PDA

View Full Version : New Teen Moda!!!!!!..:)



03-24-2007, 11:05
И така момичета...какво бихте казали за широките колани с големи токи,които стоят по кръста..за обувките тип пантофка..за широките диадеми или сладките диадемки с панделка..за глемите чанти наподобеващи куфар с малки дръжки...за дългите накичени гердани..или за перлените герданчета по врата..????
Е...на мен това ми се вижда просто рай..пролет 2007 г. ще е изпълнени с малки сладуранки със стращни дрешки в този стил..!Може на някои да му изглейда глупаво,но според мен е страхотно..излизат маняшки ризки и бюстиета..!!
Да..но бихте ли казали в какви цветове предпочитате да са обувките,чантите и коланите..какво е модернп във вашия град.????
Защото това е модата в Бургас!!! :D :D :D

`Death`Whore`
03-24-2007, 11:09
Това не е нова мода, гледам ги такива от поне половин година.

Misha_
03-24-2007, 11:16
modata tuk v RUSE e sa6tata samo 4e 4anti4kite sa malki i se nosqt prez ramo.cvetovete koito sa moderni v ruse sa lilavo i 4erveno.sa6to taka ot kam jivotinskite 6arki sega navleze i dalmatinskoto a tigrovata 6arka e ot zimata no prodaljava da e hit pri 4antite i botu6ite :D :D

03-24-2007, 11:21
Whisskas nikoi ne govori za muzika!...
Misha_ ee tva pri vas e gotino..ama pri nas ve4e se mahnaha tez malki 4anti4ki..cqla zima se surnah s takiva..haha:)

sexa_na_kompleksa
03-24-2007, 11:57
Пффф... Според мен е важно какво на теб ти харесва,как ти седи и дали ти е удобно,а не как другите се носят.Аз на тва му викам COPY-PASTE или загубване на идентичността!

Imaginar4e
03-24-2007, 13:01
Аз не съм от хората, които се водят по модата, а носят това което им харесва.Честно казано много мразя целия град да носи едно и също едва ли не, като малки клонинги.Венчетата с панделките са много сладурски и много ги харесвах преди да станат такъв "хит".Сега всяко второ момиче е така.То умразва да гледаш едно и също и се превръща в скука!Тей че МОДАТА СЪКС :smt019

Allthatshewant
03-24-2007, 13:08
аз също не се влияя от модата но наистина нещата които е носят в момента ми допадат...но понякога като изляза и като видя всички така ми изглеждат като клонирани ... едни и същи .. но тъй като и на мен ми допада аз също се нося така но се старая да се отличавам

kati_0513
03-24-2007, 13:12
Модата си е страхотна, идеалното облекло за Тийн според мен, широките колани наистина са много модерни от известно време, т. нар. пантофки са широко разпространени в моя град, аз също имам няколко модела пантофки, главно в града ми са модерни пантофките от дънков плат. Чантите ти куфарче също са страшно модерни, лично аз нсе харесвам диадемите и мисля, че не са толкова модерни, иначе всякакви дрйнкулки по врата с различни цветове и дължина са върха на бижутата от около две години...
Модата си е мода! :)

03-24-2007, 16:29
мен пък тази мода не ме кефи - мн е тъпо да виждаш 696969696 човека около теб с еднакви дрехи и аксесоари - не могат ли да бъдат оригинални, кфо е тфа 1 тръгне с нещо и ареее цялото село да не остане назад

iMillie
03-24-2007, 16:30
мен пък тази мода не ме кефи - мн е тъпо да виждаш 696969696 човека около теб с еднакви дрехи и аксесоари - не могат ли да бъдат оригинални, кфо е тфа 1 тръгне с нещо и ареее цялото село да не остане назад
това бях аз :|

miss_fatty
03-24-2007, 16:37
модата си е супер,ама понеже живея в малък град(не изоставаме с модата да ви кажа само :mrgreen: ) и излезнеш от вас и на всякаде се разхождат момичета с еднакви дрехи,с еднакви бижути и така!Тва яко мноо ме нервира и не ми харесва по тоя начин!Иначе на мен ми допадат само диадемките!Мноо са сладки,но аз не се владея от модата а от тва квото ми харесва! :P

SeXyTo_f
03-24-2007, 16:51
сладурско е - да... ама много се дразня като видя някое друго момиче облечено по - подщи същият начин.... за това сега пак си се водя по модата де... но си връзвам сама нещата, по мой собствен стил ... и така... 8-[

03-24-2007, 17:14
mi 4estno kazano i az mn obi4ah diademkite s pandelkite.no otkakto celiq grad gi nosi....pove4e az nqma da gi sloja!to e interesno dokato si edinstven....fashion.omruzna nmi ot kopira4i :)

