PDA

View Full Version : Момчета какво предпочитате?



mockingbird_f
03-24-2007, 19:02
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Ice_Queen
03-24-2007, 19:04
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Чакай да позная че си от първите след като пишеш " голям тлъст задник"

[Lucifer]
03-24-2007, 19:05
немалко стегнато дупе с немалки-неголеми гърди! ама то ни става само с външност требе и акъл! така де в една връзка кефа по тялото на партньора не е вечен ..... важно е друго

Ниго
03-24-2007, 19:07
Стегнато дупе и стегнат бюст. Тип Хайди Клум на млади години. Трябва да взимате пример от нейната ттренировка във фитнеса.

mockingbird_f
03-24-2007, 19:41
]немалко стегнато дупе с немалки-неголеми гърди! ама то ни става само с външност требе и акъл! така де в една връзка кефа по тялото на партньора не е вечен ..... важно е друго
oba4e si adski konkreten
akyla si go imam, no iskah da znam tolkova li e vajno mackata da e s golemi gyrdi?! kaji mi, 6tom si tolkova kompetenten :D :D :D :D :D

Lorraine
03-24-2007, 20:07
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Чакай да позная че си от първите след като пишеш " голям тлъст задник"хах и аз това си мисля :)

[Lucifer]
03-24-2007, 20:28
]немалко стегнато дупе с немалки-неголеми гърди! ама то ни става само с външност требе и акъл! така де в една връзка кефа по тялото на партньора не е вечен ..... важно е друго
oba4e si adski konkreten
akyla si go imam, no iskah da znam tolkova li e vajno mackata da e s golemi gyrdi?! kaji mi, 6tom si tolkova kompetenten :D :D :D :D :D ami kvo da ti kaja estestveno 4e mi haresva momi4eto da ima hubav biust kakto i dupe ve4e mislq 4e e individualno :) koi kolko mu haresva az dori mislq 4e ne samo gurdite e qko da ne sa mn malki ami i dupeto ne me kefi da e malko ;)

Ghost_Rider
03-24-2007, 20:46
Ако изкаш големи цици, ми кажи да те запозная с баба ми - нейните са огромни :-D

Master_88
03-24-2007, 20:47
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Малко стегнато дупе с малък бюст

teenkopele
03-25-2007, 02:15
"...малко стегнато дупе с малък бюст..."

mockingbird_f
03-25-2007, 14:48
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Малко стегнато дупе с малък бюст


"...малко стегнато дупе с малък бюст..."

nai-posle! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

piska_
03-25-2007, 16:14
Защо има момчета дет са толко тъпи, няма да цитирам кои но може би повечето са такива, та облича се едно момиче със малак бюст в няква дреха било то потник или нещо прилепнало и явно е сложила и подплънки и тези момчета дет се имат за всезнайковци почват да ахкат се едно са видяли нещо супер различно и немогат да преценат, че момичето няма голям бюст, не знам дали ме разбрахте ама :)

dinosaur
03-25-2007, 16:43
Момчета какво предпочитате: малко стегнато дупе с малък бюст или голям тлъст задник с голям бюст?????????????

Малко стегнато дупе с малък бюст


"...малко стегнато дупе с малък бюст..."

nai-posle! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
хах... :-D развесели ме