PDA

View Full Version : порастването



Razkazvachut
03-24-2007, 15:29
понеже в очилишти ще се провижда "сблъсък"на тема не бързамели да пораснем. и ми трябвят някякви данни или проучвания с даннилако няки знае нещо което според него ще ми помогни ще ви бъда много благодарен.мерси предварително.

P.S. силно се извинявам за праваписните грешки.

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 15:37
qsno e 4e vsi4ki byrzame da porasnem....no taka i ne znam kyde...nakraq porastvame i po4vame da se 4udim "zashto tolkova byrzah"....taka 4e q po dobre vsi4ki da si izjiveem detstvoto doksto mojem...zahstoto kato porasnem jivota ni nqma da e tolkova hubav...i rozov kato 4arshav4eta na legloto ni...;) pone taka mislq az

Just_say_no
03-24-2007, 19:22
napalno sam saglasna s bqsnata tineidjarka ... eh ako mojeh da varna vremeto nazad kogato o6te si igraeh s kukli4kite i kogato se valnuvah i za nai malkoto ne6to... :roll:

dinosaur
03-24-2007, 19:51
Аз пък пак искам да съм на 4-5... когато всички ми се радваха и си правех квото искам ии нямах задължения.. :? и тогава си мислих, че е яко да съм голяма... да бе... :) искам пак да играя с топка пред блока и да хвърляме вода през терасата :-D

IdiOtKa
03-24-2007, 20:38
да определено всички сме се разбързали да пораснем ... 5-6 клас деца пият кафе ...след тва с кафенцето и цигара ...след тва цигарата с алкохолец, и след това неосетно ставаме на 15-16 ....а дали това е живот на един тинеиджър ... ?! да ходи по кръчми , а пие ...да се прибира по 3-4 часа почти всеки ден .... не казвам че не правя подобни неща .... просто според мен тва не е мно за възрастта ни ...

SaYoNaRa
03-24-2007, 20:41
Само аз ли не разбрах нищо от заявката на образования ни автор? :-k

`Death`Whore`
03-24-2007, 20:43
qsno e 4e vsi4ki byrzame da porasnem....no taka i ne znam kyde...nakraq porastvame i po4vame da se 4udim "zashto tolkova byrzah"....taka 4e q po dobre vsi4ki da si izjiveem detstvoto doksto mojem...zahstoto kato porasnem jivota ni nqma da e tolkova hubav...i rozov kato 4arshav4eta na legloto ni...;) pone taka mislq az
Ти кога навлезе в пубертета и кога започна да говориш така?

По темата - искате да пораснете, но на акъл и емоционално равнище оставате деца.

Guarana
03-24-2007, 20:44
тъпаците бързат да порастват и да се правят на много зрели пропилявайки си детството 8)