PDA

View Full Version : Лятото наближава, а аз немога да се понасям!



03-24-2007, 17:52
Хора , лятото наближава, а мен ме е стам и потниче да облека! Висока съм 175 и тежа 78кг :smt088 Майка ми изтегли от интернет fat burning , но вече седмица, а няма НИКАКИ абсолютно НИКАКВИ видими резултати! Кажете какво мога да направя за да сваля възможно най-много килогами до юли? Отчаяна съм! :smt010
Излкючвам фитнеса, защото наще отказват да ме пуснат! :cry:

Кои ли съм?
03-24-2007, 17:58
Искам да те питам кво е fat burning?И без фитнес или операция няма да се оправиш и кой не те пуска на фитнес?

Ниго
03-24-2007, 18:00
Като начало един изпипан режим на хранене. Доста от упражненията от фитнеса могат да се правят и в къщи. Например плиета, клекове на един крак (отначало няма да можеш), а две бутилки от 1,5 литра стават супер гирички (и без това повечето момичета във фитнесте вдигат такива). Редовно кардио (пиши в гоогле "Методът Табата" има статия в даобг, прави го с две бутилки вода по 1 литър). Повече от половин килограм да се сваля на седмица не е нормално. Все пак килограм мазнини имат 7000 калории, и е нормално да имаш калориен дефицит от 3500 на седмица (по 500 на ден, повече няма смисъл, понеже тялото се адаптира). Пии много вода, поне 4 литра на ден (една молекула мазнини се свързва с 4 молекули вода), пиенето на много вода не е вредно (в момента довършвам 5-ти литър).

InLv0ve_iN_LiFe
03-24-2007, 18:09
Искам да те питам кво е fat burning?И без фитнес или операция няма да се оправиш и кой не те пуска на фитнес?Абе ти ТЪП ЛИ СИ ИЛИ ДА!?!?!? Кфа операция кфи 5 лева! Баси идиота! :smt013

<black soul>
03-24-2007, 18:45
Искам да те питам кво е fat burning?И без фитнес или операция няма да се оправиш и кой не те пуска на фитнес?Абе ти ТЪП ЛИ СИ ИЛИ ДА!?!?!? Кфа операция кфи 5 лева! Баси идиота! :smt013

хахахахаа... права си! тоя е прост!

"Кои ли съм?" , само да ти кажа, че има мн мн мн мн други начини за отслабване и тия тъпотии дето ги ръсиш са направо за некадърни! Лелееле...
Такам..по темата! Мн вода, разнообразно хранене, по 4 пъти на ден и последното ти хранене трябва да е два часа преди лягане, МНОГО УПРАЖНЕНИЯ - коремни преси, тичане, мач (редовно практикувам! лятото много играх и бях слабичка, толкова хубава и сега малко наддадох щото зимата спрях да играя! ама съм си добре! :-D ) , повече плодове и зеленчуци, танци и купони! :-D :D Тва е!

<black soul>
03-24-2007, 18:49
Пии много вода, поне 4 литра на ден (една молекула мазнини се свързва с 4 молекули вода), пиенето на много вода не е вредно (в момента довършвам 5-ти литър).
Тва не съм го чувала! Ми тогава да се налеем с 15-20 л вода и да се тъпчем с квото можем! :idea: :-D Тва в кръга на шегата! Прав/а си май! Ще пия много вода пък ще видим!

Ниго
03-24-2007, 19:03
В този ред на мисли, ако започнете да примата по 3-4 литра вода на ден, ще загубите 1-2 килограма от теглото си (може и нищо да не загубите), понеже организма е свикнал да задържа вода. Ако приемата повече, организма ще се адаптира и ще спре да задържа. Малък минус - ходи се често до тоалетна. НЕ ПИИТЕ САМО МИНЕРАЛНА ВОДА. Минералите се натрупав и наотоварват и увредат бъбреците.

mil4eto_
03-25-2007, 06:25
Защо ваште не те пускат на фитнес?! :shock:
Пробвай да говориш с тях, а ако не те пуснат ги помоли да те запишат на някакъв друг спорт-тенис на корт или плуване.Не виждам причина да не те запишат. :|
Според мен ефект ще има само и единствено,ако правиш много упраржения+разделно хранене(или някакъм друг лек хранителен режим),откажи се от гладването.