..:::Sweet_girl:::..
03-24-2007, 17:42
Аз пък не мога ги разбера тея момичета нещо като е "на мода" и всички са еднакви от горе до долу направо и на мен ми е омразнало да гледам едно и също и нищо интересно.....но пък е добре защото ако облечеш нещо друго ще се забелязваш и ще си по различен...

dinosaur
03-24-2007, 18:05
тип 50-те години :wink: ем... чесно казано не ме кефи много шото всички така се движат... иначе някой дрехи са верно готини...аз не се нося така ама всички дето познавам са едни и същи! :shock:

qnikajivkova
03-24-2007, 18:13
ami modata e xybavo ne6to za xora, koito nqmat sobstven vkys i se 4ydqt kak da se oblekat. estestveno, 4e ima i mn dobri strani, no lo6oto e 4e v kraina smetka vsi4ki stavat mn ednakvi i gybqt ynikalnostta si. ne vsi4ko, koeto e modno e krasivo ili stoi dobre na vseki. :idea:

babi_girl
03-24-2007, 18:48
сладурско е - да... ама много се дразня като видя някое друго момиче облечено по - подщи същият начин.... за това сега пак си се водя по модата де... но си връзвам сама нещата, по мой собствен стил ... и така... 8-[ i az sym taka

<black soul>
03-24-2007, 19:32
Колани, туники, КЛИНОВЕ, чанти и шапки с тигрови шарки!?!? ..... бляяяях :smt019 Толкова циганско и грозно и освен това в БЪЛГАРИЯ може да е "модерно" ама в цял свят тва е просто КИЧ! Нзн кво ти харесват тия кичозни гердани дето ти висят до кръста и тия искрящи колани дето те заслепяват с циганията си, ама на мен вече ми се повръща от тия глупави момичета с тия грозни "дрешки"!!!! :smt013 :smt012

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-24-2007, 19:53
Еми това не е нова мода,но на ен определено ми харесва...аз и без това обичам такива разни по раздвижени аксесоари и сега за мен си е царско време да се изфукам с всичките си работи дето преди не бих се показала с тях...

[Lucifer]
03-24-2007, 20:08
думата мода не ми допада [-X [-X бахти кефа е кат излезеш навън и всичките еднакви кат аптекарски шишета без капка индивидуалност :wink:

crazy:P
03-24-2007, 21:23
hm... zavisi :-D poprincip ne sum mn moderna i sharena :smt016 liubimoto mi e sladki dunki i cherna sexy bluzka i ili mratonki ili ot tiq pantofkite obache moite sa s nisko tokche :wink: obache MRAZQ visokata taliq mnogo!!! trqbva da si kato veika za da izglejdash dobre s visoka taliq :smt013

malka_sladuranka
03-24-2007, 21:47
От изброените на мен лично ми допада само диадемката с панделка, пък незнам каква е модата. :-k
Иначе тези обувки за мен са ужасни. :-s

`Death`Whore`
03-24-2007, 21:49
hm... zavisi :-D poprincip ne sum mn moderna i sharena :smt016 liubimoto mi e sladki dunki i cherna sexy bluzka i ili mratonki ili ot tiq pantofkite obache moite sa s nisko tokche :wink: obache MRAZQ visokata taliq mnogo!!! trqbva da si kato veika za da izglejdash dobre s visoka taliq :smt013
Мда...мда...и после трябва да ходиш по лекари и да казваш, че имаш проблеми, защото ти стои добре само ниска талия. [-X

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 11:42
az li4no mrazq golemite kolani s golwemite toki :smt011 obi4am malkite diademi s pandelki i obuvkite tip pantovki :smt005

IdiOtKa
03-25-2007, 14:03
:-D :-D :-D ....модата тая година е мноо яка напрау ..думи нямам ... ! ше има пак всички да са еднакви сеедно излизат от ксерокс ...
модата е много глупаво нещо !

iLoveChocolate
03-25-2007, 14:15
еми сладко е ама секи втори, да не кажа първи, е облечен така-и вече е днотипно и банално.аз също имам от тези аксесоари, обаче като ги избирах гледах да са по-интересни, та да няма половинатаград същите.нямам търпение да дойде някаква нова мн по-яка мода. ](*,) ](*,)

03-25-2007, 15:43
[quote="Анонимко"]И така момичета...какво бихте казали за широките колани с големи токи,които стоят по кръста..за обувките тип пантофка..за широките диадеми или сладките диадемки с панделка..за глемите чанти наподобеващи куфар с малки дръжки...за дългите накичени гердани..или за перлените герданчета по врата..????
Е...на мен това ми се вижда просто рай..пролет 2007 г. ще е изпълнени с малки сладуранки със стращни дрешки в този стил..!Може на някои да му изглейда глупаво,но според мен е страхотно..излизат маняшки ризки и бюстиета..!!
Да..но бихте ли казали в какви цветове предпочитате да са обувките,чантите и коланите..какво е модернп във вашия град.????
Защото това е модата в Бургас!!! :D :D :D[
govori6 vse 1 tova e nai -vajnoto v jivota ti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"RAI" bilo...Ovladei se!I modata v bs ne e to4no takava! :smt017

