PDA

View Full Version : Тя се смее на шегите ми, но ми говори за друг.



03-24-2007, 16:22
Значи преди година срещнах едно много прекрасно девойче на моята възраст. Винаги, когато я вида ми става нещо изпитвам вътрешна еуфория като дете и ми е едно такова неловко, но и хубаво. Тя също много ми се усмихва. Като сме заедно и двамата не знаем какво да си кажем, но в ICQ си пишем за всичко. Тя се смее на всяка моя шега, говорим си приятно, но дотам. Разбрах, че с имала гадже. Странното е, че вика: "Ами аз дори не знам дали вече ходиме...", веднъж щеше да се среща с него и вика: "Ами аз не го видях, стана студено и не го изчаках...", после ми викала, че го обича, а той нея - май не. Аз я питах, е като сте гаджета не го ли знаеш къде и с кого излиза, а тя ми вика, че не го следи навсякъде, но аз имам чувството, че той не знае, че са гаджета. Както и да е, мислите ли, че имам шанс? Защото като се видим с нея чувствам флуидите, не може и тя да не ги чувства.

sladurana2319
03-24-2007, 16:32
аз си имах приятел....но по едно време се сближих много с един негов приятел и започнах да му споделям всичко и в същото време двамата заедно много се забавляваме в смисъл излизаме заедно бъзикаме се ала бала но до там и нищо повече.Моята приятелка отдавна ми казва че си мисли че той ме харесва но аз неисках да го приема сега и аз осещам може би че има нещо такова но се мъча да запазя само приятелски отношения с него....та мисълта ми е че и колкото и да се забавлявате заедно и колкото и да ви е яко това незначи че та примерно те харесва....но ако си по смел можеш да и раскриеш чувствата си пък от там нататък каквото има да става то ще стане :wink:

BUBU_to4ka_TO
03-24-2007, 16:38
mi podpitai q, namekni i
pyk i q nakarai da si izqsni otno6eniqta s onova mom4e koeto uj i e gadje ama ne znae....

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 16:41
не се предавай...със сигорно лесно ще я спе4елиш...щом я караш да се усмихва а това е най хубавото и най важното

03-24-2007, 16:48
Съжалявам, ако ще ви обидя, но аз не съм подръжник на приятелството мъж-жена. Не е истинско. Единият винаги може да се влюби.

sexy_momi4e
03-24-2007, 17:33
Съжалявам, ако ще ви обидя, но аз не съм подръжник на приятелството мъж-жена. Не е истинско. Единият винаги може да се влюби.
emi da de toi kaza 4e se e vliubil
a po temata-ima6 6ans :wink:

03-24-2007, 17:42
Да, само че след поредните и глупости от рода на "Обичам го" я изтрих от контакт листата си.