PDA

View Full Version : Сериала Приятели



03-24-2007, 19:55
Здравейте , спешно ми трябва помощ , навсякаде търсих и нищо не ми помогна , затова реших и тук да попитам.Трябва ми човек , който е "фен" на сериала и е запознат възможно най - добре със сюжета на сериала , а ако има и сериите на пс-то си ще е супер ... плз ако има такива да пишат че съм се отчаял :? :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-24-2007, 19:59
az sum golqmo fen4e na seriala ve4e go gledam za 10 put sigurno :lol: imam nqkoi serii na kompa no ne sa vsi4kite :P ta kaji kakvo po to4no ti trqbva??

PankO
03-24-2007, 20:41
Аз съм голям фен, любимото ми сериалче е :Р, но не мога да бъда от помощ ;-)

Успех!

03-24-2007, 20:46
еми мн често ми се случва като чуя някоя песен (без да и знам името) някъде (радио , тв) и мн ми хареса , обаче немога да разбера как се казва , кои я изпълнява и т.н. и ми идва да убия някои ... , та в предпоследната серия на 10 сезон , т.е. последния , беше такава обобщаваща , с най-интересните моменти , за всички герои си имаше по малко и за всеки от тех поскаха някаква подходяща песен и докато беше частта на Джоуи пуснаха една песен , която е мн добра , известна е обаче така и немога да разбера как се казва :( знам че въпроса е тъпичък , обаче това ми някаква болест за тия песни , които немога разбера как се казват .... ако някои може да ми помогне , ще съм му мн благодарен , мерси предварително ..