03-25-2007, 16:35
Ami za tebe moje da ne e vajno no mn momicheta otdelqt mn vreme za vunshniq si vid i az sum ot tqh i mn uvajavam takiva momicheta + tova moga da dobavq che cherveniq cvqt shte e na moda tova lqto za koeto se radvam zashtoto az nosq mn tozi cvqt zashtoto e po-koloriten i ekstravaganten hubavo e che navleze mn v modata na letniq sezon , no tova che vsichki shte sa oblecheni v cherveno ne me radva osobenno . Deademite s pandeli sa mn sladki da ;) sushto moga da kaja oshte che za grim prez lqtoto shte sa predpochitani brokatite no ne mn izpukvashti i bezcvetnite glancove , bronza totalno e demode tazi godina zlatistoto sushto ! Za po - vmaniachenite momicheta i za tezi koito durjat da izpukvat roklite koito nadolu sa kato tezi na balerinite sa moderni , no ne gi puskat mnogo v klonovete na Enita gi ima...gerdanite sa moderni sushto osobenno po kichovskite deto imat puhcheta po tqh i razni visulki ... ochila s golemi ramki sushto sa na purvo mqsto tazi godina , a i frenskiq manikiur otnovo e nai-dobroto reshenie za noktite ... ne me pitatite ot kade znam sestra mi e moden агент :P

Moderated by ^npocTo^a3^f^
От цензурата на сайта е. :lol:

christina_aguilera
03-25-2007, 16:44
Абе..горе долу става. Щото на мен примерно не ми харесват тея пантофки ли квито са там или пък да съм накичена с 20 гердана. Иначе от тази мода само ризите с бюстиета в/у тях ми харесват и диадемите ама да са без панделки, а големи чанти като куфари честно да ви кажа не съм виждала, знам само за малките чантички :mrgreen:

03-25-2007, 16:48
i az hodq samo s visoki obuvki pantofite ne mi haresvat mn a za chantite sum suglasna malkite chanti vinagi sa po-dobriq variant

03-25-2007, 16:50
ponqkoga nai - dobrata moda e tova koeto sam haresvash ;) a ne tova koeto cql svqt nosi i schita za moderno

Mimka_sweet
03-25-2007, 17:13
Може да е "сладурско",но е обезличаващо.Лично на мен ми е писнало да гледам такива "сладуранки" облечени по един и същи начин с коженото якенце и герданчето,с очилцата с пантофките и там с останалите глупости(а да и да не забравяме "фешън" прическите).
Искам да кажа че ...............не ви ли се е искало да бъдете различни,да се опитате да изградите собствен стил.
Е аз определено искам . И се опитвам,но не много оспешно :::
Обаче тези "модни дрешки" отдавна съм ги махнала от гардероба,защото разбрах че е просто смешно :evil:

Ctrl+Alt+Del
03-26-2007, 07:40
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

koalka
03-26-2007, 08:45
Не ми харесва, защото са прекалено еднакви всички.А и тези пантофки ги имаше от миналата година. :wink:

AliceSw
03-26-2007, 09:10
o.O тая мода все по-извратена става, миналата седмица ходих до София уж на пазар...стоях, гледах и се отвращавах...по-грозни дрехи не бях виждала отдавна...в Ловеч е още по-ужастно - нещо м/у блуза и туника с паднали рамене, дантелки навсякъде по блузите, клинчета на точици или райенца, обувки в животински мотиви, дънки, стесняващи се към глезена...човек трябва да положи огромни усилия, за да си купи едноцветна блузка ](*,) иначе колкото и да ми е протива модата има някои почти симпатични обувки и някои ден може и да се реша, че е време да сменя кецовете с едни пантовки за ден-два

Th3WildAng3l
03-26-2007, 12:06
М .. то тази МОДА е доста отдавна принципно.. поне във Варна. Иначе е сладурско да

shadow4e
03-26-2007, 14:25
От изброените на мен лично ми допада само диадемката с панделка. Иначе тези обувки за мен са ужасни. :-s
И на мен само диадемките ми допадат, аз даже си имам, ама не знае, че са модерни, когато си я купих. А пантофките са ужасни... повечето са със сто цвята пайети и кончета, другите са с метални и златни капси...Буффф егати кича. Това златно, което е модерно и за чантите е ужасно... Странното е, че в моето училище са много малко момичетата, носещи се по тази мода. Даже в моя клас няма:)
Клиновете също са ужасни. Особено пола с клин, също така не ми харесват и тигровите дрехи.