Imaginar4e
03-25-2007, 07:32
Само ще допълня понеже много се изписаха хората и съм сагласна с тях-не яж по-късно от 7 часа!След тва храната по-трудно се разгражда....

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-25-2007, 07:45
Sq i az malko se ograni4avam, taq zima malko se poolqh, sq sam 169 i ve4e sam 55 :( ma sq praa ne6to, koeto mi pomaga, na4i sutrin si zakusvam normalno, smis moje i filiq sas ne6to, posle v daskalo sam ili na soleti ili si ziam qbalka ot nas, na obqd qm samo oriz sas tam krastavici i domati, nqkfa salatka si prava, posle pak qbalka :D:D:D poneje ogladnqvam i nakraq ve4erta sam na oriz i zelena salata, ama sq sam izhvarlila sqkfo sladko a ako qm hlqb 6te e ili dieti4en ili 4eren, mi za okolo 3 dena, polovin kilogram :)) mislq4e e dosta dobro :)

Ниго
03-25-2007, 12:44
Само ще допълня понеже много се изписаха хората и съм сагласна с тях-не яж по-късно от 7 часа!След тва храната по-трудно се разгражда....Глупост, глупости, глупости. ЗА трети път пиша, че това абсолютно не е вярно.

Ice_Queen
03-25-2007, 13:24
Само ще допълня понеже много се изписаха хората и съм сагласна с тях-не яж по-късно от 7 часа!След тва храната по-трудно се разгражда....Глупост, глупости, глупости. ЗА трети път пиша, че това абсолютно не е вярно.

що не се регнеш.наистина може да искаме съвети от теб,имаме нужда от компетентни тук.. :)

Allthatshewant
03-25-2007, 13:28
Искам да те питам кво е fat burning?И без фитнес или операция няма да се оправиш и кой не те пуска на фитнес?Абе ти ТЪП ЛИ СИ ИЛИ ДА!?!?!? Кфа операция кфи 5 лева! Баси идиота! :smt013

хахахахаа... права си! тоя е прост!

"Кои ли съм?" , само да ти кажа, че има мн мн мн мн други начини за отслабване и тия тъпотии дето ги ръсиш са направо за некадърни! Лелееле...
Такам..по темата! Мн вода, разнообразно хранене, по 4 пъти на ден и последното ти хранене трябва да е два часа преди лягане, МНОГО УПРАЖНЕНИЯ - коремни преси, тичане, мач (редовно практикувам! лятото много играх и бях слабичка, толкова хубава и сега малко наддадох щото зимата спрях да играя! ама съм си добре! :-D ) , повече плодове и зеленчуци, танци и купони! :-D :D Тва е!


=D>

канарката
03-25-2007, 14:07
Карай 1 месец само на ябълки и кисело мляко.Гарантирам ти че килограмите се топят. :wink:

Ниго
03-25-2007, 14:09
Карай 1 месец само на ябълки и кисело мляко.Гарантирам ти че килограмите се топят. :wink: Така се топят мускулите и пюридобиваме така желаното безформено тяло тип желе. ПОсле чак вилицата тежи.

Ice_Queen не се регистрирам, щото и да се пак ще ми говорят на въпреки пък и не винаги имам време да пиша по форуми. И без това всичко дето пиша си остава непрочетено.

BroKeN^DreAmZ`f
03-25-2007, 14:13
Оххх беее хораа не ви ли писна тва всяка втора тема тука стана искам да отслабна за 1 месец 15 кила....или до лятото да стана кът топ модел. Има едно нещо дет хората му викат ТЪРСАЧКА!!! Използвайте я! ако нямаше полза от нея нямаше да я направят! Пък и толкова ли не схванахте че тряа се ограничавате! Чесно казано аз от четене на толкова такива теми вече кът видя една храна знам дали е вредна или не и доколко че даже и наум и калориите и отцелвам :mrgreen:
Пък по темата кът не ти дават на фитнес да ходиш....можеш и да тичаш в парка, можеш и упражнения в къщи да си прайш :arrow: Тцък тука (http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/) има доста упражнения!

