PDA

View Full Version : slu4valo li vi se e nqkoi da vi izl1je 4e vi obi4a(haresva)?



fghgfj
03-24-2007, 18:47
zdraveite!slu4valo li vi se e nqkoga da vi se obqsnqt v lubov i nakraq da se okaje 4e vsi4ko tova e bilo ''6ega'' tazi 6ega oba4e e dosta boleznena za tozi koito go izl1jat(e stiga da izpitvate nqkakvi 4uvstva k1m 4oveka koito vi se obqsnqva v lubov).az neznam kakvo da pravq za6toto ve4e mi napraviha tozi nomer i sega neznam kakvo da pravq-da zabravq za nego i 4uvstvata si (trudno mi e mnogo) i da l1ja 4e si imam gaje i t.n. ,da go pitam za6to me e izl1gal ili kakvo? az neznam. ako i vas sa vi l1gali taka molq vi kajete mi kakvo ste pravili v takiva momenti za6toto priqtelkkite prez 5 minuti me pitat kakvo mi e i za6to naposledak s1m tolkova m1l4aliva a az v1tre6no stradam zaradi tova no nqkak toi me gleda taka sqka6 ima 4uvstva k1m men a i ima mnogo drugi pri4ini da mislq taka. a istoriqta mi e 4e toi mi prati sms da mi kaje 4e mnogo me haresva, no ako ne me haresva za6to 6te mi pra6ta tak1v sms a toi mejdudrugoto ne e 4ovek koito obi4a da si pravi takiva 6egi i az ve4e neznam. moklq vi kajete mi kakvo da pravq??? :smt010 :( :(:(:(

A6li
03-24-2007, 19:01
Ami mili4ka nz kvo da ti kaja .. i na mene mi se slu4i ne6to podobno ,samo deto sam sigorna 4e i toi me haresva6e :wink: ... v momenta vaob6te nz v kvo polujenie sme :-k a kolkoto do tvoq slu4ai sam po4ti sigorna 4e i toi te e haresval :wink: 6tom ti e pratil tozZ SMS :!:

darkdevil
03-24-2007, 19:27
защо не поговориш с момчето и да си изясните чуствата един към друг!
рискуваи и направи крачката в тоя живот щастие без рискове няма!!!
както е казано от опит глава не боли ако наистина както казваш те харесва и има някакво привличане към теб може и да се получат нещата.
а относно обяснението замисляла ли си се че може и да не е шега ? и се пак поговори с него и се изяснете успех :)

Just_say_no
03-24-2007, 19:55
s edna moq mn dobra priqtelka se podigraha taka.... be6e ujasno kato go razbra... tq tolkova go obi4a6e i naistina i otne mn vreme za da go zabravi . no vs svar6i i az se radvam 4e tq go preodolq . dnes tq si ima priqtel i e mn mn 6tastliva izob6to nese se6ta za tova :) dano i pri teb taka da stane :)

Sunshine_Of_Your_Life
03-25-2007, 11:28
na men mi se e slu4valo podobno ne6to.edno leto stanah gadje s edin sladur i vsi4ko si be6e nared no ve4e si omraznahme i skasahme i nikoi ot nas ne be6e naranen i sled nqkolko sedmici priqtelqt mu mi se obqsni v lubov be6e prekrasno no az ne iskah da stavam gadje s nego no toi me mole6e mnogo i az nakraq se saglasih i zapo4nah da go haresvam be6e super qko seki den mi pra6ta6e sms i mi pi6e6e kolko mnogo me obi4a postoqnno bqhme zaedno :smt007 i edin den az mu se obajdam po tela i mi vdiga nekva skpana mar6a i az po4nah da i kre6tq za6to vdiga tela na gadjeto mi i tq mi kaza 4e toi ne bil moito gadje a bil neinoto gadje i az nempjah da go proumeq i posle tq dade slu6alkata na nego i az go popitah dali tova e iztina i toi mi se izsmq i zatvori :cry: na sledva6tiq den az otidoh da go popitam za6to se e darjal s men taka i go viqh da se mlqska s drugata napravo pobesnqh i toi mi kaza 4e sam bila citiram:ti si nai tapoto momi4e koeto sam vijdal nestava6 za ni6to az mu se qdosah i go ydarih a tq sede6e ot strani i mi se hile6e :smt010 po4uvstvah se YJASNO :smt009 :smt009 sled tova 2ili 3 sedmici ne mojeh da se ospokoq no nakraq mu dadoh takav yrok 4e da me zamomni za cql jivot :smt019 :smt019 [/b]

vikipf
03-25-2007, 13:42
Ама ти от къде знаеш че се е*ава ;) Айде горе главата... :) Питай го тва е начина... А и според мен никое " ХАРЕСВАМ ТЕ" не се казва ако нямаш чувства.. Дори ония момчета дето лъжат всяка втора че са влюбени... Смисъл за тях харесвам те значи че просто не си отблъскваща... А по лошо е такова момче да ти каже че те обича и само да се измъчваш дали е така :? ...
ОХ пак много се отнесох ей... Ви да тва е начина... Трябва да поговорите :)