Mimka_sweet
03-26-2007, 17:27
Хайде да повръщаме заедно! :-D

Saska
04-04-2007, 20:46
mi to modata si e navsqkade edna i sy6ta navsqkade...prosto v na6ata strana pristiga po bavno...sega n amoda e 4ervenoto..kombinirano s 4erno..a sy6to i lilavoto..v sy6tata kombinaciq..pandelkite da ne zabravq...m tova e ...za gerdanite..to ot mn otdavna si e na moda..a za pantofkite..to o6te minalata prolet bqha...no prodyljavat i o6te...

beautiful.soul
04-04-2007, 21:46
Диадемките с панделките ме дразнят... всяка втора мацка е с такава:)
Повече ми харесват широките без панделки... тука последните дни си купих няколко:)
пантофките винаги са ми харесвали утре ще ходя да си купувам... харесват ми защото сладко стоят, а не защото са мода

beautiful.soul
04-04-2007, 21:47
Преди половин час си купих широка бяла диадема на черни точки.Фешън съм. :wink: :mrgreen:
ха аз черна на бели точки

FuCk LoVe
04-08-2007, 10:55
Колани, туники, КЛИНОВЕ, чанти и шапки с тигрови шарки!?!? ..... бляяяях :smt019 Толкова циганско и грозно и освен това в БЪЛГАРИЯ може да е "модерно" ама в цял свят тва е просто КИЧ! Нзн кво ти харесват тия кичозни гердани дето ти висят до кръста и тия искрящи колани дето те заслепяват с циганията си, ама на мен вече ми се повръща от тия глупави момичета с тия грозни "дрешки"!!!! :smt013 :smt012 napulno te podkrepqm :wink:

Allthatshewant
04-08-2007, 11:21
всичко стои добре но не трябва да се прекали .. претрупа ли се малко вместо привличащо се превръща в отблъскващо и смешно :roll:

04-11-2007, 20:32
sega da obqsnq 6toto ima hora koito pi6at golemi gluposti i takiva koito pi6at istini.zavar6il sam moda i dizain v london i v momenta rabotq tova taka 4e koito se interesuva oje da mi se doveri.pantofkite sa moderni no po vazmojnost ako sa la4eni i laskavi.po vazmojnost 4erni ili srebristi.Oranjevoto i zelenoto sa moderni i sa6to taka morq6koto raie.pri mom4eta kombinaciqta morq6to raie i bql pantalon i\e ultra moderna.diademkite ne sa neveroqtno moderni ve4e, no v bg sme izostanali dosta taka4e moje da si gi nosite cqlo lqto.ako iskate da ste moderni zalojete na 6al i to cveten.moje da go nosite kato turban.za DA ste moderni zalojete na 4erni la4eni pantofki, 4eren mnogo tersen pantalon tip klin, golqma la4ena doktorska 4anta, teniska n a4erni i beli raieta i cveten 6al.za predpo4itane zeleniu i jalti 6arki.

04-11-2007, 21:24
Мааайко мила...Е не,не неее...пантофки,туника,прис егната с колан,нагоре права коса със панделка.Нееее мамка му те са навсякъде! 8-[

ELiTyYy
04-12-2007, 16:28
Мааайко мила...Е не,не неее...пантофки,туника,прис егната с колан,нагоре права коса със панделка.Нееее мамка му те са навсякъде! 8-[
мхм.... из Русе..на всякъде такива F-чета... :-k :|

UnaBletoLoVeU
04-12-2007, 16:43
Не съм чела другите коментари, за да видя как мислят останалите, но мисля, че темата е тъпа. Какво ми пука как ходят облечени другите. Пък и този стил е далеч от моя - изсипани дънки, кецове, мешка...

Th3WildAng3l
04-12-2007, 20:08
Мааайко мила...Е не,не неее...пантофки,туника,прис егната с колан,нагоре права коса със панделка.Нееее мамка му те са навсякъде! 8-[

Ами навсякъде са да .. но пък винаги има начин да съм в крак с модата и да не се "обезличиш" понеже всяка втора изглежда като теб. Просто много момичета не се замислят как да си разчупят стила.

