PDA

View Full Version : Как пикаят обрязаните?



Prismaniac
03-24-2007, 10:25
Стана ми интересно как пикаят обрязаните. Не опръскват ли цялата тоалетна? То тогава турците трябва седнали да пикаят.

joro_tev
03-24-2007, 10:32
Дрън дрън. Ти знаеш ли как пикаеш, че задаваш глупави въпроси. То това да не ти е лейка бе приятелю?

Prismaniac
03-24-2007, 13:23
Хахах,абе хора питам сериозно. Пробвал съм в банята като обрязан да уринирам и струята отива нагоре. Затова ми стана интересно.

batkodoki
03-26-2007, 19:19
Хахах,абе хора питам сериозно. Пробвал съм в банята като обрязан да уринирам и струята отива нагоре. Затова ми стана интересно.

ВЪЗРАСТ?

не е смешно никак.

това се случва, когато има патология в разположението на изхода на уретрата. случва се да е по-ниско или по-високо разположена от нормалното, но я пиши на лс да се разберем.

batkodoki
03-26-2007, 19:54
Хахах,абе хора питам сериозно. Пробвал съм в банята като обрязан да уринирам и струята отива нагоре. Затова ми стана интересно.


епа верно в така :)

хайде сега глупости!

ако струята сочи или удря корема ви - имаме проблем, който е решим!

Prismaniac
03-28-2007, 14:28
Хахах,абе хора питам сериозно. Пробвал съм в банята като обрязан да уринирам и струята отива нагоре. Затова ми стана интересно.


епа верно в така :)

хайде сега глупости!

ако струята сочи или удря корема ви - имаме проблем, който е решим!

Искаш да кажеш, че при нормално оголен пенис струята си отива право надолу?

05-02-2007, 18:18
аз пък се чудя какво ли е да правиш секс с обрязан! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 18:23
аз пък се чудя какво ли е да правиш секс с обрязан! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ами опитай и ще видиш :-D