Ice_Queen
03-25-2007, 14:18
Карай 1 месец само на ябълки и кисело мляко.Гарантирам ти че килограмите се топят. :wink: Така се топят мускулите и пюридобиваме така желаното безформено тяло тип желе. ПОсле чак вилицата тежи.

Ice_Queen не се регистрирам, щото и да се пак ще ми говорят на въпреки пък и не винаги имам време да пиша по форуми. И без това всичко дето пиша си остава непрочетено.
аз го чета :) . дай майл плз тогава

TraPPed
03-25-2007, 15:22
Ami az sym zapalen fitnes mainiak,i ne podkrepqm va6ite..kakvo po-hybavo ot sporta,taka 4e mislq 4e ti po-skoro ne iska6 da hodi6 otkolkoto va6ite da ti zabranqvat..trudno e da svikne6 ama s postoqnstvo vsi4ko se postiga ina4e ima medikamenti kolkoto iska6 po aptekite,koito davat nqkakyv efekt,probvai ako iska6!

morgana
03-25-2007, 21:37
Карай 1 месец само на ябълки и кисело мляко.Гарантирам ти че килограмите се топят. :wink: Така се топят мускулите и пюридобиваме така желаното безформено тяло тип желе. ПОсле чак вилицата тежи.

Ice_Queen не се регистрирам, щото и да се пак ще ми говорят на въпреки пък и не винаги имам време да пиша по форуми. И без това всичко дето пиша си остава непрочетено.


NIGO Не е така( за това дето остава непрочетено). В тоя форум освен хора, които знаят само да се заяждат, има и такива, които дават добри мнения или пък действително се нуждаят от съвет. Заради това и аз пиша тук. Знаеш ли колко малко хора не твърдят, че да се яде след 7,8 часа е вредно? Ти си ценен кадър... :D



За авторката - мила не се отчайвай, ами вземи разгледай това тук :arrow: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.0

Ice_Queen
03-26-2007, 13:11
Карай 1 месец само на ябълки и кисело мляко.Гарантирам ти че килограмите се топят. :wink: Така се топят мускулите и пюридобиваме така желаното безформено тяло тип желе. ПОсле чак вилицата тежи.

Ice_Queen не се регистрирам, щото и да се пак ще ми говорят на въпреки пък и не винаги имам време да пиша по форуми. И без това всичко дето пиша си остава непрочетено.


NIGO Не е така( за това дето остава непрочетено). В тоя форум освен хора, които знаят само да се заяждат, има и такива, които дават добри мнения или пък действително се нуждаят от съвет. Заради това и аз пиша тук. Знаеш ли колко малко хора не твърдят, че да се яде след 7,8 часа е вредно? Ти си ценен кадър... :D



За авторката - мила не се отчайвай, ами вземи разгледай това тук :arrow: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.0

така така :smt038 :smt109

sladko`eFche
03-26-2007, 18:41
nigo strahotni ne6ta pi6e6 aide 6te 4akame da se regne6 ;)

_MuMuTo_
03-26-2007, 21:54
Nigo, gre6no e kadeto kazva6 4e sled 7 4asa ne trqbva da se qde. Sled 7-8 4asa gledaite da ne qdete, za6toto po tova vreme ste si vku6ti i nqma kude da izgorite kaloriite :!:

Ниго
03-27-2007, 07:08
Nigo, gre6no e kadeto kazva6 4e sled 7 4asa ne trqbva da se qde. Sled 7-8 4asa gledaite da ne qdete, za6toto po tova vreme ste si vku6ti i nqma kude da izgorite kaloriite :!:Мимито, три пъти пускам линкове с обянсения, защо това схващане е грешно. На твое място не бих слушал американски диетолози. Хем са много, хем правят диети на най-дебелата нация на света, хем броят на дебелаците в САЩ непрекъснато расте.