04-12-2007, 21:29
Божеееее.....теа лигав6тини са за "малките сладуранки) #-o
Широките диадеми малките ленти с панделки и пантофките са толкова стари 4е може би баба ти ги е носила на младини :|
И да не пропусна да кажа 4е всеки би трябвало д аима собствен стил а не като луд да се ръководи по(ще ми бъде трудно да кажа модата)производителите... :smt011

И за да съм по-то4на ще кажа 4е именно тази мода е от 60-те години

GaNGsTa`Gi®l
04-14-2007, 14:58
И за да съм по-то4на ще кажа 4е именно тази мода е от 60-те години

Сефте...ония ден гледах едни албуми на майка ми от едно време.. ми баба ми е била със същите дрехи,когато майка ми е била на мойте години.. само сега са малко по-лъснати-голям праз... :lol:
Дреме ми на...за модата... единственото,което ме радва в таз годишната ''мода'' е ,че връщат камофлажите и тук в Плевен се появиха доста нещица камофлажни..шитнята е ,че повечето са некфи умрели копия на така наречените "модерни дрешки" ;)

strange_soul
04-14-2007, 15:07
poprincip ne obi4am da imam drehi,koito nosqt vsi4ki ostanali i mi e mn sme6no kato vidq nqkakva grupi4ka momi4ata oble4eni po ednakuv na4in, ma si4kite. no ponqkoga ako ne6to me izradva si go kopuvam :roll:

white_chik
04-14-2007, 16:24
Лично на мен тази мода не ми допада много.Естествено въпрос на вкус,но вместо пантовки предпочитем некви сладки гуменки или кецки,вместо тези чанти,които описа,готини ранички или некви други чанти.А относно блузите,сега по магазините има адски много ризки,има едни,които са супер чалгарски,но се срещат на места и едни много готини,които седят супер яко.Зависи какъв ти е стила.Готиното в момента е,че има доста спортно-елегантни дрехи,което за мен е идеалната среда :wink:

strange_soul
04-14-2007, 20:50
suglasna sum s tebe :-D

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 22:18
Мен ми харесва тази мода, сладурско е. Гадно е обаче като излезеш и да гледаш всяка втора така, но ако знаеш как да съчетаеш нещата и да се откроиш от останалите е готино.

Just_say_no
04-15-2007, 13:27
hm... zavisi :-D poprincip ne sum mn moderna i sharena :smt016 liubimoto mi e sladki dunki i cherna sexy bluzka i ili mratonki ili ot tiq pantofkite obache moite sa s nisko tokche :wink: obache MRAZQ visokata taliq mnogo!!! trqbva da si kato veika za da izglejdash dobre s visoka taliq :smt013

da ujasna e taq visoka taliq
ne na vseki stoi dobre ...

punisher
04-15-2007, 13:38
тва е както всяка година... #-o
ей на..миналата година беше розовото на мода...
и глей кво става...всичко живо в розово...
сега се започва и с дядемките с панделки..
първоначално,когато видях някво момиче така нагласено ми хареса..беше някво свежо..
но разбира се...тва се оказва просто поредната тийн мода и сега цяла България ходи така и отново са като стадо офце #-o
и ето ти го типичен фешън...

ух...абе кво да говорим.. най-добре си е със собствен стил.

sexi_lady_666
04-15-2007, 16:01
A we modata si e moda ako iska6 6te vurvi6 zaedno s neq ili puk ako neiska6 6te si vurvi6 po svoita moda az si sum v krak s modata vseki put!!! ;)

^sladyranka`
04-15-2007, 19:44
И така момичета...какво бихте казали за широките колани с големи токи,които стоят по кръста..за обувките тип пантофка..за широките диадеми или сладките диадемки с панделка..за глемите чанти наподобеващи куфар с малки дръжки...за дългите накичени гердани..или за перлените герданчета по врата..????
Е...на мен това ми се вижда просто рай..пролет 2007 г. ще е изпълнени с малки сладуранки със стращни дрешки в този стил..!Може на някои да му изглейда глупаво,но според мен е страхотно..излизат маняшки ризки и бюстиета..!!
Да..но бихте ли казали в какви цветове предпочитате да са обувките,чантите и коланите..какво е модернп във вашия град.????
Защото това е модата в Бургас!!! :D :D :D

i v pld e taka
az li4no predpo4itam beliq i cherveniq cvqt :)

ludo_mace
04-15-2007, 20:01
Мааайко мила...Е не,не неее...пантофки,туника,прис егната с колан,нагоре права коса със панделка.Нееее мамка му те са навсякъде! 8-[
пфффф тая година имам чувството, че е по-различнo... :smt017 без да преувеличавам, у големото селу софия 95% от 'малките сладуранки, които много се уважават' са облечени така #-o верно, има и сладки работи, ама кво е тва- от глава до пети сички еднакви :smt011 :smt015 :smt015 ма понеже и аз тря да съм от стадото ( туко-виж ме изгонят от братство-сестринството понеже съм различна 8-[ ) - имам си няколко диадемки, но се въдържам от панделките.. все още :smt005 :smt005

e_l_i_z_a
04-18-2007, 13:11
Определено ми харесва :D И за тези,които казват,че всички били еднакви-това абсолютно не е вярно.Хората,които пазаруват от бутици и си съчетават добре нещата,винаги се отличават :wink:

