PDA

View Full Version : един странен проблем :/



smack_that
03-24-2007, 13:00
Здрасти,аз съм на 14 години.Девствен съм обаче мисля че имам някаква срамна болест :/ Значи,по кожата на главичката ми (перпициум май се наричаше) имам някакви странни неща,не мога да ги опиша,да кажем че са нещо като пъпки обаче по малки и с нормален цвят :| тия неща си ги имам от както се помня обаче чак сега почнах да се притеснявам за тях,не знам какви са :| мисля че хигиената не е проблема...някой ако е имал същия проблем да сподели :wink: и също искам да питам при какъв доктор трябва да ида..мъжки гинеколог ли :-D предполагам при уролог ама знам ли...

joro_tev
03-24-2007, 13:26
Чети:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33750&highlight=%EF%FA%EF%F7%E8%F6%E8+++%E3%EB%E0%E2%E8% F7%EA%E0%F2%E0

03-24-2007, 13:41
Мерси,може ли и на мен да пратиш снимка на king_buster@abv.bg

03-24-2007, 15:54
Такива са,само че са на самата кожичка,а не отдолу на главичката.А знаеш ли при какъв лекар да ида или с какво лекарство да ги лекувам?Как се премахват?

03-24-2007, 15:56
Имам предвид самата кожичка,а не главичката.тая дето на турците им я обрязват :-D

joro_tev
03-25-2007, 12:22
На Уролог или на Дерматолог

batkodoki
03-26-2007, 18:15
Здрасти,аз съм на 14 години.Девствен съм обаче мисля че имам някаква срамна болест :/ Значи,по кожата на главичката ми (перпициум май се наричаше) имам някакви странни неща,не мога да ги опиша,да кажем че са нещо като пъпки обаче по малки и с нормален цвят :| тия неща си ги имам от както се помня обаче чак сега почнах да се притеснявам за тях,не знам какви са :| мисля че хигиената не е проблема...някой ако е имал същия проблем да сподели :wink: и също искам да питам при какъв доктор трябва да ида..мъжки гинеколог ли :-D предполагам при уролог ама знам ли...

това е норма, не патология! просто съзрявате и пишоците ви добиват "мъжки вид". не се налага лечение понеже не патология. има хиляди подобни теми - прочетете. ако нещо не е ясно пишете на ЛС :)

XePouH`
03-26-2007, 18:40
100% нормален тва са мастни жлези