PDA

View Full Version : tancuvat li vi se latino tanci ako da pi6ete



cveteto
03-24-2007, 10:39
Az otdavna si tursq partnior oba4e ne6to ne se polu4ava ta iskah da vi pitam specialno mom4etata kakvo mislite za tancite kato cqlo tanco vals 4a4a rumba ssamba i drugi.Pi6ete i daite mnenie momi4eta kajete i vie kakvo mislite i ako tancuvate kade za kolko vreme uspqhte da si namerite partnior i taka natatuka. 4akam va6te otgovori :D

Deskata_90
03-31-2007, 22:22
Ami az tancuvam veche 4-ta godina i vse oshte nqmam partnior,no chesno kazano i ne davam mnogo zor.Smqtam, che tancite sa neshto mnogo raztovarvashto i si zaslujava da se zanimavash s tqh.A da ti kaja spored men v tazi tema momcheta nqma da ti otgovorqt te na tazi vuzrast sa na druga vulna prostacite. :::

adriqna
05-19-2007, 17:56
az zapo4nax da tancuvam ot 1-vi klas iii vednaga mi slojixa partnior ni6to 4e bqxa samo 4 mom4eta aa momi4etata kakto vinagi bqxa pove4e ii posle se otkaza partniora mi ii trenora mi sloji drug taka o6te 2 puti iii nakraq i az sprqx da tancuvam za 2 godini toest 6 i 7 klas ii sled tova v 8 sled kato zapo4nax otna4alo be6e malko po razli4no (nqmax partnior) razbrax kolko e gadno :( :( iii sega v 9 klas nqma vreme oba4e mi si se xodi ii si tursq nov klub mojete li da mi preporu4ate nqkoi oba4e trenirovkite da sa sled 19:00 \:D/ \:D/ \:D/ :!: :!: :!: :smt006 :smt006

:) !*KyKлIчKaA*! (:
05-19-2007, 19:44
AZ tancuvah predi 2 godini sportni tanci,4akah s neturpenie dnite koito hodeh na tren.Edna ot nai-golemite strasti mi bqxa te :)) obojavah gi,hodeh v produljenie na 2 godini,taka i ne si namerih partnior,no pak se kefex na maxx,kogato tancuvah :)) ve4e netreniram sportni tanci,no ako imax svobodno vreme s udovolstvie bix zapo4nala otnovo da gi tren :))

krisi_l@loka
05-21-2007, 12:20
Az otdavna si tursq partnior oba4e ne6to ne se polu4ava ta iskah da vi pitam specialno mom4etata kakvo mislite za tancite kato cqlo tanco vals 4a4a rumba ssamba i drugi.Pi6ete i daite mnenie momi4eta kajete i vie kakvo mislite i ako tancuvate kade za kolko vreme uspqhte da si namerite partnior i taka natatuka. 4akam va6te otgovori :D
Тангото и Валсът не са латино танци [-X - а са стандартни. Това, което имаш в предвид сас спортни танци, а те вече се делят на латино и стандарт
Занимавам се със спортни танци от 7 години и в момента съм Б клас, въпреки че него не съм го изкарала - стигнах до Ц клас и ми дадоха нов партнйор, който беше А клас, но трябва да слезне един и аз да се кача един ;)

Buhtaaa
05-21-2007, 12:23
ami ... az iskam mnogo shtoto tuka v dobrich kato gi gledam sichki partniorite im nekvi super sladuri naprao da im zavidi chovek :D

fakeass
06-06-2007, 08:02
emi momi4eta ko da vi kaja ako imate nujda ot partnior o6te i ste mejdu 16-19 god i ste ot varna pi6ete mi na pfflin@abv.bg moje da izmislim ne6to...