PDA

View Full Version : как да си го върна :(



03-24-2007, 18:37
плс имам голяма нужда от помощ :(
та проблема е следния....преди около 1 година бях на гости на роднини в друг град и се запознах с едно много готино момче...първоначално аз го чувствах само като фр...сподеях му всичко и той ме разбираше и изслушваше..търпя всичките ми любовни терзания...но когато се прибрах отново в нас аз разбрах какво наистина чувствам към него...доста време се чудих какво да правя и една вечер внезапно се сетих че някъде му бях записала скайпа...потърсих го и го открих...на другия ден нз какво ме беше прихванало карах всичко на шега и така реших да му призная какво чувствам...оказа се че и той не е безразличен към мен и до колкото разбрах той ме е харесвал още от както сме се запознали...след 1 седмица се видяхме и тръгнахме...2 месеца сичко беше перфектно докато една уж моя фр му каза че едно момче ме е целунало :| признавам че бях виновна...но се пак бях пила и нз какво правех...разбира се това беше само 1 целувка но той се почувства предаден и го разбирам :( бяхме разделени за около 1 месец...този месец беше ад за мен...но дойде деня в който пак се събрахме...бях толкова щастлива но отново за мн кратко....изминаха около 1-2 и той ми заяви че има мн проблеми и сега не му било до гаджета....аз се съгласих нямах др избор :( разбира се ние поддържахме връзка бяхме се само фр...но със всеки изминал ден си давам сметка че не мога без него и че наистина съм го обикнала...но ето и същинския проблем мн искам да сме заедно но нз как да го помоля отново да бъдем заедно...знам че и той го иска но му е мн кофти че сме разделени и се виждаме супер рядко...нз какво да правя..как да го убедя пак да бъдем заедно... :(
моля ви помогнете ми и благодаря предварително

Just_say_no
03-24-2007, 19:17
ne iskam da prozvu4a gadno no spored men toi osaznava 4e vrazka ot razstoqnie nama smisal i si vtalpqva 4e tqbva da te zabravi. :| po dobre se otkaji ot nego. taka ili ina4e edva li 6te mojete da prodaljite vrazkata si .... :(

SaYoNaRa
03-24-2007, 20:18
С мерак и силна воля

bqsna_teenagerka
03-24-2007, 20:24
ne iskam da prozvu4a gadno no spored men toi osaznava 4e vrazka ot razstoqnie nama smisal i si vtalpqva 4e tqbva da te zabravi. :| po dobre se otkaji ot nego. taka ili ina4e edva li 6te mojete da prodaljite vrazkata si .... :(

SaYoNaRa
03-24-2007, 20:29
ne iskam da prozvu4a gadno no spored men toi osaznava 4e vrazka ot razstoqnie nama smisal i si vtalpqva 4e tqbva da te zabravi. :| po dobre se otkaji ot nego. taka ili ina4e edva li 6te mojete da prodaljite vrazkata si .... :(

А така по-добре само цитирай без да изказваш мнение, че да не се излагаш =D>

carevi4noto_momi4e
03-24-2007, 20:57
плс имам голяма нужда от помощ :(
та проблема е следния....преди около 1 година бях на гости на роднини в друг град и се запознах с едно много готино момче...първоначално аз го чувствах само като фр...сподеях му всичко и той ме разбираше и изслушваше..търпя всичките ми любовни терзания...но когато се прибрах отново в нас аз разбрах какво наистина чувствам към него...доста време се чудих какво да правя и една вечер внезапно се сетих че някъде му бях записала скайпа...потърсих го и го открих...на другия ден нз какво ме беше прихванало карах всичко на шега и така реших да му призная какво чувствам...оказа се че и той не е безразличен към мен и до колкото разбрах той ме е харесвал още от както сме се запознали...след 1 седмица се видяхме и тръгнахме...2 месеца сичко беше перфектно докато една уж моя фр му каза че едно момче ме е целунало :| признавам че бях виновна...но се пак бях пила и нз какво правех...разбира се това беше само 1 целувка но той се почувства предаден и го разбирам :( бяхме разделени за около 1 месец...този месец беше ад за мен...но дойде деня в който пак се събрахме...бях толкова щастлива но отново за мн кратко....изминаха около 1-2 и той ми заяви че има мн проблеми и сега не му било до гаджета....аз се съгласих нямах др избор :( разбира се ние поддържахме връзка бяхме се само фр...но със всеки изминал ден си давам сметка че не мога без него и че наистина съм го обикнала...но ето и същинския проблем мн искам да сме заедно но нз как да го помоля отново да бъдем заедно...знам че и той го иска но му е мн кофти че сме разделени и се виждаме супер рядко...нз какво да правя..как да го убедя пак да бъдем заедно... :(
моля ви помогнете ми и благодаря предварителноsori nqma na4in

GLeZoRanA
03-24-2007, 21:27
Имаше една поговорка - На сила хубост не става :-s

03-24-2007, 21:57
Съгласна съм
С мерак и силна воля :wink:

koalka
03-25-2007, 18:00
Една връзка не се гради само от единия, а от двама души, така че ако той не иска, не знам какво можеш да направиш.

FiRe_LaDy
03-25-2007, 18:11
Malko trudno e da prosyshtestvuva vryzka ot raztoqnie.Ne,che iskam da ti kaja,che nqma smisal i trqbva da se otkajesh ot nego,ama nqkaksi vinagi shte ima edni vyproscheta ot roda ` a toi sega s kogo e?kakvo pravi? ` i t.n.I vse pak bih te posyvetvala shtom tolkova mnogo go haresvash - da govorish s nego.

divo_kotence
03-27-2007, 12:00
на мен винаги са ми казвали "ако желаеш нещо наистина силно,бори се за него"

03-28-2007, 14:37
опитвам сичко възможно да сме пак заедно и знам че и той го иска ама не ще да си признае...той е такъф инат...мерси се пак за съветите ще продължа да се боря за него

Alex___f
03-28-2007, 20:44
Кат почнете с това "аз знам, че той ме обича... бла бла" мила едно са чувства друго е разум.Ако става на въпрос и аз обичам вече година човек, който е на маината си, но съм се примирила с факта, че не мога да съм с него...Няма да умреш ако не си с него, фактите са си факти. Дали сега ще го забравиш или по-късно има ли значение....

Pauley
03-30-2007, 13:28
Хох разбирам те защото и аз имам този проблем само че при мен е малко по-различно, но в момента не става въпрос за мен, а за теб. Имаш няколко варианта..
1. Или да си поговориш на дълго и широко с него, да му споделиш всичко, което си разказала в този форум.
2. Просто да го забравиш и да продължиш напред, колкото и да ти е трудно за момента.
3. Когато си говориш с него му припомняй за хубавите Ви моменти заедно, но естествено да не ставаш досадна. Така той може да се замисли и да ти даде отново шанс, а пък всичко може да се оправи и даже да сте по-добре, а са разстоянито " Liubovta nqma granici ", ако наистина се обичате няма да има значение на колко км сте и ще се радвате и на стотните които прекарвате заедно.
4. Не си втълпявай, че повече никога няма да сте заедно, защото животът поднася всякакви изненади.
и последно да ти кажа в крайна сметка ако не си го върнеш продължавай напред с усмивка , защото не е единствен на този свят. Все пак ти желая успех ! :roll: