PDA

View Full Version : Da skysam li s nego?



13
03-24-2007, 17:55
Pyrvata 4ast moje da vi e poznata ot druga tema.

nz 6to e taka. Purvo - nqq ni6to zarad koet da jiveq. seki den edno i sa6to. typotiq do bezkrai. votor - lubovta... da znam 4e sam malka za istinska lubov no eto edin primer. predi nqkolko dena trygnah s mom4eto koet haresvam. toi uj mi kaza 4e me haresvam i dori mi kaza obi4am te(zvu4e6e iskren) a kato sme v kompaniq s drugite ni fr samo stoi i me glea otstrani i imam 4uvstvoto 4e me haresva no go e sram 4e hoi s mene i za tva ne mi obra6ta vnimanie :smt017 . i eto 4e toi se darji ujasno gadno kato se pravi 4e ne me vijda, no vypreki tova tvardi 4e me haresval i obi4al i kvo li ne i se trea az da mu kaa da dode za malko primerno do navun i kato izlezem samo togava se celuvame i pregy6tame i tolkoz. nito si govorim za he6to drugo nito ni6to. sega dori mislq da kysam s nego no ot edna strana ne moa 6toto mn go haresvam. no ne samo tva mi e problema. ne moa da si obqsnq kak moje det sum samo na 13 a ve4e mi ide da umra zaradi nqkakvo si mom4e i zarad tva 4e nqma hora na tozi svqt koito naistina da me uvajavat :cry: . ne moga da si obqsnq kak moje da si mislq taka kato tova trqbva da sa nai hubavite godini ot jivota mi a vmesto tova te sa nai lo6ite. a nali uj si4ki vikat 4e trealo da vqrvame v bog 6toto toi ni pomagal i ni sbydval jelaniqta. e... az vqrvam v nego no kogato toi mi dari pone endo 6tastie sled tova zaradi tva stradam 5 pati pove4e... znam 4e temata mi e typa no tyj kato tuka ima mn po golemi i po zreli ot mene se molq da mi dadat nqkakyv syvet. a pyk i tozi forum e edinstveniq kadeto moga da si izleq si4ko tva....

Prodyljenieto:

Re6ih da skysam s nego. Naistina znam 4e mn 6te me boli i mn 6te stradam no... po dobre da stradam 4e ne sym s nego otkolkot 4e ne mi obra6ta vnimanie i 4e ne dyrji na men. Nali?
Mislq da kysam s nego zadeto ne mi obra6ta vnimanie ama toi pa edin den mi obra6ta vnimanie a na drugiq den - ne. i taka sqka6 naro4no se reduvat lo6 i hubav den :-& . I az ve4e ne go znam kakvo 4uvstva toi no spored men ako ne me haresva6e ste6e da skysa s mene 6oto i bez tva negovite fr ne me haresvat mnoo mnoo a nego nz 6to ama dosta mu puka za mnenieto im. a sy6to taka toi ima edin fr koit mnoo obi4a mi se natiska i se opitva da me svalq, no tyi kato gledam na gadjeto mi hi4 mai ne mu pre4i i ni6to ne kaa(a toq me svalq pred nego). Ta i az ve4e nz kakvo da pravq. Trea da skysam s nego no.... nz. NE MOGA !

P.P.Pls za o6te syvet4eta za prodyljenieto [-o< !!!

03-24-2007, 17:59
Да ти имам проблемите!

13
03-24-2007, 18:00
Да ти имам проблемите!

Ne ti go pojelavam!

Anf3tamin4o
03-24-2007, 18:03
по - добре скъсай може да те боли но това щте е два три дена след късането така можеш цяла година да си хибиш нерви за някакъв " глупак"
Според мене Ако те беше харесвал би ти обърнал повече внимание и би те целувал навсякъде ( партита вкъщти и така нантатък)

13
03-24-2007, 18:07
по - добре скъсай може да те боли но това щте е два три дена след късането така можеш цяла година да си хибиш нерви за някакъв " глупак"
Според мене Ако те беше харесвал би ти обърнал повече внимание и би те целувал навсякъде ( партита вкъщти и така нантатък)

I az mislq taka. No nali napisah: toi mnoo se vliqe ot priqtelite si i ako ne me haresva6e 100% nqq6e da hodi s mene a 6te6e da iska da skysame, no toi ne si i pomislq za kysane(ili pone zasega)!

Anf3tamin4o
03-24-2007, 18:16
по - добре скъсай може да те боли но това щте е два три дена след късането така можеш цяла година да си хибиш нерви за някакъв " глупак"
Според мене Ако те беше харесвал би ти обърнал повече внимание и би те целувал навсякъде ( партита вкъщти и така нантатък)

I az mislq taka. No nali napisah: toi mnoo se vliqe ot priqtelite si i ako ne me haresva6e 100% nqq6e da hodi s mene a 6te6e da iska da skysame, no toi ne si i pomislq za kysane(ili pone zasega)!
Еми добре де на тебе като не ти обръщта внимание защто ти не скъсаш с него и да си намериш по добър Все пак Живота е пред тебе
Щте се сблъскаш с много мъже от който се надявам и Свястни ;)
Желая ти Успех :)

03-24-2007, 18:19
по - добре скъсай може да те боли но това щте е два три дена след късането така можеш цяла година да си хибиш нерви за някакъв " глупак"
Според мене Ако те беше харесвал би ти обърнал повече внимание и би те целувал навсякъде ( партита вкъщти и така нантатък)

I az mislq taka. No nali napisah: toi mnoo se vliqe ot priqtelite si i ako ne me haresva6e 100% nqq6e da hodi s mene a 6te6e da iska da skysame, no toi ne si i pomislq za kysane(ili pone zasega)!
Еми добре де на тебе като не ти обръщта внимание защто ти не скъсаш с него и да си намериш по добър Все пак Живота е пред тебе
Щте се сблъскаш с много мъже от който се надявам и Свястни ;)
Желая ти Успех :)

Mersi :wink: . Nadqvam se da imam smelost da mu kaja 4e iskam da skysame. No moje li da pitam ne6to? ami primerno ako naistina iskam da skysame i ako toi me pita dali o6te go haresvam kakvo da mu kaja? Da mu kaja istinata - toest 4e o6te go haresvam(i to mnoo) ili da go izlaja 4e ne go haresvam?

Anf3tamin4o
03-24-2007, 18:24
Еми кажи му че не ти е обръщтал Внимание и му кажи че заради това не го харесваш Можеш да му кажеш че има и други мъже който са по - добри от него или поне правят всичко за приятелката си :)

13
03-24-2007, 18:27
Еми кажи му че не ти е обръщтал Внимание и му кажи че заради това не го харесваш Можеш да му кажеш че има и други мъже който са по - добри от него или поне правят всичко за приятелката си :)

Adski mn blagodarq za syvetite. Aaaaaaa i nai6 li ko se setih: az tykmo ako skysam s nego toi takmo det sme skysali 6e mi obra6ta poi4e vnimanie(6toto predi da trygnem po mi obra6ta6e vnimanie) :smt005 :smt005 :smt005 . Mi spr :smt005 !

stra6no_sexy
03-24-2007, 18:30
късай с него и хич не му мисли.На тоя свят има много момчета и повярвай ми,че след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

13
03-24-2007, 18:40
късай с него и хич не му мисли.На тоя свят има много момчета и повярвай ми,че след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

Blagodarq i na teb. Moje bi si prava(nali si f?). Pomislih si: Ami ako go zaboli kogato go zareja? ama si kaah "to na nego siurno ne mu puka za mene pa kamo li da go zaboli de!" :smt005

Анонимк0
03-24-2007, 18:51
късай с него и хич не му мисли.На тоя свят има много момчета и повярвай ми,че след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

Blagodarq i na teb. Moje bi si prava(nali si f?). Pomislih si: Ami ako go zaboli kogato go zareja? ama si kaah "to na nego siurno ne mu puka za mene pa kamo li da go zaboli de!" :smt005
Абе късай го и воабще да не ти пука!
...след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

13
03-24-2007, 20:00
късай с него и хич не му мисли.На тоя свят има много момчета и повярвай ми,че след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

Blagodarq i na teb. Moje bi si prava(nali si f?). Pomislih si: Ami ako go zaboli kogato go zareja? ama si kaah "to na nego siurno ne mu puka za mene pa kamo li da go zaboli de!" :smt005
Абе късай го и воабще да не ти пука!
...след няколко години ще се смееш на това,защото ще бъдеш с човек,който те заслужава

6e se postaraq da ne mi puka, no edva li nqma da mi puka de ](*,)

Qnchety
03-24-2007, 21:01
Мииииии нз. Най добре скъсай с него ако продължава така ::: !!!

carevi4noto_momi4e
03-24-2007, 21:07
kusai go