Blab
04-22-2007, 16:16
sega da obqsnq 6toto ima hora koito pi6at golemi gluposti i takiva koito pi6at istini.zavar6il sam moda i dizain v london i v momenta rabotq tova taka 4e koito se interesuva oje da mi se doveri.pantofkite sa moderni no po vazmojnost ako sa la4eni i laskavi.po vazmojnost 4erni ili srebristi.Oranjevoto i zelenoto sa moderni i sa6to taka morq6koto raie.pri mom4eta kombinaciqta morq6to raie i bql pantalon i\e ultra moderna.diademkite ne sa neveroqtno moderni ve4e, no v bg sme izostanali dosta taka4e moje da si gi nosite cqlo lqto.ako iskate da ste moderni zalojete na 6al i to cveten.moje da go nosite kato turban.za DA ste moderni zalojete na 4erni la4eni pantofki, 4eren mnogo tersen pantalon tip klin, golqma la4ena doktorska 4anta, teniska n a4erni i beli raieta i cveten 6al.za predpo4itane zeleniu i jalti 6arki.

ахам:), така си е.
В Бг "мода" няма и по fashion канала дори, за магазините да не говорим:)...Като излезе дадена тенденция до нас достига видоизменена от всякъде, чак не можеш да я познаеш:))
някакси не мога да съчетая раираната блузка с шарен шал, но както и да е...
ще си нося балеринките с голям кеф, не за друго, ами защото високите обувки ме съсипват..., друго си е да си "шляпкаш" наляво-надясно:)
диадеми - дам дам:)
ленти - мн си ги обичам тях, още от мъничка съм пристрастена:)
голяма чанта - аха, все си взимам по-голяма и по-голяма и си викам, този път ще побера всичко необходимо, да, ама не, все се намира още някое важно нещо:)
вечерна чантичка - предпочитам я, вместо да си пъхаш като автомонтьор всичко по джобовете:)
обувките, отворени отпред(сещате се:)) - не, не мога да ги гледам:)
клинчета - защо не
панталон, тип цигара - дам:)

Keira
04-23-2007, 10:01
Повечето момичета ми са много смешни с тия панделки по главата - просто не им отиват и приличат на мухата цеце! (иначе са сладки тези панделки :) ) Големите колани не ме кефят много, защото повечето за някакви фолкаджийки :lol: (какъв израз! ) Аз иначе големи чанти си нося, пантофки също - и двете са ми много удобни :) .

oTPoBHa
04-23-2007, 12:17
]думата мода не ми допада [-X [-X бахти кефа е кат излезеш навън и всичките еднакви кат аптекарски шишета без капка индивидуалност :wink:
досущ като бутилки кокакола 2литра с циците :lol: :lol: :lol:

oTPoBHa
04-23-2007, 12:20
stupid girls... :lol: :lol: :lol:

Guzarka
05-01-2007, 00:40
ave modata si e moda....seki 4ovek koito ima vkus moje da si su4etai taka ne6tata 4e da ne bude porednata ovca sus edni i s6ti drehi....
az li4no si sledvam modata redovno...ne za6toto iskam da sum kato drugite ami prosto me kefi da si kupia nov vid drehi..ne6tu po razli4no vsiako lqto :PPPPPPPPP

emilythestrange
05-01-2007, 08:37
панделките са много имо..и се дразня като почнат всички
да ги носят.вече не си нося ''балетните''пантофки-
бяха много сладки когато не се носеха масово :cry:

LannyBarbie
05-01-2007, 10:43
кефят ме панделки пантофки очилца чантички .. супер кво \:D/

kPuCuTu
05-02-2007, 18:46
da be moderni .......O6te lqtoto se noseha ot tezi dulgite gerdani...a i ne e vajno da se pravi6 na moderen a da ti stoqt dobre drehite, da ti e qko s tqh i da si razli4en...mn e typo kogato si vzeme6 nova bluza danke kolan diadema i sled tova poloviniq grad se napulni s ne6ta kato tvoite..spored men ne trqbva da gledame kakvo nosqt dr.i t.n a da si imame stil i da se razli4avame!!!!v bs ve4e pove4eto kato topirali kosite slojili 5 tona grim i slu6ali haouse ve4e ne se barat....house i si4kite tiq modi bqha interesni v na4aloto .. \:D/ v drugite po golemi strani se nosqt i ostri i zaobleni obuvchici ,vseki nosi tova koeto mu haresva takiva modi kato na6ite deto si4ki sa ednakvi nqma O:) :!: :wink: :smt019 :lol:

qHu4Ka
05-03-2007, 07:20
Колани, туники, КЛИНОВЕ, чанти и шапки с тигрови шарки!?!? ..... бляяяях :smt019 Толкова циганско и грозно и освен това в БЪЛГАРИЯ може да е "модерно" ама в цял свят тва е просто КИЧ! Нзн кво ти харесват тия кичозни гердани дето ти висят до кръста и тия искрящи колани дето те заслепяват с циганията си, ама на мен вече ми се повръща от тия глупави момичета с тия грозни "дрешки"!!!! :smt013 :smt012 napulno te podkrepqm :wink:


i as s1m s vaas!!! :D

Aileen
05-03-2007, 09:10
В София модата е същата. Най-гадното е че щом се разбере, че "модата" е такава и магазините се пълнят само с такива неща. След това и улиците. И накъдето и да се обърнеш - едно и също. :roll: Малко са магазините, които не са пълни само с тези простотии. Сега дори и да искам аз няма да мога да си взема нещо по-различно. За това не обикалям по магазините. :-D

648541
05-03-2007, 18:08
mene zeha da me draznat teq malki 4anti4ki koito vsqko 2ro momi4e ima.....na kudeto i da se zavurta vijdam slednata gledka:kojeno qke,taq malka 4anti4ka,i oneq sme6ni obuvki koito prili4at na cvi4ki #-o

Buhtaaa
05-03-2007, 18:11
tip lolitka ... v koito samo dancerkite i poperkite = na chalgarski (nqma znachenie bg ili angl chalga slushat) se blichat ...

da jivee PUnk i Emo style :)))

EniTyYy
05-09-2007, 08:44
mislq che tazi godina e na moda tigrovoto i chervenoto :roll: :)

Just_say_no
05-09-2007, 10:43
mislq che tazi godina e na moda tigrovoto i chervenoto :roll: :)
aaaa neee.... ujasT !!! kak 6te e 4ervenoto ??? :-s vidqlo se e 4e nqma da sledvam modata. az kakto sam s po tamna koja i vav 4erveno prili4am na palen mangal... :-s :-s :-s

05-12-2007, 20:00
И мен не ме кефи тази "мода".Вярно има някои добри неща,но като цяло е боклук всичко.Всички се обличат еднакво....всички магазини са пълни с едни и същи неща(или поне повечето).Просто почти всички 12-17 годишни са като с коне с капаци.Само напред и квото видят тва обличат.Сичките ми се праят на големите Хаусъри пък после ходят да ми мятат гюбеците в дискотеките....глупава работа....циганска работа....с тия пайетки и тия чантички.....драйфа ми се....сериозно....УЖАС!!!!!!!!!!!

sladko_bebchence
05-12-2007, 20:01
mislq che tazi godina e na moda tigrovoto i chervenoto :roll: :)
aaaa neee.... ujasT !!! kak 6te e 4ervenoto ??? :-s vidqlo se e 4e nqma da sledvam modata. az kakto sam s po tamna koja i vav 4erveno prili4am na palen mangal... :-s :-s :-si az tai ili pyk sas tigrovoto haha

DeViL^DoLL
05-12-2007, 20:05
mi taq moda e mn sladka za mene(osobeno diademkite i pantofkite),ama aide sega-cqla Bulgaria li da se oble4e ednakvo...mislq 4e vseki 4ovek trqbva da si ima sobstven stil(unikalen i nepovtorim) i da promenq malki 4asti ot nego v zavisimost ot modata!Neznam dali me razbrahte,no az ne moga po drug na4in da go kaja!

sladko_bebchence
05-12-2007, 20:09
haresvat mi samo diademkite s pandelki daje sh si kupq takava i dynkovite cvi4ki me kefqt mislq da si vzema 6toto sa mn qki ne 6toto sa moderno mn sa sladki prosto

overjoyed
05-13-2007, 20:25
nosq kecove,imam takiva stranni obuvki zaradi nqkva svatba,manikiura mi e na usmivki i ne se haresvam s diadema ili orgomni caisi!! ubiite me!! :D

EniTyYy
05-14-2007, 18:41
moderni sa sushto i chernoto i zelenoto \:D/

oTPoBHa
05-15-2007, 13:28
nosq kecove,imam takiva stranni obuvki zaradi nqkva svatba,manikiura mi e na usmivki i ne se haresvam s diadema ili orgomni caisi!! ubiite me!! :D
n00bie..

Ellie
05-15-2007, 14:19
Всяка година тъпата "тийн мода" както ти я наричаш е една и съща.Е,може би сега малко се променя,защото вече чалгата се превръща в "хаус" иии..."Тийн модата" става една глупава комбинация от стила на някогашния хаус и сегашната чалга,която "тийновете" мислят за хаус и така се ражда "фешън хаус а ла неразбираща от стил тъпа п*тка"...Това е.Щом ти харесва супер...И на много други им харесва...