Th3WildAng3l
03-27-2007, 13:40
1. Спортувай много. Тренировка по ТАЕБО сваля 700+ калории.
2. Чай с лимон и секс, купони с много танци (при секс и танци се горят много калории) :P
3. Ами когато стане въпрос за диети винаги предлагам една и вече няколко пъти съм писала за нея в този раздел - сурови фъстъци накиснати в оцет (бас хващам че все още никой не го е пробвал - явно няма желаещи да умрат от натравяне, макар че за каузата мисля че си заслужава - отслабва се с 6кг за месец без да се спазват диети или да се спортува интензивно)
4. Това за храненето след 7-8 ... не е вярно - може да се яде. Аз съм патологичен случай - постоянно съм гладна и мога дори в 3 през ноща да стана да ям. Не ми влияе на фигурата.
5 Междудругото може и да приемаш въглехидрати, само че гледай храните с въглехидрати да сдъвкваш възможно най-дълго (в устата от ензимите в слюнката се извършва най-интензивно разграждане на въглехидрати).

_MuMuTo_
03-27-2007, 20:34
Nigo, gre6no e kadeto kazva6 4e sled 7 4asa ne trqbva da se qde. Sled 7-8 4asa gledaite da ne qdete, za6toto po tova vreme ste si vku6ti i nqma kude da izgorite kaloriite :!:Мимито, три пъти пускам линкове с обянсения, защо това схващане е грешно. На твое място не бих слушал американски диетолози. Хем са много, хем правят диети на най-дебелата нация на света, хем броят на дебелаците в САЩ непрекъснато расте.

You dont make sence.

Tezi hora koito sa debeli v amerika, sa si debeli poradi tqhna si vina, za6toto se tup4at s fast food i tem podobni . Kakva e vruzkata s dietolozite, i horata koito sa debeli - NIKAKVA. No spored men si e dosta vqrno 4e sled 7-8 4asa ne trqbva da se qde,za6toto hranata i kaloriite se razgrajdat mnogo po -bavno poneje ne pravi6 nikakvi dvijeniq i ne izgarq6 tolkova kalorii otkolkoto prez denq ,kogato si na rabota,na u4ili6te ,kafe ili taka natatuka. Moe mnenie i dosta fitnes instrukturi sa mi go kazvali i si e taka, pone pri mene.

03-27-2007, 20:46
Nigo, gre6no e kadeto kazva6 4e sled 7 4asa ne trqbva da se qde. Sled 7-8 4asa gledaite da ne qdete, za6toto po tova vreme ste si vku6ti i nqma kude da izgorite kaloriite :!:Мимито, три пъти пускам линкове с обянсения, защо това схващане е грешно. На твое място не бих слушал американски диетолози. Хем са много, хем правят диети на най-дебелата нация на света, хем броят на дебелаците в САЩ непрекъснато расте.

You dont make sence.

Tezi hora koito sa debeli v amerika, sa si debeli poradi tqhna si vina, za6toto se tup4at s fast food i tem podobni . Kakva e vruzkata s dietolozite, i horata koito sa debeli - NIKAKVA. No spored men si e dosta vqrno 4e sled 7-8 4asa ne trqbva da se qde,za6toto hranata i kaloriite se razgrajdat mnogo po -bavno poneje ne pravi6 nikakvi dvijeniq i ne izgarq6 tolkova kalorii otkolkoto prez denq ,kogato si na rabota,na u4ili6te ,kafe ili taka natatuka. Moe mnenie i dosta fitnes instrukturi sa mi go kazvali i si e taka, pone pri mene. Sure i make sence. Точно американската кардиоложка асоциация препоръчваше нискомазнинна диета без животинки мазнини. Това става малко след Втората Световна. От тогава американците дебелеят на поразия. На теб са ти "казвали" (между другото глаголите завършващи на "ли", "ло", "ла", "ал" са характерни за приказките). Защо това не е така? При повечето хора днес мозъка потребява до 80% (при най-слабо активните) от поетите калории. През ноща същия този мозък работи и асимилира поетата през деня информация. Синтезира се хормона на растежа, кйто освен всичко друго е силно катаболен към мазнините и анаболен за мускулите.
chetday. com/eatinglate.htm
Причината, поради която се казва да не се яде късно е тази, че за повечето хора късното ядене е в повече. Те вече са поели дневните си калории. Между първото и последното ядене за деня не трябва да минават повече от 13 часа.

Ниго
03-27-2007, 20:59
Горе бях аз. Да допълня, че според ено изследване (което в момента не мога да намеря) средният процент подкожни мазнини при инструкторките по аеробика в САЩ е на д 20%. да са живи и здрави. Аз се целя към 5%.