един разговор..д1лго и нашироко..очи в очи.. :smt014 стигнат ли до едно мнение (положително и за двамата) тогава... happy dreams :P :smt008

That's It!

P.P. [-o< и за 2-та!

BloodraiN_M
03-26-2007, 09:04
ами кажи и това същото и на нея :wink: ако нещо мн почне да ти възразява и пак да ходи при другите и тегли една майна и я зарежи :wink: :D

MonitOoOo
03-26-2007, 16:43
Не е любов и тя е курва.

(mod by WIM)
to4no kratko i qsno...kvo pove4e moje da se kaje...kofti :(

Rosi7y
05-11-2007, 16:44
oopfff miloto bee mahai q ot o4ite si tq se GAVRI s teb mn dobre go znam tva se pak sum momi4e .. vij sq kaji i go v o4ite tva 4e prosto si se durji kat golqmo bebe ili katy leko momi4e (taka da kaja da nete obidq 4rez neq) prosto i lesno TQ NE TE OBI4A I NIKOGA NE TE E I NQMA DA TE! pomisli malko vij ti sam kaza kak 50 mom4eta ti4at sled neq no tq vmesty da sedi pri teb hodi po skutovete na dr mom4eta izvinqvai am az kat si imah gadje ne hoih po skutovete na 4ujdi mom4eta... osuznai se kaji i go tva 4e te drazni ako trolkova q love kaji i go po diskretno za da si ostanete 2-mcata ama spored men kazvam spored men si maneri momi4e koety da te ceni.. ne da si razvqva bairqcite po vsqko mom4e... oh izlqh si qda :-D

Rosi7y
05-11-2007, 16:48
Тфа нейното не е нужда, а алчност! 100% ти гарантирам, че е така!

CaMo [-X Ka3BaM.. при мене е имало так1ф случай.. и го реших по този начин(който написах по-горния пост)..по-този начин я накарах да ме обикне.. и в интерес на истината бяхме доста време заедно.. :wink:
samo da kaja vseki 4ovek e razli4en i se otli4ava ot drygite tva ne zna4i 4e ti kat sdiu nakaral tvoita da te obikne 4e toi 6te uspee (realistka sum sorry) trqaaa pogovorii s neq na duulgo i na 6iirooko i da se razberat ne toi da si mul4i i da pi6e po forumite ;) (i sorry eko sum te obidila s ne6ty)

Presley
05-11-2007, 16:53
Това не е любов, а една голяма подегравка [-(

SouL^*DiViNe
05-11-2007, 16:59
Тва нейното не е любов,такива като нея са свикнали подир тях да вървят поне 5-6 момчета и да им се натискат.Те не могат да приемат една връзка за сериозна,защото знаят,че ``винаги`` ще има някой излъгал се,който ще иска да се ``обвърже`` с тях.
BTW познавам такова момиче

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 17:21
Просто седнете да си поговорите и и кажи,че не ти е приятно,и ако може да спре с тези приказки! :wink:

rakiQ
05-11-2007, 18:07
или нарочно го прави за да я проревнуваш... :smt040
или не ти се кефи мноо мноо...
или не те обича хич........
бати тъпото прай тая твойта :-D