=D>

06-25-2007, 10:05
Еми да като се излезе на улицата и всички са еднакви Іклинове,кожени якета,панофки сега излязоха и шалварите тип дълго дъно а те са къси до коленете също туники да ризи с бюстиета панделки такива дънки до коляното каси панталонки мъхести широки и стиснини отдоло(като на клоуните)Гащиризони дънки цигара офицялни прави панталони дълги гердани обици ..аз се опитвам да се водя по модата но само с това което се харесам от нея :D

ra!nbow
06-25-2007, 11:05
мене пък тая мода ама хич не ме радва...има и готини неща ма не виждам кфо му е готиното сички да са еднакфи -тинк- но фсе пак секи има право на избор =) моя е да не се обличам така=)

06-25-2007, 12:42
Ем да лично на мен да добавя модата например като ходих в Италия,Испания,Франция а и по ТВ в сащ е по-хубава от тази в Бг :wink:

Electric*$h{}ck
06-25-2007, 14:35
наистина за тая мода,която дъв4еме тука само в БГ я виждам!Ами аз въобще не съм привържаник на "модата" и гледам всеки път да се облека така 4е по някакъв начин да се отличавам,а не да сложа диадемката,торбата и корабните въжета по врата :lol: не 4е не са хубави ,но писва когато всички са обле4ени по тоя начин и всичко изглежда еднакво(лично мнение) :wink:

lunnoto_momi4e
06-26-2007, 05:46
Ами сладурско е,харесва ми,но само "пантофките" и диадемките са сладки.Вече целия град се носи така и аз няма да си сложа диадемка - и без това ми е къса косата :-D

find_m3
06-26-2007, 14:26
Е на тия точно да йм.....е тва мисля :smt018 :smt019 :smt013

Reed
06-26-2007, 14:56
Диадемките са супер сладки.Но НЕ тези с панделките.Те са ужасни.Лично мен най-ме кефат диадемките на черни точки :-)

Madness
06-26-2007, 15:51
Мен ме кефАт ризките и то само някои."Диадемките" не ми стоят,иначе някои също стават.Другото не подлежи на коментар...

moon_flower
06-26-2007, 16:52
Аз нося герданчета и диадеми.Другото...не.Ама ме кефят тия нещица.

LecheR_DeViL
06-26-2007, 17:02
na mene tiq pantofki xich ne sa mi arni..i ne bix gi nosila. a za venchetata, da xaresvat mi, kupila sbm si 2 i si gi nosq kat mi doide :P

cecko_boy
06-26-2007, 17:06
Xax Az li sum edinstvenia tuka koito se vodi po modata....... feshun pri4eski , drehi ......... gotini telefoni :P .... hora osuznaite se malko obli4aite se i vie malko po dobre kvo se obli4ate kato nqkvi skeituri,kecove obuvate hodite s skusani drehi osuznaite se malko v 21 vek jiveeme vse pak :D

find_m3
06-26-2007, 17:39
Xax Az li sum edinstvenia tuka koito se vodi po modata....... feshun pri4eski , drehi ......... gotini telefoni :P .... hora osuznaite se malko obli4aite se i vie malko po dobre kvo se obli4ate kato nqkvi skeituri,kecove obuvate hodite s skusani drehi osuznaite se malko v 21 vek jiveeme vse pak :D

Сега не се и очудвам ,че си помислих ,че темата е от момиче преди да видя ника ти.... ](*,) майкооооо!!Фешън прическата ти навярно в тип гнездо кичури ,а дрехите са златни "мъжки" обувки,розова блузка,изблени дънки по тялто ](*,) .Мога да ви кажа ,че преди 5 години само мангалите се обличаха така

Reed
06-26-2007, 17:50
Xax Az li sum edinstvenia tuka koito se vodi po modata....... feshun pri4eski , drehi ......... gotini telefoni :P .... hora osuznaite se malko obli4aite se i vie malko po dobre kvo se obli4ate kato nqkvi skeituri,kecove obuvate hodite s skusani drehi osuznaite se malko v 21 vek jiveeme vse pak :D
Скейтър откога е равно на клошар? #-o

tuka6na
06-26-2007, 17:57
ужасно сладникав стил,и нз защо винаги ми е биело на чалгия. :shock:
Нз също защо когато кажат "мода" автоматично го свързвам с всякаквите му там фешън..кор/стайл и тн.
I'm dirty rotten grunger :-D Не е за мен и това си е :|

Naughty_
02-02-2008, 19:28
много ме кефят пантофките :grin: :-D :grin: