PDA

View Full Version : Пъпки по гърба- помощ



Невелина
03-24-2007, 18:41
Здравейте! Имам проблем и моля за помощ! Проблемът ми е, че имам пъпки, или по-скоро петна от пъпки по гърба. Лятото идва, а мен ме е срам да си облека някои по-изрязано потни4е. Пъпки, петна, черни точки... не че са в чак толкова голямо количество, но все пак ги има... Приемем съвети и ще съм благодарна за всяко мнение :)

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-24-2007, 18:48
Еми и аз имах така по гърба и отидох и си взех от аптеката разни мазалца и лека полека почнаха да се премахват.Върви и обясни в аптеката за какво ти е и там ще ти препоръчат разни неща а ти ще си прецениш вече кое да си вземеш....

Lorraine
03-24-2007, 20:10
Мм спирта изгаря пъпките

SeXyTo_f
03-24-2007, 20:14
отиди на кожен лекар, там той ще ти препоръча най-доброто ;)

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 10:48
i az li4no ima6 tozi problem :cry: no si kupih KAMFOROV SPIRT i sled 1 sedmica dolu gore mi se mahnaha papkite \:D/ a za petnata 4ernite to4ki nz :-k

iLoveChocolate
03-25-2007, 13:31
ако не ти се занимава да се мажеш със секви работи-носи тениски \:D/

Allthatshewant
03-25-2007, 13:31
всяка кожа е различна ... консултирай се с кожен лекар

Невелина
03-25-2007, 14:15
Добре,де, питам съвсем конкретен въпрос, и не мога да си обясня, защо получавам отг от рода на: иди на лекар, питай в аптеката. То е ясно, че за тази работа има специалисти и ако желая мога да ида! За да питам тук, значи искам да знам, някой имал ли е подобен проблем и как се е справил с него. Спирта наистина изгаря пъпките, но не премахва петна, а на мене главно те са ми проблема... А освен това мн изсушава кожата... още мнения? :)

Just me
03-25-2007, 14:39
Ами аз имам петна....които май са белези от самите пъпки, а може и да са от друго.
Та мойта козметичка ми даде смес от камфоров спирт и някаква сяра+ жще нещо(обаче нз точния начин на приготвяне :-k ) и се махнаха.Но сега отново се появяват а не съм си купила щото беше доста скъпо. Но ако идеш на козметик има шанс за мн добри резултати
Ако не- От слънцето се скриват. А всеки ден да ги почистваш и в никакъв случай НЕ ги стискай. ДАно съм била полезна.
Със спирт ги почиствай само ако ти е мазна кожата иначе много ще се изсуши

Lorraine
03-25-2007, 15:44
Хъх забелязала съм,че почти всеки го пращате на лекар-било то и с малък проблем,който има решение и без консултация с лекар :-D

648541
03-26-2007, 10:47
emi i az imam su6tiq problem i sum zabelqzala 4e se mahat samo ot slunceto prez lqtoto...sega trugnah na sularium i 6te vidime dali 6te se mahnat :roll:

Тодор Живков
03-26-2007, 12:56
Имах много сериозен проблем с пъпките по гърба. Отначалото само си ги стисках (тез които мога, а останалите сестра ми ги довършваше) и... само оставаха петна от рани. Баба ми ми каза рецептата (за 1 седмица се изчисти) - мажеш се с олио и после слагаш отгоре алуминиево фолио, за да запари. след 15 мин някаде махаш и се измиваш. Веднъж дневно е абсолютно досатъчно и действа безотказно. А и не отнема много време

03-26-2007, 17:16
Мерси на всички за съветите. Това със слънцето действително е така, мн обичам да изгоря по-рязко лятото, кожата ми да се обели, става перфектна, но това не е никак здравословно, да не говорим, че за да ми се обели гърба трябва пак да се съблека... благодаря ви :)