PDA

View Full Version : Мога ли да се променя?



03-24-2007, 14:47
Здравейте! Момиче на 14 години съм и съм ммого неподредена. В смисъл дори и мислите си не мога да изкажа подредено. #-o Та искам да ви питам: Спред вас, възможно ли е да се променя? И: От къде да започна промяната?
ПП:Ако мислите, че темата е глупава, изтрийте я.

03-24-2007, 15:07
spored mene temata ne e typa i moje6 da se promeni6 stiga da go iska6 istinki 6te moje6 da go postigne6 :) i kasmet

Valar
03-24-2007, 15:09
Я виж колко хубаво си написала всичко на кирилица исказа се хубаво!
Стига глупости мислиш си нормално за възраста
Горе главата стига пораженческо мислене и поведение няма от какво да се притесняваш и да мислиш за променни!Пак ти казвам горе главата коте. :wink:

03-24-2007, 15:18
:) Spored men 6tom mislish 4e mislite ti sa nepodredeni! moje bi shtoto o6te si malka ami kato porasnesh 6te mislish po dobre :) ne se obijdai za tova 4e ti kazvam 4e si malka \:D/

bungle
03-24-2007, 15:19
Разбира се, че можеш да се промениш.
Щом имаш желанието - значи можеш. То това е най-важното.

jus7_a_boy
03-24-2007, 15:52
Е не е голяма философия да станеш по-подредена. Не се изисква да промениш коренно живота си или да взимаш съдбоносно решение, това зависи от теб и не е нещо кой знае колко значимо и голямо. Все пак си на 14, предполагам че след някоя година ще си значително по-пораснала поне в това отношение ;)

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 16:10
темата не е изобщо глубава защото...има много такива хора...вклю4ително и аз...така казваш 4е си неподредена...в тази дума аз вклю4вам 4е си :| по разхвърляна ли?....не знаеш нищо къде ти е и исвен в стаята и в глава ти е така? не с епритеснявай...това е савсем поправимо...още си тинейджърка..и минаваш труден период но спокойнос с времето вси4ко отминава а и имали желание има и на4ин

mnogomili4kata-sf
03-24-2007, 16:32
Лелеееее,миличка напълно те разбирам. Аз съм така вече 20 години и не мога да се оправя.Уж се опитвам поне символично да си подреждам винаги всички неща,това поне успях. Но мислите си и графика си Никога не успявам...общо взето ти още не си се изградила като човек, като характер.Това става с времето си и ако наистина искаш- не се оставяй като мен