PDA

View Full Version : Объркана съм !!!



Az_lI_SaM_PrObLeMa_
03-24-2007, 08:52
Хора моля ви помогнете ми вече съвсем се обърках...

Има едно момче с което се запознах на един лагер.Цяла седмица не се отделихме един от друг.Обаче сега когато се върнахме се оказа , че той си има приятелка пък аз не ща да им се меся... Защтото винаги когато си "другата" идват още и още проблеми... Сега реших да не се занимавам с него и да го забравя ама... не е лесно :smt009 На всичкото отгоре се оказа че той не само ми е съсед но и учим в едно и също училище... Напоследък се правя че не го виждам и го подминавам в началото имаше някакъв ефект... той ми се беше разсърдил обаче се оказа че му е минало и отново ми говори.Главния проблем е че всеки път когато се срещнем осъзнавам ( а и той ми го е казвал) че има чувства към мен а всъщност нищо няма да излезе...
](*,) Дайте ми какъвто и да е съвет pls [-o<

MoHuTo
03-24-2007, 08:56
Ами миличка в кофти положение си, но моя съвет е сега да не предприемаш нищо, щом си има приятелка.Най-добре е според мен да го изчакаш да скъса с приятелката си и чак тогава да предприемаш, каквото и да било.Дано съм ти помогнала :wink:

03-24-2007, 09:11
i i moq savet e da go iz4aka6 da skusa s gadjeto si a i 6tom kazva6 4e ima 4uvstva kam tebe sigurno skoro 6e se razdelqt i togava deistvai ;)

03-26-2007, 18:48
Ako mislish 4e toi te haresva i ti so go haresvash 6to ne napravish taka toi da skasa s pr-kata si i vie da stanete dvoika :!:

koalka
03-26-2007, 19:21
Да, определено гадна ситуация, но все пак защо не поговорите?Може да има ефект, кажи му, че имаш чувства и го питай дали той може да ти даде шанс.Той и толкова държи на приятелката си, щом се занимава с друго момиче.

gPa3HuTeJl
03-26-2007, 19:22
Ako mislish 4e toi te haresva i ti so go haresvash 6to ne napravish taka toi da skasa s pr-kata si i vie da stanete dvoika :!:

е по егоистичен отговор от тоя просто няма на к1де...

По Темата :
Щом казва че има чувства к1м теб... изчакай.. времето ще си покаже..

in__love
03-26-2007, 20:53
abe znae6 li kvo ti predlagam zna4i hodi i pogovori s nego vij az znam 4e izob6to ne e lesno oba4e trqbva govori s nego i mu kaji 4e bi trqbvalo da e s teb 6tom i dvamata imate 4uvstva edin k1m drug i toi trqbva da izbere ili teb ili neq a tova deto ti go e govoril 4e ni6to nqma da izleze toi p1k otk1de znae a? ne prosto mom4etata sa si tAkiva ama az ti predlagam hodi govori s nego ako iska6 daje ot moe ime go pitai otk1de znae 4e ni6to nqma da izleze :D i ako ima 4uvstva go pitai za6to da ne probvate? vse pak ''ot opit glava ne boli''