SaYoNaRa
03-25-2007, 14:37
Обича ме, не ме обича. Обича ме, не ме обича. Откъсни цвете и реши по листата

koalka
03-25-2007, 18:22
Не, не ми се е случвало, но сигурно е ужасно, ако имаш чувства към това момче.В един момент си на седмото небе, а в другия падаш от там жестоко и разбиват всичките ти надежди.

furtado
03-26-2007, 14:12
ami na men mi se e slu4valo.biv6eto mi gadje(razdelihme se predi 1 godina)iska6e da se razdelim za6toto ne me obi4al i vsy6tnost prez cqloto vreme dokato sme bili zaedno(v prodyljenie na 1 godina) se opitval da me obikne,6toto sym bila prekrasen 4ovek i dryn dryn...,ama taka i ne uspql.ta 4ak sled godina 4oveka re6i da mi kaje 4e vsy6tnost ne me obi4a.

ami preodolqh go mn trudno i mi be6e nujno dosta dylgo vreme-meseci... no go zabravih,za6toto osyznah 4e toi naistina ne se interesuva ot men i nqma smisyl da stradam po nego.pyk i dr se poqvi v jivota mi.

gledai napred i vqrvai 4e sledva6tiq pyt kogato se vlubi6 6te e po-silno i spodeleno

prosto az f
03-26-2007, 19:24
ooo takiva i na kartinka ne 6a da gi gledam...1vata mi lubov be6e takava i tq e pri4inata sa da sam nedover4iva i nesigurna( ima i ne6to hubavo de,neu4i me 4e ne si4ko e rozovo kakto mi izglejda6e toga6va) zna4i s nego se zpoznahme zapo4nahme da izlizame
i toi ujkim tolko mn me obi4a6e 4e nema na kefde,ama seki de sms i po 15 sigurno,izlizaniq i t,n. no nai interesnoto e 4e dori ne sme se {} :D ebati smeha/,,,,,,,kato se setq....... sled vreme pprekasnahme kontaakt po vzaimno (negovo po skoro :smt005 ) jelanie......i ve4e sled 1 godina na skoro mi cafna i mi vika : az togava te lagah 4e te obi4am,neznaeh kvo govorq...ama sega naistina te obi4am.....leleeeeeeee kato mi go kaza....ovikah go i zatvorih :smt012 mamka mu i na pi6lemenceto !!! o6te pove4e 4e pe5e predi 14.02 i nali se se6tate....valka kozinata si meni a nrava ne....ama zabludena istoriq.......takiva sa za obivane....lelelele

gPa3HuTeJl
03-26-2007, 19:37
Абе са нема кфо да си говорим..била си му за бройка и това е..щом те е л1гал и в един момент наст1пва краят... просто мацка си му била за бройка..
Да не прозвучи като хвалене и т.н но на мене ми излезе лошата репотация в квартала и даскалото на женкар и мога да ти го кажа от личен опит..

ThePainIsReaL
03-26-2007, 19:50
Адски се надявам и моля хората, които са ми казвали тези думи да НЕ са ме лъгали .. :?
ако са .. просто .. защо съм живяла въобще? :?

Digital
03-26-2007, 20:31
ако са .. просто .. защо съм живяла въобще? :?
Да права си няма за какво да живееш - самоубий се. :roll:
#-o

patoka_dafi
03-26-2007, 21:26
миличка това на мен мисе случва доста често даме лъжат :) но както се казва човек се учи от грешките си и разбира дали човек го обича :smt008

BAYO
03-26-2007, 21:32
...
ако са .. просто .. защо съм живяла въобще? :?

За да бъдеш нечия играчка явно. Сори ама тва е истината.

gPa3HuTeJl ти тука ли си бе бате :-D . Глей ся, знам че си пич ма не ги говори тия на момичето та туко виж се депресира и реши и тя да се самоубива. Не че ще успее ма тва е др. тема. По самата тема; Тоя пич знае как да борави с думите. Бил съм в тва положение. Умело говориш това което искат да чуват и сичко е тип-топ. Знаете ли, има една сентенция такава , че жените обичат да бъдат лъгани, до момента, в който не го разберат. ТАка че... мисля че сичко е финиш.

in__love
03-26-2007, 21:39
hora pri4inata da misleH taka be6e 4e edin negov priqtel me be6e izlugal za en6to ama to nqma zna4enie za6toto ne e bilo vqrno i sega vsi4ko e nared taka 4e ne e nujo ve4e da pi6ete komentar4eta vse pak mersi za tqh i za tova 4e mi ob1rnahte vnimanie prosto bqh oburkana a vsu6tnost pri4inata za koqto misleh 4e toi se 6eguva s men e bila izmislena ot negoviq priqtel koito sam si prizna 4e se e opitval da ni skara poneje i toi ima 4uvstva k1m men i tolkoz po slu4kata!!!